2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Gözünüz aydın analı babalı büyüsün inşallah.

Burko canım bir sen kaldın bir sen kaldın ortasında forumun hiç uyumamış sen :) hayırlısıyla senin iyi haberlerinide alıcaz vakti saati gelince inşallah.

İnşallah canım. Kızım içeride ben dışarıda bekleşiyoruz işte böyle:nazar:

Eylemim sen anlat bari ne menem şeydir bu normal doğum? Nasıl gelir nasıl gider? Meraktayız

tuanamızda gelmiş hadi hayırlısı olsun:nazar: foto bekliyoruz
biz ne zaman doğurcaz yaaaaadelikafadulden

kizlar bende dogum yaptim cok sukur okadar zorluklara ragmen ayaga kalkabildim benim dogum normal oldu ama asiri kan kayip etti.. bebisim zorladi beni ee kucuk anneden 4500g bebek dogarsa olur baya dikislerim oldu .. allah herkesin yar ve yardimcisi olsun rabbim herkese bu mutlulu nasip etsin

Gözün aydın bebeğinede maşallah tabi sanada . Analı babalı büyütün inşallah.

Selam güzel anneler...

Doğan bebişlerimize ve annelerine de sağlıklı ömürler diliyorum.
Çünkü biz kızımla geçirdiğimiz son 38 günde herşeyin en önemlisinin sağlık olduğunu bir kez de beynimizin içine kazına kazına anladık.
Allah tüm bebişlere ve ebeveynlerine sağlık versin...

Amin canım amin . Bende her geçen gün sağlıktan ötesinin boş olduğunu görüyorum sarılıktı ateşti öksürüktü derken 35 gün geçmiş. Allah sağlık sıhat versin gerisi boş.

Eylemim sen anlat bari ne menem şeydir bu normal doğum? Nasıl gelir nasıl gider? Meraktayız

canım ben anlatmıştım doğum hikayemi benimki duyduğum bi çok doğuma göre çok kolay oldu sayılır. Sancıdır ağrıdır illaki oldu ben normal doğum istememe rağmen yapamam beni sezeryana alırlar diye bekleyenlerdendim,hemşire bebeğin saçını görüyorum dediğinde bile ne zaman sezeryana alıcaklar acaba diye geçiriyodum aklımdan :) Benim evde suyum geldi ağrı sancı yoktu 7 gibi,8 i biraz geçede hastanedeydik.08:40 nst ye bağlandım 11:30 doğum. Sancılarıda nasıl anlatsam benim adet sancılarım çok kötü olurdu hep hastanelik olurdum adet sancısına benziyo o sancılarda ama ara ara geliyo bu yüzden daha katlanılırdı adet sancımsa 1 gün sürerdi benim.dayanılmayacak gibi değil doğum sancısıda bol bol derin derin nefes alıp verdim 5 dk lık sancı aralarında uyuduğumu hatırlıyorum :)) Korkma sakın Allah yardımcı oluyo. Bebek doğduğu andada ne sancı kalıyo ne ağrı her şey bitiyo.ıllaki normal doğum yapıcam diyede şartlandırma kendini.herşeyin hayırlısını dilemek lazım hayırlısıysa hakkında normal doğum yaparsın inşallah. Bebeğinde sende hayırlısıyla kurtulursunuz inşallah.

Son düzenleme:
Nasıl oldu peki? Sancsı mı tuttu, suyu mu geldi, doğum kolay mıydı, epidural yaptılar mı? Çok soru sordum biliyorum ama biz sona kalanlar hep normal bekliyoruz. Çok merak ediyoruz başımıza gelecekleri:kedi:

Gözünüz aydın analı babalı büyüsün inşallah.

Burko canım bir sen kaldın bir sen kaldın ortasında forumun hiç uyumamış sen :) hayırlısıyla senin iyi haberlerinide alıcaz vakti saati gelince inşallah.

tuanamızda gelmiş hadi hayırlısı olsun:nazar: foto bekliyoruz
biz ne zaman doğurcaz yaaaaadelikafadulden

cok tesekürler arkadaslar Allah sizede hayırlısıyla saglıklı dogumlar nasip etsin
suan hastanede anne kız artık eve gelince resimlerini ekleriz
burkocum sorularına ben cevap veremicem tuana gelince cevaplar ben bilmem dogum neyin ben daha bekarım
Allah herkesin bebegini analı babalı büyütsün Amin

anaaaaaaaaaam melekde dogurmuş.. hoşgelmiş Tuana bebek. Allah analı babalı büyütsün inş. ayyy ne güzel ya melek normal dogum yapmış hadi darısı başımıza....

anaaaaaaaaaam melekde dogurmuş.. hoşgelmiş Tuana bebek. Allah analı babalı büyütsün inş. ayyy ne güzel ya melek normal dogum yapmış hadi darısı başımıza....

amin inş...Allah herkese saglıklı bir dogum nasip eder inş....

melek sizleri merak ediyor

kimler dogurdu diye kızıma yeni arkadaslar varmı diye soruyor

arkadaşlar merhaba bende pazar sabahı itibari ile dğum yaptım doktorum iri olduğu için daha fazla beklemedi ve epiduralle aldı bebeği öğlen 12 35 de oldu oğlum 4500 gram ve 58 cm doğdu toplamda 8 kilo almıştım o çocuk benden nasıl çıktı hayretlerdeyim. hiç ağrım falan yok çok iiyyim ve ede geziniyorum sadece sütümüz az.darısı bekleyenlerin başına

arkadaşlar merhaba bende pazar sabahı itibari ile dğum yaptım doktorum iri olduğu için daha fazla beklemedi ve epiduralle aldı bebeği öğlen 12 35 de oldu oğlum 4500 gram ve 58 cm doğdu toplamda 8 kilo almıştım o çocuk benden nasıl çıktı hayretlerdeyim. hiç ağrım falan yok çok iiyyim ve ede geziniyorum sadece sütümüz az.darısı bekleyenlerin başına
gözun aydın zehra allah uzun ömur versin ogluna
kocaman bir MAŞALLAH diyorum kız :1shok:4500 gr veee 58 cm boy nerdeyse dişi çıkacakmış annesi senin oglanın içerde...

Gözün aydın canım. Allah analı babalı büyütsün. Bebişinin gerçekten maşallahı varmış. Hiç yeni doğmuş gibi görünmüyordur değil mi o şimdi?delikafaduldenMAŞALLAH MAŞALLAH:nazar:Ağustos anneleri topiğine bekleriz o zaman seni de

maşallah canım bebişine:nazar: canım epidural normal mi oldu yoksa epidural sezeryanmı

mozijiku ve zuzuuuum canlarım hala beklemedeyim doğurmadım:CüvCüv:
bu bebek gelmek istemiyor galiba kafayı yemek üzereyim delikafaduldendua edin kızlar hayırlısıyla gelsin artıkmafoldumben

Mavişim yine biz bizeyizkaydirigubbakcemile2Ben Eylül annelerine takılmaya karar verdimlaelaelaelaelaeE ne kaldı eylüle şunun şurasında:lepi:

Canım da bir tatlı çekiyor ki bu aracokacimcoookDoğumdan sonra kurabiye canavarı gibi herşeye saldıracağım sanırımdelikafadulden

Mavişim yine biz bizeyizkaydirigubbakcemile2Ben Eylül annelerine takılmaya karar verdimlaelaelaelaelaeE ne kaldı eylüle şunun şurasında:lepi:

Canım da bir tatlı çekiyor ki bu aracokacimcoookDoğumdan sonra kurabiye canavarı gibi herşeye saldıracağım sanırımdelikafadulden[/Q

benide bekle bende geliyorum eylül annelerine:eek:

ayy kızlar çok hoşsunuz yaa..:)
dimek eylul annelerine takılmayakarar verdiniz.
şimdi onlardan erken doguranlar bile vardır kaydirigubbakcemile3 bi bakaıp geliyim...

ayy kızlar çok hoşsunuz yaa..:)
dimek eylul annelerine takılmayakarar verdiniz.
şimdi onlardan erken doguranlar bile vardır kaydirigubbakcemile3 bi bakaıp geliyim...

E baktık bebişler bize uymuyor, biz onlara uyalım dediklaelaelaelaelaeHem o kadar çağırıyoruz gelmiyorlar, çağırmayınca gelirler belkimyerimseniben

dun gece sahurdan sonra ciddi ciddi sancım oldu üstelik 5 dk da bir ama bir saat sonra geçti ne hikmetse anlamdım gitti yahu.hatta ablamla telefonda konuştuk oda bugun kesin olur diye düşünm
üş sabaha erkenden aradı bebk oldumu diye..
hey ya Rabbim hayırlısıyla vaktinde kavuştur sagsalim ogluma bizi..

mozijiku ve zuzuuuum canlarım hala beklemedeyim doğurmadım:CüvCüv:
bu bebek gelmek istemiyor galiba kafayı yemek üzereyim delikafaduldendua edin kızlar hayırlısıyla gelsin artıkmafoldumben

mawişim gözüm yollarda senin sıpayı bekler oldum sırnaşık şey ..sen doğurana kadar ben dokuz doğuruyorum burda kaydirigubbakcemile3

akşam benimde epey bi sancım oldu sırtımdan başlayıp belime doğru vuran ordan da kukuma doğru ilerleyen 15 dk da bir gelen ağrılarım oldu fakat tık yok bugün

X