2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar iyi geceler.hala baş ağrısı çekiyorum tüm gün yatmama rağmen geçmedi.birde kasık ağrım var bebeğim solda ve sol kasığıma fene baskı yapıyor çok ağrıtıyor.tüm gün canıma okudu.

Bende tutmaya basladim gunluk, her doktor donusu yaziyorum, yada duygulandigim zamanlar...bi nevi bebisimlede konusuyorum gunluk tutarken, belki o da hissediyodur beni...

yaa bugun kasıklarımda cok agrı var,bayadan berı agrımamıstı bukadar.kac saattır yatıyorum dinlenınce gecıyor ama ayaga kalkınca yıne baslıyor.gece farketmeden cok keskın hareketler yapabılıyorum bazen ayagımı kaldırıp koçişin üzerine atmak gini mesela :)) uyku sersemlıgıyle gerınıyorum sonra fakedınce hemen duruyorum.Allah ım sen bebegımı koru.daha pazartesiye cok avr ama yaaa :KK43:(

buarada bayb cım bende tutuyorum gunluk ama hergun yazmıyorum arada yazıyorum özellıkle doktor dönüşlerinde döktürüyorum :))) hele bı hareketlerını hissedelım iyyicene ozaman yazcak seyler buluruz cok fazla bence.bende bazenlerı agladım yazarken gercekten cok farklı oluyor.resmen konusuyorsun bebişinle

kesinlikle hissediyolar. dun okadar rahattımki aldım defteri elime basladım yazmaya biraz guldum biraz agladım yazarken esimde yoktu yanlız biskilde dokturdum sonra kapattım defteri koydum yerine . salona geldim tekrar iste o sıra bir agrı bir baskı hissettimki inanamazsınız uzandım hemen ayaklarımıda kaldırdım ilkonce korktum agrımı girdi bebise biseymi oluyo diye. sonra simdiye kadar hissetmedigim bir segirti pıtpıtlar icerden aman Allahım muthisti hem agrı hem hissedis ...ins hep boyle hissederiz meleklerimizi

zzaten ondan sonra yazdım bende hissediorum hafif hafif diye.

buarada herkese gunaydın :))

dun yemekten sonra hicbisey yemeyei sadece su icmeyi denedim . vede sanırım ise yaradı yemektede tıka basa doyurmadım. gece 1 kez kalktım wc ye birde baktım alarm calıo sabah olmus cok sasırdım nasıl yani diye kaydirigubbakcemile3 hemde sevindim.

isin sırrı bos mideyle uyumak yani tıka basa doldurmamak. zaten yatana kadar 5-6 kez wc ye gitmistim gecede kalktım . ins hergecem boyle gider. guzelde ruyalar gordum turkiyeye geliyoruz esimle vs mutlu uyandım yani :=) herkese sevgiler

günaydın arkadaşlar

herkesin iyi haberlerle gelmesine çok sevindim burda birinin endişesi inanın gün boyu aklımda takılı kalıyor çok yazmıyorum ama herkesi okuyorum norracım işinede acaip sevindim dün doktora gidecektim bugüne erteledim çünkü bugün annem geliyorrrrr canınızı çektirmek istemezdim ama yanında kız kardeşimde geliyor onlarla gidelim istedim birde ben bu hafta sonu ev taşıyacağım yardıma geliyorlar yani her ne kadar keyif düşkünü olsamda taşıma sırasında boşta bulunup indirip kaldırırım diye korkuyor annem oysaki eşya bile gözümde yok yenisini alırım neyse makyajda yaptım ben bugün sevinçten aylardır yapmıyordum ki her sabah boya küpü gibi dolaşırdım rimeli tutamadım bile kendimi görmeye başladım aynaya bakınca demekki... birkaç gün giremezsem merak etmeyin:)))) herkese bol kıpırtılı heyecanlı göbekli iyi haberlerle dolu günler diliyorum hepinizi öpüyorum

Günaydın hanımlar,
Sakaleynmaster, Lal, Keops, Kayra hayırlı haberlerinize sevindin...darısı başıma artık...

veee biiiiiiizzz artık 14 'e girdikkkkkkkkkk.....kocaman oluyos....kaydirigubbakcemile5

Günaydıııııııııııııııııııın kızlaarr a.s.
Sakaleynmaster, Lalece,Kayra ve Keops sayenizde güzel güzel haberlerle güne başladım yerimseniben
veee biiiiiiizzz artık 14 'e girdikkkkkkkkkk.....kocaman oluyos....kaydirigubbakcemile5
Mercimekim sana da bebişine de kocam bir MAŞALLAH :nazar:

günaydın kızlar... tembellikten bacaklarımda yağ birikmeye başladı boğum boğum olucam galiba. erkekler baya çoğalıo. gerçekten erkek patlaması var galiba. benim etrafımda şu an 4 hamile var 4üde erkek :) kızlar nereye saklandı? erkekler azdı zaten dünyayı dengelioruz kızlar çok önemli vazifemiz var.gelecek neslin devamını sağlayacağız. ben de 3 kilo aldım kızlar ama bunun bir kısmı kabızlık bir kısmı göğüslerimin şişmesi ve karnım. bir de vücudum su tutuyor galiba. boğumlaştım dalga dalga derim.bugün doktora kimler gidecek?

iremcim biz senle aynı gündeyiz. :) bakalım ne doğurcaz. 26 ağustosta genelde erkek doğmuş. istatistik :) sen en son ne zaman doktora gittin

günaydıın kızlar..oktora gidip gören arkadaşalarımıza gözünüzaydın diyorum.bizimde doktora gittiğimzde 11+6 die bekliyoduk 12+2 cıktık yani bizde bugün 13 bitti 14 olduk.birde kızlar benim kanamam olmuştu bolca gecen hafta.hafta içi hep lekelenmelerim oldu kahverengi.bugün biraz daha kan rengiydi.hep wc ye girdiğimde oluyo.artık hem sıkıldım hemde endişelenmeye basladım hiç gecmez diye.birdeee sol tarafımda zaman zaman haififf ağrılar oluyo..:çok üzgünüm:

herkese merhaba,
nihayet evimdeyim.tüm yazdıklarınızı tek tek okudum,hepinize ayrı ayrı yazmaktan çekiniyorum atladığım birisi olur diye,onun yerine herkese kucak dolusu sevgilerimi ve öpücüklerimi göndersem olur mu :eek:
bugün ikili test için hastanedeydim.doktor da hastane de çok hızlı çıktı maaşallah...doktorum cinsiyet tahmininde bulundu,hastane de kan testi sonuçlarımı 24 saat sonra alabileceğimi söyledi :1shok: veee doktorumun tahmini kafileye bir erkeğin daha katılacağı.şimdilik mavili birşeyler almayacağım ama doktoruma da çoooook güveniyorum.
zaten alışveriş konusunda da pembe mi mavi mi diye bekleyemedim ki...10 günlük yatak istirahatinden sonra bir kalktım,kemeraltı'nın altını üstüne getirdim.bebişimin sarı,yeşil,turuncu,beyaz cicileri oldu...
görüşmek üzere... a.s.
ayy canım hadı hayırlı olsun.valla ben artık sok olmuyorum heralde kasım ayında koçişlerimize bişe verdiler herkezınkı tek tek erkek cıkıyor.gercı ben kız hissediyorum yerimsenibenama hayırlısı tabı kısmet.
gözünaydın canım.bir erkek daha geliyor demek.hayırlısı olsun .bebişim için daha hiç bir şey almadım sadece kendime hamile pantolonları aldım.cinsiyet konusunda bende doktoruma güveniyorum

kızlar size bir şey anlatayım.henüz 8+0 günlükken doktorum vajinal baktı.bebişim 15 mm idi.hiç bir şey belli değil sadece bir et parçası gibi görünüyordu.sonra bana birden neyin olacak ne hissediyorsun dedi.bende kız dedim.doktorum ise bence erkek olacak dedi.sonrasında ise bu sadece bir yorum yoksa bir şey gördüğümden değil bakalım tutacakmı dedi.en son cinsiyet için gittiğimde ona 8 haftalıkken erkek demiştiniz zaten dediğimde neye göre yorum yaptım acaba hatırlıyamıyorum dedi.ve gerçekten dediği çıktı.tabii henüz doğmadı ama yorum değildi erkek derken kesin söyledi
aa cok enteresan aklıma şey geldı acaba kendınce bı fikir üretti ve dogrulugunu bu şekılde kanıtlamaya calısıyor olabılır.ki gercekten 8 haftalıkken kucuk bır et parcası oluyorlar.acaba herhangı bı test sonucuna istinaden mı söledi ki,cok merak ettim şimdi.
canım benim evet geçmişe baktım.dün rahatsızdım giremedim.bebişim çok iyiydi çok şükür.yatıyordu.14+5 değil 14+3 müşüm.çok canım sıkıldı geri gidince ters birşeyler var sandım ama doktorum rahatlattı.baş popo 8 cm ayaklara kadar ise 11 cm olmuş.uyandırmak için karnıma vurdu kalktı havaya zıpladı sonra poposunu döndü yattı.
kesin olmamakla beraber erkek dedi.ama KESİN DEĞİL.benim kızım olacak biliyorum içime doğuyor.18 şubatta üçlü için çağırdı.
vitamin demir vermedi gayet iyi gerek yok dedi.3 kilo almışım ve tansiyonum çok düşük...
merak ettiğin için sağol bitanem.
canım beebişine maşşalah.kız nıye üzülüyosun benım bebişim tam 9 gun gerıde cıkmıstı (tabı bebısım 1 hafta acıgı kapattı sadece 2 guncuk gerıde kadık) ama doktor ilerki zamanlarda öne bıle gecebılır ki gecmesse bişe olmaz dedı.sonucda burda 3 _5 gunden bahsedıyoruz hanı 20 gun falan gerıde cıksa arastırırız ama zaten hep +3-3 yanılma payı var dedı.üzülme.ayrıca kafileye bı erkek daha eklenıyormus,sen yınede bu fikre bıraz alıssan iyi olr canım ama inşallah Allah gönlüne göre verır fakat olurda erkek oldugu kesınlesırse üzme kendını.sonucda oda senın canından kanından.saglıklı olsun yeter bence
kızlar iyi geceler.hala baş ağrısı çekiyorum tüm gün yatmama rağmen geçmedi.birde kasık ağrım var bebeğim solda ve sol kasığıma fene baskı yapıyor çok ağrıtıyor.tüm gün canıma okudu.

yaa o kasık agrısını bende dün cok cektım,nerdeyse yattım tüm gun ama banamısın demedı valla.cokda korktum ama normal sanıyorum.benım bebişte solda,ama bugunde sankı sag tarafım agrıyo gıbı acaba benım yaramz yermı degıstırdıkı

günaydın arkadaşlar.... belki aranızda beni merak eden olmuştur.....dünden beri çok kötüyüm hatta ilk defa patronum kendisi izin verdi kusmaktan helak oldum rengim sapsarı oldu, eve gönderdiler beni evde ayağa kalktığımda bile istifra ettim çok kötüydüm hala yine aynıyım çubuk yesem, leblebi yesem bile gene çıkıyor hiçbirşey yiyemiyorum az önce dr.umu aradım serum takınman lazım dedi ama dr.um şehir dışında oraya gidemem ben ilçede oturuyorum o ise ilde ama burdaki hastanelerde sanırım acilde serum takınmam lazım ama ultrason falan yok ben bebeğimi çok merak ediyorum dr.a randevu alayım dedim ta pazartesi gününe veriyorlar özel hastane olduğu için randevusuz muayene olamıyorum çok kötüyüm kızlar.... ne yapıcamı şaşırdım....

milkshake canım kusmalardan bişi olmaz bebişine merak etme.benim arkadasımın da aynısı oldu.oda serum yedi.doktor hiç birşey yiyemediğin için serum takmak istiyodur.merak etme p.tesi gitsende olur.içini ferah tut.

bilmiyorum korkuyorum dün minik kelebek arkadaşımız eğer çok kusarsan vücut susuz kalıyormuş buda bebeğin nabzının yavaşlamasını sağlıyormuş allah korusunsenağlamasenağlamasenağlama comely arkadaşımızdada gördük oda çok kusmuştusenağlamasenağlamasenağlama

kızlar az once felaket midem bulandı ve kusmaya basladım
kusarken burnumda kanadı
sabahta kanamıstı
kendi drumu arıyorum ulasamıyorum
baska dr u aradım oda kusmadandır hamilelikte normaldir dedi
kandaki bilmemne ye bakalım ilac yazayım dedi
ama azerice dedigi icin anlamadım o bilmemneyi
tansiyondan deildir dedi
ama o labr. rubella testimi karıstırmıslardı ondan ora gitmek istemiorum
basımada felaket agrı girdi hersey bianda oldu
napcamı bilemedim

iremcim biz senle aynı gündeyiz. :) bakalım ne doğurcaz. 26 ağustosta genelde erkek doğmuş. istatistik :) sen en son ne zaman doktora gittin
Evet canım aynı gündeyiz :nazar: Hatta aldığımız kilolar bile aynı :eek: Ağustos annesi olduğumuza göre bizimki de erkek olacak galiba Lalaece kaydirigubbakcemile3 Madem ağustos annesiyim erkek doğurmalıyım tezine o kadar şartladım ki kendimi eğer doktor cinsiyetine kız derse şoka giricem resmen :roflol: en son 8+1 de gitmiştik canım doktora, pazartesi günü (9Şubat) tekrar gidicez. 2li testim ve kan testlerim yapılacak.. Heyecanla pazartesiyi bekliyorum hihoyyyt
saol tatlım..sanada kocaman maşallah..:nazar:
sağol canııım beniiim :1hug:
günaydın arkadaşlar.... belki aranızda beni merak eden olmuştur.....dünden beri çok kötüyüm hatta ilk defa patronum kendisi izin verdi kusmaktan helak oldum rengim sapsarı oldu, eve gönderdiler beni evde ayağa kalktığımda bile istifra ettim çok kötüydüm hala yine aynıyım çubuk yesem, leblebi yesem bile gene çıkıyor hiçbirşey yiyemiyorum az önce dr.umu aradım serum takınman lazım dedi ama dr.um şehir dışında oraya gidemem ben ilçede oturuyorum o ise ilde ama burdaki hastanelerde sanırım acilde serum takınmam lazım ama ultrason falan yok ben bebeğimi çok merak ediyorum dr.a randevu alayım dedim ta pazartesi gününe veriyorlar özel hastane olduğu için randevusuz muayene olamıyorum çok kötüyüm kızlar.... ne yapıcamı şaşırdım....
Günaydın canım,
Kıyamam hala geçmedi demek bulantıların.. Eve gelmen çok ii olmuş canım ya, bebeğin iyidir hiç merak etme, kendini de strese sokma, Allah korur onu.. fakat serum takılsa çok iyi olur milkshake..Sen git acile ve serum takılsın canım ihmal etme, pazartesi günü de bebişini görürsün inşallah.. Hem o zamana kadar toparlamış olursun biraz daha.. Çok geçmiş olsun canım.. Haberdar et bizi..

günaydın kızlar,
hepimize güzel bir gün diliyorum. bugün kimler doktora gidiyordu bakiiim?

milkshake, babymom geçmiş olsun kızlar kendinize dikkat edin...ikiniz de bence hemen bi dr. a gidin....

kızlar az once felaket midem bulandı ve kusmaya basladım
kusarken burnumda kanadı
sabahta kanamıstı
kendi drumu arıyorum ulasamıyorum
baska dr u aradım oda kusmadandır hamilelikte normaldir dedi
kandaki bilmemne ye bakalım ilac yazayım dedi
ama azerice dedigi icin anlamadım o bilmemneyi
tansiyondan deildir dedi
ama o labr. rubella testimi karıstırmıslardı ondan ora gitmek istemiorum
basımada felaket agrı girdi hersey bianda oldu
napcamı bilemedim
Mutemelen tansiyonun düşmüştür, ölçme imkanın var mı baby? Dinlen güzelce ve 1 bardak tuzlu ayran iç canım.. Çok geçmiş olsun

geçmiş olsun BABY, benim de burnum kanamıştı, hatta başka arkadaşların da hatırladığım kadarıyla. kusarken basınç oluyor ya şakaklarda belki o yüzdendir. bence hemen endişelenme. hepsi birarada olunca çok zor olmalı, allah sabır versin. hele bi doğur büyüt, çıkarsın hıncını. hatta eşin seni kameraya çeksin kusarken büyüyünce izletin "işte ben sana hamileyken hergün böle kusuyordum" diye. seni üzmeye vicdanı elvermesin böylece.
ayyyy ne sadistim di mi?

X