2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Kelebeğim sıra sana geldii ona göreeeeee delikafadulden

sorma geldıde bızım kızın gelmeye nıyetı yok gıbı.ama pazartesıye kadar gelmesın mümkünse,doktorum izinde :gitme: acıl bı durum olursa dıger doktor bakıcak.gercı hayırlısı olsun herseyın dıger doktorda cok iyi bakalım hangınde dogurmak nasip olcak

sorma geldıde bızım kızın gelmeye nıyetı yok gıbı.ama pazartesıye kadar gelmesın mümkünse,doktorum izinde :gitme: acıl bı durum olursa dıger doktor bakıcak.gercı hayırlısı olsun herseyın dıger doktorda cok iyi bakalım hangınde dogurmak nasip olcak
Evet canım herşeyin hayırlısı.. İnşallah senin için nasıl ii olacaksa öle olur.. Sen bekle dersen bekler güzel kızın annesi :ecrin_bebek: Bende bazen sabırsız davranıyorum hadi bir an önce olsun diyorum sonra da diyorum ki herşeyin vakti zamanı var.. Normal doğum olunca herşey belirsiz işte.. Neyse Allahım yardımcımız olsun inşallah.. :Saruboceq:

Evet canım herşeyin hayırlısı.. İnşallah senin için nasıl ii olacaksa öle olur.. Sen bekle dersen bekler güzel kızın annesi :ecrin_bebek: Bende bazen sabırsız davranıyorum hadi bir an önce olsun diyorum sonra da diyorum ki herşeyin vakti zamanı var.. Normal doğum olunca herşey belirsiz işte.. Neyse Allahım yardımcımız olsun inşallah.. :Saruboceq:

sendemı normal dogumu beklıyorsun canım,evet normal dogum olunca hersey belırsız tarıh falan yok.ama heycanla kızımı kollarıma alıp koklamak kokusunu içeme cekmek istiyorum

10 AĞUSTOS PTESİ =) 5 günümüz kalmış oluyor. Çok tuhafmış tarihi bilmek. 3100 gr olmuş Doruk :nazar: Saati cuma günü belli olacak. "İyice sıkışmış artık yeri" diyor doktor :)))) "5 gün boyunca çok dikkatli ol, mümkünse sürekli yat, kasılma falan olmasın" dedi.

Çok yoruldum kızlar, atıyorum kendimi.. İlerleyen saatlerde girerim.

oh hayirlisi olsun, cok guzel tarih, kardesin de gelmis olucak:))cok sevindimalkisalkisalkis

sendemı normal dogumu beklıyorsun canım,evet normal dogum olunca hersey belırsız tarıh falan yok.ama heycanla kızımı kollarıma alıp koklamak kokusunu içeme cekmek istiyorum
Evet canım bende bir aksilik olmazsa normal doğum yapmak istiyorum.. Şimdilik herşey yolunda gidiyor çok şükür..:Saruboceq: sadece belirsizlik kötü işte.. heran herşey olabilir.. ama bunun heyecanı da bi başka dimi yerimseniben

Arkadaslarım,

Seerni (Seda) arkadasımız,dün sezeryanla dogum yapmış. 3200 kg 51 cm dogmus Nehır bebek..cok cok selamları var size.. hayırlı ugurlu olsun Nehır bebegımız.
allah sağlıklı sıhatli büyütsün maşallah nehir kızımıza :nazar::nazar:
Evet canım bende bir aksilik olmazsa normal doğum yapmak istiyorum.. Şimdilik herşey yolunda gidiyor çok şükür..:Saruboceq: sadece belirsizlik kötü işte.. heran herşey olabilir.. ama bunun heyecanı da bi başka dimi yerimseniben
off ya bu belirsizlik gerçekten iğrenç artık oğlumu kucaklamak istiyoruımmafoldumben

esra hoşgeldin tatlım nasılsın yahya mız nasıl annelik nası bi duygu anlatsana birz

58401100306485346666635.jpg
[/URL][/IMG]
sn206452.jpg
[/URL][/IMG]
sn206459.jpg
[/URL][/IMG]
sn206491.jpg
[/URL][/IMG]

Çingeneeeee, şaka mı bu...Ne çabuk geldin girdin nete... Yaaa o fotoğraflar ne öyle..Ağlatmak mı istiyosun bizi..İlk fotoğrafa bayıldım.. Çok güzel oğlun...Ay dur kalbim tekliyo gene..

Allah ımm esraaa bu nası bı bebek böyleee,nekadar güzell,cok tatlı cokkk.... yerım ben onu yerımmm. yaşadıgın en güzel duygu oldugu yüzünden okunuyor resımlerde.Allah bahtınıda yüzü gıbı güzel yapsın inşallah canım

kızlar bebiş ağlıyo çldırcemmmmm
valla her dknızın kıymetini bilin bol bol uyuyun
anne olmak tarif edilemezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Esraaaaaaaaaaam bayıldımmm resimlere....delikafadulden
Allahım nazarlardan saklasın siziiiiii :nazar::nazar:

Esraam bayıldım resimlere maşallah ne kadar güzel bi bebek öyle beyaz babasına benziyor, ana oğul çok güzelsiniz :nazar:

Koş koş bebeğine çingenem .. Topik canlandı aniden...

Son düzenleme:
X