2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar göbişimin resmini ekledim ama yakından fazla büyük çıkmış neyse idare eder inşallah

evriss ben bakudeim burdaki tavuklarda yoktur die dusundum :)) burdaki hersey tum sebze ve meyveler okadar dogalki. ama bidahakine dikkat ederim sekerim tamam dovme :)

evris ya cok fena oldum umarim bisey olmaz dondurulmus gogus almıstım uff simdi hep bunu dusunur dururum ben

evriss ben bakudeim burdaki tavuklarda yoktur die dusundum :)) burdaki hersey tum sebze ve meyveler okadar dogalki. ama bidahakine dikkat ederim sekerim tamam dovme :)

Kıyamamammama ben sana.. döfer miyimm seni, sadece biras sevecektim.. Şeniz ama sen oradaki şeylere güveniyorsan tabi ki diyebileceğim bir şey yok..

Selam kızlar. Benim de görümcem ve eşi teşrif ettiler. Fakat enişteleri kalp krizi geçirmiş, sten takılmış, ona gittiler. Ben hastalıktan yeni doğrulduğum için evdeyim, azcık uyudum, kestirdim. Sabahtan eşime yemeklik malzeme aldrımıştım, akşama yaparız diye. Az önce de eşim aradı, ziyaretten çıktık biz, Taksim'de 2'şer bira yapıcaz, ama geldiğimizde de acıkmış oluruz, napalım, dedi. Yiyin de gelin, ben tek başıma o kadar şeyi hazırlayamam, dedim. Yemeği yarın yapar sıcak sıcak yeriz, dedim. Valla kimse kusura bakmasın..

evris ya cok fena oldum umarim bisey olmaz dondurulmus gogus almıstım uff simdi hep bunu dusunur dururum ben

Haydaaa.. tamam yavruşum ya bi kereden bişi olmaz.. sen bi etrafa soruştur bakalım.. belki de dediğin gibidir.. ama Türkiye'den kimseye önermiyorum tavuk yemeyi.. Sürekli yenmesi daha sakıncalı değil mi?? Yok bi kereden bişi olmas.. üzülme,üzülmenin daha çok zararı var biliyorsun. şutarafagitti

Sen şu çevrendekilere arada hamile olduğunu hatırlatsan iyi olur.. Ha bir de söyle eşine, sana da gelirken bişi alsınlar. 2 Tek bira atmasını bilen onu da akıl etsin bari. kötükedihüso

kızlar haftada 2 kere kırmızı et tüketmemiz gerekiyormuş kan yapıyormuş hamilelikte önemli dedi dr birde bol yeşil yapraklı sebze tüket dedi içimden kim yapacak onları dedim resmen migde bulantısı rahat bırakmıyorki migdem bulanacak diye mutfaga bile girmek istemiyorum biri pişirsede biz yesek degilmi ne güzel olurdu

evriş canım şimdi eşi ve misafirler geç gelirse arkadaşımız onlarımı bekliyecek baksın valla keyfine kendine göre hazırlayıp yesin valla temiz temiz dışarıdan güven olmuyor canım be temizligine yiyiceklerin malum bebişlerimize birşey olmasın degilmi

Sen şu çevrendekilere arada hamile olduğunu hatırlatsan iyi olur.. Ha bir de söyle eşine, sana da gelirken bişi alsınlar. 2 Tek bira atmasını bilen onu da akıl etsin bari. kötükedihüso

Eşime dedim ki onlar çıkarken, "yemeği evde yemek istiyorsanız erken gelin, ben tek başıma hazırlayamam. Yok geç geliriz diyorsan yiyip gelin" demiştim. O da şimdi onu soruyor. Yiyelim mi, yemeyelim mi hesabı :) Yoksa mısırımı bile o patlatır kız.. Bırakmaz bana :)

Bilmem mi yavrum.. mübalağa yaptım işte.. hani daha neler manasında..yoksa dışarıdan yeme konusuna oldukça karşıyım bende.Hakikaten yaşamayan bilemiyor, ya da yaşayanlar çabuk unutuyor hamillelik hallerini.

İnan dediğin çok doğru, hazırlayan birisi olsa yemesi çok kolay da.. kendin hazırlamaya kalksan hiç bir şey yapasın yok, nasıl olacak bu iş bende çözebilmiş değilim.. Ama dün yazdım aklında olsun tahin-pekmez yiyebiliyorsan onun içinde ette olduğu kadar protein var.. aklında olsun, en azından dengelersin.

İyi o zaman. bir de akşam akşam tazefasulye kocası dövmeyelim :mymeka:, dediğin iyi oldu.

yani ben şimdi eylül ammesimi oluyorum
hesaplarıma göre ağustosun 25 gibi doğum yapmam gerek
nasıl oluyor anlayamadım kızlar bana yardım eden olur mu bu konuda
bir arkadaş yazmış sen eylül annelerinin yanına git diye

Yok anam, ben yeri gelince iyi haşlama (!) yaparım. Görümcem gelince, kardeşinden çok kendi yardım eder mutfakta bile. Ama öküzlüğü de tutar tabi bazen :)

bu arada şuan 8 hafta 6 günlük gebeyim Rabbim hayırlısıyla doğurmayı nasip etsin tüm annelere inşallah

hımmmm tahin pekmez bana uyar birde etten tiskinmek istemiyorum anneme söylesem yaparda hangi bir zaman yapıcak çekiniyorum işte yarın ilk iş tahin pekmez almak olucak fazla kaçırmadıgım sürece devam edeyim sagol evrişcim paylaşımların gayet faydalı bizlere bizim halimizden acak biz anlıyoruz degilmi senin göbiş fotonu görsek diyorum büyümüşmü bebiş

Kimmiş kız o? SÖyle de oklava manyağı yapalım. klava: klava: yok şekerim istersen martta doğur, gene de gelebilirsin, ne olacak.. Eylüle yazıp 8 aylık doğuranlar nolacak? 11. haftandasın sanırım? 10+ 4 gibi falan ? Nasıl gidiyor işler anlat bakalım..

Kim dedi sana Eylüle git diye.. ver isim icabına bakalım anında.. şaka bir yana yanlış anlaşılma olmuştur sanırım, içimizden kimse böyle bir şey diyeceğini sanmam, sanırım eylül annelerine kayabilirsin falan demek istemiştir..

eylülde olsan kal agustosta.. ne farkeder, nerede kendını rahat hıssedersen orada kal..

melike canım otomatik hesaplayıcılar tahmini dogum tarihini veriyor peki sana agustosmu diyor canım yada sat yaz biz bakalım tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…