2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydıın.
allahım pervinimixzin esramızın ve nazanımızın hayırlı haberlerini almayı nasip etsin.
saglıkla kavuşsunlar bebeişlerine.
2ece ve 1 ceren ve belkide Lal in Karanından resmler görces bugun

esrakoyla konuştuuuuuuuuuuuuum

MAŞALLAH YA KENDıNE GELMıŞ HEMEN SESı ÇOOK GÜZEL GELıYORDU.. AYYH ÇOK MUTLU OLDUM. VEEEEEEEEEEE
ECEMıZ. 3900 GR 51 CM BOYUNDA SıYAH SAÇLI YANAKLARI TOMBıK Bı BEBEK. ıKıSıNıNDE SAĞLIGI YERıNDEYMıŞ ÇOK ŞÜKÜR.AYYH AGLIYORUUUUUM.

Arkadaslarım;

Esrakomuzun Ece si dunyaya gelmıs.. 3900 kılo 51 cm boy.. Esramın sesı cok ıyı gelıyordu.. Allahım onu evladını bıze bagıslasın.. mutlulukları daim olsun..

Hepınıze cok cok selamları var arkadasımın.. Ece sını daha yenı gorecekmıs, gormemiş.. sesı cok ıyı gelıyordu.. aradı benı.. paylastı duygularını benımle.. saolsun.. bende sizinle :)

pervinden ne zaman haber geliracaba?

ayyh esrada kavuştu bebişine. darısı başımızıa inşallah..

Lalece yi merak ettim ya acaba ne oldu. dogum yaptımı?eşide bugun gelcekdi

günaydın herkese...dün gece esrayla konuşurken bende çok heyecan yaptım..bütün gece doğumdaydım esrayla bereber...allahım bugün inşallah hayırlısıyla sağlıkla miniklerinizi kucağınıza alırsınız..dualarım sizlerle...inşallah bizde alacağız bebişlerimizi kucağımıza sağlıkla

ikimiz aynı anda yazmısız Pinky.. bu görev yarından ıtıbaren senin yafrummm :))) alem kadınsın yaff.. cifter cifter gecmısız.. :)))

Arkadaslarım;

Esrakomuzun Ece si dunyaya gelmıs.. 3900 kılo 51 cm boy.. Esramın sesı cok ıyı gelıyordu.. Allahım onu evladını bıze bagıslasın.. mutlulukları daim olsun..

Hepınıze cok cok selamları var arkadasımın.. Ece sını daha yenı gorecekmıs, gormemiş.. sesı cok ıyı gelıyordu.. aradı benı.. paylastı duygularını benımle.. saolsun.. bende sizinle :)

çok şükür esranın güsel haberlerinide aldık..evettttttt sıradakiiiii:CüvCüv:

ikimiz aynı anda yazmısız Pinky.. bu görev yarından ıtıbaren senin yafrummm :))) alem kadınsın yaff.. cifter cifter gecmısız.. :)))

kaydirigubbakcemile3 aaa evet ya sen topikd eolmayınca uyuyor olabilecegini düşündüm. benzaten esrayı araraken henuz kendine gelmemiştir belki diye aradım ama maşallahıvar sesi bıcır bıcır gayte kendindeydi dimi...

bende kırmızı bülten olarak geçtim yazıyı.:)hehe yarın senin haberini vermekde bana nasip olack inş. saat kaçta giriceksin.ona göre ararım

Bugun sarjım bıtene kadar Nazan ıle.. sonra Esrakom ile.. daha sonra Gypsesram ıle.. sonra da Dıdom ıle konustum.. aradılar sagolsunlar.. Nazan ın heyecanı ayrı bı guzeldı.. Esrakomun sesı bıcır bıcır gelıyordu.. Esramın agrıları vardı.. ama sesı nası anne anne gelıyordu,kıyamam ona :)) hele hele Dıdomm.. tam anne olmuşş.. tam anne.. nası anlatıyor Neva yı.. dıyor kı; hamılelık hıc bır seymış, hersey bundan sonra basladı..

Kısacası Ayçammmmmmmmm.. goruyorsun degıl mı?? nereden nereyeeee...

sevgili arkadaslarım

hehe duygusal bir konusma diye baslalayım dedim ama içimden muzurca komikce abuk sabuk seyler yazmak geçti biranda çok duyşgusallık patlatmayayım simdi B))

nasıl duygular içinde oldugumu tahmin edersiniz az çok karma karısık hala inanamıyorum yarın bir bebegim olacagına deneyimli anne olsanda her bir çocuk ayrı hisler demekmis bunu anladım
hele araya yıllar girince tekrar yeniden sil bastan sanki ilkekez anne olacagım gibi hissediyorum

sizleri çok ama çok sevdimm benim doguumdan sonra biryere gitmeye niyetim hiç yok insallah bebeklerimizi daha sonra çocuklarımızıda birlikte buyuteceğiz
ben sevdigim insanlardankolay kolay kopamam emin olun yolum dustugunde balıkesir duzce izmir alanya antalya hangi arkadaslarım varsa onları ziyaret dahi ederim, yuz yuze tanısıp gorusmeyi isterim her sehirnden belkide arkadasım olur
buraya girip listeye adımı yazarmısınız beni diyen tiplemelerden asla olmadım paylasım olacaksa tam olamalı simdiye kadar hep oyle olud insallah bunaldn sonrada boyle devam edeceğim kızım musade etikce ama dogumdan sonrada emin olun aklım sizlerde olacak

bugun bir ara dusundum nazan ne yaptı yok esra nasıl evrime ne dedi dr yani nek adar çok kafamı mesgul ediyorum dedim yepyeni arkadaslarım için ne kadar çok onlarla ksevinip onlarla uzulmusum dedim yeriniz çok buyuk inanın buhamilelik benim içihn çok farklı çok daha guzel geçti mutluluk paylastıkca artarmıs derler ya aynen bunu derinden hissettim aranızda, insallah çocuklarımızın 5-10 . yasgunlerindede bu gunleri anacagız . tum paylasımlarınız için guzel dilekleriniziçin sonsuz tesekkurler
hakkınızı helal edin. didenin dedigi gibi daha buyuk mutlu gunler yıllar baslayacak ama yinede bitisler nurdan gibi benide fazlasıyla huzunlendiriyor
çok duygusal biri degilimdir ama su anda bunları yazarken bile gozyaslarıma hakim olamiyorum neyse nerden çıktı bu huzun :))
daha buralardayım yatmaya niyetim yok uyuyamayaacagımı iyi biliyorum su yazıyı yazayım sonra muhabete devam

MAŞALLAH YA KENDİNE GELMİŞ HEMEN SESİ ÇOOK GÜZEL GELİYORDU.. AYYH ÇOK MUTLU OLDUM. VEEEEEEEEEEE
ECEMİZ. 3900 GR 51 CM BOYUNDA SİYAH SAÇLI YANAKLARI TOMBİK Bİ BEBEK. İKİSİNİNDE SAĞLIGI YERİNDEYMİŞ ÇOK ŞÜKÜR.AYYH AGLIYORUUUUUM.

Bütün bu mesajlar kopardı beni bugün yaaa:gitme:Salya sümük oldum sabah sabahsenağlamaTombik Ecemiz de gelmiş çok şükür. Allah saklasın beklesin bütün kuzularımızı. Esrakom gözün aydın canım arkadaşım. En kısa zamanda diğerlerinden de güzel haberler alırız inşallah

evrimiiim pervinden haber yokmu henüz...

Ya ben karsı taraf ılk haberı vermeden aramak ıstemıyorum.. emınım herkesın telası var, sıkıntısı var.. o arada aramak küfür gibi gelebılır ınsanlara.. o yuzden beklıyorum Pinkymm.. muhakkak kendıne geldıgınde ılk ısı bıze haber vermek olacaktır Pervınımın..

MAŞALLAH YA KENDİNE GELMİŞ HEMEN SESİ ÇOOK GÜZEL GELİYORDU.. AYYH ÇOK MUTLU OLDUM. VEEEEEEEEEEE
ECEMİZ. 3900 GR 51 CM BOYUNDA SİYAH SAÇLI YANAKLARI TOMBİK Bİ BEBEK. İKİSİNİNDE SAĞLIGI YERİNDEYMİŞ ÇOK ŞÜKÜR.AYYH AGLIYORUUUUUM.

:teytey: :teytey: :teytey: Hayırlı uğurlu olsun..

kaydirigubbakcemile3 aaa evet ya sen topikd eolmayınca uyuyor olabilecegini düşündüm. benzaten esrayı araraken henuz kendine gelmemiştir belki diye aradım ama maşallahıvar sesi bıcır bıcır gayte kendindeydi dimi...

bende kırmızı bülten olarak geçtim yazıyı.:)hehe yarın senin haberini vermekde bana nasip olack inş. saat kaçta giriceksin.ona göre ararım

Değil mi bak.. benım haberımı vermek te sana nasıp oluyor.. vayy bea.. ben herkesınkını.. sen de benımkını.. ama ben 12 gıbı gırcegım sezeryana.. buyuk ıhtımal saat 1 gibi cıkarım Allahın ıznıyle.. Burcu ıle Furukom da yanımda olacak.. muhakkak ben haber veremesem de onlar verecektır sana kuzum.. yanı bı sekılde anında haber alırsın sen.. merak etme. Sonra senın haberını vermek te bana nasıp olur ınsallahh Pınkymm..

Furukomm.. dun neye ıhtıyacım olacagını sormussun hastanede.. o kadar sıkıntınızla yanımda olmak ıstemenız herseye bedel arkadasım.. daha ne ısteyebılırım kı ben senden.. cok tesekkur ederım zarıf dusuncen,yaklasımın, zerafetın ıcın.. ıyı kı varsınız..

herkeze kocaman bı merhaba kızlarrr.enson cumartesı gunu gırmıstım neler oldu kımbilir.bıara vaktım olunca gecmıse gözatmaya calısacagım.
bızde hala tık yok gıbı,ama kızımın tekmelerı hareketlerı içerde sıkılmıs gıbı.sankı kendını dısarı atmak isteyen bı havası var.yanı şu son haftada okadar gezdımkı,nerdeyse hergun dısarı cıktım benım eve dönmem için bırde bayıur cıkmam gerekıyor hergunde bayır cıkmıs bulunuyorum ama kızımın rahatı keyfı yerınde galıba.ben onu gezdırdıkce budurumdan memnun gözüküyor.bakalım yarın doktora gidicez ne diycek doktorumuz.valla günümün dolmasınaa sadece 4 gun kaldı.ama doktorumla konusacagım budurum benı sterese sokuyor.enfazla 41.haftamın dolmasını beklerım 42ye gırmeye korkuyorum,şu kaka meselesınden dolayı.artık hakkımızda hayırlısı

Pervinim.. Nazanım.. Esrammm...

Yarın evlatlarınızla en guzel haberlerınızı almak ıcın dua edıyorum.. Allah yardımcınız olsun.. Evlatlarınızla Allaha emanet olun.. kaldıgımız yerden devam etmek adına, sizi bebişlerinizle burada beklıyor olacagız.
aman Allah ım herkez doguruyorrr hayırlısıyla haberlerını alırız inşallah.pervınım de gıttı bı benmı kaldım yanı sat 1 kasımcılardan :gitme:
gunaydınnn
sabah sabah sizi monologsuz bırakmak istemedim:))
esrakonun yazısına aynen imzamı atarım burası benim icinde bambaska bi alem ..
sizi hic gormeyip sesinizi duymasamda bambaska bir 9ay yasadım herseyimde yanımdaydınız cok tsk ediorum . hakkınıızı helal edin canlarım.

donusum muhtesem olcak ins kendimize gelince topiciklerimizi acıcaz.onunda heycanı var bambaska bir hayatın yani

heycandan pek uyudugum soylenemez saat 7 gece 2yi geciodu yattım.5i geçe kalktım sonrada uyuyamadım.

evdeki herkeste uyuyo 8i geçe kaldırırım milleti sonrası malum:))

karnım cok aç susamadım ama gurul gurulum .aksam 12den sonra yemeyi icmeyi kestirdi drcuk.
canı nasıl heycanlısın kımbılır tarıf edılemez bı duygudur emınım.hadı bakalım sende kurtuluyorsun bugun,nezaman gelcek dıe düşünmekten.Rabbım hayırlısıyla banada nasıp etsın inşalah.

süperrrr zaten bellıydı o kıloda dogacagı.41.5 kere maşşalahhh yerım ben onun yanaklarını yerımmmm
Furukomm.. dun neye ıhtıyacım olacagını sormussun hastanede.. o kadar sıkıntınızla yanımda olmak ıstemenız herseye bedel arkadasım.. daha ne ısteyebılırım kı ben senden.. cok tesekkur ederım zarıf dusuncen,yaklasımın, zerafetın ıcın.. ıyı kı varsınız..

ayy evrişimn sende doguma mı gıdıyorsunn bugunnn hayırlısıyla gıt hayırlısıyla gel inşallahhh.dularımız senınle canım.oğluşunu kucagına aldıgında bütün dünyalar senın olacak.Rabbim hayırlısıyla bana ve bebegını bekleyen herkeze nasip etsın inşallah

Kelebek, senin bebiş de Esra ve Aftabrununki gibi rahatı yerinde çıkmak istemiyo demek. Olsun zamanı gelince bir şekilde tutup kolundan bacağından çıkarıyorlar işte...

Esrako'nun hastanesinin yenidoğan bebekler bölümüne baktım ama hala resim koymamışlar. E ben de biraz fazla aceleciyim galiba:)))

Günaydınlar herkese,

Esra ile konuştum şimdi sesi çok güzel geliyordu çok neşeli maşallah Ece'ye şeker testi yapmışlar normal çıkmış çokşükür, üüü bende hünhür hüngür ağlıyorum : ) maşallah gelinime birazdan resim de gelicek

Esra Baby ve Nazan'ı sordu haber varmı?

Kelebek, senin bebiş de Esra ve Aftabrununki gibi rahatı yerinde çıkmak istemiyo demek. Olsun zamanı gelince bir şekilde tutup kolundan bacağından çıkarıyorlar işte...

sorma canım,şimdilik nıyetı yok gıbı.aslında sancı ne onuda bılmıyoruz yaa,iondan bu tuhaf duygularım.alt karnımda zaman zaman adet olcakmısım agrısı oluyor,onun dısında kızım alt takımnlara calısıyor son zamanlarda.dıyorum acaba kafayımı yerlestıryorkı?bakalımhayırlısı,çingene esra dogurdumu,nazo bugun doguruyor galıba.pervınde doguruyor.bana nezaman gelıcek kı sıra merak edıyorum
pervının hersey normal gözüküyordu o nıye sezeryana döndü bı terslıkmı oldu.ayy aycacım kusura bakma ne cok soru sordum yaffffff.

X