2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydın kızlar dün kötü geçen günden sonra birde kötü bir gece geçirdim gece çok fenalaştım ama eşimi kaldırmak istemedim yükselen tansiyonum birden u dönüşüyapıp düşüşe geçti dün kafamı kaldıramadım 9.5 e düşmüş tuzlu ayran bile fayda etmedi gecede aynısı oldu resmen bittim kızlar daha 6 ay bu tansiyonla ne yapacagımı bilmiyorum çarşamba günü dr gidicem bundanda bahsedeyim ama ilaç kullanmak istemiyorum allah yardımcım oluır inşallah sabah sabah moralinizi bozmak istemedim ama burada herşeyi paylaştıgımız için kimin bu tür problemlerel karşılaşacagını bilemiyoruz işte inşallah sizlerin günü çok güzel geçer.

Geçmiş olsun canım yaa, hep olur muydu öyle?? Tansiyonun oynar mıydı yani??

merhaba kızlar bende 11+6 günlük hamileyim doğumum 12 ağustos gibi gözüküyor.bişey sorcm size ikili test yaptırdınız mı?ben bugün dr gitcem ama yaptırcakmı bilmiyorum.bide ben hamileliğimden beri hiç su içemiyorum zararı olur mu sizce?

Su içmen lazım, gerçi evriş söylemiş, açıklamış, benimki de 2. posta olsun. Mideni bulandırıyorsa çok az dolaptan karıştır. Çok ılık olmayınca iyi geliyor serin serin..

selaaaaam,nihayet geçmişi okumayı bitirebildim.en son 22 ocakta yazmıştım,yaklaşık 150 sayfa okudum kafamçokkarıştı
doktordan iyi haberlerle gelen,kuzucuğunun cinsiyetini öğrenen herkesin gözüaydın :nazar:
hastalara geçmiş olsun a.s.
doktora gidecekler de iyi haberlerle döner inşallah :Saruboceq:
benim çarşamba günü ikili testim var,eşim o gün gelip alacak beni annemden.doktordan sonra da evime döneceğim :sm_cool: bebişimi görmeyi özledim,eşimi özledim,evimi özlediiiiiiiiim Şeniz

Hoş geldin beybim. Sen nasılsın? Lekelenmen falan kalmadı değil mi?
Özledik valla...

kızlar ya ben tickerımı değiştirmek istedim baby gagadan yüklemeye çalıştım olmadı.aynı tickerdan arkadaşlarda da var. 3 tane kutudan hangisini copy yapıcaz ve nereden neresini copy licez
. yardımcı olabilir misinizzz ?

Canımcım ortadaki kutudan http:// ile başlayıp ___.png ile biten kısmı tarayıp yapıştır.

başak comely geçmiş olsun
comely korkma bebişe bir şey olmamıştır ben de bazen uykuda geriniyorum farketmeden.hem kızlar güvenlidir onların yerleri.emanet gibi olsalar çok az kadın sonuna kadar götürmeyi başarırdı.biz biraz dikkat edelim gerisi allaha kalmış.
comely gelince bizleri haberdar et.iyi haberler bekliyoruz sizden

kızlar darkniss doktora gittikten sonra bir daha girmedi.inşallah mutluluktan ve yoğunluktan bizi unutmuştur

cnm dr bana yatmamı söyledi ogünden beri yatıyorum çok ağrım oluyo hatta şuandada var çok duramıycam zaten sizler nasılsınız

kızlar ben iskembeci bulamadım
naptım tavukla yalancı iskembe yaptım netten tarifine bakarak
super oldu gormemis gibi yedim :))))
herseyim birmuadili var cok sukurki
hemde daha faydalı oldu
iskembe yiyemeyip tadını arayanlara tavsiye ederim

Herkese merhaba arkadaşlar,

Lalece ortadakini alıyordun yanlış hatırlamıyorsam ama sonundaki

darknessfire,geçmiş olsun arkadaşım,kendine dikkat et.
taze fasulyem,sağol tatlım,ben de sizi özledim valla.gördüğün rüyaya çok güldüm canım benim,sen tahin yeme bence.evriş yazmış ya cinsel hormonları harekete geçiriyor diye,bu rüyalardan kurtulamayacaksın bu gidişle kaydirigubbakcemile3
lekelenmem yok,zaten 1 aydır yoktu,durdu durdu 19 ocakta kontrolüm var diye geldi.benim velet annesinin yasaklardan kurtulmasına izin vermiyor.doktorumun 'yürüyüş yapabilirsin' dediği gün bayramım olacak.hamile kalmadan önce günde 2 saat,11 km yürüyen bir insandım.2 aydır şiştim yata yata :icecream:

keopscum, valla benim tahinle pekmezle alakam olmasa da, sıkı diyet yapsam da, oburlaşsam da bende değişmeyen tek şey var; libido :) Oldum olası böyleydim. Doktor da yasaklayınca başıma vurdu diyebiliriz. Yok utanmıyorum valla. :)) Ay napayım, çalışıyo hormonlar, kocamı da çok seviyorum. Sabah zaten kışkrttım kendisini, biliyorum böyle şey burada söylenmez diyeceksiniz ama, ilişki olmadan oynaştık azcık, ilaç gibi geldi valla. 2 aydır kudurmuştum, dizginlendim azcık :)

darknessfire, geçmiş olsun çıtırım, sana neden yatak istirahati verdi doktor?

merkam79 hoşgeldin arkadaşım, sağlıklı bir gebelik geçirmeni, bebişini kucağında görmeni diliyorum.

yaa çok ağrım vardı gittim rahim genişlediği için ağrı yapıo dedi kasıklarım belim ve sırtım ağrıyo sağ bacağım kasılıyo üstüne basılmıcak halde oluyo dr sırt ağrısı normal deil yani olmaması lazım dedi ama kasık ve bel ağrısı normalmiş 4,5 gün yat dedi sonra yine gel dedi bide progestan kullanıyodum onun dozunu yükseltti zaten normalde sersem gibi yapıyodu bide şimdiki halimi görmeniz lazım

selam kızlar biraz daha iyiyim şükür tazefasülye canım normalde tansiyon problemim yoktu hamilelikte çıktı kızımda rahattım ama idare edicem bebegim dogana kadar ılık bir banyo yaptım ondan önce vücut temizligi yaptım ama biraz zorlandım göbişten ilerliyen günlerde heralde bir güzellik salonuna gitmem gerekecek.
buarada resim eklerken baştaki http yazısını silince ekleyebildim ben resim ondan önce defalarca denedim başaramadım bunun için deneme sayfasını kullandım sagolsun arkadaşlarda yardımcı oldu orada

yaa çok ağrım vardı gittim rahim genişlediği için ağrı yapıo dedi kasıklarım belim ve sırtım ağrıyo sağ bacağım kasılıyo üstüne basılmıcak halde oluyo dr sırt ağrısı normal deil yani olmaması lazım dedi ama kasık ve bel ağrısı normalmiş 4,5 gün yat dedi sonra yine gel dedi bide progestan kullanıyodum onun dozunu yükseltti zaten normalde sersem gibi yapıyodu bide şimdiki halimi görmeniz lazım

geçmiş olsun ama sırt ağrısıda hamilelikte normaldir.doktorun niye öyle dediyse.korkama canım.senin haftalarındayken benimde çok ağrılarım vardı ama ilerleyince geçiyor.

benimde suan belim agrıo aradada kasıklarım bugun
genişlioz ondan olsa gerek

BABYYYYY!!!! Ben napiimmm şimdi seni.. tavuk yemişmiş..... tavuk yasak be yavrumm.. anlattık ya burada uzun uzun.. tavuklara hastalık bulaşıp birbirlerini telef etmesinler diye antibiyotik basıyorlar diye.. o yüzden hamilleik boyunca tavuktan uzak duracağız dedik ya!!!!!!!

Geliiym mi ben şimdi oraya heeee :eek:klava:

X