2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Tazeee, Dorukun facebooktaki fotolarına baktım. Harikalar:lepi:Ama biz sabah öğle akşam her çeşit pozisyonda foto isteriz. Yağma yoklmaz:

Yürüyüşümü yaptım, geldim küvete oturdum 20 dakika. Rahmi bilmem ama, eklem ağrılarıma çok iyi geldizemuszemusTuttum bu işi:lepi:

bence acilmalaraa iyi gelir..hurmaya basla gunde 1-2..ya birde ben soylemeyi unuttum 4-5 gun once ben gunde 2-3 hurma yiyordum sut gelissin diye, acaba nisanin gelmesinde onun etkisi olmusmudur??

iyi akşamlar herkese

bugün doktordaydık nts de hiç sancım çıkmadı, dr baktı bebek kanala girmemiş boynuna kordonu dolanmış 2 kez başından beri biliyormuş ama bana söylememiş, çatıma baktı dar değil ama hiç açılma yok dedi
gününü doldurdu bu saatten sonra beklemenin anlamı yok dedi
bütün riskleri anlattı, korktum bende gününü geçti kakasını yapma ihtimali var
sonuç olarak yarın sabah 6 da sezeryan oluyorum
çok heyecanlıyım yarın bebeğim kollarımda olacak : )

oğluşun kilosuda 4000 civarı 3800 de doğabilir dedi

çok stresliyim doğrumu karar verdim acaba gününü doldurdu hiç sancımda yok 4 kilo nasıl doğurucam dimi ... sağlıkla doğsunda yavrum gerisi önemli değil
kızlar bana dua edin

ayy nesriin hakkında hayırlısı olsun canım ya... umarım yaeın sagsalim kavuşursun bebişine.. seninki zaten biraz tosuncukdu o yuzden belkide normal dogum yapamıcakdın dimee. sakın üzülme hakkınızda hayırlısı hepimiz normal dogum istiyoruz ama bebeklerimiz ve bizim için hayırlısı neyhse o olsun....dualarım seniinle..

yarın 2 dogum haberimiz var nesrin vekedici.. ya kedici ismin ne canım senin olmuyor böle sürekli nickle takılmak yani sen şimdi yarın bana ben kedici diye mi mj atacaksın eşim görse güler herhalde...hahaha

feci stresliyim Gülistan hem çok mutlutum hemde stresli ağlamak istiyorum ağlayamıyorum çok tuafım çok açım yemek yiyemiyorum ne tuaf dimi : )

Nesrin ve kedici dualrım sizinle kızlar.. Çok kolay olsun doğumlarınız inş..
Sağlıkla alın kucaklarınıza yavrularınızı..

hepiniz bana dua edin sağlıkla doğsun oğlum
hakkınızı helal edin çok şey paylaştık 9 ay boyunca tüm sevincimizi heyecanımızı paylaştık
iyiki varsınız
hepinizi çok seviyorum

hakkinda hayirlisi olsun nesrincim, sagsaglim kavus yavruna..

Ah canııım:teselli:Sen de terfi ediyorsun desenezemuszemusAy çok heyecanlandım ben de. Bebeğin için en iyisi buysa elbette ki sezeryan olacaksın. Allah yardımcın olsun. Sağ salim kavuş yavruna inşallah:Saruboceq:

yaaaa petrik saglıkla sıhhatle kucagına alırsın yavrunu inşllah

Allah yardımcın olsun.. dualarımız senınle.

arkadaşlar haber veremedim giremedim epeydir topiğe aslan parçamı izlemekten onunla uğraşmaktan hiç vakit bulamadım. biz cok iyiyiz. en kısa zamanda doğum hikayemi de yazacağım. nesrin canım yarın Allah yardımcın olsun, kalan tüm arkadaşlar Allah sağlıkla bebeklerinize kavuşmayı nasip etsin. doğa üstü birşey Allah herkese yaşatsın

Herkese merhaba. Uzun bi aradan sonra girip yazıyım dedim bıcırık uyandı :) Aldım geldim yatağından. Bir ay öncesine kadar karnımdayken yazııyodum şimdi kucağımda emziriyoken yazıyorum. Bir ay olucak hala inanamıyorum, zaman zaman ve rüyamıki diyorum:) Öyleyse eğer gördüğüm göreceğim en güzel ve en zorlu rüya.
Geçmişe göz atıyım dedim başedilecek gibi değil.
Az kişi kalmış doğurmayan Allah sağsalim kurtulmayı nasip etsin arkadaşlar. Yavrularını kucağına alan herkesinde gözü aydın.

Aaa ne güzel haber, aynı saatlerde doğuma gireceğiz. Hayırlısı nasılsa öyle olsun, doktoruna güven, inşallah herşey istediğin gibi kolaycacık olur, iyi haberler ver bize.

yarın 2 dogum haberimiz var nesrin vekedici.. ya kedici ismin ne canım senin olmuyor böle sürekli nickle takılmak yani sen şimdi yarın bana ben kedici diye mi mj atacaksın eşim görse güler herhalde...hahaha

İsmim Ayşin :)

Nesrin ve kedici dualrım sizinle kızlar.. Çok kolay olsun doğumlarınız inş..
Sağlıkla alın kucaklarınıza yavrularınızı..

Amin, çok teşekkürler

hepiniz bana dua edin sağlıkla doğsun oğlum
hakkınızı helal edin çok şey paylaştık 9 ay boyunca tüm sevincimizi heyecanımızı paylaştık
iyiki varsınız
hepinizi çok seviyorum

Herşey iyi olacak inşallah..

hoşgeldin
inanıyorum ki muhteşem bir duygu olmalı.İnşallah bana ve doguramamış tum annişlere kısmet olur bu yazdıkların...
benim de 1 2 akşamdır kzımızın tekmeleri hareketleri cok şaşırtıyor.her zamanknden daha aktif.
iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…