2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yok tatlım daha 8 hafta 6 günlük bir bebğim var karnımda ayyy yerim onu nasıl hesaplanıyor anlamadım ki
şekerim iyi giiyor şimdilik pantlonlarım olmuyor çok yiyorum kndim
i tutamıyorum cinsiyetini meak ediyorum senin belli oldumu

Saol kuzum.. çok zarifsin.. ne mutlu bana o zaman.. bilgi paylaşıldıukça değer kazanıyor.

Göbüş fotosunu ekleyeyim bende.. seni mi kıracağım, şu an dısarıdayız.. eve gittiğimizde eklerim arkadaşım.

son adet tarihim 02 aralık 2008 şekerim neye göre hesaplanıyor ben bebeğimin aslan burcu olmasını istiyorum yaaaaa hem sıcak kanlı olurr

merhaba kızlar bende 8 hafta 6 günlük hamileyim
nasıl gidiyor aşerdiğiniz oluyor mu
mesela ben ekşi çok seviyorum bazende tatlı isitiyorum ama ağırlıklı olarak ekşi
ve karnım arada bir sızlıyor göğüslerim şiş üstüne yatamıyorum bende haberle bu kadar ya sizzz???

melikecim dogumun eylül 8 çıkıyor canım erken döllenme olduysa agustos sonuda olabilir tabi bu benim tahminim sen nerde kendini rahat hissediyorsan oraya takıl canım burada bizlerdende tecrübe edinebilirsin ben bazen temmuz annelerinide ziyaret ediyorum orada arkadaşlarım var haziran annelerinde bir arkadaşım var sonuçta hepimiz allahın izniyle dogurcaz degilmi

evet haklısın canım tşk ederim seninki kaç haftalık neler hissediyorusun mesela neler canın isitiyor

Sor canim, yardimci olabilecegim bisey varsa yanitlarim...a.s.

Bu adreste canım http://www.kadinlarkulubu.com/picture.php?albumid=5667&pictureid=31528
Teşekkür ederim, asıl ben seni öperim :1hug:

evet haklısın canım tşk ederim seninki kaç haftalık neler hissediyorusun mesela neler canın isitiyor

Valla melike benim canım öyle özel bir şey istemiyor ki, normalde çok mokboğaz biriyimdir. Eskiden sevdiğim şeylerle devam.. :)

Canim onemli gorduklerimi yaziyorum,digerleri okadar onemli degil;

1. WBC(white blood cell) yuksek buda vucudunda bir enfeksiyon oldgunu gosterir, gribal yada idrar yoluyla ilgili birsey gecirdin mi bu testi yaptirdigin zaman?

2.HCT(hemotocrite) dusuk, biraz kansizlik var, kuru uzum pekmez takviyesi oneririm, demir kullanmaya baslamismiydin?

3.TSH dusuk cikmis.Normal gebeliğin gidişi sırasında da serum TSH düzeyi düşük olarak saptanabilir. Bu durum ilk üç ayda (1.Trimestrde) daha sık görülmektedir, normal ve gecici.Eger free T3 ve free T4 normal sinirlarda ise doktor kontrolune izlem yeterli.1.5-2 ayda bir testlerini yenileyerek kontrol edebilir doktorun.

umarim yardimci olabilmisimdir canim, endiselenicek bisey yok..

buarad kizlar ben bugun cok buyuk bir hata yaptim, evi mok goturuyordu, temizlige kalkistim ve halilari cirptim, dip tirnak temizlik yaptim, esim de yardim etti ama o asagida kileri duzenlerken halilari cirptim ve kasiklarim ve belim cok agriyor simdi..
umarim kotu bisi olmaz, ufff kadinda bulamiyorum burda sinir oluyorum yaa...

O test için kan verdikten 1 gün sonra yatağa düştüm, aşım olduğu halde grip gibi rahatsızlandım. Soğuk algınlığı geçirdim sanırım. Ondan olabilir. Demire başlamamıştım, tahin pekmez karışımı yaparken, pekmez oranını da arttırayım bari :)) Salı günü gideceğim muayeneye, sanırım başlar doktorum demire. TSH da ilk gebeliğimde de böyle azcık düşmüştü, regl olduktan sonra tekrar yaptırdığımda normale dönmüştü. Dediğin gibi bir şeydi sanırım. İdrar tahlili yapıldı temiz çıktı, olsaydı enfeksiyon görünürdü değil mi?

Çok teşekkür ederim. İçimi rahatlattın. Muccuk... a.s. a.s.

Bu arada oklavayı hak ettiğinin farkındasın değil mi? klava: Kızım halıyı neden çırpıyorsun sen? Ben battaniyemi bile kaldırmıyorum valla (akşamları TVnin karşısına taşınıyorum ya :) Bırak, alla allaaa.. Hem altını üstünü süpürdün mü, mis gibi olur. Silkelemene gerek yok ki bebeeeem..

Dogru diyosun, esimde cok kizdi, 2 dk kayboldum sopaliksin dedi, ay bide battaniyeyi de cirpmistim, ne bilim ev pis oldumu hic icime sinmiyor, haftalardir hep ustunkoru yapiyordum, ama biran once birini bulmam gerek...bi daha yapmam sozzaten uzattim ayaklarimi dinleniyorum..
testler icinde dedigim gibi korkulacak bisi yok yani aman aman dusuk yada yuksek degerler degil, her zaman seve seve yardimci olurumkaydirigubbakcemile5

norra nasıl halı cırparsın cok buyuk hata!!!!

biliyorum,dayanamadim, bianda temizlikcanavarim geldi, biraz da tezcanliyim esimi de bekliyemedimyazik supurgeyi falan o tuttu ama 2 dakka kilere indi, bende yapiverdimkaydirigubbakcemiletam sopaligim biliyorumkaydirigubbakcemile

melikecim sana git demediler
sen bişiler soruyodun o arkadasta deiki sen eylul annelerine takıl suan hepiniz aynı donemdesiniz
yoksa canın nerde istiosan orda takıl ama bizler senden 1 ay ondeyiz o yuzden senin devrelerini astık farklı dertlerle ve guzelliklerle ugrasıoruz
eylul annelerinde kendi grubuna denk hamislerle daha ii hissedersin demek istemislerdirki bende katılıorum

norraa canım çok yormuşsun kendini canım ya boş ver üstün körü yap şimdi daha yeni sayılırız tehlike hiçbir zaman geçmiş degil bizim için bende yüzünden yapıyorum doguma yakın tadilat olucak abimler baştan aşşagı evimi yeniliyecekler o zama hallıları yıkamaya evede bir kadın tutucam temizlemesi için bebeklerimizi üzmüyelim degilmi

haklisin canim, yok ben dersimi adim bu bel ve kasik agrisindan sonra merak etmeyin...:CüvCüv:

Tebrikler Norraaa.. dur bende seni bi değerlendireyim

1. Aklını kaçırmıssınn ki böyle bir şeye kalkışmışsın..
2. Etin ne budun ne ki karnında bebekle halı çırpabilme hakkını kendinde buluyorsun..
3. Halının temiz olması, senin ve bebeğinin sağlığını riske atmaktan daha kıymetli olmamalı diye düşünüyorum..

Kısaca değerlendirmek gerekirse her zaman bel agrısıyla felan bu işi yırtamazsın, bence sen bi silkin kendine gel.. yurt dışındasın diye papara yemekten kurtulamazsınklava:kötükedihüso:tomato::mymeka:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…