2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Annem her gün bir posta Doruk'un fotoğrafına bakmak istiyor. Bakıyoruz, neşemiz yerine geliyorkaydirigubbakcemile3

Annem her gün bir posta Doruk'un fotoğrafına bakmak istiyor. Bakıyoruz, neşemiz yerine geliyorkaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3 dimi ya çok muzur bi bakışı var çok şeker ya...maşallah

benim oglumda saçlı olurmu acaba ama bende eşimde sarışınıuz bizim oglanda kuvvetle muhtemel sarışın olursa

.

hoşgeldin ben de hep görüyordum senin ismini altta.benim de aklıma Nazım'ın şiiri geliyordu hep..iç burkucu bir nickin var:) daha sık yaz olma mı?

:) 99 yılında Japonyada Hiroshimaya gitmiştim..Nasıl etkilendiğimi anlatmam imkansız. O zamandan beri genelde bu nicki kullanıyorum. bi de başka bişey düşünmek zor geliyor :)) kolaaycılık biraz yani..
hirosima hoüs geldin geç kaldın tabi keske daha evel yazsaydın ama çokda geç dyegil tabi hayat bundan sonra baslıyor katılımlarını bekliyoruz

acıbadyem hast dr un kim acaba bende birsure kadıkoy acıbademde umit kaya ya devam etim dogum fiyatları çok yuksek diye doumu medipolde yaptım

Lal ece den haber vaaaaaaarrr

Karan bebişimiz dunyay gelmiş. şimdi kendisi aradı beni..
3200 gr 48 cm boyunda yakışılı ve aç oldugu için sinirli bir bebekmiş.
ikisininde saglıgı yerindeymiş.sadece ecenin dikiş agrıları varmış malum..agrıkesici igne yaptılar dedi. herkese çok çok selamı varr

oy massallah lalimizde kurtuldu demek çok sevnidim gozu aydın olsun

dr.kontrolüm...
kızlar yarın sabah 7.30 da hastanedeyiz..epidural sezercik oluyoruz..dr.alttan muayene etti gene..yok dedi olmıycak çok zorlanacaksın..kanala girmemiş ne rahimde açılma ne de yumuşama var dedi..beklemek istiyosan bekle ama boşuna olur, bebeği riske atmayalım artık alalım dedi..biz de siz bilirsiniz dedik ve çıktık..yarın doğum var işte böle..yarın için dualarınızı bekliyorum..allah doğum yapıcak herkese yardım etsin..çok heyecanlıyım..

secilcim haberlerini hep okudum ama yazmaya vaktim olmadı hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

Ve arkadaşlarım,

Keseden bebeğe uzanan bir yolculuğun sonuna gelmiş bulunmaktayım. Çok gergin, heyecanlı ve endişeliyim. Kafamı dağıtmaya çalışıyorum ama olmuyor...

Kısmetse bu akşam ya da yarın sabah oğlumu kucağıma almak üzere aranızdan kısa bir süreliğine ayrılıyorum. Size haber vermeye çalışcam, Finkicik yoluyla..

Ne diyeyim bilmiyorum. Bu süreçte iyi ki yanımda vardınız. Şu an tek dileğim benim ve geride kalanlarımızın sağlıkla bebeklerini kucağına almaları.. Sona kalmak da zormuş.

Taze anneler aranıza katılmak üzere şimdilik gidiyorum...Hepinizi öpüyorum..
ayc
Son akşamımın bukadar yoğun olacağını hiç tahmin etmedim - bir kaçamak yapıp bir iki cümle yazmak istedim
Yaklaşık 7 aydır tanıyorum sizi kızlar - biraz geç katıldım - kaynaşmam aynı şekilde biraz ağır oldu - ama hepinizi öyle sevdim ki - hepiniz ailem komşum arkadaşım oldunuz çok güzel şeyler paylaştık - zaten ne olabilirdi ki dünyanın en güzel sürecini geçirdik hep beraber - ki bundan sonrası dahada renkli olacak
Nekadar çok şey öğrendim - her kafadan bir ses çıkması ne de yararlıymış meğerse
Uzatmicam - aslında hiçte beceremem içimdekilerini dile getirmeyi - hakkınızı helal edin - hakkaten çok hakkınız var - Allah hepimizi evlatlarımıza eşlerimize ailelerimize bağışlasın
Önümüzdeki günler girmeye çalışacam - olmadı kardeşim halletmeye çalışır resim olayını - ama mutlaka yarın doğumdan sonra biraz kendime gelince Finkiye mesaj atacam :)
Gülistancım doğum saat 16.00 - akşam üstü uçururum sana haber
Beni destekleyen herkese çok teşekür ederim
Dualaarınıza çok ihtiyacım olacak
İnşallah herşey yolunda geçer
Öpüyorum .....

canancım ya aklım sende keske telini alsaymısım arardım su saatlerde hastanede bekliyor olmalısın allah yardımcın olsun benim son gunlerimde her aksam msnd de heyecanımı paylastın çok saoül ben senin yanında olamadıgım için son gunlerinde uzgunum ama tahmin edersin ve yasayacıkasın bebekten sonra hayat bambaska bir alem ve zorr o yuzden insallah tekrar bol vakitli paylasımlarda bulusmak uzere diyorum

günün ilk bebegi doguştur. hayırlı olsun...

Ça Ça Ça Ayça dan haber var sabah 8,55de Rüzgar bebek 3500 gr 48 cm boyun da sagsalim annesine kavuşmuştur...

ayşy gozu ayın olsun aycamızındaa

burcuu en son asen kalcankısn heralde

ya geride kalan anne adaylarımız hadi dogurun artık diger topige gecelim iki yer takip etmek cidden zor oluyor ve ayrı alemlerdeyiz su anda bir an evel dogurun hadi kizlar

ya geride kalan anne adaylarımız hadi dogurun artık diger topige gecelim iki yer takip etmek cidden zor oluyor ve ayrı alemlerdeyiz su anda bir an evel dogurun hadi kizlar
bizde çok istiyoruz hayırlısı bakalım ne zaman gelcek bizim kuzular..malum agustos bebekleri hiiç aceleci değiller biliyosun..

bu arda avent göğüs ucu koruyucusnu nasıl kullancas. göğüs pedi yerinemi.yani emzirdikden sonra gun boyu takılımı kalcak

ben bebedor gögüs pedi almıştım

Ça Ça Ça Ayça dan haber var sabah 8,55de Rüzgar bebek 3500 gr 48 cm boyun da sagsalim annesine kavuşmuştur...
hadi bakalim gozu aydin aycamizin...allah anali babali buyutsun...

cok seker dimi, ama gelinime baska erkek fotosu gostermeyin, arada nisanlisinin fotosunuda gosterin alissin simdidenzemuszemus..ay ben cok merak ediyorum pamuk prensesimi...

hirosima hoüs geldin geç kaldın tabi keske daha evel yazsaydın ama çokda geç dyegil tabi hayat bundan sonra baslıyor katılımlarını bekliyoruz

acıbadyem hast dr un kim acaba bende birsure kadıkoy acıbademde umit kaya ya devam etim dogum fiyatları çok yuksek diye doumu medipolde yaptım

canım benim doktorum koşuyolu anka dan arkun bey. çok çok memnunum. doğumu acıbadem, medipol veya kadıköy şifada yaptırıyor. acıbademi hem evimin 2-3 sokak arkası hem de güvendiğim bir hastane olduğu için tercih ettim. evet diğerlerine gore cok pahalı ama özel sağlık sigortam hastaneyi karşılamaya yetiyor Allahtan. doktor ücretini kendim ödiycem ama. o da sigorta şirketiyle anlaşmalı olduğundan parayı sigortadan karşılamasa bile indirim yapıyor.bi de tamamen kendi ekibiyle geliyor hastaneye. kendi asistanıyla yani. bugüne kadar kontrollerde sigortayı kullanmadım doğuma saklıyım diye. iyi ki oyle yapmışım, yuklu parayı birden odemek zor da, kontroller taksit taksit gibi oluyo ya,sorun olmadı. ama umit kayayı da biliyorum, 3 yıl kadar once 1 kere bi genel kontrole gitmiştim acıbademe, o bakmıştı.

hadi bakalim gozu aydin aycamizin...allah anali babali buyutsun...

cok seker dimi, ama gelinime baska erkek fotosu gostermeyin, arada nisanlisinin fotosunuda gosterin alissin simdidenzemuszemus..ay ben cok merak ediyorum pamuk prensesimi...

Hele bir doğsun, her çeşit fotoğrafını gösteririm Teo'nun. Bilinçaltına işlesin:jeyyar:Ayyy pamuk prensesim demiş bir deopuyorumnanaktanTatlı kayınvalide seniŞeniz

Maşallah kuzucuğa, ablasına benziyor:nazar:Allah bağışlasın
teşekkür ederim canım en kısa zamanda seninde başına o güzel duyguyu yaşamana az kaldıı .. evet ablasına benziyo yada diğer bir değiş babasınaa
angeleys bebişin çok şeker canım
sağol canım darısı senin başına ..
Angel..oğluna maşallah...ablaya benziyo bence de..
sağol güzelim evet abla sanada hayırlı doğumlar herşey kolay geçer sağ salim bebeğine kavuşursun canım..
Lal ece den haber vaaaaaaarrr

Karan bebişimiz dunyay gelmiş. şimdi kendisi aradı beni..
3200 gr 48 cm boyunda yakışılı ve aç oldugu için sinirli bir bebekmiş.
ikisininde saglıgı yerindeymiş.sadece ecenin dikiş agrıları varmış malum..agrıkesici igne yaptılar dedi. herkese çok çok selamı varr
ohh maşallah oda kavuştu :nazar:
dr.kontrolüm...
kızlar yarın sabah 7.30 da hastanedeyiz..epidural sezercik oluyoruz..dr.alttan muayene etti gene..yok dedi olmıycak çok zorlanacaksın..kanala girmemiş ne rahimde açılma ne de yumuşama var dedi..beklemek istiyosan bekle ama boşuna olur, bebeği riske atmayalım artık alalım dedi..biz de siz bilirsiniz dedik ve çıktık..yarın doğum var işte böle..yarın için dualarınızı bekliyorum..allah doğum yapıcak herkese yardım etsin..çok heyecanlıyım..
dualarımız seninle canım
betülcüm maşallah ogluna duduakları ne tatlı ya köfte dudak..gözler çekik çekik bayılıyorum böyle bebeklere...

ablasıda en kısa zamanda kardeşinn varlıgına alışırda kıskançlıgı çok sürmez umarım..seninde bebişinde iyi olmasına çok sevindim..
sağol inşallah çözümleyecez bakalım teşkkür ettim
canim benim hayirli dogumlar, sende dunyanin en guzel duygusunu yasiycaksin yain insallah..umarim hersey yolunda gider, dualarim seninle..hersey cok cabuk olup bitiyor, hic endiselenme..

masallah cok seker, allah bagislasin..
sağol canım hepimizinkini
oooo maşallah, aramıza yeni katılanlar var.
ANGELEYES, 41 kere maşallah oğluna. çok tatlı canım yaaaa.... bütün bebeklerimiz gibi.. çok masum.sizde tatrlık filan var mıydı canım? gözler ne kadar çekik öle? dudaklar köfte, hem de duble köfte...
LALECEnin KARAN ına da allahtan uzun ve sağlıklı ömür diliyor, anne ve babasına uğur getirmesini temenni ediyorum.
sağol canım bütün bebekler çook güzel allah nazarlardan korusun hepimizinkini evet tatarlık var eşimin tarafı tatar...zaten babanın kopyası..
ulen ça ça ça ne biçim yaptın beni zaten hormonlar coşuk..seçil ve sana kolaylıklar diliyorum.hadi bakam alın gelin rüzgarları rüzgar gibi geçsin herşey.

angel bebişin tam tatar balası maşallah
aynen didecim öyle nazarlardan koru sen allahım..:nazar:
minikim tugbadan haber varrr

,15,30 itibariyle Şevlla 3900 gr 50cm boyunda prenses kıvamında dünya güzeli bir kız olarak dunyaya gelmiştir.. anne kız ikiside saglıklı çok şükür..:)herkese selamı var...
ohhh maşallah valla iyi olmaları çok güzel :nazar::nazar:
Yarın doğum yapacak herkese Allah kolaylıklar versin
Bebişlerimize sağlıkla kavuşalım inşallah
dualarımız seninle sende o güzel duyguyu yaşa herşey kolay geçerrr

gözü aydın olsun maşallah allah nazarlardan korusun..
bizden başka kimse kalmadı dideciğim :çok üzgünüm: ahh bi doğursaydık hayırlısıyla bizde:Saruboceq:

üzülmeee az kaldı bir bakmışın sende doğurmuşun günleri sayma daha zor geçer yoksaa

ayyyy evde vakit geçmiyor ya. gezenti olmakda ne fenaymış hee alışmışım şimdi evde otur otur vakit geçmiyor. oglum gelsede ona meme versem altını değiştirsem seyredalsam dakikalar su gibi akıp geçse....harbi sıkıldım haa

yoklama almaya geldim burko burdaaa
finky burdaaa
maviş burdaaa
delikafadulden
delü gadın
ayyyy evde vakit geçmiyor ya. gezenti olmakda ne fenaymış hee alışmışım şimdi evde otur otur vakit geçmiyor. oglum gelsede ona meme versem altını değiştirsem seyredalsam dakikalar su gibi akıp geçse....harbi sıkıldım haa
sabır gülistanım sabırrrr
ohooo sen daha 38 lerde böyle yapıyosunnn biz napak anacım 40+6 ları gördükkk :mymeka:

Al benden de o kadarrr mafoldumben

jenny Canan dan haber varr..

saat 16 24 itibariyle 2900 gr 49 cm boyunda saglık bi şekilde Son ECEmizde dunyaya gelmiştir.
cananda bebişde çok saglıklıymış çok şükür.canan anesteziin etkisi geçmeye başladıgı için dikişlerin sancılarını hissetmye başlamış sanırım yarın evlerine çıkacaklarmış.herkese çok selamı var...

jenny Canan dan haber varr..

saat 16 24 itibariyle 2900 gr 49 cm boyunda saglık bi şekilde Son ECEmizde dunyaya gelmiştir.
cananda bebişde çok saglıklıymış çok şükür.canan anesteziin etkisi geçmeye başladıgı için dikişlerin sancılarını hissetmye başlamış sanırım yarın evlerine çıkacaklarmış.herkese çok selamı var...

oh cok sukur, gozu aydin cananin..masallah kuzusunada anneyede..

X