2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ben gidiyom bay bay.doğurup hala buralarda bu kadar sürten yok ben kadar:))

slm ben geldim. ayyy ayy esranın ecesi tıpkı usg fotosundaki gibiii. köfte dudAK VE TONTOŞ YANAKLAR. AYY MAŞALLAH YA. aLAH NAZARDAN SAKLASIN..

ayy nazan için açıkcası üzüldüm suni sancıdan sonra sezeryan olması konusunda. meltem gibi oldu demek onunda. hayırlısı olsun inşallah sagsalim kavuşmuştur bebişine.:)konuşan oldumu hiç arasakmı acaba çıkmışmıdır..

buyrun esrakonun ECE si
8812.jpg
[/URL][/IMG]

bende nazanı cok merak ettım,şu saat oldu kimseyle görüşmedımı?eger bugun aramazsa yarın arıycakmısınız.kımın haberı oldu sunı sancıyla doguramadıda sezeryan oldu dıe.okadarından haberı varsa belkı tekrar görüşmüştür.ben orayı kacırdımda

Köfte dudaklı tontoş yanaklı elbette Ece bebek bu..Allah annesine babasına bağışlasın..Oy oy oy.. Baby'ninki nasıl acaba..

Arkadaslarım,

Seerni (Seda) arkadasımız,dün sezeryanla dogum yapmış. 3200 kg 51 cm dogmus Nehır bebek..cok cok selamları var size.. hayırlı ugurlu olsun Nehır bebegımız.

ne kadar hızlandı doğumlar ağustos bebekleri bir bir sıralandı, iki esramızında, pervinin de gözleri aydın... uzun ömürlü sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür nasip etsin Allah yavrularına... bahtları güzel olsun tüm bebeklerimizin inşallah.
nazan ı çok merak ettim hayırlısıyla kurtulmuştur inşallah...

evrim canım sıra sende, oldu bitti olacak hemencecik alıvericeksin kuzey'imizi, hepimize dua et cok güzel bir günde doğacak bebeğin..epidural hakkında dolu dolu bilgiler bekliyorum bende nora gibi senden...

nora bende epidural olucam 14 ünde, ama senin gibi tırsıyorum acaba paniklermiyim diye...

neva hanımı emzirdim altını değiştirdim tekrar emzirdim uyuyor şimdi.bir de gülüyor uykuda harika bişe.opuyorumnanaktan

Ne güzel anlatıyorsun... Çok hoşuma gitti :) opuyorumnanaktan

Tazeeeeeeeeeee gelmisss, ne zaman ne zaman tarihhh???

10 AĞUSTOS PTESİ =) 5 günümüz kalmış oluyor. Çok tuhafmış tarihi bilmek. 3100 gr olmuş Doruk :nazar: Saati cuma günü belli olacak. "İyice sıkışmış artık yeri" diyor doktor :)))) "5 gün boyunca çok dikkatli ol, mümkünse sürekli yat, kasılma falan olmasın" dedi.

Çok yoruldum kızlar, atıyorum kendimi.. İlerleyen saatlerde girerim.

Bir de....

Hastanede 2 gece kalacakmışım. ılk gece yoğun bakımda tutuyorlarmış, ertesi gün odaya çıkacakmışım. Yoğun bakımda kalma fikri hiç hoşuma gitmedi ama, seçeneğim yok. Üni hastanesi old. için sanırım, biraz sıkı tutuyorlar.

Güzel haber; devlet hastanesinde doğum yapacağım için kameraya çektiremem, diye düşünüyordum. Doktorum "buluruz birini, veririz çeker, sorun olmaz" dedi. Çok sevindim =)))

Ne güzel anlatıyorsun... Çok hoşuma gitti :) opuyorumnanaktan

10 AĞUSTOS PTESİ =) 5 günümüz kalmış oluyor. Çok tuhafmış tarihi bilmek. 3100 gr olmuş Doruk :nazar: Saati cuma günü belli olacak. "İyice sıkışmış artık yeri" diyor doktor :)))) "5 gün boyunca çok dikkatli ol, mümkünse sürekli yat, kasılma falan olmasın" dedi.

Bir de....

Hastanede 2 gece kalacakmışım. İlk gece yoğun bakımda tutuyorlarmış, ertesi gün odaya çıkacakmışım. Yoğun bakımda kalma fikri hiç hoşuma gitmedi ama, seçeneğim yok. Üni hastanesi old. için sanırım, biraz sıkı tutuyorlar.

Güzel haber; devlet hastanesinde doğum yapacağım için kameraya çektiremem, diye düşünüyordum. Doktorum "buluruz birini, veririz çeker, sorun olmaz" dedi. Çok sevindim =)))

senınde tarıh kesınlestı kuzu.hadı hayırlısı bakalım.doruk beyede maşşalah kocaman olmus.doktorunu dınlede bol bol dinlen.ne kalmıs surda 5 güncük.sonra dinlenemezsın arasın bugunlerı kaydirigubbakcemile (hep öle diyolar ya ondan dedımkaydirigubbakcemile3)

Geri sayım başladı ha Burcum.. Ne güzel.. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

senınde tarıh kesınlestı kuzu.hadı hayırlısı bakalım.doruk beyede maşşalah kocaman olmus.doktorunu dınlede bol bol dinlen.ne kalmıs surda 5 güncük.sonra dinlenemezsın arasın bugunlerı kaydirigubbakcemile (hep öle diyolar ya ondan dedımkaydirigubbakcemile3)
Kelebeğim sıra sana geldii ona göreeeeee delikafadulden

kızlar buarada nazan acıbadem kadıköy hastanesınde yapıcaktı dogumu dimi,yalnızmı hatırlıyorum.girdim yenı dogan bebeklere daha eklenmemıs.acaba bizim kız hala sunı sancımı cekıyorkı CADIARZU

X