2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

sakaleynmaster bence yastan dolayıysa yaptırma benim son numara kardesimi annem 38 inde dogurdu onada oyle dediler hic tınmadı bile. simdi 10 yasında fıstıgımız cokta saglıklı :) ayrıca bi arkadasımada yastan dolayı risk cıktı oda yaptırdı amniyosentezde bisey cıkmadı cocukta masallah dunya tatlısı.ben yas degerlerine pek takılmıyorum acıkcası

selam kızlar dün banada dr yaşımı sordu 36 diyince hımmm sana amiyosentez önerirler dedi ama ben yaptırmak istemiyorum korkuyorum başka dr da eger 2 li güzel çıkarsa 3 lüye gerek kalmaz demişti şimdi kan sonuçlarını merakla bekliyorum bugün karnım çok şiş arkadaşlar inanılmaz bir derecede sabah bulantım oldu ama hafif atlattım güzel bir kahvaltı yaptım akşam yemegi pek yememiştim erken yattım ve geç kahvaltı yapınca şişkinlik dahada belirginleşti gören 6 aylık zannedecek ama daha 12+5 günkük oldum

milkshake babymom geçmiş olsun tatlılarım.canım senin belki kusmadan dolayıdır da hamilelikte bende normal diye okudum.çünkü artan kan hacminden dolayı damarlar genişliyomuş.birde seninde kusmadan dolayı basınçtandır.korkma canım,doktora git rahatlarsın.biran önce inşl hepimiz su dönemleri atlatır süper hamilelik geciririz.o günler yakın kıslar dayanınhihoyyyt

aftabrucum bu arda yasını söleyince sok oldum gram göstermiyosun maaaşşaaallaaah

benimde bu sabah kusarken burnum kanadı doktoru aradım zorlanmaktan kılcal damarını çatlatmışsındır dedi. basınçtan oluyomuş ben şimdi konuştum burdada okuyunca şaşırdım. önemli değilmiş bir kaçkez olanlar sürekli her kustuğunda olursa gel dedi.

benim 2li için gittiğim profesör riskli yaşın artık 40lara çekildiğini söyledi. yani eğer ikilide diğer değerlerde bi anormallik bulurlarsa istiyorlar amniyosentezi.

aftabrucum bu arda yasını söleyince sok oldum gram göstermiyosun maaaşşaaallaaah

teşekkürler arkadaşım, eeee ne demişler, BODUR TAVUK HER DAİM PİLİÇ
ben de 35 yıllık hayatımda 1:60 boyumla, 52 kilonun üzerine çıkmamış sportif birisi olarak hep küçük gösterdiğimi duymuşumdur. ama aslında 35in zaten küçük bir yaş olduğunu düşünüyorum. bizde ırsi olarak ömür uzundur, allahın da izniyle 80ime kadar yaşamayı istiyorum. e o zaman daha yolu yarılamamış oluyorum di mi?

hmm senın ozaman bayadan berı kanıyo burnun.bende sadece busabah 2 kere kandı sandım.benımde oldu 2 3 gun arayla sonra 10 gun hıc kanamdı sonra 2 _3 gun tekrar kanadı 3 4 haftadır hıc kanamıyo.neyse doktora gıttde için rahatlasın.

yalnıs su yüünde cıkan seylerı anlamadım ama kırmızı kırmızı yazmıssınya acaba kılcal damarlarınmı belırgınlestıkı burnun kanayınca.cok yakından bakınca halan kırmızı nokta gibimi gözüküyo yoksa ince çizgilerde varmı acaba

canım valla bende senın yasını öğrenene kadar 36 olacagını hıc düşünmemiştim.maşşalah valla.hem tabıkıde genc 36 nekı hele bı 50 ol ondan sonra düşünürsün.

milkshake çok geçmis olsun canım ya. serum taktırman iyi olur beslenme acısından arkadaslarında dedkleri gibi. biraz daha kendini iyi hissedersin enerjik hissedersinserum sonrasında istahda açıyor diye biliorum

kızlar noldunuz ya aynı anda burun kanaması heryerde yazıyor normal diye . ama fazla kusuyorsan seninde serum taktırman gerekir baby. dikkat ed in kendinize

alemsin yaa.35 evet zaten cok büyük bir yaş deil ama kesinlikle göstermiyosun.allah inşallah bebişlerimizle ve sevdiklerimize cok uzun ömürler naip etsin .kaydirigubbakcemile5
bu arada bugün evrişten ses cıkmıyo..

Herkese Selam arkadaslar..

Ne kadar kalbin temizmiş.. ben yazarken sen beni merak etmişsin.. tesekkur ederim figenim.. çok zarifsin..

Minik kelebek.. kubralı.. mılkshake.. hepinize gecmiş olsun arkadaslar.. tez zamanda ıyı olun ınsallah, Allahım bebeklerimizi korusun..

Ben yarın doktora gıdecegım Aftabrum ama.. diş doktoruna :)) 16 haftaya kadar diş ile ilgili ne sorun varsa halletmemiz gerekiyor ya.. bende eskiyen bir dolgumu halletıreceğim ki.. olurda ileride bir problem cıkarmasın..

günaydın herkese

doktordan geldim az önce hihoyyyt
bebişim kocaman olmuş teyzeleri ama uyuyordu doktor uyandırmak için ugraştı ama uyanmadı, açmısın dedi evet dedim test yaparsınız diye yemedim
2'li testi 18 şubatta yapacak 11+ 4 olmuşuz boyumuz 45 cm, son adet tarihinle birebir gidiyoruz dedi
2li test zamanı kahvaltı yap çikolata ye gel dedi hareketli olması lazım
idrar tahlili yaptı iltihap çıktı yine enfeksiyon ilacı ve antibiyotik verdi, folbiole devam 2li test için gittigimde başka viraminler verecek, bebişimi gördüm çok mutluyum hihoyyyt

geçmişim okuyacağım şimdi

esrako sorma dagıldık bugun. oysaki cok guzel uyku cekmistim illa bisey olacak. atraksiyonsuz gunumuz yok. ben nezamandır kusmmuyodum nasıl oldugunuda anlamadım zaten birden oldu...

minis simdi tekrar baktım kılcal damarların ustunde olmus o noktacıklar

petrik gozun aydın canım

selam EVRİŞ, benimde gitmem gerekiyor aslında diş hekimine. mide asidini kusmaktan sanırım dişetlerim çok tahrip oldu. bazen fırçalarken kanıyor. gidip toparlatmam lazım. ama hani ben bi iğne vuruyorum ya kanı sulandıran korkuyorum ya dişçide kanım çok akarsa filan diye. çünkü bu tarz ilaçlar kullananların bir yeri kanadığında kan sulandırıldığı için durmayabiliyormuş. sırf bu korkumdan gidemiyorum. ama diş sağlığı da çok önemli benim için. allah korusun dişlerimden bir tanesini bile kaybetmek istemem.

çikolata nie yemeniz lazımki kızlar bana doktorum 2li test yapmadı gelecek ay gel 3lü test yapalım dedi hem 17 haftalık olur cinsiyetide kesinleşir dedi şimdi 14+2

BABYMOM valla ne güzel işte kanlı canlı bi kızsın. kan fışkırıyor yüzünden.
ayyy sakın sen de şimdi "dalga geçiyorsun benim sıkıntımla "diye alınma da gözünü seveyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…