2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

okuduğum kadarıyla hepimizin türlü türlü şikayetleri oluyor arkadaşlar. herkesler bir fasıl hastalıktan yatıyor. ilileşen arkadaşlara "geçmiş olsun" hala hasta olan arkadaşlara "acil şifalar" diliyorum. henüz hastalanmamış arkadaşlara da "kendinize dikkat edin" diyorum.
bu dönemi böyle kör topal idare edeceğiz artık.
BOŞA DEMEMİŞLER "CENNET ANNELERİN AYAĞI ALTINDADIR" DİYE.

yarın dr.a gidecek olmanın heyecanı sardı beni...içim kıpır kıpır...kaç gündür mayışık bi haldeydim ve işi gücü bıraktım ölece takılıyodum...bu gün bana bi şevk geldi ve yarım kalan işlerimi tamamlıyorum...kaç zamandır ölece bekleyen hakedişler vardı bugün yapıcam inşallah...içimde bi heyecan..sanırım yarın olmayacak...:bbo:

Aynennn canıım, canı gönülden katılıyorum sana yerimseniben
Olur canıım olurr.. biz taaa ne zamandır gün sayıyoruz unuttun mu? bak geldi bile, kaldı 1 gün hihoyyythihoyyyt mercimekim bi de beni düşüün, sen yarını bekliyorsun sabırsızlıkla ben taaa pazartesiyiii :bbo:

bende öğle arası gitmeye karar verdim acile serumumu takınayım belki bir nebze olsa iyi gelir bulantıma.... öğlen oldu ben hala hiçbirşey yiyemedim hoş zaten yediklerim durmuyor midemde.... kendinize iyi bakın....

geçmiş olsun canım git serum taktır kendini daha iyi hissedeceksin toparlanmanada yardımcı olur.kusmaktan vucut susuz kalıyor bu senin halsiz düşmene sebeb oluyor bebişin içinde serum taktırman iyi olur.kendine iyi bak.

geçmiş olsun MİLKSHAKE, ben günde bir kere kusunca bile feleğimi şaşırıyorum, allah sana sabır versin. ama bebeğin için korkma. kusmayla bişey olacağını sanmam. sadece beslenmenle ilgili sorun çıkabilir, onu da serumla takviye ederler. hadi bakalım iyileş biran önce.

iremcim evet gidicem saat 3e randevu aldım .

bide gozum altında minik ciller cıktı kustuktan sonra anlamadım niye

helinhivda bebişin cinsiyetini öğrenmişsin canım hadi hayırlı olsun.günaydın aftabru. rahatsız olan arkadaşlara acil şifalar dinlenebildiğiniz kadar dinlenin kızlar.teyzeleri benim yaramazın oynaşını hissediyorum artık.kızlar benim yaşdan dolayı amniyosentez öneriliyorduya yakında üçlü test için gidicem bana dua edin hayırlı haberlerle gelelim teyzeleri.

evet canım ama merak etme gunlugune yazıcam hepsini tek tek :==))))

bende öğle arası gitmeye karar verdim acile serumumu takınayım belki bir nebze olsa iyi gelir bulantıma.... öğlen oldu ben hala hiçbirşey yiyemedim hoş zaten yediklerim durmuyor midemde.... kendinize iyi bakın....
Canıım çok iyi gelecektir serum.. tekrar geçmiş olsun.. Sende kendine ii bak canım :1hug:
iremcim evet gidicem saat 3e randevu aldım .
bide gozum altında minik ciller cıktı kustuktan sonra anlamadım niye
İyi yapmışsın canım, güzel haberlerini bekliyoruz :1hug: Minik çiller dediğin kırmızı kırmızı noktalar halindemi?

dualarımız seninle..ben daha ikili test olmadan doktor üçlü de önereceğim demişti. neden acaba?

gözünaydın canım maşallah bebeğine.dpğduğu günleride görürüz inşallah

çok saol canım yaa...hepimiz..hepimiz...inşallah...

sakaleynmaster..sen dert etme..biz bu topikte bu sinerji olduğu müddetçe hepsinin altından kalkarız inşallah...hamilelerin duası geçer derler..hepimiz sadece kendimize değil herkes için dua ediyoruz burda..sen içini ferah tut...

Son düzenleme:
canım gecmıs olsun ama acıle gıdıp serum taktırabılırsın gereken test varsa pazartesı doktoruna yaptırırsın.okadar takam kafana bıkac arkadasım böle yattı hastanede cok kusmaktan.vücudun hepten susuz kalmadan doktora gıdersen hıc bı sorun olmaz bebişinde rahat eder korkma canım :1hug:
ayy aglama nolur ben senı telaslandırmak için yazmamıstım sadece bılgın olsun die.ama sende baya kusuyorsun suan bence serum yemelısın kendıne gelırsın.hem nasılsa test falan yapmıycaklar hamılelere herzaman takılan serumdan takıcklar okadar.pazartesıde kendı doktoruna gidince bebegını görürsün nasıl kıpır kıpır oldugunu.üzülme enkısa zamanda acıle gıdıp serum taktır aksama düzelirsin

canım benım 1_ 1.5 ay önce cok kanadı burnum yanı tekrarladı 2 3 gune bır.ama doktorum dedıkı ve ınternetten arastırdım tampon yapıldıgında duran ve cok yogun olmayan burun kanamaları normalmıs.hem kılcal damarlarımı genısledıgı için hemde hamılelıkte burun akıntısı cok oluyor ya süreklı silip tahriş ettıgımızı ıcın olabılıyormus.eger kısa sürelıyse burun kanaman telas yapma.hatta zaten ıcınde bı kan pıhtısı oluyo o hemen cıkarsa duruyo ama cıkmassa yavas yavas pıhtı çözüldüğü için kanama sürüyo üzülme :1hug: ama yınede için rahat degılse kbb ya görün

kaç yaşındasın ki? Ben 36 olacağım yakında, bana doktor önermedi.

minik kelebekcim evet dedigin gibi oluyo ama hergun olması canımı sıkıyo digerlerini kaale almamıstım ama bugun 2kez olunca acıkcası korktum. masada gordum kanı dusunsene kanıo haberim yok. kusarkende posette gordum odum patladı :)

iremcim evet kucuk kucuk kırmızı noktalar her iki gozumun kenarinda .kirmizi kalemle yapmissin gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…