2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

selam arkadaslar
ece mizin dunku son halini yolluyorum bakın bakalım buyumusmu bana hep aynı gibi geliyor zaman geçmiyor buyumuyor sanki
Niye haksızlık ediyorsun bu kuzuya annesilmaz:Gayet güzel büyümüş işte. Çok da tatlı maşallah

Geçmiş olsun. Benim de en çekindiğim durum o, açılma olmadan sancı çekmek.:gitme:İnşallah normal doğum bekleyen bizler böyle bir durumla karşılaşmayız. Bebişini Allah bağışlasın. Çektiklerinin en güzel armağanı oopuyorumnanaktan

nesriiiin yastık tam orjinalinin aynısının tıpkısı olmuş yafruumm ellerinize saglık...

denzyldzı özlem canııım şimdi okudumda çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda atlatırsın öncelikle saglıksal sorunları sonrasındada etrafındaki psikolojik sorunları. Allah kolaylık versin..eşine anlatsanda o annesine söylese biraz bişeyler...hay allah ya budurumda ne yapılabilir ki??

ama sen lşimdi bunlara takılma bebişini saglıgı için güçlü ol dua et ve sakın strese girme hep iyi düşün inş.

burkom burcum benm buyuk ablamda sancı çektiği halde acılma olmadıgı için 3 çocugunudasuni sancıyla dogurdu bende doktoruma söyledim bunu. yani bilgisi var bendede açılmaolmazsa suni sancı denicekler..
umarım normal dogum olur..

glz cim send ekavuşmuşsun bebeişine gözun aydın senden o gun haber bekledik epey merak da etmiştik çok şükür sagsalim hayırlı haberiniz geldi..:)

esrako esrako
tombik yanak ecemi tabiikide buyumuş dahada güzelleşmiş annesi.:)maşallah diyorum...

Annem sezeryan düşkünü bir doktora denk geldiği için bizdeki durumu bilemiyorum. Umarım sorun yoktur:1no2:

önemli
herkese ii akşamlar,
biri bana akıl versin gerçi rahatım ama yine de yanlış birşey yapmak istemiyorum.
2 gundur arada bir beyaz akıntıylr birlikt iç çamaşırımda ıslaklık oluyor...Sizce bu ıslaklık akıntıdanmı yoksa suyumla alakalı bir şey mi?yarında nst ye baglanmaya gidicem oyuzden aramıyorum dr.u cok acil bir şey gbi gelmedi ama yinede yanlış yapmak istemiyorum.
boyle olan var mı?

selam kızlar
14.08.2009 da saat 17.00 de spinal sezeryan ile 3.036 kg 51 cm boyunda dünyada eşi benzeri olmayan şahane bir cocuk dünyaya getirmiş bulunuyorum..

alkisalkisalkis alkisalkisalkis tebrikler gülizcim, ömürlü olsun.

kızlar bakın annemle emzirme yastıgı yaptık nasıl olmuşmu ?

Başarılı ! Sefa'ya rakip çıktı =))

Bende de vardı. O mukus canım. Bildiğimiz nişan yani. Endişelenme, 3-4 gün boyunca gelmişti bende, sezaryen sabahı doktorum söyledi muayenede. Açılmam da varmış 3 cm kadar. Beklesem normal doğuma az kalmış yani yerimseniben

selam kızlar
14.08.2009 da saat 17.00 de spinal sezeryan ile 3.036 kg 51 cm boyunda dünyada eşi benzeri olmayan şahane bir cocuk dünyaya getirmiş bulunuyorum..
canımbenim allah analı babalı büyütsn...

ahh canım ya kıyamam insan dğl bunlar bende benzer seyler yasadım ve sütüm azaldı canım ne biçim insanlar dimi

Hımm bilgi için teşekkür ederim, inşallah iyi gelir güneş ışıkları bebişe..
Bende gülerek girip çıkmak istiyorum, inşallah bana da böyle doğum nasip etsin Allah :Saruboceq:

selam arkadaslar
ece mizin dunku son halini yolluyorum bakın bakalım buyumusmu bana hep aynı gibi geliyor zaman geçmiyor buyumuyor sanki

Maşşallah maşşallah kocaman abla olmuş Ececik

Çok çok geçmiş olsun

biz o kadar eziyet çekiyoruz birazda kocalar uğraşsın dimi ama kolay değil baba olmak yardım edecekler tabi : ))

cesaretliyiz dimi kızlar :) arada yusuf yusuf oluyorum tabi ama 6-7 saat sürüp bitecek ne olcak unuturuz sonra -tatlicadiarzu-

selam arkadaslar
ece mizin dunku son halini yolluyorum bakın bakalım buyumusmu bana hep aynı gibi geliyor zaman geçmiyor buyumuyor sanki [/URL]

Maşallah Ecemize büyümüş annesi güzelleşmiş, tombiğim benim
tombik yanaklarından öpmek istiyorum tam sevmelik : ))

Tekrar gözün aydın Ayçaa Rüzgar çok güzel maşallah
geçtimi ağrıların, oğlun napıyor

Ağrılarım akşamları oluyor ama dayanıyoruz napalım..Oğlumun sarılık değeri sınırda çıktı, 2 gün sonra tekrar bakılacak. Biraz endişelendik ama umarım değer yükselmez.. Onun dışında iyiyiz. Sarılıktan dolayı çok fazla uyuyor..emişiyoruz.. İnşallah biran önce siz de kavuşursunuz. Anlatılacak bir duygu değil bu.. Büyük bi aşk..

Yoo sen bana bakma. Her bünyenin verdiği tepki farklı oluyordur. Ben gazımı ve büyük tuvaletimi çok geç yapabildim onlar çok zorladı sanırım..

selam arkadaslar

çoook tatlı maşallah cnm benim

cnm herkeste böyle mi bilmem amabizim cadı paylaşılamıyor herkesi birbirine kattı umarım sizde öyle bir sorun olmaz üstüne hastalıkta gelince ....mafoldumben

canımbenim allah analı babalı büyütsn...

ahh canım ya kıyamam insan dğl bunlar bende benzer seyler yasadım ve sütüm azaldı canım ne biçim insanlar dimi

hiç sorma serpcm yaa ama sabır geçecek hepsi...

geçmiş olsun ayça benim gibi ihmal etme cnm inş.değerler düşmüştür.. dediğim gibi güneş ışını terapisini dene istersen...

Gün içeriisnde sancılarım saatte 1- yada 2 defa olak üzere düzenle geldiler hayırlısı bakalım umarımm oğlumun gelme çabalarının göstergesidir tüm bu sancılar. gerçi annem halimi gördükçe daha bu sancın henüz çokçok başlangıç asıl sancı seni oturtmaz yürtmez gezdirmez diyor..

anne olana ve sancıçeken arkadaşlarasomak lazım. birde sancı çekerken oturmak yokmuş devamlı yürümek gerekiyormuş dimeeeeee.

uykum geldiiiiii..yarın hayırlı haberlerle görüşmek üzerer. zaten toplam kaç kişi kaldıkki.

nesrin
ben
melek
dilek
burkom
cılgınkedi zehra

hayırlısı olsun ne yapalım bizim kuuzular annelerini merakta bırakmayı seviyor. hayırlısıyl bizde alacağız kucağımıza ben her gece bir ümitle yatıyorum belki bugün doğar diye...:)

uykum geldiiiiii..yarın hayırlı haberlerle görüşmek üzerer. zaten toplam kaç kişi kaldıkki.

nesrin
ben
melek
dilek
burkom
cılgınkedi zehra

bide ben varım pinkyciğim.topiğe arada sırada yazan biri olarak ama sizlerle aynı şeyleri paylaşan bide ben varım..son 5 günümüz 40. haftayı bitirmeye ama bizim paşanın yeride gayet rahat belliki hiç gelmeye niyeti yok..ufacık bi karın ağrısı olsa ohh karnım ağrıyo sancılar başlıyo herelde diye sırıta sırata dolaşıyorum.annemde aynen doğum sancısı başlasa böle gülemezsin diyo.sancı seni otutturmaz yatırmaz bi yere sıpamazsın diyo...ufacık bi akıntı olsa aha suyum gelmeye başladı herelde diye lavaboya koşuyorum yine gülümseyerek ama devamı gelmeyince yine sonuç hüsran...Allah hepimize istediğimiz gibi normal doğum yapmayaı nasip etsin inşallahh.....

yine uyku tutmadı kızlar beni dün doktordaydım herşeyim normal çıktı nstye girdim sancım var fakat çok ciddi boyutta değil bu yüzden doktor çatı muaynesi yapmadı bebişin kilosunu sormayı unuttum doktorda söylemedi hani bahsettim ya size basur oldu diye doktor bunun için ilaç verdi çok şükür biraz iyiyim toparladım kemdimi hamilelikten dolayı hareket etmekte zorlanırken birde basur çıkınca inanın yerimden kıpırdayamadım gece boyunca ağladım ama çok şükür doktorun verdiği ilaç daha 2 kullanımda fayda etti
bugün bakıyorumda karnım epey aşağıya inmiş birde bi arkadaşım akıntıdan bahsetmiş benimde aymem öyle bir akıntım var geçen gün siyah iç çamaşırı giymiştim birde ne göreyim resmen iç çamaşırım batmış ah dedim kesin bu nişandır bebiş geliyor dedim ama biraz araştırdım bu normalmiş
allahım herkese doğumun hayırlısını nasip etsin şurda bi kaç kişi kaldık umarım bebişler bizi üzmeden gelirler
bu arada burkomu göremedim her gece buralarda olurdu hayırdır inş pinkim sende kasılmadan sancıdan bahsetmişsin onlar bendede sıklaştı ama tık yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…