2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar 2009 ağustos ayında anne olacak yokmu ya?geliyorum bakıyorum tık yok.hadi yapın artık şu testlerinizi bağırın buradan.bekliyorum kızlar hadi gelin artık.tek başıma çok sıkıldım....senağlama

Dedim ya, benim ümidim var ama tutsa bile taaaa 31 ağustosa ancak tutuyor. Adet tarihim 21 aralık canım:)

tbrkler kızlar ayyy eski günlerim geldi aklıma çok güzel kıymetini bilin ben hergeçen günü özlüyorum:)

selam bende uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum.hamilelik belirtileri kısmında.. sabah idrar testi yaptım 2. silik bir çizgi. tekrar yaptım başka bi marka ile tekrar daha belirgin ama silik 2. çizgi
şaşkınlık sevinç... derken kan testi yaptırdım ve sanırım bende ağustos annesi adayıyım:)))

hayırlı olsun canımm allah tamamına erdirsin saglıkla bebişlerinizi kucagına alırsınız inşşşşşş...

arkadaslar merhaba

bugun adetimin 21,gunu yani sat 9kasım
dr um beta hcg testi istedi ve sonuç 10,81 cıktı gebelik baslamıs iki gunsonra tekrar edelim dedi sevindim ama emin olamiyorum labratuardakilerde gebelik vardedi dr um da dedi amainanamıyor insan
15aydır bunu bekliyodum geçenay laparoskopi olmustum, ve bubenim 2, cocugum olacak insalah 8,5 yasında bir oglum var ona da 1999 8-13 kasım arası hamile kalmıstım çokiyihatırlıyorum gun asırı calısma gunlerimi .) yine bir kasım ve beni allah yinesevindirdi insallah saglıkla devam eder,
ama agustos anneleri bir hafta on gunsonra gelirler çunku bizler adete bir hafta kala ogrenenleriz sanırım , gorusmek uzere

cidden henuz kimse yok
hamile kalmaya calıstıgım 16 ay boyunca en çok ozendigim bolumbubolum olmustu aynı ay içinde belkide aynı gunlerde dogumyapacak arkadaslarla tanısmak deneyimleri paylasmak
henuz bizler gib erken ogrenenler yok yakında burası dolup tasar umarım

zy inşallah valla sıkıldım beklemekten.gelen giden yok sinir oldum ha....

tekrar selam arkadaşlar..yeni adaylarımız buraya beklerken kendi aramızda fikir alışverişinde bulunabiliriz.mesela henüz hepimiz kan yada idrar testinden sonuç öğrendik sanırım.peki ultrasona girip keseyi görebilmek için en erken ne zaman gitmeliyiz...

hoşgeldiniz kızlar hayırlı olsun bebişleriniz rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş.

Herkese selam, bügün sabah, oglen ve aksam yapılan testlerle hamileğimi öğrenmiş bulunuyorum. Umarım sonuna kadar aynı kararlılık vede huzurla nasip olur. Bayramdan sonra dr a gorunmeyi düşünüyorum. Sanırım şu an gitsem de ortada görünecek bişi yok.

Tahmini hamilelik tarihim 11 Agustos..

hayırlı olsun canım, allah saglikla kavustursun.
doktora 6. haftada gitmen mantikli, daha once gitsende zaten 6. haftada kalp atisi icin cagiriyor.
ama tabi soracagin farkli seyler, ozel durumlar filan varsa bilemem.şakkıdı

Saol elif, bende bayramdan sonra gıtmeyı dusunuyorum ıste, o zaman altı haftalık oluyoruz, inşallah nasip olur..

merhabalar

benim bugun adetimin 23. gunu yine kan testi yaptırmamı soyledi d r umve 49,64 cıktı iki gun once 10,81 di dr çokguzel sonuç harika dedi
cuma gunutekrar edeceegim
dr muayneye henuz cagırmadı zaten araya bayram girecek bayram sonrası gideceğiz sanırım muayneye sizleri bilmem ben buyuk ihtimalle oyle olacak.

arkadaşlar tekar hepinize hayırlolsun...sayınız tabiki henüz az...daha öğrenemeyenler var..birde öğrenseler bile bu siteyi henüz bilmeyenler var...ben hamileliğimi çok erken öğrenmiştim ama siteye hemen gelememiştim...

daha adetim gecikmeden 5 gün önce idrar testi yapmıştım...ertesi gün bhcg 2 sonra tekrar b hcg....daha adet tarihim gelmeen 1 gün önce dokora gittim hiçbirşey görünmedi....10 gün sonra gel dedi..yani beklene adet tarihimden 9 gün sonra....kese göründü :))) arkadaşlarda biri keseyi ne zaman görürüzdemiş o yüzden anlattım....çok güzeş duygular bunlar....okurken bile heyecanlanıyorum yine...tadını çıkarın...

hayırlı olsun kızlarrrr.inşallah siz de bizim gibi çok güzel arkadaşlaıklar edinir.çok güzel sağlıklı hamilelik geçirirsiniz.bir avazda da kurtulursunuz inşallah..benim bir arkadaşım var o da büyük ihtimalle ağustos annesi olacak.daha çook yenisiniz gelen çok our.o arkadaşım da gelecek..ama önce hamileliği kesinleşsin de:)))

hayırlı olsun canım allah tamamını erdirip saglıkla kucagına almayı nasip etsin.bencede tadını çıkarın hemde çoook çıkarın doğunca çıkarılmıyo özlüyorum bazen hamileliğimi öxellikle aglama nöbetleri olunca .D

hoşgeldiniz.yeni anne adaylar ve minikk bebişleriii.allahh hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin.geçen yıl bu zamanlar bizde sizler gibiydik.zaman ne çabuk geçmiş.hamileliğinizin tadını çıkarın.bende ertuğ gibi çok özledimm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…