2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

selam kızlar henüz geçmişe bakamadım ama bu sayfada gördüğüm kadarıyla yeni doğum haberleri var.MİLKSAKE KAÇAKKEDİ EMREM DERYA EYLEM GELGİT HELİNHİVDA KAYRA BAŞAK DEFNEDAMLA SERAPKARAKÖYLÜ EBRUSKA DİDE GPYRSESRA FASÜLYEKO VEEE BUGÜN DOĞAN ECE (ESRAKO) ECE(BAYBEBOM) HEPİNİZİ çok kutluyorum sağlıcakla büyütün bebeklerinizi allah hepsini nazarlardan korusun gözünüz aydın darısı biz sıradakilerin başına inşallah bizlerde bir avazda bitiricez bu işi .......
teşekkürler canım sanada az kalmış :nazar::nazar:
bende bugündr gittim benim biraz problemli geçiyodu şu son haftalarım bugün doğum tarihimiz netleşti perşembe günü saat 8 de bende inşallah kucagıma alıyorumm dualarınız benimle ve dualarım sizinle olsun eger yarın giremezsem durumlar böyle kızlar....
dualarımız sizlerle:Saruboceq:
yavrum ilk gün çok ağrıdı.şimdi ise daha çok miyom dikişim ağırıyor.ama hep değil kalkarken, eğilirken ,yatakta dönerken bir de benim ağrı eşiğim düşüktür bir de hastabezinin ki gereksizken taktılar onun pişikleri yakıyor canımı..karnım su yatağı gibi.sağa sola oynuyor..ayaklarım,bacaklarım şişti..ama değer mi milyonkere değer..5 kilo vermiş görünüyorum..şişlerim inince bakalım ne olacak.pervin iyileşse de tpik açsa bise
benim hala dikiş yerleirm acıyor daha doğrusu karnımın üst tarafı sağa sola dönüşüm rahatladı evet artık topiğimiz açılabilir
hayırlısı olsun.kolaylıla inşallah canım.artık çok aksiyon var topikte hergün.

neva hanımı emzirdim altını değiştirdim tekrar emzirdim uyuyor şimdi.bir de gülüyor uykuda harika bişe.opuyorumnanaktan
oy oy maşallah size canım :nazar:alkisalkisalkis
selam kızlar didom benim hastanede kanamam yogun oldu yattıgım için hemşireler hep gelip hasta bezini ve pedimi degiştirdiler ben birşey görmedim sadece aldıktan sonra baktım yogun oldugunu gördüm benim kesi yerimde hiç acı ve agrı yok zaten hala bandajlı ve elimi o bölgeye sürdügüm zaman hissetmiyorum uyuşuk ama karnımın diger bölgeleri sanki sopayla ezmiş gibi fealaket acıyor ve agrıyordu bana dr igne verdi abah akşam antibiotikmiş biraz vurunamadıgım oldu ama vurulunca beni bayagı bir rahatlattı evde her işimi kendim görüyorum gerçi yardımcı varda kendimde dolaşmadan olmuyor annem kızımla ilgileniyor .
kanamam eve gelince çok az oldu sonra kesildi 2 gündür ped bile kullanmıyorum

evet kanama yok bende eve geldiğimden beri ped koyma gereği duymadım dışarı çıkarken önlem amaçlı koyuyorum
bende antibiyotik kulandım ondan sonra çok daha hızlı iyileştim resmen gözüm açıldı

nazanda sezerciğe alınmış sanırım suni sancı vermeleri kötü olmuş canım benim cerenimizde gelmişmidir acaba

selam kızlar henüz geçmişe bakamadım ama bu sayfada gördüğüm kadarıyla yeni doğum haberleri var.MİLKSAKE KAÇAKKEDİ EMREM DERYA EYLEM GELGİT HELİNHİVDA KAYRA BAŞAK DEFNEDAMLA SERAPKARAKÖYLÜ EBRUSKA DİDE GPYRSESRA FASÜLYEKO VEEE BUGÜN DOĞAN ECE (ESRAKO) ECE(BAYBEBOM) HEPİNİZİ çok kutluyorum sağlıcakla büyütün bebeklerinizi allah hepsini nazarlardan korusun gözünüz aydın darısı biz sıradakilerin başına inşallah bizlerde bir avazda bitiricez bu işi .......

delikafadulden Anaaaaa delikafadulden delikafadulden Gypsyesra sonunda doğurmuş, fasulyeko doğurmuş, Esrako doğurmuş, Babymom doğurmuş HABERİM yOOOOK.alkisalkisalkis

Kızlar Allah hepinizin yavrusunu size bağışlasın. Analı-babalı büyüsün, kısmetli, ömürlü olsunlar inşallah.

Ay yerim ben onuuuopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
öpüymuş seni tizesi.
selam kızlar didom benim hastanede kanamam yogun oldu yattıgım için hemşireler hep gelip hasta bezini ve pedimi degiştirdiler ben birşey görmedim sadece aldıktan sonra baktım yogun oldugunu gördüm benim kesi yerimde hiç acı ve agrı yok zaten hala bandajlı ve elimi o bölgeye sürdügüm zaman hissetmiyorum uyuşuk ama karnımın diger bölgeleri sanki sopayla ezmiş gibi fealaket acıyor ve agrıyordu bana dr igne verdi abah akşam antibiotikmiş biraz vurunamadıgım oldu ama vurulunca beni bayagı bir rahatlattı evde her işimi kendim görüyorum gerçi yardımcı varda kendimde dolaşmadan olmuyor annem kızımla ilgileniyor .
kanamam eve gelince çok az oldu sonra kesildi 2 gündür ped bile kullanmıyorum
benim hastanede de çok aşırı değildi.bana da antibiyotk,ağrı kesici,vajinal fitil,bağırsak düzenleyici şurup verdi.bir an önce tamamen iyileşiriz inşallah.ama

ben profilime foto yükleyeyim.evrimcim de istemişti..

neva hanımı emzirdim altını değiştirdim tekrar emzirdim uyuyor şimdi.bir de gülüyor uykuda harika bişe.opuyorumnanaktan

ayy yerım ben onu yaaaa, yerımmm bakmaya doyamıyorsun dimizemuszemus.buarada gecmıs msjlarımda senı tebrık ettımmı hatırlayamadım kuzu zaten netım yoktu bıde balık hafızalı bişe oldum cıktım.
neyse kızın cok tatlı maşşalah.herseyde yolunda gitmiş cok sevındım.hayırlısıyla kucagına aldın bebegını.bı sat 1 kasımcılardan ben kaldım galıba :gitme: bakalım ben nezaman alıcam kuzumu kucagıma

didecim bana batikon verdi vajinadan sürmem için malum sonda takıldıgı için zannedrsem steril olması için ama hiç uygulamadım antibiotik ignem var birde agrı kesici o kadar ama igneleri olunca gözüm açıldı yani agrılarım geçmeye başladı bile inşallah en kısa zamanda iyileşiriz
ben doguma 101 kilo ile girdim şuan 96 kiloyum ama iştahım yok nedense böyle gidrese kilo vermem kolay olacak gibi çünki burçin biraz hırçın olacak gibi ev halkını valla yakta tutuyor bütün gece gündüzde uyuyor

Esrako, maşallah canım kızına...

Baby'm sana da geçmiş olsun, senin kızına da maşallah...

Nazan'ın da haberlerini alırız inşallah...

delikafadulden Anaaaaa delikafadulden delikafadulden Gypsyesra sonunda doğurmuş, fasulyeko doğurmuş, Esrako doğurmuş, Babymom doğurmuş HABERİM yOOOOK.alkisalkisalkis

Kızlar Allah hepinizin yavrusunu size bağışlasın. Analı-babalı büyüsün, kısmetli, ömürlü olsunlar inşallah.

Günaydın Aidacım :)

Gypsy'min de iyi olmasına sevindim... :)

Dido'm, Neva'nın saçının telini biz ancak öpüp koklarız ciğerim :) Yerim senin kaynanalığını da, ben de senin gibi bir kaynana olurum merak etme... Gül gibi geçinir gideriz :lepi:

Son düzenleme:
İnşallah canım. İyi düşün,iyi olsun:1hug:

nurdanım inanki o kadar rahatmışki sonraki agrılarını bile epiduralden verdikleri agrı kesiciyle agrını bir anda unutuyorsun hiç dogum ypmamış gibi yatagında yatıyorsun merak etme canım allah yardım ediyor

insallah canlar, sagolun, ben zaman yaklastikca baya tirsiyorum, haftaya ne olurum bilmem..

buarada o nasil guzel bir bebektir esrakomun ecesi, ben o dudaklari isiririm yaa...

ayy yerım ben onu yaaaa, yerımmm bakmaya doyamıyorsun dimizemuszemus.buarada gecmıs msjlarımda senı tebrık ettımmı hatırlayamadım kuzu zaten netım yoktu bıde balık hafızalı bişe oldum cıktım.
neyse kızın cok tatlı maşşalah.herseyde yolunda gitmiş cok sevındım.hayırlısıyla kucagına aldın bebegını.bı sat 1 kasımcılardan ben kaldım galıba :gitme: bakalım ben nezaman alıcam kuzumu kucagıma

hayırlısı olsun minikim.harbi sen kaldıın.başı hatıra çekti

ağustos ayının güzel anneleri mrb. çok yazamsamda sizleri takip ediyor ve heyecanınıza ortak oluyorum. bende 28 temmuzda doğum yaptım epudural sezeryanla ve Allah bağışlarsa çok yakışıklı bir oluşum var yerimseniben doğum sonrası Allaha şükürler olsun bir sıkıntım olmadı hiç ama bugün bandajı çıkardım ve ameliyat yeri kabarık. o şişlik inecek değil mi? açıkcası biraz korktum ve sezeryanlanla doğum yapanlara sorayım dedim. sizlerin nasıl acaba? :uhm: cvp verirseniz sevinirim.

benim bandajı ertesi gün çıkarmam söylediler.çıkardım hergün batikon sürüyoruz.kabarılık yok.iz zaten görülmeyecek kadar az.

X