2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

PETRİK gözünaydın. bugün neden yapmadı ki hazır gitmişken ikiliyi? gerçi daha iyi olmuş, yakın zamanda tekrar göreceksin zuzunu. benim ikiliyi 11+4 ken yapmıştı doktor. benimki de 45mm idi.

selam EVRİŞ, benimde gitmem gerekiyor aslında diş hekimine. mide asidini kusmaktan sanırım dişetlerim çok tahrip oldu. bazen fırçalarken kanıyor. gidip toparlatmam lazım. ama hani ben bi iğne vuruyorum ya kanı sulandıran korkuyorum ya dişçide kanım çok akarsa filan diye. çünkü bu tarz ilaçlar kullananların bir yeri kanadığında kan sulandırıldığı için durmayabiliyormuş. sırf bu korkumdan gidemiyorum. ama diş sağlığı da çok önemli benim için. allah korusun dişlerimden bir tanesini bile kaybetmek istemem.

Selam cicim.. endişelendiğin konu hakkında cok haklısın, bunu bir danış bakalım dişçi doktorla.. ne dıyecek sana..

slmmmmmmmmmmmm geçmişi okuyamadım ama ben geldımmm nasılsınız hasta olanlarmı var ya merak ettım sımdı cokkkkkkkkk geçmiş olsun kızlar zuzularımıza sahıp cıkalım kendımıze dıkkat edelım rabbım korusun bizi ve meleklerımızı bende cumartesı gıdıcem ıkılı sonucları ıcın ve eeeee cinsiyetını sorucam bakalım

Petrik gözün aydın gözüm..

Baybmmmm noldu sana kuzumm böyle ya?? Kendi kendine nazar mı değdirdin nedir.. kıyamam sana.. çok geçmiş olsumm canım ciğerim benim.. tepkiler arada nüksediyor.. strese girme,sakin ol, bebişi de üzmeyesin.

mink kelebek
neye dayanarak 8+0 iken neye dayanarak erkek dedi bilmiyorum.sanki bacak arasına baktı.ben diyorum çatı kemiği ölçümü yaptı.banada bu sadece bir yorum.kesinlikle 14 haftadan önce bir şey görünmez dedi.hatta kız çocuklarını tespit etmemez dahada zaman alır dedi.bi arkadaşıma doktoru daha cinsiyeti belli olmamışken çok aşırı hareketli kıpır kıpır yerinde durmuyor kız olabilir demiş.bir arkadaşımada çok öncede kız olma ihtimali var demiş ve kız olmuş.erkek çocukları erken hareket eder ama kızların hareketi daha kıpır kıpır olur derdi annem.benimki 8 haftalıkken hareket ediyordu ama
hala hareketleri yavaş.hiç yerinde durmayan bir bebek görmedim ben.ellerini yüzüne götüren ters duran sonra ayakları yukarda öyle duran bi bebek.iki defa çikolata yiyip girdimde zor açtı bacaklarını

3 gündür midem bulanmıyor diye keyifle yiyorum yemeğimi. şimdi güzelce doyurdum karnımı geldim. hazır midem iyiyken bu akşam balık sefası yapalım bari. herkes yiyebiliyor mu arkadaşlar haftada iki kere balık? zorla da olsa yemeye çalışalım. ben araştırdım, çok sık olmamakla birlikte dardanel ton da yiyebiliyormuşuz. ben de iki haftada bir ton balıklı salata yiyorum. rahat yiyebildiğim tek balık o şuan. taze olanları zorlanarak yiyorum. ton balığı alırken de daha ziyade zeytinyağı içinde, cam kavanozda fileto olanları var, onları tercih ediyorum. daha temizmiş gibi geliyor.

mink kelebek
neye dayanarak 8+0 iken neye dayanarak erkek dedi bilmiyorum.sanki bacak arasına baktı.ben diyorum çatı kemiği ölçümü yaptı.banada bu sadece bir yorum.kesinlikle 14 haftadan önce bir şey görünmez dedi.hatta kız çocuklarını tespit etmemez dahada zaman alır dedi.bi arkadaşıma doktoru daha cinsiyeti belli olmamışken çok aşırı hareketli kıpır kıpır yerinde durmuyor kız olabilir demiş.bir arkadaşımada çok öncede kız olma ihtimali var demiş ve kız olmuş.erkek çocukları erken hareket eder ama kızların hareketi daha kıpır kıpır olur derdi annem.benimki 8 haftalıkken hareket ediyordu ama
hala hareketleri yavaş.hiç yerinde durmayan bir bebek görmedim ben.ellerini yüzüne götüren ters duran sonra ayakları yukarda öyle duran bi bebek.iki defa çikolata yiyip girdimde zor açtı bacaklarını

hadi ya, o zaman benimki kız olur galiba. gerçi erken hareket etmeye başladı ve bhcg 27, ama hala çok kıpır kıpır, tatlı yemediğim halde hiç yerinde durmuyor. kollarını bacaklarını sürekli sallıyor. eşim de "sana çekmiş, çaok hareketli" diyor. benim de uyurken bile bacağım sallanır da...

3 gündür midem bulanmıyor diye keyifle yiyorum yemeğimi. şimdi güzelce doyurdum karnımı geldim. hazır midem iyiyken bu akşam balık sefası yapalım bari. herkes yiyebiliyor mu arkadaşlar haftada iki kere balık? zorla da olsa yemeye çalışalım. ben araştırdım, çok sık olmamakla birlikte dardanel ton da yiyebiliyormuşuz. ben de iki haftada bir ton balıklı salata yiyorum. rahat yiyebildiğim tek balık o şuan. taze olanları zorlanarak yiyorum. ton balığı alırken de daha ziyade zeytinyağı içinde, cam kavanozda fileto olanları var, onları tercih ediyorum. daha temizmiş gibi geliyor.

Topiğin sopasını çıkarayımm ben...:eek:klava: Ayda bir kere konserve türü balık tüketme hakkın var.. içinde çok fazla civa olmasından dolayı civanın bebeğe korkunç zararı var.. konserve balıkların tüketimi bu yüzden zararlıdır kuzum.. oyle haftada ıkı kere felann rafa kalksın.. ayda bir kere canım benim..

günaydıın kızlar..oktora gidip gören arkadaşalarımıza gözünüzaydın diyorum.bizimde doktora gittiğimzde 11+6 die bekliyoduk 12+2 cıktık yani bizde bugün 13 bitti 14 olduk.birde kızlar benim kanamam olmuştu bolca gecen hafta.hafta içi hep lekelenmelerim oldu kahverengi.bugün biraz daha kan rengiydi.hep wc ye girdiğimde oluyo.artık hem sıkıldım hemde endişelenmeye basladım hiç gecmez diye.birdeee sol tarafımda zaman zaman haififf ağrılar oluyo..:çok üzgünüm:

canım geçmiş olsun.kanama miktarı çok değilse korkma seni çok iyi anlıyorum benimde üç hafta bazen kan bazen kahve lekelenmelerim oldu sinirlerim yıpranıyordu ne zaman bitecek diye.bebeğm büyümüş maşallah korkma canım.allah korusun düşükte doğum gibi kanama oluyormuş bebeğinde küçük değil.sadece moralini bozma.içindeki ölmüş bebek yapıyordur yine.dinlen ve bo bol su iç

herşeyi yiyorum ama balık malesef...:1no2:geçen akşam yedim ama bir de bana sorun nasıl...:bbo:...ceviz yiyorum bol bol...
yarın dr.a gidince bi sorcam olmazsa balık hapı versin..napıyim...

günaydın arkadaşlar.... belki aranızda beni merak eden olmuştur.....dünden beri çok kötüyüm hatta ilk defa patronum kendisi izin verdi kusmaktan helak oldum rengim sapsarı oldu, eve gönderdiler beni evde ayağa kalktığımda bile istifra ettim çok kötüydüm hala yine aynıyım çubuk yesem, leblebi yesem bile gene çıkıyor hiçbirşey yiyemiyorum az önce dr.umu aradım serum takınman lazım dedi ama dr.um şehir dışında oraya gidemem ben ilçede oturuyorum o ise ilde ama burdaki hastanelerde sanırım acilde serum takınmam lazım ama ultrason falan yok ben bebeğimi çok merak ediyorum dr.a randevu alayım dedim ta pazartesi gününe veriyorlar özel hastane olduğu için randevusuz muayene olamıyorum çok kötüyüm kızlar.... ne yapıcamı şaşırdım....

çok geçmiş olsun canım.acile git serum taktır mutlaka.yada mideni bastırmaya su içmeye çelış.susuz kalmak iyi değil

benim 2li için gittiğim profesör riskli yaşın artık 40lara çekildiğini söyledi. yani eğer ikilide diğer değerlerde bi anormallik bulurlarsa istiyorlar amniyosentezi.

benimde yaşım 35 aftabru bende ne ikili ne üçlü hak getire benim doktor test özürlü diyodum demekki bir bildiği varmış :)))

herşeyi yiyorum ama balık malesef...:1no2:geçen akşam yedim ama bir de bana sorun nasıl...:bbo:...ceviz yiyorum bol bol...
yarın dr.a gidince bi sorcam olmazsa balık hapı versin..napıyim...

Birisi olacak yapacak ta oyle yıyebileceğim MERCİMEKİM.. yoksa zor bende de.. bende cevıze yuklenıyorum.. olmaz sa senin yaptıgın gıbı bende yapayım barı. dr a bir soyleyeyım..

kızlar her ne kadar ben yemesemde; mümkün olduğunca küçük balıkları tüketmemiz gerekiyor...büyük balıklar denizde daha uzun süre kaldıkları için içersindeki civa oranları daha yüksek...

ALOOOO millet nerdesiniz, kimseden ses yok, herkes yemek mi yiyor? herkese afiyet olsun, bebişe yarasın...

helinhivda bebişin cinsiyetini öğrenmişsin canım hadi hayırlı olsun.günaydın aftabru. rahatsız olan arkadaşlara acil şifalar dinlenebildiğiniz kadar dinlenin kızlar.teyzeleri benim yaramazın oynaşını hissediyorum artık.kızlar benim yaşdan dolayı amniyosentez öneriliyorduya yakında üçlü test için gidicem bana dua edin hayırlı haberlerle gelelim teyzeleri.

yaşın kaçki canım hemen amniyosentez önerdiler.ikilin nasıl çıktı.inşallah üçlüden sonra gerek kalmaz

minik kelebekcim evet dedigin gibi oluyo ama hergun olması canımı sıkıyo digerlerini kaale almamıstım ama bugun 2kez olunca acıkcası korktum. masada gordum kanı dusunsene kanıo haberim yok. kusarkende posette gordum odum patladı :)iremcim evet kucuk kucuk kırmızı noktalar her iki gozumun kenarinda .kirmizi kalemle yapmissin gibi
Canıım kılcal damarlardır o, çünkü benimde şiddetli kusunca oluyordu ama tabii gene de dr.una sormak da fayda var canım
günaydın herkese
doktordan geldim az önce hihoyyyt bebişim kocaman olmuş teyzeleri ama uyuyordu doktor uyandırmak için ugraştı ama uyanmadı, açmısın dedi evet dedim test yaparsınız diye yemedim 2'li testi 18 şubatta yapacak 11+ 4 olmuşuz boyumuz 45 cm, son adet tarihinle birebir gidiyoruz dedi 2li test zamanı kahvaltı yap çikolata ye gel dedi hareketli olması lazım idrar tahlili yaptı iltihap çıktı yine enfeksiyon ilacı ve antibiyotik verdi, folbiole devam 2li test için gittigimde başka viraminler verecek, bebişimi gördüm çok mutluyum hihoyyyt geçmişim okuyacağım şimdi
Petrik gözün aydın canıııım hihoyyyt Maşallah bebişimize :nazar: 2 li test stresinden kurtulsan ii olurdu fakat kısa süre sonra yeniden görcen bebeğini, o da güzel yerimseniben
Aftabru 11+1 im fakat daha 2 kez balık yiyebildim.. Çok tiksindim ya.. Mümkün değil yiyemiyorum.. çok üzülüyorum bende bu duruma.. ton balıklarını da konserve diye içim rahat etmedi yemedim şimdiye kadar ama sanki onu yiyebilirmişim gibi geliyor.. hatta bu gidişimde dr.uma sorucam.

X