2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

gunaydin kizlar, sabah gozumu haberleri almanin heyeaniyla actim..
Masallah esrakomun ecesine..
Pervine dogurmustur ama ancak gelir haberi..
Gypsyime bak be masallah kuzusuna...

ayyyy canım yaaa,maşşalah şu tosunaaa bak heleee.4kılo :1shok: bide bu cocuk daha kılo almaz dıodu doktoru. neyse bu kız zati bu uşaği normal doguramazmıstı 41.5 kere maşşalahhhh tosununaaa maşşallah

Arkadaslarım;

Pervinimizden haber geldı.. spınal degıl genel anestezı olmus, o yuzden anca kendıme gelebıldım dıyor.. Ece mız ıyıymıs 4 kg 52 cm mıs.. mms atacakmıs bana.. o zaman bende sıze gosterecegım hemen.. herkese cok selamı var.. Ece mızde sag salım geldı.. şükür bugunlere...

ohh ohh maşallah. ayhhh eceler hep tosun maşallah. allah saglık sıhhat versin. çok sevindim demek pervinde kavuştuecesine.şükürler olsun darısı başımıza inş.:)resmide bekliyorus hemeen

ayy canım maşşalah 4 kılo dogurmus heee.bızım kuzular agustos ayına gırınce kılo konusunda coştular sanırım.maşşalah ecemıze nazar degmesın inşallah.ayy son satdaşımda dogurdu galıba.ben kaldım :gitme: bakalım yarın ne dıycek doktorumuz,cok heycanlıyım cok

maşallah..tombul bebekler artıyor.. Forumun ağır topları birer birer anneliğe geçiş yapıyor...

Ay maşallah maşallahBir tosuncuğumuz daha olmuşalkisalkisalkisAllah bağışlasın kuzucuğunu, gözün aydın Pervinciğima.s.

Oyyy maşallah 2. Ece'ye...

Bu arada LAL' e ulaşmaya çalıştım. Bendeki cebinden başka bir adam çıktı, anlamadım. Daha önce bu numaradan konuşmuştum ?? CADIARZU

burcu,evrim siz buluşmuştunuz ya ne diye seslendiniz....zati sölemişti lalece benim adım diye ben öle hatırlıyorum..yawwwwwww ecelerin resimleri nerde çok merak ettim tontişleri.......nazandan haer yokmu hala..

esrakoda doğurmuş..çok sevinim.. gölzeri aydın olsu.. maşh ece bebeğe.. güel güel büyüsün inş.. bende haziran annesiyim.. esracım geçmiş olsun gözünaydın olsun canım ...

hey maşallah..gözün aydın Pervin'cim...allah nazarlardan saklasın..çok şükür..

burcu,evrim siz buluşmuştunuz ya ne diye seslendiniz....zati sölemişti lalece benim adım diye ben öle hatırlıyorum..yawwwwwww ecelerin resimleri nerde çok merak ettim tontişleri.......nazandan haer yokmu hala..

ama sen de bı anda cok sey ıstıyorsun be yavrum :)) pervın aradı az once.. mms atmaya calsıyormus,Lal dıe seslenmıstık.. nazan hala aramadı.. Tuana ablanıza bı cay çekin demli olsun.. laelaelaelaelae

evriiiiiiiiiiiimm...du ben de tutayım soru yağmuruna...

--lohusa şekerini kaç kg.dan yaptınız
--içine karanfil ve tarçından başka bişey koydunuz mu
--kaç bardak su koydunuz
--kaç bardak şeker
--kaç bardaklık çıktı
--bu son soru olsun. sulandırılarak içilenlerden mi oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…