2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

helin hivdacım....

dr.um bana ense ölçümü ve ikili test yaptı yani geçen hafta kanımı verdim bu cumartesi yada en geç pazartesi sonucu alacağız allahın izniyle... vitamin konusuna gelince ben geçen haftaya kadar folic plus kullandım artık onu bıraktın megadyn kullanıyorum.....dr.uma soru sorabiliyorum oda cevaplıyor ama ben hani biraz böyle ben sormadan pat pat birşeyleri söylemesini bekliyorum yada ne bilim ultrasonda bakarken işti bu kolu bu bacağı demesini bekliyorum yoksa iyi bir dr. sanırım ben tam olarak anlatamadım....

Bchg sonucunu henüz bilmiyorum babymom. Sonucu telefonla söyledi doktorum bugün de bana fakslayacak... Öğrenince yazarım.

Bu arada benim hislerim, çin takvimi ile drun söyledkleri çakıştı yani tutmadı didecim. Hayırlısı bakalım. Önemli olan sağlıklı sıhhatli olmaları inşallah.

günaydın kızlar. figencim dün senin aşeriğin şeyi tahmin ediyorum, ben onu hamile değilken de hep aşeririm. en sevdiğim meyvedir. ama kesinlikle bulunmuyor kışın. moru filan bulunuyor ama yeşil kütür kütür olanı yok. doğru tahmin mi?
buarada iyi ki gizlikapaklı yazıyoruz canımızın çektiklerini, kimse anlamıyor di mi?

aftabru bende cok severim o meyveyi katur kutur tuzla yerim ama kısın bulunması zor bencede. cilek var o yok ancak yazdan dusunup dolaba koymak gerek oda nerde aklımıza gelsinki .

gece wc ye kalktıgımda manyak derecede susamıs oluyorum sonra su iciorum sonra bidaha wc .sonrada uyuyamama sendromu. tam guzel uykum gelio alarm calıo deli oluyorum sonrada agresif :))) tuzlu biseyde yemiorum acıkcası ama neden susuadıgımı bilmiorum sanırım oda hormonlardan.

figenn online meyve satan yerler vardı ben isatnbuldayken netten arastır belki bulunur canım

iki üç tane ağaç var burda tespit ettiğim ve hasretle beklediğim, mart gibi oluyormuş o zaman ulaşamamış olursanız hepinize memnuniyetle yollarım

:roflol::roflol: iikide sölemiyosunuz ha ismini ..ben heçç anlamdım-tatlicadiarzu- evet ya benim de aklıma çok geliyo sadeec hamilelekten diil çok severim ...geçende parmaklarımla sayıyom hım bu kadar daha kaldı o meyvanın çıkmasına diye...ama bazen limon yerkende sankim onun tadını aldığım oluyo ..kendimi kandırıyom işte...

köncelikle herkese günaydııın diyorum.herkese güzel bi gün diliyorum.aftabrucum hakılısın doğru tahmin a.s evet dediğin gibi eşimde kırmızısını bulmuş.bende onun yerine baska şeyler yemeye calışıyorum.evet ya allahtan gizli kapaklı:roflol:

günaydın arkadaşlar.....

ahhhh ahhh bende aynı dertten muzdaribim ve yok yok yok bulamadık artık gece rüyalarıma bile giriyor o istediğim şey ya nolur allah rızası için bir bulan olursa banada göndersin.....zaten en sevdiğim meyvadır insanın canıda olmayan şeyi ister ya hep mayısı beklemekten başka çaremiz yok acaba düşünüyorum antalyada falan yokmudur ya bir çözümü olması lazım bu meyvayı bulmak için.....

kıslar kabızlık sorunu yaşayan varmı...ben vahim durumdayım ya...su içemediğimden de olabilir tabi

insanın canı istiyor yaww. nerden bulcaz bu mevsimde o malum meyveyi. :roflol:

babymom defnedamla tesekkür ederim kusura bakmayın kıslar belli etmiyim dedim ama:çok üzgünüm:
bi ara öle bi site aradım ama bulamadım bi daha deneyim.

figenn online meyve satan yerler vardı ben isatnbuldayken netten arastır belki bulunur canım

evet canım ben nette bir sitede buldum son 9 tane kalmış ellerinde ve tanesini 2,70 tlye satıyorlar ama gözünle görmeden olmazki yani nasıl birşey gelecek çürükmü nasıl bilmiyoruzki görmeden almaya cesaret edemedim valla.... gene aklıma geldi offff canım çok istiyor:çok üzgünüm:

peki canım usg cihazı varmı?? bebeğin gelişimini nasıl kontrol ediyolar??

yok canım kontrol değilde takip ediyorlar hastanede yaptırdığım tetkik sonuçlarını alacaklarmış birde şu çocuk kalp sesi diyorlarya basit bir aletle dinleniyor onu dinleyeceklermiş o kadar zaten sağlık ocağında takibi yapan aile hekimi

en ii muadili limon :)) hernekadar birebir olmasada idare edio. kızlar google a online meyve filan yazın cıkar belki. benimkine ne demeli dun aramadıgımız yer kalmadı o corba icin. hazır alsam ondada katkı maddeis var . genelde uykumdan uyanır uyanmaz yada ruyama girio benim aserdiklerim

iyiki gizli kapaklı:) bir de tuzla mı yeniyor acaba? hainsiniz yaaaa çok canım çekti..zaten çok severim

cnm mart sonu nisan gibi çıkar mayısa kadar gitmes....zaten antalyada olsa hemen gelir buralara bizide düşünen manavlar vardır dimi..dimekki mümkünü olmuyomuş bunun hormonla bile... mevsiminden önce yetişmiyo dimekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…