2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evrişim yarın için allah yardımcın olsun kuzum hayırlı haberlerini bekliyoz inşallah belki akşam giremem diye şimdiden yazıyorum canım.hakkını helal et çok yardımın oldu çok emeğin geçti bana ve topiğe

Nasıl sıkışıyorum, nasıl rahatsız oluyorum...Tuvalete gidiyorum, 2 damla ya geliyor ya gelmiyor:1shok:Bundan sonra hep böyle mi gidecek kızlar ya?:gitme:Büyük tuvalet de ayrı mesele:sinifsinif:

didoooooooooooooo cok mu agriyo dikisler hala( dayanilmicak bi agrimi??

yavrum ilk gün çok ağrıdı.şimdi ise daha çok miyom dikişim ağırıyor.ama hep değil kalkarken, eğilirken ,yatakta dönerken bir de benim ağrı eşiğim düşüktür bir de hastabezinin ki gereksizken taktılar onun pişikleri yakıyor canımı..karnım su yatağı gibi.sağa sola oynuyor..ayaklarım,bacaklarım şişti..ama değer mi milyonkere değer..5 kilo vermiş görünüyorum..şişlerim inince bakalım ne olacak.pervin iyileşse de tpik açsa bise

hayırlısı olsun.kolaylıla inşallah canım.artık çok aksiyon var topikte hergün.

neva hanımı emzirdim altını değiştirdim tekrar emzirdim uyuyor şimdi.bir de gülüyor uykuda harika bişe.opuyorumnanaktan

kiyamam sana, ne mutlu haftaya bu zamanlarada da bende de ayni telaz olucak insallah..
yarin bu saatlerde kuzeyin'e kavusacaksin sagsaglim:))
nazan suni sanci alip sezeryana giricekti ancak haber gelir sanirim, genel yaptilarsa.hayirlisi...

Az once Esrako aradı.. NAZAN daha yenı sezeryana gırmıs.. sunı sancı falan verılmesıne ragmen normal dogum olmamıs.. yazık kıyamam yaa.. sabahtan bu yana ugrasılmıs resmen..

evrim sen epidural olucaksin dimi??eve cikip rahatlayinca sendende dide gibi hem duygusal hem teknik icerikli bi dogum hikayesi bekliyorum:))arkada kalanlara yol gostremen acisindan...:))

Insallahh... yazmak nasıp olsun bana da.. elbet paylasırım.

Estagfurullah Evrosum.. ne yaptım kı.. o senın dusuncen.. Allah razı olsun.. bır hakkım varsa elbettekı helal olsun.. sen de helal et.. sonucta ne varsa aylarca hepımız etegımızden doktuk paylastık, bır eksık bı fazla.. ıyı haberlerle gelmek nasıp olsun ınsallah.

Ay yerim ben onuuuopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

E canım seni de merak ettik biz. Sen ne alemdesin?Ne diyor doktor?

ben pek iyi değilim ama ufak sorunlar nedeniyle beklemede kaldm dr yeni geldi bana başka dr bakıyodu bugün ilk gördü daha perşembeye sabah 8 de alıcak bu arada benim ilki sezeryan oldugu için buda öyle olması gerkiyo ama benim sıpa kanala girmiş kasılmalar var o yüzden perşembeye alıcak yarın çok yoğun dr korkunç bir sıra var hastalarında benden daha acillere öncelik meselesi durumlare böyle beni merak eden herkese çok teşekkür ederim bu arada

evrişim bu arada sende yarın alıcan kuzunu hadi inşallah bir avazda sağlıkla inşallah .....

selam kızlar didom benim hastanede kanamam yogun oldu yattıgım için hemşireler hep gelip hasta bezini ve pedimi degiştirdiler ben birşey görmedim sadece aldıktan sonra baktım yogun oldugunu gördüm benim kesi yerimde hiç acı ve agrı yok zaten hala bandajlı ve elimi o bölgeye sürdügüm zaman hissetmiyorum uyuşuk ama karnımın diger bölgeleri sanki sopayla ezmiş gibi fealaket acıyor ve agrıyordu bana dr igne verdi abah akşam antibiotikmiş biraz vurunamadıgım oldu ama vurulunca beni bayagı bir rahatlattı evde her işimi kendim görüyorum gerçi yardımcı varda kendimde dolaşmadan olmuyor annem kızımla ilgileniyor .
kanamam eve gelince çok az oldu sonra kesildi 2 gündür ped bile kullanmıyorum

Bir an önce sıkııntılarından kurtulup sağ salim kavuşursun bebişine inşallah canım. Allah yardımcınız olsun

ay yerim ben o nevayi:))

nazana uzuldum, bosuna o kadra sanci cekti, kiyamam ya, keske direk alsalardi, streside cabasi...neyse sagsaglim alsinda kucagina,gerisi unutulur...

evrim canım allah kolaylık versin inşallah benim gibi bir rüya gibi gelip geçer anlamadan kuzunu kollarında bulursun öpüp koklarsın allahım o duyguyu herkese yaşamayı nasip etsin iyi haberlerinin alıcaz inşallah.
sakın panik yapma olayların akışına bırak kendini ben epiduralden ne kadar korkuyordum degilmi ama anestezi uzmanını dinledim ve söylediklerini aynen uyguladım kendimi biraz çocuk gibi hissettim hiçbirşey sormadan aynen dediklerini yaptım ve süper oldu hiç canım yanmadı hatta ayaklarımı oynatabbiliyordum

burko canim benim o damallar bi kac haftadir var, tekme yedikce tuvalte, bi bakiyorum 2 damla..surekli buyuk tuvaletim varmis gibi ama yok..

ay yerim ben o nevayi:))

nazana uzuldum, bosuna o kadra sanci cekti, kiyamam ya, keske direk alsalardi, streside cabasi...neyse sagsaglim alsinda kucagina,gerisi unutulur...

Evet daha da geçen gün konuşmuştuk suni sancı çok kötü diye. :gitme:Allah yardımcısı olsun. Bundan sonra ağrısı az olsa bari

kadriye ne guzel sansliymissin, bende epiduralden korkuyorum, insallah iyi gecer...

Kızlar annem geldi, artık nete pek giremiyorum ama aklım da sizde. Neler yapıyorsunuz diye bakayım dedim. Nazan doğurdu mu, sezeryana almak zorunda kaldılar herhalde, tam anlayamadım geçmişe hızlıca bakacağım.

Evriş yarın sıra sendeymiş, sağlıklı, hayırlı bir doğum diliyorum. Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

nurdanım inanki o kadar rahatmışki sonraki agrılarını bile epiduralden verdikleri agrı kesiciyle agrını bir anda unutuyorsun hiç dogum ypmamış gibi yatagında yatıyorsun merak etme canım allah yardım ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…