2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

stella canım allah bağışlasın bebişini darısı bizlerin başına

burkommmm pinkyimmmmmm beeeeeeeeeeeennnn kaldık aman yarabbim
mehmet akif, kıvanç, buse bebek gelin artık annelerinizi üzmeyin

ayyy burkom yaaaa bu suni sancı konusunu açmasaydın keşke ben iyice tırsmaya başladımdelikafadulden

ayyy burkom yaaaa bu suni sancı konusunu açmasaydın keşke ben iyice tırsmaya başladımdelikafadulden

:bbo:Ama ben moral düzeltici birşeyler yazılır diye bekliyordum:kedi:Yalnız dikkat edersen insanlar hep başkalarından duyduklarını yazmışlar. O sözleri söyleyenlerin çoğu da kendi başına gelip söylemiyor zaten, birilerinden duyup dolduruşa geliyor. Ben Nazan ve benim arkadaşın söylediklerini dikkate almayı tercih ediyorum. Hiç açılması yokken suni sancı vermişler ve çabucak açılmışzemuszemusDarısı başımıza:Saruboceq:KK43:Tabii suni sancıya kalırsak. Asıl dileğim kızımın daha fazla nazlanmaması:Saruboceq:)

burkom ve mavişim az daha bekleyin ben inşallah sagsalim kavuşunca yavruma burkoma detaylı yazarım malum bizzat birinci agızdan duyarsınız.suni sancı ve normal dogum hikayesini:)

ama bence kişinin agrı eşiğiyle alakalı bir durum bu. ben normalde çok nazlıyımdır canım çok tatlıdır bakalım suni sancıyla nasıl karşılaşcas

PINKY BURKO MAVIS yarin icin hepinize bol sans diliyorum, hersey gnlunuzce olsun, ucunuzde yarin alin bebislerinizi sagsaglim, hepsi 1 Eylul bebisi olsun...

PINKY BURKO MAVIS yarin icin hepinize bol sans diliyorum, hersey gnlunuzce olsun, ucunuzde yarin alin bebislerinizi sagsaglim, hepsi 1 Eylul bebisi olsun...

Ben doktora çarşamba günü gideceğim ama hiç fena olmaz 1 Eylül bebişiyerimsenibenHayırlısı olsun:1closedeyes:

stellacım geçmiş olsun canım, eylül annesi olcam ben de, bebişinin fotosundan senle aynı hastanede doğum yapacağımı anladım. hastaneden memnun kaldın mı acaba, benim doktorum bölüm başkanı, anlamışsındır zaten kim olduğunu... bakalım ben ne yapcam, şuan herşey normal olacağı yönünde. bana biraz hastane hakkında tavsiye verirsen sevinirim, doktorumuz acaba aynı mı.... bebişini sağlıkla büyüt tatlım....

kızlar 3 kişi kaldınız
ağustosta bitti hadi artık sizde terfi edin diğer topiğe
hayırlısıyla inşallah

kızlarrrrrr
son 2 saatiniz he heeee
ilk AĞUSTOS ANNESı ben oldummmm bakalım sonuncu kim olucakkkk
hadi furkooommmm ıkııınn accııkkk gelsin BUSEEEE ilk ben oldum , son AĞUSTOS ANNESı sen ollll
heee olmamıııı
öperim DOĞURAMAYANNNN GÜZEL ANNELERııııı kaydirigubbakcemile3

kızlar bugün saat 5 ten buyana süren sancılarım vardı ve yaklaşık yarım saat önce wcye girdim kahverengi sümüksü ve yapışkan bişeyler gelmiş sanırım bu gelen şey nişan sancılarım hala devam ediyor
10-15 dakika aralıklarla gelen sancılarım var sanırım ben bu gece yolcuyum haber vermek istedim

kızlar bugün saat 5 ten buyana süren sancılarım vardı ve yaklaşık yarım saat önce wcye girdim kahverengi sümüksü ve yapışkan bişeyler gelmiş sanırım bu gelen şey nişan sancılarım hala devam ediyor
10-15 dakika aralıklarla gelen sancılarım var sanırım ben bu gece yolcuyum haber vermek istedim

mawişşşş :sm_cool: :sm_cool:

rabbim yardımcın olsun mavişim tek avazda dogurursun inş cnm dualarımız sizlerle

arkadaşlar günaydınn..mawişten haberlerim war size.. 12den beri hastanedelermiş..teli eşinde şuan dilek sancı odasında beklemede...kıwanç bey teşrif etmemişler...öyle işte..çok dua edelimm..

Hadi Maviş Allah yardımcın olsun. Sağlıkla al bebeğini kucağına.

Selamlar Ağustos anneleri Eylül oldu nerede bebişler :)))

Maviş, Burko, Pinky aklım sizde
tez zamanda sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

kimseler yok gerçi ama dilekten haberlerim war..dilek sezeryanla doğum yapmış..4 kilonun üstündeymiş oğluşu tam grmını bilmiyo şuan..sütü gelmiş emziriyomuş bebeğini,ama ağrısı çokmuş..o da kawuştu nihayet yani..darısı kalanların başına:)

ne zamandır takit ediyorum topiği burko pinky maviş doğurdumu diye ...sonunda mavişten güzel haber geldi allah analı babalı büyütsün bebeğini.. am biraz üzüldüm o kadar normal doğum için bekleyip sezaryan olmak gerçekten kötü bende normal doğum çok istiyodum hala içimde ukte kaldı normal doğum yapamadım diye üzüldüm hep.
Burko Pinky inşallah sizlerde sağ salim alırsınız bebişlerinizi kollarınıza inşallah normal doğum yaparsınız okadar beklediniz boşuna beklemiş olmayın
bu arada burko yine ikinci ağız olacak ama kuzenim suni sancıyla doğum yaptı suyu erken gelmiş oy üzden suni sancı yapmışlardı 1 saat içinde doğum yaptı okadar basit olmuşki tek avazda derlerya gerçekten bir ah sesi duymuşlar o kadar inşallah seninde öyle olur kolayca gelir bebişin

X