2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydın kızlar. evrişçim geçmiş olsun. çok zor bir tedavi yeterli uyuştururlarsa sorun yokta uyuşturabiliyorlar mı? kayracım aynı sinir bende de var. hiç huyum değil ama herşeyi takıyorum kafaya. eşimle de kavga etmek istemiyorum o kadar şirin ki.kıyamam ben ona. zorla şirinlik yapıyorum ben de ve ağlıyorum çok. ve her dakika açım.benim gibi 1 saatte bir baya yemek yiyen biri var mı aranızda. bu kadar açlık normal mi. hep az az sık sık yerdim zaten ama şu an ciddi açlık çekiyorum ve ağlıyorum bu yüzden yicek yemek bulamıorum saat başı.

canım senin haftalarındayken bende çok yiyordum.ama 14.haftadan bu yana pek yemiyorum.boşver ye bebişe et olsun kan can olsun.ağlama kıyamam ben sana...hormonlar varya hep onların yüzünden...

canım senin haftalarındayken bende çok yiyordum.ama 14.haftadan bu yana pek yemiyorum.boşver ye bebişe et olsun kan can olsun.ağlama kıyamam ben sana...hormonlar varya hep onların yüzünden...

inşallah iştahım azalır çünkü saat başı yemek hazırlamaktan yoruldum yesemde doymuyorum sonuçta ne fayda :) ben hala folic asid kullanıorumçnormal mi.ne zaman bırakılcak kızlar. bir de rüyamda kız bebeğiniz oluyor dediler bana. doktordu galiba.eşim de vardı.

kayracım aynı gerginlik bende de var...ama ben sebebini biliyorum..iş ortamım yüzünden...hepimize yaaa sabır....

canım hoşgeldin.geriden takip etmek iyi oluyor.2-3 hafta sonra ne olacağını öğreniyorsun.

samyeli
hoşgeldin canım

kayra o gerginlik bende de var.ama hakim olmaya espiriye vurmaya çalışıyorum

lalece
canın folik asiti ben 12.haftadan sonra bırakıp elevite başladım.10.haftadan itibarende demir hapına başladım.12.haftadan sonra folik asit haplarının elindekileri bitir bırak demişti doktorum.12+3 de elimdekiler bitti bende bıraktım

merhab kızlar kayracım gerginlik sinir hormonların yüzünden oluyor.müzik dinleyin arkadaşlar.mutluluk hormonu salgılıyormuş vucüt .rahatlarsınız.merhaba helin nasılsın.

heiln doktor bana folik asidi kesmemi söyledi ama hiç bir vitaminde vermedi.kan hapınıda bu gittiğimde verecekmiş .ben anlamadım niye bişey vermedi.

Lalcim bana da dr.elindeki folic plusu bitir, yenisi alma dedi...bir de demir hapı verdi...balık yiyemediğim için omega 3 verdi..

allam yareppim ya bu topiğin havasından mıdır suyundan mıdır..merhaba diyen huysuzlanmaya başlıyor.tripler falan..yok ağustosta doğurmayacaksam girmeyeim mi? falanlar ..kimsenin öyle bir şey dediği yok .bu ne ya ? gerçekten gerildim ve sinirlendim..tadımızı kaçırmayalım lütfen..sanal ortam küsüşmelerine soooooon

bu arada miniş kelebeğim çok teşekür ederim canım.pazartesi senin de iyi haberlerini alırız umarım..herkese güzel bir gün diliyorum.

Lalcim bana da dr.elindeki folic plusu bitir, yenisi alma dedi...bir de demir hapı verdi...balık yiyemediğim için omega 3 verdi..

merhaba canım.bir şey soracaktım.folic asıti ne zamana kadar kullanmış olacaksın yani? ben 15'e giriyorum yarın ama sormayı unuttum doktora.:1rolleyes:

Selam kızlar. Benim iki gündür mide bulantım yok denecek kadar azaldı. Hala bol bol gaz var gerçikafamçokkarıştıAma yine de işkillenmeye başladım. Normal mi ki bu haftalarda azalması?CADIARZU

burkocum benimde 2 gündür yok bulantım daha öncesinden bögürmekten burnum şakır şakır kanıyordu birde 2 gündür elevit içmeyi unuttum acaba oda yapıyor olabilirmideye düşünmedimde degil hani

merhaba canım.bir şey soracaktım.folic asıti ne zamana kadar kullanmış olacaksın yani? ben 15'e giriyorum yarın ama sormayı unuttum doktora.:1rolleyes:

canım şu an 14.haftadayım...15.hafta içersinde biter.....günde 3 defa alıyorum...

heiln doktor bana folik asidi kesmemi söyledi ama hiç bir vitaminde vermedi.kan hapınıda bu gittiğimde verecekmiş .ben anlamadım niye bişey vermedi.

bazı doktorlar vitamin vermiyor.düzenli beslenin yeterli diyor.kan hapını ilerleyen haftalarda veren doktorlar da var.benim arkadaşıma kan hapını 6.aydan sonra vermiş doktoru.doktora gittiğinde neden vitamin kan hapı vermediğini sor canım.mümkünse vitamin yazsın sana.ne kadar beslensekte vitaminin içinde kombine her vitamin minarel var,beslenme ile o kadar düzenli ve yeterli vitamin alamıyoruzdur

didecim
folik asit 12.haftadan sonra bırakılıyor.onun yerine vitamin demir hapları veriliyor.bana 12.haftadan sonra doktor bıraktırıp elevit verdi.zaten elevitin içindede demir hapının içinde de folik asit var.

X