2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Evet evrişcim, sağlık ocaklarını da bir sor soruştur bakalım. Meydandaki mi, yoksa Atatürk İlköğretimin oradaki mi daha iyi? hihoyyyt heyecanlıyım :)

Ya kuzu nereye kayıtlıysak oraya gıdeceğiz. Bize bağlı değil yani seçmek, muhtarlıga bağlı olarak paylaştırılmışız.. sende senin oturdugun en yakın yere kaydolacaksındır, ben daha kendı kaydımı yenılememıstım, du bakalım ben asagıda mıyım yukarı da mıyım onu bulacağım bir de..

http://ticker.7910.org/?&lg=en BU SITEYE GIR
USTTE PREGNANCY BOLUMUNU FILTER, ALTTA kids bolumunu filter et,
sonra olasi dogum tarihini yaz, hafta olarak istiyorsan yanda belirt,bulundugun yerin time zonunu yaz sanirim gmt+2 tr icin,sonra sana verilen linki kopyala ve profilinde takip bolumune yapistir..

çok haklısın canım .bende kötü hikayeler duymak çok şey bilmek istemiyorum.bebek kayıplarını her duyduğumda acaba bebeğim yaşıyormu ya onunda kalbi durduysa deyip kendimi yoklayıp paranoyaklaşıyorum.güzel doğum haberleri almak istiyorum.kalbi atmazsa dedim o dönem geçti sonra 10.haftayı bir atlatsam dedim oda geçti.ikli ile ilgili korkulardan günlerce uyuyamadım çok şükür onuda atlattım artık yarın 15.haftaya giriyorum rahatım dedim ama her hangi bir hafta bebeklerin öldüğü haberleri beni çok ama çok korkutuyor kızlar.umarım beni yanlış anlamazsınız kaybedeceksem zaten yapacak bir şeyim yok ama hiç değilse şu an korkarak günler geçirmek çok şey bilmek istemiyorum.inşallah bebeğimin hareketlerini hissetmeye erken başlarımda bebeğim daima yaşadığını hissettirir.allahım kimseye kaybetme acısını yaşatmasın

Destek olup hak verdiğin için teşekkür ederim arkadaşım..

EKSİ SOZLUKTEN HAMILELIK TRIPLERI :)))

gecenin bi yarısı ewde olmayan bilimum $eylere a$ermek

İKİide bir kusmak
ve etrafındakilere her kustuğunda haber vermek

sinir, asabiyet yapmak, ikide bir aglayip zirlamak, bilimum $imariklik ve kaprisini biriktirip hamilelikte ortaya cikarmak, cocugunun babasina "bu eziyetleri senin yuzunden cekiyorum, sen benim kolemsin ne istersem yapacaksin" tripleri yapmak et cetera

-ooof canım çilek istedi...
-çilek mi? bu mevsimde mi?

-canım avokado istedi?
-avokado mu? bu mevsimde mi? dahası avokadonun mevsimi ne ki?
-yaw ben hamileyim, git bul yaaa canım çekti...

"kadın milleti"nin "aşırıya gittiği" bi konudur "aşermek" de... sanki olayda erkengin hiç payı yokmuş gibi, habire yüklenir, üstelik istediklerini yerine getiren erkeng deilmiş gibi, düşünmeden, sınırsız isteklere dewam ederler...

- kabircan... şöyle maydanozları ince doğranmış, 5 kişilik, peynirli pizza olsa, üzerine de hamsi dizmiş olsalar nası yerim bilio musun ?
- alalım bebeğim; hemen kapıp geliyorum...
- kabiiirrr. şu cep telefonumu değiştirsek diyorum, yenileri daha küçükmüş, aşeriyorum... hani bana önemli olan işlevi demiştin ya; o yüzden...
- cep telefonunu yiyemezsin güzelim; yanlış aşeriosun, çok istiosan alırız ama...
- caaan-kabiir, "ernet" veya "yeni komidin takımı" da war di mi ewde; n'olur nolmaz, ilk defa hamile kalıyorum, belki aşeririm...
- çük istemez mi canın hiç; 6 aydır memeye dokanmış değilim...
- ne... saçmalama kabir... seni terkederim...
- hah... ben de buna aşeriorum, beni terketsen ve hiç gelmesen keşke... yedin bitirdin ömrümü, geleceğimi lan, bebeğim.

sigara kokusuna dayanamadigi icin insani kisin ortasinda titreye titreye balkonlarda sigara icme mecburiyetinde birakir bi de bunlar utanmadan..

-allahim fil gibi oldum iste, nasi kapancak bu catlaklar bilmiorum ben!

-bak yine tekmeledi pic kurusu.babasi da yatakta boyle bunun.yol yakinken aldirsam mi?

-hayir nuzhet otobusle gidicem bugun ben. halkimin sefkatini uzerimde hissetmek istiorum.

hamile : hayatım... canım otantik suşi istedi üstüne de eoronto olsun.
adam : ne dion kzım sen bunları nassı istion hiç yemedin ki
hamile: sana ne ben aşeremicem mi bi keyfimle
adam: yaw güzelim tabi olur da yani ben bunları nassı buliim, bulsam bulduumu nassi anniim ki
hamile: ahh ahh beni ne zıbırt zıbırt ve vıdı vıdı lar istedi de ben varmadım
adam: si.erim varacaını da seni de be
hamile: bööle hassas bi dönemimde bana baırmaya utanmıon mu hayvan herif
adam: ulan sus zaten hamilesin die kaç haftadır abazayız burda, hayır doacak çocuk kafasına alacaı darbelerden aptal doacak die korkmasam zati çoktaaaan...... da si.mişim zekasını
hamile: bi sanie nie üstüme gelion du du........

hamile olan bir kadın hormonal değişikliklerden dolayı psikolojik dengesizlikler yaşar ve etrafındaki insanları da bu hormonal dengesizliğin içine sürükleyebilir, etrafdakiler sürüklenmemek için çaba sarfetmekten yorgun düşebilir. işte bir örnek;

hamile bir kadın annesine telefon açar:

h:*anneeeee, oğluma isim buldum sonundaaaa!!!!
a:* ne buldun?
h:* olcaaaayyyy!!!
a:* hmm... beğenmedim...
h: dıt dıııt dıııt dııııt dıt.....

-ay metiiin, şu vizon kürke baaagk..ee aşerdim yani..
-hadi ordan, aşermişmiş..koyun görmesek de bokunu tanırız,kimi kandırıyosun
-yemedin di mi?
-hayır?
-peki, yersen..

hiç hamile kalmadıkları için erkeklerin "trip" olarak adlandırdıkları doğal davranışlardır.

hamile kadınların sigaradan rahatsız olmaları çok normaldir. sigaradan rahatsız olmak için ille de hamile olmak gerekmemektedir. sigara içmiyor olmak yeterlidir. zaten sigara içmek bir hak değildir. hamile bayanlar sigaradan rahatsiz olmasalar da bebek bekleyen bir insanın yanında sigara içmek öküzlüktür. en iyisi hiç içmemektir. ama ille tiryaki kişi içmek istiyorsa hava şartları nasıl olursa olsun balkona çıkıp sigarasını içebilir. bu onun kendi seçimidir. hiç bir hamile bayan insanları trip olsun diye balkona göndermez.

canlarının değişik şeyler çekmesi hamile efsanesidir. ancak dengeli beslenmeme durumunda vücutları bazı mineralleri istemektedir, bu da aşerme olarak görülebilir.

yine hormonların sebep oldugu kokuya duyarlılık konusu vardır. bu da kesinlikle trip olarak adlandırılmamalıdır. hamile bayanların karşısına çoraplar temiz, dişler tercihen yeni firçalanmış, temiz vücuda gayet kararında (ne çok fazla ne de az) deodorant sıkılmış bir şekilde çıkılmalıdır.

bu sebeple sizin enfes bir şeyin kokusunu duyduğunuzda canınızın çekmesi durumunu hamile kadınlar daha yoğun yaşayabilirler. bu arada koku yeteneği sayesinde "hmmm makarna üserine parmesan sos konulmuş, bilmemne yağında kavulmuş falanca sos eklenmiş" şeklinde detaylı bilgi verebilmeleri, ya da "hmmm çorbanın tuzunu eksik koymuşlar" şeklinde yorumlar yapabilmeleri olasıdır.
bu da trip değil hamileliğin getirdiği bir burun yeteneğidir. zannedilenin aksine hiç de olumlu bir yetenek değildir. çünkü hayatta sadece güzel yemek kokuları yoktur. (malesef)

hamileliğin biraz daha ilerleyen aylarında vücudun ağırlık merkezinde bazı değişiklikler vuku bulur. bu esnada anne adayının yürürken size ya da başka şeylere çarpması muhtemeldir. muhakkak yürürken refakat edilmelidir. bu durumlar da tamamen doğal bir süreçtir, trip değildir. dünyaya yeni bir birey getirmek ve bu süreçte bu bireyi aylarca taşımak hiç kolay değildir.

yıllarca evlenip çocuk sahibi olmayı içinde bir ukteye dönüştüren hatunlar için karnı burnuna gelse bile hamile elbiseleri giymeden gerine gerine gezmek, cumle aleme
- bakın ben hamileyim hehehe
şeklinde mesaj vermek.

olur olmaz heryerde uyumak uyumak ve uyumak.siz televizyon izlerken bırakırsınız 5 dakika sonra kendisini ve kocaman göbeğini devirmiş uyur halde bulursunuz.tabi uyandırmaya kıyamazsınız.2 saat sonra da beni neden uyandırmadın esra ceyhanı kaçırmışım diye ağlamaya başlar,ağlar çünkü o bir hamiledir.siz de zılgıtı yediğinizle kalırsınız.zor,çok zor.

. 2 can taşıyorum ben. yiyecem tabi.
. oğlanın kafasına kafasına mı vuracan bey, hamileyken olmaz dedim.

hamile hali öncesi yapılmayanları yapmaya trip diyenleri planlı bir şekilde işkenceye tabi tutmayı kafadan geçirmekle start alan - başlayan demedim bak start dedim - hoşluklar silsilesi.

- bu ne tripler?
- ne diyosun ya?
- ne ööle gak guk yapıyon..
- yaparım; sana çocuk yapıyoruz işte...
- ama hayatımı kuruttun daha da - hesap yapıyor bi dakka tirp diyen turp; artı eksi 40 hafta; sen şimdi 12. haftadasın... - ulen daha en az 26 hafta var beee!
- ama dün ultrasonda minik sana el sallarken ööle demiyodun?
- o başka...
- yok ya;
sen de kadın ol;
hamile kal;
hormonların alt üst olsun;
komedi filmlerinde bile ağla;
uçuk kaçık sanrılar gör;
içinde bir canlı kıpır kıpır etsin;
sabah bulantı ile başla ve bu hiç bitmesin;
sonra ileride ayak tırnaklarını bile keseme;
yok yükseğe uzanma;
aşağı eğilme;
zıplama, dans etme;
midye; çiğ köfte yeme;
burnunu tıka süt iç;
günün ortasında adını hiç bilmediğim egzotik meyvalar canın çeksin;
ayakkabıların ayağına sığmasın;
giysiler dar gelsin;
yüzün git gide dolunaya benzesin;
sonra rahat rahat sevişeme;
duş alırken sıcak sudan nefret et; saç kurutma makinesinden de nefret et;
aaaaaa de git be! tripmiş....

bu hale trip diyen turplara adanmıştır....

as ermesi:
- necati. erik isterim
+bu saatte mi?
mide bulanmasi:
+canim istedigin erikler. al bu da tuzun.
- erik mi? böögh..
aglama krizleri:
+erik istedin yemedin tebrikler suzan
-ama ben ben beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen (gözyaslari)
kramplar:
-necatiiiiiiiiiii. kramp
+yine mi amina koim. evet neresi tam olarak?
bi sürü batil inanc:
+suzan kedi nerde?
- attim evden
+nneedennn?!?
-hamileliginde kedi seven kadinin cocugu nankör olurmus ne yani simdi bizim cocuk bidibidibidi

- çok sıkılıyorum!
- naapsak ne etsek, sinemaya gidelim mi?
- olmaz, geçen gittiğimizde çocuk gürültüden korktu iki gün hareket etmedi hiç!
- eee, çıkıp yürüyelim?
- olmaz, yoruluyorum hemen, bunu taşımak çok kolay sanıyorsun sen galiba?
- annene gidelim, güzel yemek yapar bize?
- istemiyorum, dır dır edicek şimdi.
- ?? peki gidip balık yiyelim mi?
- üffff, nereye gidicez şimdi bi sürü yol, trafik de vardır.
- gidip dvd alıyım seyrederiz güzel güzel?
- bütün gün evde televizyon seyrediyorum zaten
- eee, dur bak isimler sözlüğünden isim beğenelim biraz?
- ben hepsine baktım çok kötü isimler, hem sen hiç isim beğenmiyorsun.
- bir yerde oturup kahve falan mı içsek?
- istemiyorum, istemiyorum, ben seni kısıtlıyorum diye mi söylüyorsun, yani sen çok istiyorsan git iç, zaten kocaman oldum sen beni böyle beğenmiyorsun da, erkekler en çok karıları hamileyken aldatırlarmış, sen de beni aldatırsın şimdi.
- ...
- git bana çay koy.
- ...

- midem bulanıyor, iyice şişko oldum, uyuyamıyorum, sürekli çişim geliyor...
- hepsi geçicek. napabilirim hayatım senin için?
- al biraz da sen taşı ya hayat müşterek değil miydi?

gecenin bi yarısı fındık ezmesi istemektir (şıpsevdi sakızı gibi oldu bu entry de...)

(

hamile: ayakkabimi bagla egilemem ben..
adam: tamam hayatim.
hamile: of cok sıktın gevset biraz..
adam: tamam hayatım.
hamile: simdi de cok gevsek oldu, cikacak ayagimdan dusmemi mi istiyosun? biraz daha sıkı baglasana!..
adam: az ye de kendine bir usak tut ! insanin da bi yere kadar sabri var!

ALINTIDIR

EKSİ SOZLUKTEN HAMILELIK TRIPLERI :)))

gecenin bi yarısı ewde olmayan bilimum $eylere a$ermek

İKİide bir kusmak
ve etrafındakilere her kustuğunda haber vermek

sinir, asabiyet yapmak, ikide bir aglayip zirlamak, bilimum $imariklik ve kaprisini biriktirip hamilelikte ortaya cikarmak, cocugunun babasina "bu eziyetleri senin yuzunden cekiyorum, sen benim kolemsin ne istersem yapacaksin" tripleri yapmak et cetera

-ooof canım çilek istedi...
-çilek mi? bu mevsimde mi?

-canım avokado istedi?
-avokado mu? bu mevsimde mi? dahası avokadonun mevsimi ne ki?
-yaw ben hamileyim, git bul yaaa canım çekti...

"kadın milleti"nin "aşırıya gittiği" bi konudur "aşermek" de... sanki olayda erkengin hiç payı yokmuş gibi, habire yüklenir, üstelik istediklerini yerine getiren erkeng deilmiş gibi, düşünmeden, sınırsız isteklere dewam ederler...

- kabircan... şöyle maydanozları ince doğranmış, 5 kişilik, peynirli pizza olsa, üzerine de hamsi dizmiş olsalar nası yerim bilio musun ?
- alalım bebeğim; hemen kapıp geliyorum...
- kabiiirrr. şu cep telefonumu değiştirsek diyorum, yenileri daha küçükmüş, aşeriyorum... hani bana önemli olan işlevi demiştin ya; o yüzden...
- cep telefonunu yiyemezsin güzelim; yanlış aşeriosun, çok istiosan alırız ama...
- caaan-kabiir, "ernet" veya "yeni komidin takımı" da war di mi ewde; n'olur nolmaz, ilk defa hamile kalıyorum, belki aşeririm...
- çük istemez mi canın hiç; 6 aydır memeye dokanmış değilim...
- ne... saçmalama kabir... seni terkederim...
- hah... ben de buna aşeriorum, beni terketsen ve hiç gelmesen keşke... yedin bitirdin ömrümü, geleceğimi lan, bebeğim.

sigara kokusuna dayanamadigi icin insani kisin ortasinda titreye titreye balkonlarda sigara icme mecburiyetinde birakir bi de bunlar utanmadan..

-allahim fil gibi oldum iste, nasi kapancak bu catlaklar bilmiorum ben!

-bak yine tekmeledi pic kurusu.babasi da yatakta boyle bunun.yol yakinken aldirsam mi?

-hayir nuzhet otobusle gidicem bugun ben. halkimin sefkatini uzerimde hissetmek istiorum.

hamile : hayatım... canım otantik suşi istedi üstüne de eoronto olsun.
adam : ne dion kzım sen bunları nassı istion hiç yemedin ki
hamile: sana ne ben aşeremicem mi bi keyfimle
adam: yaw güzelim tabi olur da yani ben bunları nassı buliim, bulsam bulduumu nassi anniim ki
hamile: ahh ahh beni ne zıbırt zıbırt ve vıdı vıdı lar istedi de ben varmadım
adam: si.erim varacaını da seni de be
hamile: bööle hassas bi dönemimde bana baırmaya utanmıon mu hayvan herif
adam: ulan sus zaten hamilesin die kaç haftadır abazayız burda, hayır doacak çocuk kafasına alacaı darbelerden aptal doacak die korkmasam zati çoktaaaan...... da si.mişim zekasını
hamile: bi sanie nie üstüme gelion du du........

hamile olan bir kadın hormonal değişikliklerden dolayı psikolojik dengesizlikler yaşar ve etrafındaki insanları da bu hormonal dengesizliğin içine sürükleyebilir, etrafdakiler sürüklenmemek için çaba sarfetmekten yorgun düşebilir. işte bir örnek;

hamile bir kadın annesine telefon açar:

h:*anneeeee, oğluma isim buldum sonundaaaa!!!!
a:* ne buldun?
h:* olcaaaayyyy!!!
a:* hmm... beğenmedim...
h: dıt dıııt dıııt dııııt dıt.....

-ay metiiin, şu vizon kürke baaagk..ee aşerdim yani..
-hadi ordan, aşermişmiş..koyun görmesek de bokunu tanırız,kimi kandırıyosun
-yemedin di mi?
-hayır?
-peki, yersen..

hiç hamile kalmadıkları için erkeklerin "trip" olarak adlandırdıkları doğal davranışlardır.

hamile kadınların sigaradan rahatsız olmaları çok normaldir. sigaradan rahatsız olmak için ille de hamile olmak gerekmemektedir. sigara içmiyor olmak yeterlidir. zaten sigara içmek bir hak değildir. hamile bayanlar sigaradan rahatsiz olmasalar da bebek bekleyen bir insanın yanında sigara içmek öküzlüktür. en iyisi hiç içmemektir. ama ille tiryaki kişi içmek istiyorsa hava şartları nasıl olursa olsun balkona çıkıp sigarasını içebilir. bu onun kendi seçimidir. hiç bir hamile bayan insanları trip olsun diye balkona göndermez.

canlarının değişik şeyler çekmesi hamile efsanesidir. ancak dengeli beslenmeme durumunda vücutları bazı mineralleri istemektedir, bu da aşerme olarak görülebilir.

yine hormonların sebep oldugu kokuya duyarlılık konusu vardır. bu da kesinlikle trip olarak adlandırılmamalıdır. hamile bayanların karşısına çoraplar temiz, dişler tercihen yeni firçalanmış, temiz vücuda gayet kararında (ne çok fazla ne de az) deodorant sıkılmış bir şekilde çıkılmalıdır.

bu sebeple sizin enfes bir şeyin kokusunu duyduğunuzda canınızın çekmesi durumunu hamile kadınlar daha yoğun yaşayabilirler. bu arada koku yeteneği sayesinde "hmmm makarna üserine parmesan sos konulmuş, bilmemne yağında kavulmuş falanca sos eklenmiş" şeklinde detaylı bilgi verebilmeleri, ya da "hmmm çorbanın tuzunu eksik koymuşlar" şeklinde yorumlar yapabilmeleri olasıdır.
bu da trip değil hamileliğin getirdiği bir burun yeteneğidir. zannedilenin aksine hiç de olumlu bir yetenek değildir. çünkü hayatta sadece güzel yemek kokuları yoktur. (malesef)

hamileliğin biraz daha ilerleyen aylarında vücudun ağırlık merkezinde bazı değişiklikler vuku bulur. bu esnada anne adayının yürürken size ya da başka şeylere çarpması muhtemeldir. muhakkak yürürken refakat edilmelidir. bu durumlar da tamamen doğal bir süreçtir, trip değildir. dünyaya yeni bir birey getirmek ve bu süreçte bu bireyi aylarca taşımak hiç kolay değildir.

yıllarca evlenip çocuk sahibi olmayı içinde bir ukteye dönüştüren hatunlar için karnı burnuna gelse bile hamile elbiseleri giymeden gerine gerine gezmek, cumle aleme
- bakın ben hamileyim hehehe
şeklinde mesaj vermek.

olur olmaz heryerde uyumak uyumak ve uyumak.siz televizyon izlerken bırakırsınız 5 dakika sonra kendisini ve kocaman göbeğini devirmiş uyur halde bulursunuz.tabi uyandırmaya kıyamazsınız.2 saat sonra da beni neden uyandırmadın esra ceyhanı kaçırmışım diye ağlamaya başlar,ağlar çünkü o bir hamiledir.siz de zılgıtı yediğinizle kalırsınız.zor,çok zor.

. 2 can taşıyorum ben. yiyecem tabi.
. oğlanın kafasına kafasına mı vuracan bey, hamileyken olmaz dedim.

hamile hali öncesi yapılmayanları yapmaya trip diyenleri planlı bir şekilde işkenceye tabi tutmayı kafadan geçirmekle start alan - başlayan demedim bak start dedim - hoşluklar silsilesi.

- bu ne tripler?
- ne diyosun ya?
- ne ööle gak guk yapıyon..
- yaparım; sana çocuk yapıyoruz işte...
- ama hayatımı kuruttun daha da - hesap yapıyor bi dakka tirp diyen turp; artı eksi 40 hafta; sen şimdi 12. haftadasın... - ulen daha en az 26 hafta var beee!
- ama dün ultrasonda minik sana el sallarken ööle demiyodun?
- o başka...
- yok ya;
sen de kadın ol;
hamile kal;
hormonların alt üst olsun;
komedi filmlerinde bile ağla;
uçuk kaçık sanrılar gör;
içinde bir canlı kıpır kıpır etsin;
sabah bulantı ile başla ve bu hiç bitmesin;
sonra ileride ayak tırnaklarını bile keseme;
yok yükseğe uzanma;
aşağı eğilme;
zıplama, dans etme;
midye; çiğ köfte yeme;
burnunu tıka süt iç;
günün ortasında adını hiç bilmediğim egzotik meyvalar canın çeksin;
ayakkabıların ayağına sığmasın;
giysiler dar gelsin;
yüzün git gide dolunaya benzesin;
sonra rahat rahat sevişeme;
duş alırken sıcak sudan nefret et; saç kurutma makinesinden de nefret et;
aaaaaa de git be! tripmiş....

bu hale trip diyen turplara adanmıştır....

as ermesi:
- necati. erik isterim
+bu saatte mi?
mide bulanmasi:
+canim istedigin erikler. al bu da tuzun.
- erik mi? böögh..
aglama krizleri:
+erik istedin yemedin tebrikler suzan
-ama ben ben beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen (gözyaslari)
kramplar:
-necatiiiiiiiiiii. kramp
+yine mi amina koim. evet neresi tam olarak?
bi sürü batil inanc:
+suzan kedi nerde?
- attim evden
+nneedennn?!?
-hamileliginde kedi seven kadinin cocugu nankör olurmus ne yani simdi bizim cocuk bidibidibidi

- çok sıkılıyorum!
- naapsak ne etsek, sinemaya gidelim mi?
- olmaz, geçen gittiğimizde çocuk gürültüden korktu iki gün hareket etmedi hiç!
- eee, çıkıp yürüyelim?
- olmaz, yoruluyorum hemen, bunu taşımak çok kolay sanıyorsun sen galiba?
- annene gidelim, güzel yemek yapar bize?
- istemiyorum, dır dır edicek şimdi.
- ?? peki gidip balık yiyelim mi?
- üffff, nereye gidicez şimdi bi sürü yol, trafik de vardır.
- gidip dvd alıyım seyrederiz güzel güzel?
- bütün gün evde televizyon seyrediyorum zaten
- eee, dur bak isimler sözlüğünden isim beğenelim biraz?
- ben hepsine baktım çok kötü isimler, hem sen hiç isim beğenmiyorsun.
- bir yerde oturup kahve falan mı içsek?
- istemiyorum, istemiyorum, ben seni kısıtlıyorum diye mi söylüyorsun, yani sen çok istiyorsan git iç, zaten kocaman oldum sen beni böyle beğenmiyorsun da, erkekler en çok karıları hamileyken aldatırlarmış, sen de beni aldatırsın şimdi.
- ...
- git bana çay koy.
- ...

- midem bulanıyor, iyice şişko oldum, uyuyamıyorum, sürekli çişim geliyor...
- hepsi geçicek. napabilirim hayatım senin için?
- al biraz da sen taşı ya hayat müşterek değil miydi?

gecenin bi yarısı fındık ezmesi istemektir (şıpsevdi sakızı gibi oldu bu entry de...)

(

hamile: ayakkabimi bagla egilemem ben..
adam: tamam hayatim.
hamile: of cok sıktın gevset biraz..
adam: tamam hayatım.
hamile: simdi de cok gevsek oldu, cikacak ayagimdan dusmemi mi istiyosun? biraz daha sıkı baglasana!..
adam: az ye de kendine bir usak tut ! insanin da bi yere kadar sabri var!

ALINTIDIR

Çok güldüm ben bu triplere:roflol:Ama bir taraftan da dehşete düştüm:1shok:Biz de mi böyle olacağız yoksa? ya da şimdiden dışarıdan öyle görünüyor olabilir miyiz?fisfisfis

selena sende kalan gunleri soyluyor
oradan seciyorsun suanki gununumu kalan gununumu istiyorsun diye

babymom sen göndermeye devam et bize böyle şeyler, neşelenelim..:roflol:

Kızlar merhabalar

babymom a ozelden iki satır hemen yazdım yanlıs ifade etmisim kendimi yazmaya halim yok tu bugune kadar hani onunharicinde yazdıklarınızı okuyayım bitireyim oyle yazayım diyorum ama bitmiyor ve ben halsizlesip bir kenara yatıyorum yine,

hatırlayanlarıınız varmı bilmem ocakayı basında yinehastayım vs diye yazmıstım on gunde ancak iyilestim ilacpek kullanmamıstım o zaman yatarak atlatmıstım aynı donemde lekelenmem de olmustu on gun raporlu yatmıstım. Tam ise basladım aradan 8-9 gun geçti ve tekrar hasta oldum daha dogrusu esim ateslendi ki hiç ateslendigini bilmem bunca yıldır evliyiz inanılmaz birsalgın var hemen yatakları ayırdık evde uzak durduk birbirimizden zaten birkere hastalık illetini yasamısım odum kopuyor ama iste kacınamadım yine pazar gunu atesle uyandım ptesi sabahise gitmeyip jinekologuma gittim tekrar bir hafta rapor yazdı ates oldugu için penisilin grubu antibiyotik kullanılabiliyormus antibiyotik oksuruk surubu vs yazdı ve ben kuzu kuzu gunlerdir bir suru ilac yutuyorum allaha dua ede ede, atesim ilaclara ragmen uç gun boyunca surdu gece esim de hasta oldugu halde basımda surekli soguk kompres uyguladı saatlerce inanılmaz kotu gunler geçirdim çocukluummda en son ateslenmistim belkide hiç bilmemboyle perisan oldugumu, bu hamilelikte basıma gelmeyen kalmadı canımdan bezdim vallahi , bu arada dra gitiiimzde bebeegede iki sn baktık eli kolu oynuyordu allaha sukur. Dr um korkma bu ialcları hep veriyoruz dedi ama iste gel gorki korkma

ah evris hatırlarmısın benim dr 8 taneye kadar minoset içebilirsin demistide nası yani demistik sende yadırgamıstın bende inanamamıstım, pazar aksamı iiki ayrı buyuk ozelhastaneyi aradık acil dr larına baglandık ve aynı seyi soylediler, 8 taneye kadar minoset ama sadece minoset verilebilir belli saat aralıkları ile dediler dr umu bir kere daha acı bir tecrube ile teyitetmis oldum. Ve ben iki gun gunde 6 tane minoset içtim bunla bile atesimi ancak 37,7 lere dusurebildim.
Yani allah mecbur etmesin ama siddetli bas agrıları için bu kadar acı cekmeye gercekten gerek yok bukadar dr minoset için diyorsa inanmak gerek kendimize eziyet etmememiz gerek

ayrıca bas agrısı için patatess iki kere denedim çok iyi geliyor

yazacakçok sey var aklımda kalanlara değinmeye calısacagım,

fasulye tayin isine çokkk sevindim allah gonlune gore verdi insalah esinede istedgi okulda tayinçikar

kayınvalde konularınızı dehsetle okudum boyle insanlık olabilirmi boyle insanlar damı var diye diye bir hal oldum diycek hiç bir lafım yok allah sabırlar versin bir gun cekemem boyle birini buyuk konusmak istemem allah hep buyuk konustgum seyleri basıma getirdi ama bu saatten sonra mumkun değil kayınvaldem kabuk değistirmez herelde 12 yıllık kayınvaldem değisirsede kendi bilir inanamadım valahi okuduklarıma.

Ay aya yaayya .. 6 haftalıklar gelmişşşş.. aman da aman.. daha dün gibi geçtiğimiz yollar.. ( başka okuyan olsa 8 aylığım sancak kaydirigubbakcemile3 , e ama napalım yol uzun, meşakkatli.. şimdi 6 haftalıklar bize minnacık geliyor.. )

Hoşgeldiniz yeni anneler..

çok geçmiş olsun esrako dikkat et kendine
ılık duş al ateşlenince, üzüldüm geçmiş olsun tekrar

Başakcım.. aynı hastanede mi doğuracağız yoksa?? :)) Bende orada doğuracağım, miyom ameliyatımı da orada olmuştum.. Dr. um dan dolayı yine orada doğum yapacağım.. hayat ne küçük değil mi?

canım senin dr kim orada ben 3 ay güngör beye klomen tedavisi oldum sonra beni aşılama için funda koçyiğite yönlendirdi ama ben üniversitede oldum.
ssk da çalışan ve çınarlının ortaklarından olan ahmet seçkine gitmek istiyordum ama çok doluymuş benimde hevesim kırıldı gitmedim son 3 ay gidicem güngör beye dogumuda kendi girsin fiatı bana uygun geldi hem evimede yakın bakalım hayali bile güzel valla

X