2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

nesrincim canım dualarımız seninle hayırlısı ne ise o olacak tabiki demekki hayırlı olan buymuş

hoşgeldin
inanıyorum ki muhteşem bir duygu olmalı.İnşallah bana ve doguramamış tum annişlere kısmet olur bu yazdıkların...
benim de 1 2 akşamdır kzımızın tekmeleri hareketleri cok şaşırtıyor.her zamanknden daha aktif.
iyi geceler

İnşallah canım . Benimde doğumdan 1 hafta önce çok hareketliydi geceleri . Hayırlısıyla kurtulursun Allah yardımcın olsun.

Petrik ve kedici yarın bence şimdiye kadar yaşadığınız en inanılmaz gün olacak Allah yardımcınız olsun sağlıkla alın kuzularınızı kucağınıza.

selam dostlar..çok az bi vakit buldum oğlumun resimlerini ekliyorum...14 ağustos 08.55 te 4040 gr.54 cm olarak epidural sezeryanla dünyaya geldi Rüzgar'ım..dr.um çok doğru karar vermişiz almakla dedi..bebeği çok zor çıkardı içerden..yerini çok sevmiş..resmen çıkartırken belim yükseldi masadan..
doğumum çok iyi geçmişti taa ki eve gelinceye kadar..epidural anestezinin başağrısı yaptığını duymuştum fakat benim ki kadar olabilceğini düşünmemiştim..doğumdan beridir sırtüstü yatıyorum evde..anca o şekilde hafifliyo ağrılarım..ilaç fayda etmiyo..1 hafta sürebilir dediler beklemedeyim..bebeğimi doya doya sevemedim bile..dün dr.kontrolümüzde sarılığı sınırda çıktı ve 1 gece hastanede yattık bugün geldik eve..hastanede iğne yaptılar bana da anca idare ettim bebeğime bakabilmek için..bugün yarın düzelmesini beliyorum ve aranıza dönmeyi çok istiyorum..bir de bende sürekli terleme üşüme olayı da oldu ama o geçti çok şükür..başağrım bi düzelsin başka da bişi istemiyorum...hepinizi öpüyorum...doğum yapanları tebrik ediyorum..bekleyenlere de allah kolaylık versin diyorum..

resim018l.jpg

resim019b.jpg

secillll bebis cok tatlı masallah sanada gecmis olsun kuzum ins tez zamanda iilesip aramıza donersin hasretle bekliorum:)

nesrinimede allah kuvvet versin saglıkla guzel haberini alırız insallah

gulizcim sanada gozun aydın ii oldugunuza cok sevindim

Seçilciğim maşallah oğlun gerçekten çok tatlı. Umarım en kısa zamanda sen de kendini toparlarsın.

Ayşin senin için de kolay geçen, az ağrılı bir doğum olur inşallah

Güliz ve Eylem, iyi olduğunuza çok sevindim. Daha sık uğrayın buralara. Bizi yalnız bırakmayın. Petrik ve kedicinin bugün doğum yapacak olmaları dışında yeni bir haber yok. Pinky, cambaz, maviş, tuana ve ben hala beklemedeyiz:nazar:

Son düzenleme:
nesrin den ve Ayşinden haber yok
onlar haber verene kadar aramam malum rahatsız etmemek için. umarım sag salim kavuşmuşlardır yavrularına..:)

ben bu sabaha gayet düzenli sancılar yaşadım ve güçlü sancılardı ama devamı gelmedi. hakkımızda hayırlısı bakalım. sagsalim kavuşalımda.

seçiiiiiil ay maşallah ya oglun ne kadar tatlı. kocaamn bebek yahu allah nazardan saklasın.

evet ya bu baş agrısının fecii oldugunu bende duymuştum.umarım kısa zamanda kendine gelirsin. bebeişinle daha saglıklı gunler yaşarsın...

Kızlar 18.08.09 tarihinde kızımız Didarı dünyaya getirdik. Kızım gayet sağlıklı. 3670 gr 50 cm doğdu. İki gün hastanede suni sancı aldım, suyu azaldığı için doktor eve göndermedi. Sancı başlamayınca sezeryana alındım. Meme ucum olmadığı için emzirme problemleri yaşıyoruz. Sütüm de doru dürüst gelmedi daha. Kızımın açlığını doyuramama dışında bir sıkıntımız yok. çok şükür. Geçmişe bakamayacağım. Fırsat bulduğumda tekrar gireceğim. Burko, maviş ve doğuracak arkadaşlar, hastanede olduğum sürece aklımın bir ucundaydınız. Hayırlısıyla sizde bebişlerinizi alın kucağınıza.

İşte kızım

3838702611_0b074f39dd.jpg

Nesrin ve Ayşin den haber var mı?
Sezaryen oluyormuş nesrin hayırlısı olsun oğluve kendi sağlıklı olsun da

selam dr.dan geliyorum nst sonuçlarım ii.Cumartesi sabahtan tekrar baglanıcam.sanırım bebişim kendi dr.unun dönüşünü bekliyecek.pazartesi geliyor dr.umuz hayırlısı herşeyin.
burkonasıl gidiyor hurma ymeye başladın mı?
petriknoldu bugun sabahtan sezeryana girecekti.Nst deyken aklımdan geçti.umarım hersey yolunda gitmiştir şimdi kuzusuyla hasret gideriyordur.

selam dostlar..çok az bi vakit buldum oğlumun resimlerini ekliyorum...14 ağustos 08.55 te 4040 gr.54 cm olarak epidural sezeryanla dünyaya geldi Rüzgar'ım..dr.um çok doğru karar vermişiz almakla dedi..bebeği çok zor çıkardı içerden..yerini çok sevmiş..resmen çıkartırken belim yükseldi masadan..
doğumum çok iyi geçmişti taa ki eve gelinceye kadar..epidural anestezinin başağrısı yaptığını duymuştum fakat benim ki kadar olabilceğini düşünmemiştim..doğumdan beridir sırtüstü yatıyorum evde..anca o şekilde hafifliyo ağrılarım..ilaç fayda etmiyo..1 hafta sürebilir dediler beklemedeyim..bebeğimi doya doya sevemedim bile..dün dr.kontrolümüzde sarılığı sınırda çıktı ve 1 gece hastanede yattık bugün geldik eve..hastanede iğne yaptılar bana da anca idare ettim bebeğime bakabilmek için..bugün yarın düzelmesini beliyorum ve aranıza dönmeyi çok istiyorum..bir de bende sürekli terleme üşüme olayı da oldu ama o geçti çok şükür..başağrım bi düzelsin başka da bişi istemiyorum...hepinizi öpüyorum...doğum yapanları tebrik ediyorum..bekleyenlere de allah kolaylık versin diyorum..

resim018l.jpg

resim019b.jpg
[/QUOT

Kızlar 18.08.09 tarihinde kızımız Didarı dünyaya getirdik. Kızım gayet sağlıklı. 3670 gr 50 cm doğdu. İki gün hastanede suni sancı aldım, suyu azaldığı için doktor eve göndermedi. Sancı başlamayınca sezeryana alındım. Meme ucum olmadığı için emzirme problemleri yaşıyoruz. Sütüm de doru dürüst gelmedi daha. Kızımın açlığını doyuramama dışında bir sıkıntımız yok. çok şükür. Geçmişe bakamayacağım. Fırsat bulduğumda tekrar gireceğim. Burko, maviş ve doğuracak arkadaşlar, hastanede olduğum sürece aklımın bir ucundaydınız. Hayırlısıyla sizde bebişlerinizi alın kucağınıza.

İşte kızım

Aidaa Mercimekim Allah'ım nazarlardan saklasın bebişlerinizi maşallah tüylerim diken diken oldu yerim ben onları....gozunuz aydın darısı bizim başımıza...
dogum hikayelerinizide bekliyorzzzz.:nazar:

kedici yani Ayşinden haber vaaarrr

Deva 3610 gr 50 cm boyunda saglıkla dunyaya gözlerini açmış..anneside bebişde saglıklaılarmış herkese selmaı var..

Nesrinden haberr vaaarrr

Çagan bebek 3800 gr 53 cm boyunda saglıkla dunyay gelmiş. nesrinde bebkde gayet iyilermiş. herkese çok selamı varr..

Aidaaa maşallah kızın çok güzeeeel gözlere bititm resmen maşallah ya bayıldım gözlerine. çok güzel kız olcak annesi. seninde tekrar gözun aydın inş. emme sorunuuzu en kısa zamnda aşrsınız. ilk başlar butun anneler yaşadı bu sorunu. bugunlerde geçip raaht rahat emişceksiniz inş.

Deva 3610 gr 50 cm boyunda saglıkla dunyaya gözlerini açmış..anneside bebişde saglıklaılarmış herkese selmaı var..
Nesrinden haberr vaaarrr
Çagan bebek 3800 gr 53 cm boyunda saglıkla dunyay gelmiş. nesrinde bebkde gayet iyilermiş. herkese çok selamı varr..
Ay hadi çok şükür ikisi de kurtuldu :nazar:
Darısı en kısa zamanda biz geriye kalanların başına inşallah :Saruboceq:

Aidaa, Nesrin ve Ayşin hepinizin gözü aydın olsun. Allah yavrularınıza uzun ve sağlıklı ömür versin.

Cambaz bir tane hurma yiyip şekerimi ölçtüm. Hiç etkilemedizemuszemusBundan sonra sabah akşam birer tane yemeyi düşünüyorum

Nesrinden haberr vaaarrr

İşte kızım

ama yarabbim maşallah şu güzelliğe bak
tüm bebeişleirmize maşallah ağustos tosunları bunlar

X