2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

hoşgeldiniz kızlar
umarım sorunsuz bir hamilelik geçirirsiniz ve sağlıklı bi şekilde bebişerinizi kucaklarınıza alırsınız.
zaman çok çabuk geçiyo ben 9 ay hiç geçmeyecek sanmıştım ama zaman su gibi akıp gidiyo.hamileliğinizin tadını çıkarın derim ben de.
adet olmam gereken gün gidip test almıştım çünkü ruyamda arkadaşım için test yapıyorduk.tabi erkenden yapınca ilk başta ikinci çizgiyi görememiştim ve çok üzülmüştüm tam testi atıyordum ki bi de baktım ikinci çizgi hafif pembe olmasın mı deeli oldum mutluluktan hemen kocamı aradım.bi gün bekledim tekrar test yaptım bu defa kırmızı çizgi çok netti hemen doktoru aradım gel bakalım dedi.ultrasonda görünmedi tabi ama vajinal ultrasonda göründü minik bi noktaydı sadece ve tarih de 31 aralıktı.yıl başı hediyesiydi oğlum bana.
çok yazdım kızlar bi daha yaşadım şimdi o anları.

HOŞGELDİNİZ 2009 ağustos anne adayları hepinizi ve büyüyecek minik kuzuları kocaman öpüyorum.inşallah güzel ve huzurlu hamilelik geçirirsiniz ve sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız canlarım.ben 5 haftalıkken öğrenmiştim ve o hafta gittiğimde kesesini görüp kalbini duymuştum canlarım.2008 ağustos ayında anne olmayı beklerken kızım süpriz yapıp 1 ay erken geldi ve 16 temmuzda doğum yaptım.ama ağustos annesiyim,kendimi öyle kabul ediyorum çünkü hamilelliğim boyunca 2008 ağustos anneleri ile paylaştık herşeyimizi ve bir sürü kızkardeşim yeğenim ve bebeğimin kardeşi oldu kızlar.inanın buradaki paylaşımlar çok güzel ve unutulmaz.ne isteğiniz ssorunuz olursa 2008 grubuna gelip sorabilirsiniz,hepinize tekrar hayırlı olsun :)

Ah ben surekli hamile kalabilirmisim aslinda..Ne kadar guzel bir 8 aydi..Herkes prensesler gibi davraniyor sana..Nereye gitsen bi ilgi bi alaka, herkes yerini veriyor..Yok canin bunu istedi mi yok bunu getireyim..Lutfen tadini cikartin kizlar..Ozellikle ilk anne olucaklara soyluyorum..Bundan daha guzel kendinizi dinleyeceginiz bi zamaniniz olmayacak..Mesela bol bol kitap okuyun..Asla vaktiniz olmayacak bebeklerinizi kucaginiza aldiginizda..Ayaklarinizi uzatip dinlenmenin keyfini cikartin..Bi de bol bol uyuyun lutfen..Ahh uyku ahhhh.Unuttum boyle gece yatip saatlerce uyumayi filan..Cok guzel heyecanlar bunlar cok..Hepinize Allah saglikla bebislerinizi kucaginiza almanizi nasip etsin..

Saol elif, bende bayramdan sonra gıtmeyı dusunuyorum ıste, o zaman altı haftalık oluyoruz, inşallah nasip olur..

canım merhaba..... sanırım aynı tarihlerde hamile kalmışız ve aynı tarihte doğum yapacağız gebelik takvimine göre benimde doğum tarihim 11 ağustos allahın izniyle o günleri görebilirsek.......... bende dün 2 tane test yaptım ve 2. çizgi hemen belirdi ikisindede allahıma çok şükür ama arada korkular yaşıyorum hayal kırıllığına uğramaktan korkuyorum inşallah bir aksilik olmaz.............. ben kan testide yaptıramıyorum malesef bayram sonunu beklemekten başka yapacak birşey yok zaten hemen bayram bittiği gibi pazartesi günü dr. gitmeyi düşünüyorum inşallah ozamana kadar bir aksilik olmaz...... tebrik ederim seni inşallah kucağına alman dileğiyle...........

HOŞGELDİNİZ 2009 ağustos anne adayları hepinizi ve büyüyecek minik kuzuları kocaman öpüyorum.inşallah güzel ve huzurlu hamilelik geçirirsiniz ve sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız canlarım.ben 5 haftalıkken öğrenmiştim ve o hafta gittiğimde kesesini görüp kalbini duymuştum canlarım.2008 ağustos ayında anne olmayı beklerken kızım süpriz yapıp 1 ay erken geldi ve 16 temmuzda doğum yaptım.ama ağustos annesiyim,kendimi öyle kabul ediyorum çünkü hamilelliğim boyunca 2008 ağustos anneleri ile paylaştık herşeyimizi ve bir sürü kızkardeşim yeğenim ve bebeğimin kardeşi oldu kızlar.inanın buradaki paylaşımlar çok güzel ve unutulmaz.ne isteğiniz ssorunuz olursa 2008 grubuna gelip sorabilirsiniz,hepinize tekrar hayırlı olsun :)

elvincim anlattıklarının çok benzerini 2000 yılında yasadım. sat ım 26 ekim di ve oglum yaklasık olarak 2 agustos gibi gelecekti ama aynen bizi sasırtıp 11 temmuzda dogdu.
simdi bu sefer ikinci ye hamileyim ve sat 9 kasım eskiseinden onbes gun ilerde çok benzer tarihlerde ve insallah bu sefer bir aslan burcu dogurmayı basaracagım. benim tecrubeler ozellikle hamilelkle ilgili çok çok eski hatırlamıyorum pek birsey artık okuyarak tekrar anımsayacagız:)

hayırlı olsun Allah sağlıklı sakin az bulantılı güzell bir 9 ay nasip etsin,,müthiş bişi Allahın lütfu size bolbol dua okuyun ihmal etmeyin içiniz ferahlıcak ,,,bebeklerinizi de sağlıklıca kucağınıza alın inşallah
valla korkmayınız ben netten tüm normal doğum videolarını izlemişşş,ilk aydan itibaren bir aksılık olmadığı taktirde normal doğum isteğimi belirtmiş son dk ya kadar bunu değiştirmemiş üstüne bi de dr.um buraları terk edio dıo arkasında hasta bırakmamak için en son beni sezeryana ikna edemeyip (kötü bişi olduğundan diil ben normali yaşamak istedim o yüzden) ertesi günü gel suni sancı ile doğurursun açıklığın var dierek suni sancı ile doğurmuş biri olarak hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç korkmayın dıorum eğer normal isterseniz ya da dr.unuz buna ısrar ederse,,uzun oldu nese kısacası sağlıklı aylar sizeeeeeeeeeeeee

kimse yok herhalde.bir sen bir ben birde bebişlerimiz....

sadece ikiniz değilsiniz ben de varım. Siz herhalde yeni öğrendiniz. Ben 1 haftadır biliyordum. 4hafta 2 günlük daha. Hepime sağlıklı 9 ay diliyorum. Umarım hepimiz bebeklerimizi kucaklarız.

bende bu u ayı bekleyenlerdenim benim SAT 16 inşlh olurda bende ağustos annesi olurum buarada sitede yeniyim arkadaşlar hepinize mrb ...

kızlar galiba bende ağustos annesi olucam..adetime daha 7 gün var ama ikinci çizgi silik çıktı..kan testi yaptırdım bhcg 53 çıktı..hamileyim yanii...hiç beklemiyodumm..süpriz oldu..

tesekkür ederim..aslında biz dikkat ediyoduk mayıs gibi düşünüyoduk ama kazayla oldu sanırım.bide adetime daha bi hafta var ve bhcg 53 çıktı..erkenmi yumurtladım acabaaa....

16 kasım mı? Eğer öyleyse daha çok erkenmiş hamile olduğunu düşünmek için.

bence erken yumurtlamış olabilirmisin hemen öğrendiğne göre ne güzel süpriz olmuştur sana sağlıcakla kavuşursun inşlh bebeğine.aftabru galiba bana sordun cnm evet benim daha öğrenmem için 2 haftam var ama napıyım heves işte sabırsızım galiba...

insan isteyince elinde değil acabaları oluyor bekliyorum bakalım hayırlısı inşlh bende ağustos annesi olurum

ohh ohh 2009 ağustos annelerimiz çoğalıyo ne güzel :)
esrakocum hayırlı olsun cnm inş bu sefer velet bekler zamanını
ahh benimki uyandı

sağol canım allah isteyen herkese nasip eder inşallah..yani ne hissedicemi bilmiyorum.okadar süpriz oldukii.yarın bayram tatili için eşimin ailesinin yanına gidicez malum bayramda bayaa yorucu oluyo..içimden bi ses test yaptır dedi..istelik daha erken olduğu için olsada çıkmaz diye bekliyodum..telefonla öğrendim sonucu..çok şaşırdım eşimi aradım haman test al gelirken diyee..ondada ikinci çizgi pembe çıktı..iykide yaptırmışım ona göre dikkatli olurum bayramda..

arkadaşlar ilk 3 ay çok önemli aman bilsenizde şüphelensenizde dikkat edin kendinize ve miniklerinize :)
Allah sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin.hamileliğin tadını çıkarın.mutlaka sıkıntısı oluyor ama aslının dediği gibi o zamanki ilgiyi bi daha göremiyorsunuz,pabucunuz dama atılıyor ufaklık gelince :) bol bol dinlenin gezin ve uyuyun..sonradan imkanınız olmuyor

sağol canım allah isteyen herkese nasip eder inşallah..yani ne hissedicemi bilmiyorum.okadar süpriz oldukii.yarın bayram tatili için eşimin ailesinin yanına gidicez malum bayramda bayaa yorucu oluyo..içimden bi ses test yaptır dedi..istelik daha erken olduğu için olsada çıkmaz diye bekliyodum..telefonla öğrendim sonucu..çok şaşırdım eşimi aradım haman test al gelirken diyee..ondada ikinci çizgi pembe çıktı..iykide yaptırmışım ona göre dikkatli olurum bayramda..

Selam Caninuss. hemen hemen aynı durumdaymışız. Benim planlıydı aslında. bi kaç ay içinde olur diye beklerken... :CüvCüv:
Bayram tatilinde ailemin yanına gideceğim bende..artık oradaki curcunayı düşünemiyorumhihoyyyt

slm kızlar ben aslında temmuz annesiyim ama çaktırmayın :) o sayfa o kadar kalabalıkki takip edemiyorum birde ben onlardan gerideyim çünkü 30 temmuz çıkıyor doğum, en iyisi ağustosa gideyim ilk ben olayım hehe :) ben şuan 5+5 im tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım uzuuun bir yolculuktan sonra geldi meleğimiz daha önünde de epey bir yolu var :) 4+6 günlükken ultrasyonda karından kesemizi gördük cumartesi kontrolümüz var cumartesi kalp sesini duymayı umuyoruz inş. bende sizin gibi kan testi değerleriyle baya bi kafa yordum ardından keseyi görme telaşı sardı şimdide kalp sesini duymak, anladığım o ki bu süreç böyle sürüüüüüüüüüp gidecek :) yeni anne adaylarını tebrik ediyorum

X