2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar merhaba,
sizin topiginize goz atıyorum biraz. dogum yapanların bebeklerine allah uzun omur versin.
yapacak olanları da saglıkla allah kurtarsın. ben de eylül annesiyim, darısı hepimizin başına.

canancım ee yuhh yani bu zamana kadar aklına yenimi gelmiş. iyide sen zaten herşeyini almışsındır. ne düşüncesizlik dimi madem alcakdın senin alacaklarından bi kaç eksik alırıdnn bari madddi oarak katkı yapmış olurdu..
valla benm annem saolsun ablalarımda herşeyler aldıalr üstelik biz anlaşmalıydık ben onlardan önce alışverişe gittiğim için benm almadıklarımı aldılar onlar.
birde öyle osranlara uyuz olurum iyide ben nasıl şunları al derim ki dimi ama..sen begndiğini al..

canan iyi seninkiler yine sormus, bbende o da yok ne gorumcem ne kaynanam ne kayinpeder bu bebegin neyi eksik diye sormadilar..sagolsun annem halletti herseyi...

ya bırak gıcık - laf olsun diye soruyo - kendisi öğretmen 2 aydır evde ne can sıkıntısından ölüyo anca mı geldi aklına çıkıp bişey almak ağustosun sarı sıcağında
Alıcaksa içinden geldiğini alsın bana ne soruyo
Bizde annemle hallettik - işte ben söyliyodum anneme şunu alcam bunu alcam diye - annemde şunu ben alim bnu ben alim diye paslaştık öyle - hoş daha annemin aldıklarını göremedim doğuma gelirken getirecek ama görümcem gibi 5 gün kala sormuyo en azından
Dediğim gibi işimi görmek için almıyo ki görümcem laf olsun diye
Aman neyse takmamam lazım böyle şeyleri - herkes aynı olamıyo ki

şimdi yazdımda bilmem kaç saniye beklemem gerekiyormuş. ayhh uyuzu oldum. petrikede yollamıştım ya 600 sn beklemilymişim..

canlarım ben geldim hemde sizi cok ozledim gecmisi okumadan yazıcam gecmise sonra goz atıcam

ecemle dun eve geldik hala ruyada gibiyim boyle bir ask yok saatlerce koklayasım opesim var allah herkesin bebisini saglıkla kucagına versin. sezeryan olacaklarada ayrıca yardım etsin gercekten cok zormus. cok agrılarım oldu pc basına oturmayı bırakın yuruyemiodum bile.. hhala daha ii oldugum soylenemez. dogum hikayemide yazıcam pekte romantik deil :)) cunku bisey anlamadım :)) sonrasıda acı verici yani agrılı..cok sukurki ikimizde iiz ve evdeyiz . hamilelk guzelmis ama annelik bambaska inanamıosun bumu karnından cıkan die. emrah hala daha bana bu senin karnına nası sıgmıs dio:))

sizler nasılsınız iimisiniz umarım hersey yolundadır aklım hep sizdeydi ya yok böle bisey

babym hoşgeldin canıım. gözün aydın evine gelmişsin. maşallah
agrıların en kısa zamanda geçer inş. emmede sorun yaşadınızmı nasıl geçiyor zaman

biz bi kaç resm bulduk eger o senin kzıın ECE ise maşallah çok tatlı biz babsına benzettik. hemde koca kız ya maşallah 4 kilo. oyy oyyy..bi kaç resm atsana annesi.

aynı durumdayım iyice yavaşladım hareketlerim kısıtlandı iyice iyiki annem kardeşim yanımda yemek bile yapamazdım, yürüyüşe zorla gidiyorum

ayy petrikim ya sana mj atmıştım özelden
geldim cevapladım datlum

Hoşgeldin Pervin kızın çok güzel maşallah başka resimleri varmı annesi
gözün aydın evede çıkmışsınız daha rahat edersin
sütün nasıl ? alıştınızmı birbirimize, napıyor kuzun ?

Hoşgeldin Perviiiiiin.....

çok tatlı kızın.Face ten baktım fotolarına..maşallah maşallah kocaman..Emrah'ın dediği doğru , nası sığmış hakikaten...allah bağışlasın..darısı bizlerin başına..yerim ben onu yerim yerim..

Pervin gelmiş ve gitmiş - tabi bebişler artık müsade etmiyo uzun uzun oturmaya

Pinkyyy şimdi cevapladım mesajını anca gördüm

Tüh ben de kaçırdım. Gözün aydın canım. Çok şükür sağ salim kavuştun tombik kızına. Allah sizi birbirinize bağışlasın

canlarım burdaydım nurdanla konusuyodum msnden hepinizi cok ozledim gercekten. ekliycem foto birazdan . hersey yolunda agrılarım dısında .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…