2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz
ticker eklerseniz hamileliginizi daha rahat takip edebiliriz
birde yeni arkadaslar bi gorunup bi kayboluyolar

arkadadaşlar hepinize teşekkür ederim ayrıca bu tickeri nasıl ekleyebilirim yardımcı olursan sevinirim.

kız esrako ses ver...hamile insanları gerip üzüyorsun aaaa KIZIYORUM BAK:tomato:BAK HAMİŞ FALAN DİNLEMEYİP UÇACAĞIM...

en sonunda resmimizi koymayı başardım yaa. kaç gündür uğraşıyordum çıkmıyordu....işte biz :1hug:

hoşgeldin selenaa hayırlı olsun bebişin

kızlar benim belim çok ağrıyo 2 gündür, varmı sizde de ağrı

selenacım sen kiminkini begeniyorsaan soyle ona gore yardımcı olurum

su anne karninda kuzen bebek hikayesi cok ilginc arkadaslar, ya artik bende bebisimi hisssetmek istiyorum daha cok var, uff

kızlar esrakoyla msjlastık cok hasta grip olmus 10 gundur arada girip okuyormus yazmaya hali yokmus. antibiyotik filan kullanıyomus evde raporluymus habeirniz olsun

Bayanlar yemek yiyeceğim kuzum acıktı zannımca.görüşürüz sonra....

selenacım hoşgeldin tatlım.bu arada darknessfire de doktora gidicekti bi daha girmedi nete geçen haftaydı galiba.

Başakcım.. aynı hastanede mi doğuracağız yoksa?? :)) Bende orada doğuracağım, miyom ameliyatımı da orada olmuştum.. Dr. um dan dolayı yine orada doğum yapacağım.. hayat ne küçük değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…