2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ESRAA

az evel ebruska aradı sanada mms atmıs bebegin resmini nazana falanda atmıs senden baska geri donen olmadı dedi sana ulasmadımı resimm ??
yoo bana msj gelmedi
ama benim mms ayarlarım yapılı diil zaten hiç anlamam bu işlerden nasıl yapcez CADIARZU
esraaa esraaa işte buda benım yaptıgım şeker hamurlu ilk pasta denemesi :kedi: acemi işi oldugu bellı daha iyileri daha sonra inşallah
]
vaşşşşşşşşşşşş
süpersin tubişim bayıldım eline sağlıkk
şu bebiş doğsun ne pastalar yapıcam planlaırm çoook büyükkk
soğurmazsın, soğurmazsın merak etme lülülülülülü Bak yokmuş daha ağrın - sancın :)
:roflol: ay ne fena gadınsınnn :roflol:

evet soğurmazsam kaydirigubbakcemile3 ne dalga gecıyon beahhh :dilcikar:

hmm oda degısıkmıs.annem bozulmasın dıe kaynatmak gerek demıstı bende öle alıstım,ama sende kapagı kaynatıyorsun oda o sekılde tuyuo demekkı.ama şu aspirin işini duymamıstm hiç.koruması içinmi koyuluyokine:sm_confused:

Evet, sanırım aspirin koruyor. Bİr de salçanın üstüne koyar gibi zeytin yağı da koyunca üste, hava ile temas kesiliyor.

:roflol: ay ne fena gadınsınnn :roflol:

ama dalga geçmezsem olmas kiii =))) Hem soğurmak, emmek anlamına da gelir. İlgilenenlere duyurulur zemuszemus

yaa buarada bugu itibariyleeee 40.haftama girmiş bulunuyorummm zemuszemus vala heycan dorukttaa.neyse kızlar hepinizi cok öpüyorumm yarın vaktım olursa yıne ugrarım belkı.öptümmm cookkkherkesıı güzelll göbişlerinizzzzdennn

kızlar pek ii haberlerle gelmedım suyum azalmıs acılmada yok bebegın hareketlerını bu gun say 10 gecmezse yarın gel sezaryana alıp doğurtmak zorunda kalırım dedı 10 u gecsede pazartesı gel mutlaka duruma göre davranıcaz dedi cok kötüyüm henüz 4 deyız bakalım ne olucak

Üzülme Pınar, bak 39. haftandasın artık. Ptesi 38+4 olacaksın, sezaryen için de erken değil ki !! Hayırlısı olsun, su içmeyi ihmal etme !

Bence anlamazsın. Sana naçizane tavsiyem, denize giderken beni de götür, ben anlarım delikafadulden

Ah güzelim çok iyi fikir de, şimdi annem burada ya, çok rahat olamıyoruz maalesef:gitme:En son gittiğimiz denizi burnumuzdan getirdi:umursamaz:

pınaaaaaaaarr nie üzülüyorsunki sen zaten riskli olan dönemi çokdaan geçmişsin güzelim 38+ lardasın bence üzülecek hiç bişey yok. sen stress yapma bol su iç. hakkında hayırlısı olsun
benim şahsi düşüncem 38.ci haftayı geçince rahatlıcam

bugun 11 den 5e kadar sokaklardaydım bu cocuk bugun gelmezse dahada kendi gelmez diyim size. cok cok ta oturamadım kardeslerime burdaki alısveris yerlerini gosterdim tr ye hediyelik bikac bisi aldılar ..

sat 1 kasımcılardan bi ben bi minis kaldık ikimizdede tık yok. gozum pedimde geziom ama nafile. kontrolumuz ptesi . sezercik dersede kabul edicem artık hayat cok zor benim icin

kızlar ya kesın değil ama bakalım ne olucak korkuyorum hemde cok hala 4 kere harekettte kaldık 10 u gecmesı lazım dedi dr. yarın gel dedı nst ye gir dedi ne olucak bılemıyorum gıtsemmı gıtmesemmı yarın ben yokum ama gel sen yıne dedı gecmezse dedı 10 u gecsede pazartesı gel dedı

selam kızlar nasılsınız
ben bugün iyiyim hiç sancım yok annem kayınvalidemler hepsi burda benim doğurmamı bekliyo ben az kaldı diyince hepsi telaşa düştü
kızımın ismine karar verdik sonunda eşim başta beğenmemişti ama herkesin hoşuna gitti benim seçtiğim isim o yüzden NEHıR isminde karar kıldık
bu arada pazartesi herkes doktorda olacak sanırım bizde gidicez cümbür cemaat :eek: umarım herkes iyi haberlerle gelir doktordan
bugün ayı başı 1 ağustos ama hiç doğum haberi yok ben mi kaçırdım yoksa???
gizze de doğurmuş allah uzun ömürler versin bebişine kilosuda çok güzel maşşallah
helinin bebeğide çok tatlı şimdiden ısırmalık olmuş birde büyümüş sanki

burko liste süper gözüküyo ben en sondayım bakalım o kadar dayanabilecekmi Nehirim
gypsesra forma girdiğimde ilk sana bakıyom bugün msj atmışmı diye şaka maka 40 oldun tam 40 yani inanamıyorum sana

esraaa esraaa işte buda benım yaptıgım şeker hamurlu ilk pasta denemesi :kedi: acemi işi oldugu bellı daha iyileri daha sonra inşallah

abcd0002d.jpg
[/URL][/IMG]

abcd0001xap.jpg
[/URL][/IMG]

Maaaşşşşşaallhh..acemı ısı dıyerek sen bızı kandırıyorsun degıl mı?? :eek:lmaz:

kızlar pek ii haberlerle gelmedım suyum azalmıs acılmada yok bebegın hareketlerını bu gun say 10 gecmezse yarın gel sezaryana alıp doğurtmak zorunda kalırım dedı 10 u gecsede pazartesı gel mutlaka duruma göre davranıcaz dedi cok kötüyüm henüz 4 deyız bakalım ne olucak

Hakkınızda hayırlısı olsun.. zamanınızda ıdeal.. Allah yardımcın olsun.. bebegını tehlıkeye atmaktansa.. bıraz erken alınması en dogrusu..

X