2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

burkom ve maviş yahu sizin henuz gunguz geçmediki bekleyin hele benim bile 2gunum var bekliyorum bakın. hatta bugun ablamdan bişey ögrendim ve şooooooook oldum

ayyy meger benm büyük ablam 3 çocugunuda 42 haftalıkken dogurmuş..

kizlar bende dogum yaptim cok sukur okadar zorluklara ragmen ayaga kalkabildim benim dogum normal oldu ama asiri kan kayip etti.. bebisim zorladi beni ee kucuk anneden 4500g bebek dogarsa olur baya dikislerim oldu .. allah herkesin yar ve yardimcisi olsun rabbim herkese bu mutlulu nasip etsin

Hadi yaa:1shok:Çok moral bozucu olsa gerek senin açından.

Bu arada benim içimden bir ses kızımın 30 Ağustosu beklediğini söylüyor. Annesiyle babasının birlikteliklerinin 10. yıldönümünü yanidelikafadulden

Hay maşallah:1shok:Gerçekten zor olsa gerek. Geçmiş olsun. Ama sağ salim yavruna kavuşmuşsun neyse ki. Allah bağışlasın

ebru oda gerçekten harika olmuş.eşin ve senin ellerinize,ince zevkinize sağlık

nesrinim diğer topiğe ekledim fotoyu.maşallah çağanımıza minik denizyıldızı mı oluyor o şimdi? ama sadece şirinliği petrik gibi olsun kuzunun

Didooom, biz sana küsebilir miyiz hiç:1hug:Aynen pinkynin dediği gibi bir geyikti geldi geçti. Siz de bizi yalnız bırakmayın bu yaban ellerde amaamafoldumben

anam furko baştan desene içime dert olmuştu inan..ben şimdi gidiyorum görüşürük..ağliyi nevaaa

Selam güzel anneler...

Ne geçmişi ne geleceği okuyacak vaktim var ama size yani kalanlara hayırlı doğumlar dilemek istedim. Son bikaç satırda görüyorum ki harkas sona yaklaştıkça sinirler gerilmiş.
ınşallah en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde doğarlar bebişler...

Doğan bebişlerimize ve annelerine de sağlıklı ömürler diliyorum.
Çünkü biz kızımla geçirdiğimiz son 38 günde herşeyin en önemlisinin sağlık olduğunu bir kez de beynimizin içine kazına kazına anladık.
Allah tüm bebişlere ve ebeveynlerine sağlık versin...

Hepinizi çok özledim. Herkese çooooookkkk selam arkadaşlar....

merhaba
2009 agustos anneleri belkide bazılarınız bebeklerinizi kucagınıza aldınız bazılarınız hala gelmesini bekliyorsunuz Allah herkesin cocugunu analı babalı büyütsün her dogan cocugun kaderi güzel olsun tuana3434 benim kuzenim olur bugun sabah saat 07,00 itibariyle 3,30 kg olan bi cimcime geldi dünyaya osgeldi sefa getirdi bilgileriniz olsun istedim arkadaslar tuana merak ediyor ona yeni katılan bir arkadas daha varmı diye

ha buarada normal dogum onuda yazmayı unuttum ikiside iyi saglıklı eee kusura bakmayın heyecanlıyım

Ah canıım, çok sevindimalkisalkisalkisÇok şükür o da kavuştu yavrusuna. Allah analı babalı büyütsün. Sevgilerimizi iletin.opuyorumnanaktan

eftelyada kavusmus cok sukur cok sevindim. gulizden haber geleydi ii olcaktı merak ettim

eftelya gözün aydın canım

Eftelyacım Allah analı babalı buyutsun canım gozün aydın:))tosuncuk dünyaya gelmiş maşallah
gordugun gibi biz hala bekliyoruz...

Burko ay insalllah dogar 1 haftaya..hayirlisi dunurum yaa.

Pinky senind insallah gelsin artik sagsaglim...

Eftelya hosgeldin canim, en kisa zamanda foto koysana...
kızlar geçmişe anca bakabildim canım annem verdi haberi ben söledim ona hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...çok saolun canlarım...
nurdancım şuan kayınvalidemde kalıyorum kendimi toparlayım dedim biraz ama 1 haftaya kadar eve geçeceğiz ozmn hemen koyarım resimlerini..

aminnn inş herkesin Allah analı babalı büyütsün
güzel dileklerinizi iletirim Şeniz

Nasıl oldu peki? Sancsı mı tuttu, suyu mu geldi, doğum kolay mıydı, epidural yaptılar mı? Çok soru sordum biliyorum ama biz sona kalanlar hep normal bekliyoruz. Çok merak ediyoruz başımıza gelecekleri:kedi:

Gözünüz aydın analı babalı büyüsün inşallah.

Ah canıım, çok sevindimalkisalkisalkisÇok şükür o da kavuştu yavrusuna. Allah analı babalı büyütsün. Sevgilerimizi iletin.opuyorumnanaktan

Burko canım bir sen kaldın bir sen kaldın ortasında forumun hiç uyumamış sen :) hayırlısıyla senin iyi haberlerinide alıcaz vakti saati gelince inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…