2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

maviş nerdeydin be yafrum merak ettik seni.. doktora gitcekdin bugun ne dedi ne var ne yok..hadi yaz bakem

selam kızlar ben geldimgeçmişi okudum çabucak
şimdi kendimden haber vereyim benim doktor her gittiğimde şekerime tansiyonuma bakıyor ve nstye bağlıyor beni malum biliyosunuz şeker kızız yaaazemuszemus neyse nstye girdim sancı neyim çıkmadı akşamları evde ölüyom sancıdan doktora gidince tık yokÇok üzgünüm çoook bebişimin kalp atışları normal suyum ve plesenta iyi durumda bu iyi haber bende burkom gibi iyi ve kötü haber vericem sizlere kötü değilde moral bozucukafamçokkarıştı
tansiyonum yüksek çıktı 14/10delikafadulden ilk defa böyle oldu hadi bakalım bi tahlil daha dedi doktor ve idrar tahlili yapıldı idrar yollarım enfeksiyon kapmış ilaç verdi bunun için
cumartesi günün doluyor dedi biz 41. haftaya kadar bekleriz 41. haftadan sonra alttan muaynemizi eder duruma karar veririz dedi eğer 41. haftaya kadar olmazsa suni sancı verip doğurtma ihtimalimiz var dedi:1shok: çünkü herşeyin normal gözüküyor sezeryan en son planda bizim için dedi tabi suni sancı deyince benim paçalar tutuştusenağlama

hee birde neye kızdım biliyomusunuzklava: doktor moral vereceği yerde suni sancıda çok ağrılı acılı bişey demezmi sanki doğurmuşta:mymeka: inş. gerek kalmaz bu 10 gün içinde doğumun gerçekleşir dedi

eve dönerken yolda kadınlar görüyor beni zor yürüyorum falan herkes bi sırtımı okşayıp allah kurtarsın dedi inş.teyzelerim dua edin dedim :Saruboceq:eşimde ehh artık bu dualarla bu gece doğum yaparsın sen demezmi:teytey:

canım gözun aydın bebeişini saglıgı yerinde hiçbir sorun yokmuş.senin tansiyonda belki stresden yuksek çıkmıştır öyle birdefaya mahsusdan bişi olmas.enfeksiyon içinde geçmiş olsun bol bol su içsen eminim üstesinden gelirisin...

tövbe ya rabbim ya sanki bebişler gelmek istiyorda bizde manyak gibi illa suni sancı çekelim diye içimizde tutuyoruz ayyyhhhhhdelikafadulden

Mavişim bizim doktorlar anlaşmış gibi aynı şeyleri söylemiş yav:1shok:İster misin aynı gün de doğum yapalımyerimsenibenBebişinin iyi olması önemli olan. Ha gayret, az kaldı:teselli:

Mavişim bizim doktorlar anlaşmış gibi aynı şeyleri söylemiş yav:1shok:İster misin aynı gün de doğum yapalımyerimsenibenBebişinin iyi olması önemli olan. Ha gayret, az kaldı:teselli:

ayyyy evet canım yaaa gerçekten anlaşmışlar gibi:1shok:valla aynı gün doğum yapmak bana uyar canımkaydirigubbakcemile2 ayyy hayırlısıyla kurtulalım da başka bişey istemiyorum ama bu suni sancı olayı beni çok geriyormafoldumben

bizim kırk çıktı amam vuslat olamdaı olamayn kanam 20 gün sonra başaldı halada bitmedi oda günde 1 2 damla ama hala temizlenemediğimi düşündüğüm için erteliyoruz of ya bizim kaç ay oldu hatırlamıyorum bile
benim eşim korunsun şimdilik diyorum spiralle işim olmaz bünye kaldırmıyor çok sıkıntı çektirdi zamanında hapada bakacağız artık

Günaydın millet, var mı bir değişiklik?CADIARZU
heheee yok be canım beklemedeyiz. annemin hesabına göre bugun 9 ay 9 gun oldu.9.saati bekliyoruz.umutluyuz.:)

hurma yemeye ve sıcak duş almaya devam...bu mubarek ramazan ayında mubarek cuma gunu Allahım bekleyene herkesi içindede burcuyu dileki ve beni evlatlarımıza sagsalim kavuştursun inş.

inş. canım amin amin amin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

uyuyorum vakit geçmiyor...hiç bi şey yapma isteğim yok.full uyuyorum nerdeyse. hayatımda bu kadar uydugumu inanın hatırlamıyorum ben..Mehmet Akif dogdugunda yeni hayatıma nasıl adapte olucaz bakalım..sağsalim kavuşalımda oglumla...

AMıııN:Saruboceq:​

ıçim ısındı vallahi, ne güzel bir duaopuyorumnanaktan​

Son düzenleme:
Şu topiğin adını değiştirsek mi ne dersinizCADIARZU"Ağustos ayında doğum YAPAMAYANLAR" mesela:roflol::tomato::roflol:

burcu senn listeyi bi kopy yapsan bu sayfaya bibakıyım 40+ olan gunlerde kim kalmış endişeleniyorumdA

burcum gerek kalmadı buldum listeyi.. tam 6 kişi 40+ gunlerde dogum yapmış hatta sevinchim 42+0 da normal dogum yapmış...şimdi ben yarın doktora gidicem sabahdan eger herşey normalse beklemeye devam etsekmi sezeryanmı tercih etsek. hakkımızda hayırlısı ya. sıkıntı yapmaya başladım kendime. umarım rahim agzım öndedir ve gayet yumuşacık olmuştur ve hata azcık birazcık açılma vardır...

Allahım sana teslimiz. elimizden gelen hiç bişey yok...

Selam hanımlar allah hepımızı hayırlısıyla kurtarsın bende aĞustos annesıyım sanıyordum ama bugÜn dr gıttım 1 eylÜl sabah saat 7 ye randevu verdı GENELDE AĞUSTOS 30 DıYE SÖYLERDı SEZERYAN OLACAĞI ıÇıN AMA NEYSE hayırlısıyla kucaĞıma almayı nasıp etsın allahım allah hepımızı kurtarsın

selam kızlar bende 209 haziran annesiyim..
öncelikle doğum yapmış olan bütün arkadaşlar gözünüz aydın Allah bağışlasın bebişlerinizi..
hala doğum yapmamış olan arkadaşlarıda Allah kurtarsın..
ben minik_kelebek yani tuğbadan haber getirdim size..
şevvalde tuğbada çok iyiler hepinize selamı var tubişin..eşi bilgisayarı 2 haftalığına iş yerine götürmüş bir süre giremeyecekmiş..
hepinizi öpüyorum taze annişler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…