2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar yawf ben hala kendime gelemedim bebek uyuyunca bende uyuyorum o uyanınca uyanıyorum hayatım mutfak ve yatak odasında geçio çok sıkıcı kendime gelmek istiom bir an önce

Geçecek canım sabret. Yaklaşık bir ayda ancak düzen oturtulabiliyormuş

Geçecek canım sabret. Yaklaşık bir ayda ancak düzen oturtulabiliyormuş
inş bide ben çok yıprandım tam hastaneden çıktık eve geldik bebek ateşlenince hastaneye gittik ve ben bebekle tek kaldım hastanede ve ayaklarım şişti amaliyat yerim iice sızladı baya zorluklar atlattık sanırım ondanda toparlıyamadım kendimi

kızlar yawf ben hala kendime gelemedim bebek uyuyunca bende uyuyorum o uyanınca uyanıyorum hayatım mutfak ve yatak odasında geçio çok sıkıcı kendime gelmek istiom bir an önce

Ben de senin gibiyim canım. Dikişlerim fazla ayakta kalınca sızlıyor. Sürekli bir uyku ve yeme ihtiyacım var. bebeği beslemiyorsam ya kendim yiyorum ya da uyuyorum. başka birşey yapyama fırsat kalmıyor.

ebruuuu odanız çok güzel olmuş pek bi beğendim
biran önce gelsinde bebişin saglıkla uyusun buyusun odasında....

sancılarım bugun beni çok heveslendirdi resmen 1 saat boyunca 10 dk aralıklarla devam etti ama sonrası foss.. vakti zamnı vardır elbet ne zaman hayırlıysa ozamn gelsin bebiş ama son zamanlar geçmek bilmiyormuş gerçekden...

ebruuuu odanız çok güzel olmuş pek bi beğendim
biran önce gelsinde bebişin saglıkla uyusun buyusun odasında....

Offfff:1shok:Çooook güzel olmuş, bayıldımalkisalkisalkisDuvardaki resimleri nasıl yaptınız? Sağlıkla büyüsün kuzucuk odasında:Saruboceq:

teşekkur ederim teyzeleriiii.duvardaki resimleri tek tek ellerimizle cizip boyadık....
inşallah hepimizin bebekleri saglıkla sıhhatle huzurla buyurler..:Saruboceq:

kkliste.png

yapanın ellerine sağlık bide bebişlerimize kavuşsak tam olcakk opuyorumnanaktan

günaydın.yoklama veriyorum.
evdeyim iyiyim sancılarım var ama düzensiz...doktor perşembeyey kalmaz dedi ama bakalım nasip kısmet..

camnaz odaniza bayildim, cok guzel olmus..

Kizlar ha gayret az kali, son hafta hepiniz icin..haftaya bugun cogunuzun kucaginda olucak bebikleri..

Naber mavişim?Ben müthiş sinirliyim nedense. Gelene gidene çatasım varkötükedihüso

camnaz odaniza bayildim, cok guzel olmus..

Kizlar ha gayret az kali, son hafta hepiniz icin..haftaya bugun cogunuzun kucaginda olucak bebikleri..

Ah Nurdanım öyle bir garip ruh halindeyim kimafoldumbenBir taraftan herkesi dövesim var, diğer taraftan bir omuz bulsam da ağlasam diyorumsenağlamaAcayibim bugün

Ah Nurdanım öyle bir garip ruh halindeyim kimafoldumbenBir taraftan herkesi dövesim var, diğer taraftan bir omuz bulsam da ağlasam diyorumsenağlamaAcayibim bugün

kiyamam ben sana, ha gayret canim ya, gecicek...beklemenin vermis oldugu bi sikinti bence..diyorum bak son hafta bu icime doguyor..hafta sonuna kalmaz ...

ahhhh burkom hiç sorma psikoloji diye bişey kalmadı zaten her gece ağlıyorum birde durmadan istifra ediyorum midem bulanıyor perşembe günü kontrolüm var doktora sorucam bakalım neyin nesi ya bu bebişler ndn gelmek istemiyor ben anlamadım heralde gününü geçirip doğum yapan bizim ağustos topiği oldu diğer ayları ben hep takip ettim bizim topik kadar gününü geçiren yada son ana kadar bekliyen çok azdı

ahhhh burkom hiç sorma psikoloji diye bişey kalmadı zaten her gece ağlıyorum birde durmadan istifra ediyorum midem bulanıyor perşembe günü kontrolüm var doktora sorucam bakalım neyin nesi ya bu bebişler ndn gelmek istemiyor ben anlamadım heralde gününü geçirip doğum yapan bizim ağustos topiği oldu diğer ayları ben hep takip ettim bizim topik kadar gününü geçiren yada son ana kadar bekliyen çok azdı

Evet çok garip.CADIARZUBen yurtdışı sitelere de bakıyordum, onlarda da çok var gününü geçiren. Birbiriyle hiç alakası olmayan bir sürü insan, öööyle bekleşiyoruz. Hayret hakikaten:uhm:

img2795.jpg

kızlar bu da benim kuzumun odası.Eşimle beraber hazırladık odasını...
acaba resim yuklendimi onuda atınca gorucem :))

maşallah oda muhteşem olmuş Allah sağlıkla büyütsün inşallah

çok güzelsiniz oğlunla maşallahhh

kızlar ya ne gününüz geçti ne bişey nedir bu stresiniz yaaa
zamanı gelince çıkıcak içinizden sıpalarrr
gezin tozun yatın kalkın keyfinize bakın bence...

arkadaşlar uyuyun ve gezin
ben sokakları özledimmmmmmmmm
daha ne diyeyim

sakin ol canım gelir bebeğin o kadar bekledin sabret azıcık daha

X