2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kıslar kabızlık sorunu yaşayan varmı...ben vahim durumdayım ya...su içemediğimden de olabilir tabi

o sorunu bende yaşıyorum hemde ileri derecede ama ben kuru kayısı yiyiyorum ve üzerine su içiyorum azda olsa faydası var denemeni tavsiye ederim yada yapabilirsen zamanın olursa kompostosunuda yapabilirsin....

Kısslar, 2 li test sonuölarını sormuştum yaptıranların? Kaç çıkmışlardı?

kıslar valla hepinizi kudurttum galiba valla özür, ama işkence gibi bişey bu istiyosun ama yiyemiyosun

uyesi oldugum bir mail grubu var
oraya sordum bakalım bilen varmıymıs
bende arastırıyorum
bende cok severim ama canım istemio
o yuzden rahat rahat bakar yardımcı olmaya calısırım canlarım

tuana bol elma ve salatalık ye. ayrıcada kuru kayısı. hicbiri fayda etmiosa kuru kayısıyı kaynat suyunu ic canım ama muhakkak faydası olur. meyve bol yersen bide su o sorunu yasamazsın

en ii muadili limon :)) hernekadar birebir olmasada idare edio. kızlar google a online meyve filan yazın cıkar belki. benimkine ne demeli dun aramadıgımız yer kalmadı o corba icin. hazır alsam ondada katkı maddeis var . genelde uykumdan uyanır uyanmaz yada ruyama girio benim aserdiklerim

canım baktım ama o yokk maleseef..

arkadaşlar ben çok endişeliyimen son doktora gittiğimde iki miyomum vardı...doktorum takip edeceğiz dedi..gebelikte hormonların etkisiyle büyüyebiliyorlarmış..4. aydan sonra yapılarında bozulma olup düşüğe yol açabiliyorlarmış..büyümeyebilirlermiş de.netten araştırdıklarım bunlar..bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı?ne güzel bebişimi gördüm doktor sağlıklı dedi ama bu miyom işi üzüyor beni:KK43:((((((((

Ya normalde baskı tişört yapan yerlerde yaptırabılır mıyım dıye de dusunuyorum acıkcası
.. normal hamıle tısortunden alsak.. gotursek oraya en fazla 20 tl ye patlar.. ne dersın??

baskı işi benimde aklıma geldi beyaz hamiş tişortu alır baskı yaptırabiliriz

arkadaşlar, tişört baskı kağıtları var, istediğiniz resmi kağıda basıyorsunuz sonra da tişörte ütüyle geçiriyorsunuz. ben daha önce o şekilde kendime t-şört yapmıştım hala resim silinmedi.

senin fikrin daha iyi nerden aldın?? avatarımdaki resmi tişörtüme bastırıp giymek istiyorum :)

süpersin figen tam aradıgım site : )

günaydın kızlar dün eşim çok geç geldi kupa maçı için fb. stadında görevlıydı foto cekemdık onun için ebişemi diydim şok yakıştı deyçekten şok şiyin oydum şanıyım. :)

kızlar hangi meyveyı ıstıyolarkı yawf bu arada

günaydın kızlar
o ekşi seyden bende istiyorum, yazmayın böyle olmuyo ama : ))

Son düzenleme:
günaydın :) nasıl hesaplıyorsunuz dün 10. haftadaydım bugün 10+1 mi 10+2 mi olcak? :) paylaşalım tabi mis gibi olur bu yüzden geldim bu siteye ben.çevremde ben gibi olan yok yaşayan daha iyi bilir dumanı üstünde bilgilerimizi paylaşalım tabi:)
şimdiye kadar kaç kez gittiniz doktora neler yaptırdınız?? ben 2 .ilkinde sadece ultrasona bakıp folikplusa başladılar 10 ocaktı. 2.sinede 24 ocakta gittim kan idrar tahlilleri yapıldı

didecim miyomum dusuge sebep oldugunu biliyorum ama sanırım kontrol altına alınırsa engelleniyor.acaba sonradanmı olmus yenimi gordu 3 aydır ben anlamadım. korkma canım hicbirsey olamayacak

kızlar buarada canım ceza ve duman dinlemek istiyo kac gundur
cocuk rapcimi rockcimi kırmamı olcak belli deil
ilk zamanlar meal dinliodum simdi costum :)))

dide korkma doktorun ne söyledi? takip eder kontrol altında olur
bende de yumurtalık kisti var 3 cm hemde doktorum zararı olmaz dedi ama insanın akılında şüphe kalıyor

didecim miyomum dusuge sebep oldugunu biliyorum ama sanırım kontrol altına alınırsa engelleniyor.acaba sonradanmı olmus yenimi gordu 3 aydır ben anlamadım. korkma canım hicbirsey olamayacak

ilk defa görüldü.renkli dopplerde görüldü.sonra kendi doktorumda gördü..büyümeyenleri de varmış.biri 4cmx3 cm diğeri 1x1.5 cm inşallh sorun olmaz..hiç belirti de vermedi galiba gebelikte büyüdü.siz de doktorlarınıza sorun en azından takibi yapılır..ilgine çok teşekkür ederim bana çok dua edin ne olur.ilk bebeğimi kaybetmiştim o yüzden çok korkuyorum

babymom tesekkürler tatlım cok yardımcı oldun süper valla ama ikinci site biraz pahalı ve dondurulmuş ürünler.ilkinde fiyat yoktu ama toptan mı veriyolr acaba...
arkadaşlar ben çok endişeliyimen son doktora gittiğimde iki miyomum vardı...doktorum takip edeceğiz dedi..gebelikte hormonların etkisiyle büyüyebiliyorlarmış..4. aydan sonra yapılarında bozulma olup düşüğe yol açabiliyorlarmış..büyümeyebilirlermiş de.netten araştırdıklarım bunlar..bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı?ne güzel bebişimi gördüm doktor sağlıklı dedi ama bu miyom işi üzüyor beni:KK43:((((((((
tatlım üzme kendini olumlu düşün inşllah büyümez.bende de bi doktor minik kistler olduğunu ama problem olmadığını söledi.benimde aklıma takıldı şimdi.ama kedi doktorum daha görmedi
baskı işi benimde aklıma geldi beyaz hamiş tişortu alır baskı yaptırabiliriz
senin fikrin daha iyi nerden aldın?? avatarımdaki resmi tişörtüme bastırıp giymek istiyorum :)
süpersin figen tam aradıgım site : )
canım bende beğendim bu siteyi kendinde istediğin avatarı yükleyebilirsin.bütün arkadaslara tavsiye ederim
günaydın kızlar dün eşim çok geç geldi kupa maçı için fb. stadında görevlıydı foto cekemdık onun için ebişemi diydim şok yakıştı deyçekten şok şiyin oydum şanıyım. :)
kızlar hangi meyveyı ıstıyolarkı yawf bu arada
merakla bekliyoruz canım resmini.bu arada su meyve için herkesten özür ama napimm belli etmim dedim olmadıa.s

dide korkma doktorun ne söyledi? takip eder kontrol altında olur
bende de yumurtalık kisti var 3 cm hemde doktorum zararı olmaz dedi ama insanın akılında şüphe kalıyor

sağol canım inşallh sorunsuz geçer hepimizinki kist nasıl bir seyir gösteriyormuş?

X