2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Serap bayıldım o ilk pozunuza. Resmen yürüyen mama zannediyor senin kız annesinikaydirigubbakcemile3Maşallah çok tatlıopuyorumnanaktan

merhaba kızlar kimler doğurmuş kimler kalmış oğluşu doktora götürdüğümüz gün şehir dışına çıktık topiğe giremedim şimdide abimlerden bakıyorum

Kızlar doktordan geldik..
39+4.. suyu iyi, hiçbir azalma yok.. Plesantamız iyi, herhangi bir yaşlanma yada kireçlenme söz konusu değil.. Can'nın hareketleri de çok iyi, kıpır kıpır içeride..
Bana gelince ara ara çok hafif sancılarım var.. yatınca, dinlenince geçen cinsten..
Şaka gibi yaa durumum yanii, bilmiyorum ki nasıl doğuracağım ben?
Pazartesi aç gel belki yatışını yaparız ama gene herşey bu kadar normalse cumaya kadar bekleriz en fazla, daha fazla riske atamam dedi doktorumuz..
Geç olsun güç olmasın diyorum..

Serap bayıldım o ilk pozunuza. Resmen yürüyen mama zannediyor senin kız annesinikaydirigubbakcemile3Maşallah çok tatlıopuyorumnanaktan

saol burcucum sorma sürekli emme halindeyizz üstelik o kadar emmeye yetmiyo mama takviyeside yapıyoruzz..

cambaz 2009 ağustos annelerinden bakabilirsin kızlr ne olucak canım olurmu öle şey sizide beklerizz ne kaldıki doğurmanıza bugün yarın gelicek bebişlerinizz

Yok senin burada ne işin var, yok doğurdun mu, yok çık dışarı...Peh! Daha da olsa yazmam cadı annelere:dilcikar:

Hep o dide ! O yok mu oooo !!! Gelsene kuzum sen =) Yani, hepiniz gelin lütfen !

Pinky ve burko, hakkınızda hayırlısı olsun ama, artık çabucak olsun pls ! =) Merak ediyoruz sizin sıpaları...

bu da ilk ameliyattan çıkınca ve ilk emzirmemiz

Eklentiler

• $Serap&halil049.jpg
    $Serap&halil049.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 26
Boşver sen gitme oraya. Pinky 1-2 sefer yazdı diye demediğini bırakmadı cadı anneler:dilcikar:

Yok senin burada ne işin var, yok doğurdun mu, yok çık dışarı...Peh! Daha da olsa yazmam cadı annelere:dilcikar:

AaaAaaAaaa.. daa neler??

Yafrum, buldugumuz vakıt yazıp cıkıyorus.. bır de artık yok cocgun gozu aktı, yok hangı saatte uyanmalı, yok pişik oldu ne yapmak gerek konuları konusuldugu ıcın, hemen okuyup okuyup cıkıyorum, sıkıntımı yazıyorum, cevabı okumak ıcın bazen ertesı gun anca gırıyorum.. ole sey mı olur yaf.. bır parcayıs, tek butunuzz,, hep te oyle kalacagız.. hıc bır sey bunu degıstıremez kuzum.

Burko ay insalllah dogar 1 haftaya..hayirlisi dunurum yaa.

Pinky senind insallah gelsin artik sagsaglim...

Eftelya hosgeldin canim, en kisa zamanda foto koysana...

kızlar sırtımdan belime doğru vuran ağrılar var hayırdır inş. umarım bebiş geliyordur artık

SERAP evet, bayıldım valla fotolarınıza, o ne güzellik öyle ! ikinize de maşallah =) :nazar:

AaaAaaAaaa.. daa neler??

Yafrum, buldugumuz vakıt yazıp cıkıyorus.. bır de artık yok cocgun gozu aktı, yok hangı saatte uyanmalı, yok pişik oldu ne yapmak gerek konuları konusuldugu ıcın, hemen okuyup okuyup cıkıyorum, sıkıntımı yazıyorum, cevabı okumak ıcın bazen ertesı gun anca gırıyorum.. ole sey mı olur yaf.. bır parcayıs, tek butunuzz,, hep te oyle kalacagız.. hıc bır sey bunu degıstıremez kuzum.

Bir dide, bir Nazan. Cadı anneler nolucak:dilcikar:Siz yazmazsınız öyle şeyler biliyorum ben sisiopuyorumnanaktan

Uzun zaman önce konuşulmuştu rahim kasılmalarının başlamasına yardımcı oluyor diye. Gerçi baby denemişti ama yine son anda sezeryana döndü garibim, bebek iriydi:1no2:
valla bende normal doğum sancısını 12 saat çekip sezeryana dönenlerdenim benimde açılmam olmadı 12 saat sonunda 3,5 cm olmuştu akşamı bulur deyince dr sezeryana karar verdik
bu da ilk ameliyattan çıkınca ve ilk emzirmemiz

çok ytatlısınız kuzum ya

Yürüyüşümü yaptım, geldim küvete oturdum 20 dakika. Rahmi bilmem ama, eklem ağrılarıma çok iyi geldizemuszemusTuttum bu işi:lepi:

X