2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Kızımla bugun aynı bedende son gunumuz.yrn sabah allah nasıp ederse kavusucaz dualarınızı beklıyorum arkadaslar.ılk fırsattada gırmeye calıŞcam kendınıze ve kuzularınıza dıkkat edın..allaha emanet olun.

Allah yardımcın olsun canım.İnşallah en güzel şekilde alırsın bebeğini kucağına:ecrin_bebek:

slm ben geldim...

sahurda tam bir saat boyunca 8 dk da bir elene sancılarımdan dolayı doktora gittik.
herşey normal çok şükür fakat açılma yok.rahimde yumuşama var ve rahim ortaya dönmüş. bebeişin kalp atışları çok guzel dedi.suyu da iyi..beklices.yapacak bişey yok.
sancı geldiğinde yürüyebilirsem yürümek daha iyiymiş..şimdilik haberler böyle.

ayy etrafımdakiler beni çok strese sokuyor ya hele annem ben gideyim erkenden geldim falan diye söyleniyor.zaten doktordan çıktıgımda hiç açılma yok dediğim an annemin yıkılma anıydı resmen

hiiç mi yok yine mi diye tepki verdi...

Allahım sabıırrrrrrrr

ayyy bi de beni merak edip arayanlar hmm sen ozaman adet tarihini karıştırdın ydaa bilmiosun gibi konuşmalar yapıolar ya hepden uyuz oluyorum ya.ben sanki moronumda bilmicem adet tarihimi..benki sürekli adet tarihlerimi defterime yazarım.hiç bi gun aksamazdı.

oofffffffff iyiide her bebğin döllenme anı farklıdır napalım bizimki biraz geç olcak sanki bebek dogmak istiyorda ben zorla içimde tutuyorum ya off ............tövbe tövbe Rabbim sagsalim kavuştursun evladıma başka bişey istemiyorum..

birde doktorla epey konuştum..ablamlarında açılma olmadıgı için suni sancı ile dogum yapmışlar dedim..

rahimde hiç açıklık olmadan suni sancı veremeyiz dedi..ilk dogumlar böyle uzayabilir dedi. yürüyüşe devam et dedi.

Al benden de o kadar. Sanki benim suçummuş gibi etrafımdakiler habire "doğuramadın mı?" diye soruyorlarklava:Çok sinir bozucu bir tepkilmaz:Sanki kızım çıkmak istedi de ben geri içime çektimE ablanın doğumları da geç olmuştu hani pinkym? Annen de geç doğurmuştur muhtemelen. Sormadın mı sen ne zaman doğurdun diye?

kaydirigubbakcemile3Aynı şeyleri yazmışızkaydirigubbakcemile3

ne sıkıntılı bir süreç bu ya,insanın kendi derdi kendine yetiyo bide laf anlatması var.benim doktorumda gününü geçirmek istemiyor,tehlikeli diyor bebek için ama bende hiç sancı yok.galiba suni sancıyla doğurturacak.daha zor oluyormuş ama,bebeğin sağlığı herşeyden önemli.umarım hepimiz için hayırlısı olur.

ben bu suni sancı konusunda bu sabah çok konuştum doktorumla..rahimde açılma olmadan suni sancı vermiolarmış..

ben bu suni sancı konusunda bu sabah çok konuştum doktorumla..rahimde açılma olmadan suni sancı vermiolarmış..

Benim okuduğum kadarıyla suni sancı verilmesi için iki şey gerekiyormuş. Rahim ağzı açılmalıymış önce. Eğer kendiliğinden açılmazsa prostoglandin içerikli ilaç veriyorlarmış. Bu madde aynı zamanda meninin içinde de olduğundan, bu dönemde cinsel ilişki doğumu başlatabilirmiş. İkinci aşamada rahim ağzı açıldıktan sonra oksitosin içeren ilaç veriyorlar. O da rahim kasılmalarını başlatıyor. Biri olmadan öbürü olmuyor yani

evet ya bu meni olaını bend eokudum hatta kk da bi başlık vardı şimdi hatırlamıyorum ama yurtdışında gunu geçen kişilere öncelikle cinsel ilişki öneriliyormuş.spermin içerdiği maddeler rahim açılmasına sebep oluyormuş..
ayy denesekmi burcu ne dersin.
valla aklımdan geçmiyor değil hani.yada bi şekilde içimize sperm enjekde edebilsek..delikafaduldendelikafaduldenkaydirigubbakcemile3laelaelaelaelae puhhaaaaaaaaahaaaa

Dün annem tutturdu zaten git doktora sor diyekaydirigubbakcemile3Aman dedim, doktorlar kulaktan dolma bilgilere kızarlar. Yaptırma bana. Demez mi "o zaman ben sorayım" diye:1shok:Zar zor ikna ettimkaydirigubbakcemile3

[B][/B] Sonundaaa Bende doğumumu yaptım bir ağustos annesi oolarak opuyorumnanaktansattaşım Burko ağustosun 23 ünde normal doğumla 3050 gr 50 cm boyunda bende melekler kadar masum kızımı kucağıma aldım. Çok zor bir süreçti günlerce sancı çektim açılmam olmadı suni sancıyla açılmalarım başlatıldı.ikinci ıkınmada bebeğim artık yanımdaydı. Sevincimi sizlerle pylaşmak için girdim doğum yapmayan arkadaşlar Allah yardımcınız olsun annelik dünyanın en güzel şeyi Allahın izniyle hepinize nasip olsun inşallah.. Şimdi kızımla ilgilenicemopuyorumnanaktan

Ay ne güzel yaopuyorumnanaktanDemek satdaşşım da doğum yaptı öyle misenağlamaÇok duygulandım:gitme:Gözün aydın canım. Allah uzun ve sağlıklı bir ömür versin yavruna:Saruboceq:Bize de dua et olur mu taze anneŞeniz

Çok teşekkür ederim canım benim.Amin amin.. Sancı çekerken hep aklıma sen geldin birbirimizi pek tanımıyoruz ama ben genelde okuyup çıktığım için.. dualarım sizlerle Rabbim gönlünüze göre kolay doğumlar nasip etsin inşallah hurma yemeye devamkaydirigubbakcemile3

darısı başıma zemuszemus

maşallah gözun aydın darısı başımıza..

gunlerce sancı çektim derken. ne demek istedin sık sancı çektin ama açılma mı olmadı.
en son kaç santim açılma varken suni sancı verdiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…