2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Kelebek senin kuzunda gününe kadar bekliyecek demekki, hastanede ntsye girmedinmi sancın çıkmadımı hiç ? hakkınızda hayırlısı olsun sağ sağlim doğsun bebeğin

Nazan ve Pervınden hala haber yok.. bakalım.. beklıyorum.. zaten bızım saatımıze gore Pervın 12 de gırecektı doguma dıye hatırlyıorum.. onun daha var..

Kelebekim.. beni bugun dogurtmasan annem.. ben yarına hazır nazır beklıyorumm :))

esrakoyla konuştuuuuuuuuuuuuum

MAŞALLAH YA KENDİNE GELMİŞ HEMEN SESİ ÇOOK GÜZEL GELİYORDU.. AYYH ÇOK MUTLU OLDUM. VEEEEEEEEEEE
ECEMİZ. 3900 GR 51 CM BOYUNDA SİYAH SAÇLI YANAKLARI TOMBİK Bİ BEBEK. İKİSİNİNDE SAĞLIGI YERİNDEYMİŞ ÇOK ŞÜKÜR.AYYH AGLIYORUUUUUM.

Arkadaslarım;

Esrakomuzun Ece si dunyaya gelmıs.. 3900 kılo 51 cm boy.. Esramın sesı cok ıyı gelıyordu.. Allahım onu evladını bıze bagıslasın.. mutlulukları daim olsun..

Hepınıze cok cok selamları var arkadasımın.. Ece sını daha yenı gorecekmıs, gormemiş.. sesı cok ıyı gelıyordu.. aradı benı.. paylastı duygularını benımle.. saolsun.. bende sizinle :)

Verdiğiniz bu güzel haberler için ikinizede teşekkürler opuyorumnanaktan es :nazar: ece bebek hoşgeldin sağlıklı mutlu yıllar ..... :emir_bebek:
Esrako hangi hastanede doğum yapmıştı ???
Nazan ve Pervınden hala haber yok.. bakalım.. beklıyorum.. zaten bızım saatımıze gore Pervın 12 de gırecektı doguma dıye hatırlyıorum.. onun daha var..

Kelebekim.. beni bugun dogurtmasan annem.. ben yarına hazır nazır beklıyorumm :))

Evrim sende bize yarın çoook güzel haberlerle geleceksin inş. yakışıklı kuzey beyimizin fotosunuda geciktirmezsin değil mi? yerimseniben

sorma canım,şimdilik nıyetı yok gıbı.aslında sancı ne onuda bılmıyoruz yaa,iondan bu tuhaf duygularım.alt karnımda zaman zaman adet olcakmısım agrısı oluyor,onun dısında kızım alt takımnlara calısıyor son zamanlarda.dıyorum acaba kafayımı yerlestıryorkı?bakalımhayırlısı,çingene esra dogurdumu,nazo bugun doguruyor galıba.pervınde doguruyor.bana nezaman gelıcek kı sıra merak edıyorum
pervının hersey normal gözüküyordu o nıye sezeryana döndü bı terslıkmı oldu.ayy aycacım kusura bakma ne cok soru sordum yaffffff.

Çingene dün doğum yaptı sezeryanla 55 cm kocaman bi oğlancık aldı kucağına..Pervinin bebişinin kafası büyükmüş, sezeryana döndüler. Nazandan da haber bekliyoruz işte..

Önce 12 dedi sonra 8'de olacak (bizim saate göre) diye düzeltmişti saatini Evriş..

[
Kelebek senin kuzunda gününe kadar bekliyecek demekki, hastanede ntsye girmedinmi sancın çıkmadımı hiç ? hakkınızda hayırlısı olsun sağ sağlim doğsun bebeğin
3 kez nts ye gırdım yarında gırıcem inş.daha sancı 30u bıle gecmedı maalesefff :1no2: bakalım yarın ne olcak.yarın doktorumla ayrıntılı konusmam gerekecek ben öle 41.haftaların sonlarına kadar beklemek istemıyorum sunı sancı hele hiç istemıyorum nası olcak anlamadı gitti.hayırlısı artık dua edıyorum bol bol

kaydirigubbakcemile3 ayy kuzu sen yarınmı gıdıyorsun dogumaa ,ya bende dıyorum zaten bu işte bı terslık var,bukız doguma gıdecekse burda ne işi var die :roflol: neyse aynı dıleklerımın yarın için gecerlı ozaman kuzuuu
Çingene dün doğum yaptı sezeryanla 55 cm kocaman bi oğlancık aldı kucağına..Pervinin bebişinin kafası büyükmüş, sezeryana döndüler. Nazandan da haber bekliyoruz işte..

ohh esra dogurdu yanı sonunda.hay maşşalah 55cm hee,baya uzun olcak oglusu desenee.demekk pervınde oyuzden sezeryane döndü.amanın banada sezeryan yolumu gözükcektır nedır anlamadım valla.4 gunum kaldı vaktımın dolmöasına.nazanda sezeryane döndü galşıba,sankı sunı sancı istemem falan yazmıstı.neyse saol canım bılgılerın için baya iyi geldı yerimseniben

Çok şükür Esrako'nun haberi geldi =) Pervin de doğurmuştur tahminimce ama EVRıM haklı, insanlar haber vermeden aramak bence de doğru değil. Ben şimdi anneme gidiyorum kahvaltıya !!! Akşama gelirim çünkü doktora gidicez bugün. Bakalım tarihi hangi güne verecek. Hepinizi öptüm.

evrişim buarada sen yokken kımle irtibat halınde olucaz,sizlerden ayrı kaldıgım için fransızım tüm konulara.ama artıkın buralardayım,hemen numarasını alıyım kime msj atacaksam.

kızlaaaaaar gypsymle konuştum ..ahh yavrum ya sesi nasıl geliyor. gece boyu ayakdaydım diyor Yahay paşa uyutmamış annesini. şimdi hastanede yürüyorum dedi. tualaetini yapmadan hastaneden çıkamazmış o yuzden yürüyorum lavman yapılduı ama hala tık yok diyo. bu arada bizim tosun 3960grmmış. babası ve teyzesi anlaşmalı konuşmuşlar ee malum bana önce Mami demişti sonrada esranın ablaısyla konuşmuştum oda öyle demişti.maşallah diyelim nazar değmesin.:nazar: en tosun bebişimiz yahya dır...acemeilik çok zor diyor. sütü gelmiş çok şükür emzirme konusunda yavaş yavaş alışcaz diyor. emzirmek çok bambaşka bir duygu dedi. aglattı beni sıpaa.. bebişi çok datluymuş.pembe beyaz bi teni var diyo.

Arkadaslarım;

Esrakomuzun Ece si dunyaya gelmıs.. 3900 kılo 51 cm boy.. Esramın sesı cok ıyı gelıyordu.. Allahım onu evladını bıze bagıslasın.. mutlulukları daim olsun..

Hepınıze cok cok selamları var arkadasımın.. Ece sını daha yenı gorecekmıs, gormemiş.. sesı cok ıyı gelıyordu.. aradı benı.. paylastı duygularını benımle.. saolsun.. bende sizinle :)
maşallah ecemize şükür onlarda kurtuldu esramızda iyiymiş gözümüz aydın olsun :nazar:a.s.
esracım bebeğini sağlıkla mutlu ve huzurlu büyütürsünm inaşallaha.s.
kızlaaaaaar gypsymle konuştum ..ahh yavrum ya sesi nasıl geliyor. gece boyu ayakdaydım diyor Yahay paşa uyutmamış annesini. şimdi hastanede yürüyorum dedi. tualaetini yapmadan hastaneden çıkamazmış o yuzden yürüyorum lavman yapılduı ama hala tık yok diyo. bu arada bizim tosun 3960grmmış. babası ve teyzesi anlaşmalı konuşmuşlar ee malum bana önce Mami demişti sonrada esranın ablaısyla konuşmuştum oda öyle demişti.maşallah diyelim nazar değmesin.:nazar: en tosun bebişimiz yahya dır...acemeilik çok zor diyor. sütü gelmiş çok şükür emzirme konusunda yavaş yavaş alışcaz diyor. emzirmek çok bambaşka bir duygu dedi. aglattı beni sıpaa.. bebişi çok datluymuş.pembe beyaz bi teni var diyo.

oy taze annemizede maşallah yayhya beyimizede topiğin tosuncukları :nazar::nazar::nazar:

esranın verdiği hastane linkinde bu gün doğanlarda soyad istiyor kızlar bakamadım onun için

esranın verdiği hastane linkinde bu gün doğanlarda soyad istiyor kızlar bakamadım onun için

Arkadaslarım;

maşallah maşalllah...allah nazarlardan saklasın..çok şükür ilk haberimiz gelmiş..

Çok şükür Esrako'nun haberi geldi =) Pervin de doğurmuştur tahminimce ama EVRİM haklı, insanlar haber vermeden aramak bence de doğru değil. Ben şimdi anneme gidiyorum kahvaltıya !!! Akşama gelirim çünkü doktora gidicez bugün. Bakalım tarihi hangi güne verecek. Hepinizi öptüm.

hadi bakalım sen ne zaman pırtlatacan..afiyet olsun..

maşallah tosunumuza...iyi kötü bi acemiliği olur tabiki..alışınca da çok zevkli olacağını düşünüyorum...

X