2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

mucize senin satın 4 kasım herhal..benim 6 kasım..aramızda 2 gün var..çok yakınız senlen..dün akşam uzunca bi süre regl sancısı çektim..sana da oluyo mu arada??

Kızlar komik gelebilir ama kafamı kurcalayan birşey var. Denizde suyumuz gelse farkeder miyiz sizce?:uhm:

bence farkederiz..çünkü 36-37 derece su sıcaklığımız..deniz suyu daha soğuk olur..ılık bişeyler aktığı farkedilir kanımca..

Amanın sakaleyn gelmiş. Naber taze anne. Nasıl gidiyor?
iyiyim canım ben yazana kadar sen çıkmışssın malum net açık ama bebeiş ağladımı hemen kalkıyorum gelene kadarda baya bişeyler kaçırmış olabiliyorum
bi gün iyi bir gün uykusuz bazen gece gündüz hiç susumuyor bazende hiç sesi çıkmıyor böyle gidiyor
ayyyyyyyyyyy bugun 1 agustos..en az 15 gunum var ogluma kavuşmamıza inlş.
maşallah az kaldı pinky
günaydın kızlar bugün nedense başım çok ağrıyor
bugün benimde içimden bi ses süpriz bi doğum olacak diyor inş. hayırlısı
ya bende artık bebişimi kollarıma almak istiyorum onu koklamak istiyorum bebişlerin fotolarını gördükçe çok özeniyorum ve tabi artık gecelerim çok sıkıntılı geçiyor o yüzdende biran önce dünyaya gelmesini istiyorum

bende topiği açarken aklıma hemen süpriz doğum geldi hayırdır bi heyecanla açtım

günaydın ince sakaleynimiz bizim.... koca göbüşler öper seni yanaklarından :)

günaydın canım teşekkür ederim günüler geçtikçe ağırlaştıkça moral bulun diye elimden geldikçe fırsat buldukça daha doğrusu size doğum sonrasında ki gelişmeleri hem yazıyor hem gösteriyorum koca göbişlilerim benim bend esizleri öpüyorum Şeniz

Kızlar komik gelebilir ama kafamı kurcalayan birşey var. Denizde suyumuz gelse farkeder miyiz sizce?:uhm:

bilemiyorum ki, mercimekimin yorumu mantıkılı bence de...

mucize senin satın 4 kasım herhal..benim 6 kasım..aramızda 2 gün var..çok yakınız senlen..dün akşam uzunca bi süre regl sancısı çektim..sana da oluyo mu arada??

evet çok yakınız canım... 4 kasım benim sat doğrudur... uzunca regl sancısı çektiğim olmadı hiç, geçtiğimiz haftalarda 1-2 yoklamıştı... şimdi olmuyor öyle bir sancı... henüz başlamadı benim sancılarım sanırım...

bir de 3,5 kg dan bahsetmişsin geçmişte... bence dr.'lar için psikolojik sınır bu... ne yani bak maşallah gizze 3.750 normal dıoğurmuş... eskiden millet 5-6 kilo doğururmuş... neyse aklıma geldi de söyleyeyim dedim... :)

ya yuzme halinde iken pek farkedilmez bence ama saatlerce suda kalmayacagınıza gore su da arılıklarla gelmeye devan ettigine gore anlamama diye birsey olmaz yani sanmıyorum birsekil çıkınca anlarsın en azından
denize gidiyorsunuz galiba oh ne guzel yaaaa izmirde yasamak varmıss

kızlar selamm

ya allahım dun gece yine kabus gbiyidi ama anladtım yatmadan evel meyva falan yiyince midem sis oluyorzorlanıyroum nefes alamıyorum ondan uyuyamıyorum
mutlaka birkaç saat oncdeen keseceğim yemeyi içmeyi o sekil belki uyurum hos bundan sonra son uç gecem nası uyku tutar allah bilir

4 gibi yattım uykuya dalıdm sabahta çok uykum vardı gzlerim yanıyordu ev halki kalkmıs kahvaltıya ybeni bekliyorlar had idedim kalkayım aliecek rahakt rahat son kahvaltı keyiflerimiz malum sonrabebek ugrası içinde olacagızz

austos ayımız hayırlı ugurlu olsun girmisbulunmaktayız resmi olarak ayımıza bakalım ilk doggum kimden gelecek bugn yarın dogum olacakmı merakle bekliyorummm istanbullu arkadaslardan dogum olursa zaten mesaj atarlar heralde

ya yuzme halinde iken pek farkedilmez bence ama saatlerce suda kalmayacagınıza gore su da arılıklarla gelmeye devan ettigine gore anlamama diye birsey olmaz yani sanmıyorum birsekil çıkınca anlarsın en azından
denize gidiyorsunuz galiba oh ne guzel yaaaa izmirde yasamak varmıss

Bir taraftan doğum kolay olsun diye yüzmek istiyorum, bir taraftan ya suyum gelirse de farketmezsem, risk oluşturursa diye korkuyorum. Ne yapsam karar veremedim. Çeşme 45 dakika. Su gelir de farketmezsem tehlikeli olmaz mı?:bbo:

yok burcu ya su gelip oyle duran birsey degil
ya sızıntı syeklinde baslıyor akmaya insanlar idrar kaçırdım falan sanıyor yada aniden fos diye geliyor ve gelmeye akmaya devam ediyor ha ama sen islak mayo ile oturursan hiç anlamayabilirmisin yani sanmam yinede akar birseyler ve karnın kuçulup asagı iniyoro yle yuklu miktarda su gelirse, anlasılmayacak olacagını sanmıyorum
benim ilkindie suyum bir anda gelmisti ayakta durdgum anda akıyor yerler kuçuk gol olusuyordu altımda ama kimininde idrar kaçırır gibi sizinti olarak usun surede geliyor ama her ikisinide anlamaman pek mumkun degil denizin içinde birsaat kalacakhalin yok dimi

SEFA TEYZEYE BENDE MERHABA DEMEK ıSTıYORUM

ismen pek çogumuzun annesini vs tanıyoruz gıyaben denir ya o sekil, tesekkurler guzel dilekleriniz için,

bilemiyorum ki, mercimekimin yorumu mantıkılı bence de...

bir de 3,5 kg dan bahsetmişsin geçmişte... bence dr.'lar için psikolojik sınır bu... ne yani bak maşallah gizze 3.750 normal dıoğurmuş... eskiden millet 5-6 kilo doğururmuş... neyse aklıma geldi de söyleyeyim dedim... :)

dimi ama..:)) bir de az çıkabiliyo dr.un tahmininden..haftaya benimki de aşağı yukarı 3700 olur gibi..çünkü 1 aydır aynı istikrarla kilo alıyor...yani bi şekilde çıkartırım diyorum..hoş çanaktan sınıfta kalmazsam tabii..haftaya yoklancam büyük gün yani..
mesala şimdi de başladı regll sancısı...40 ı beklermiyim bilemiyorum...normalde benim regl sancılarım kasıklarımda olur..bu belimden vuruyor...çok gıcık bişi..hiç sevmedim..:KK43:

yok burcu ya su gelip oyle duran birsey degil
ya sızıntı syeklinde baslıyor akmaya insanlar idrar kaçırdım falan sanıyor yada aniden fos diye geliyor ve gelmeye akmaya devam ediyor ha ama sen islak mayo ile oturursan hiç anlamayabilirmisin yani sanmam yinede akar birseyler ve karnın kuçulup asagı iniyoro yle yuklu miktarda su gelirse, anlasılmayacak olacagını sanmıyorum
benim ilkindie suyum bir anda gelmisti ayakta durdgum anda akıyor yerler kuçuk gol olusuyordu altımda ama kimininde idrar kaçırır gibi sizinti olarak usun surede geliyor ama her ikisinide anlamaman pek mumkun degil denizin içinde birsaat kalacakhalin yok dimi

Bak bu iyi haberzemuszemusSağol canım. Tecrübe gibisi yok

Derya, avatarın çok gaz verici cinsten, fekat bugün bol miktarda karbonhidrat aldım. Ben doğumdan 15 gün sonra nasıl olucam acaba? Göbüş şova çekip koyacağım, öncesi - sonrası şeklinde :)
gaza geleyim diye ekledim kiloyu hiç sevmem göbeğede heç tahammülüm yoktur emzridiğim için bazı şeyleri erteliyorum ama zaten emzirmekte direk göbekten götürüyormuş
Pinkymm gönüllü oldu, gorevı ona devredecegım.. bana yıne gelır mesajlar.. durumum olursa eklerım, olmazsa Pinky ye gonderırırım... benım haberlerı verecek çok :) yavru burcular hastaneye bıle gelecekler benı zıyarete.. ben sizi hiç bir sekılde habersız bırakmam,merak etme..
bende bunu merak ediyordum canım ya banada haber verebilrisin seve seve beklerim
ben geldimm arkadaslar kimseler kalmamıs herkes erkenden gitmis sanki yatıp uyuyosunuz ne erken den gidiyorsunuz yahuuuu

agda maceram korkunçççtuuuu 1 saatten fazla surduu bacak falantamam acı sında da degilmi artık ama alt kısma ulasmakta çokk zorlandı kızcagız resmen bir evelki agdamdan sonra karnım asırı buyumus sekilden sekle girdik yok yani çok zor olduuu nerdeyse git surdan bir jilet al gel onla yap diycektim kiza okadar pes ediyordum
sonunda sırt ustu yatacagım dedim ama kısa kısa yani uçer dk ancak yatarım nefesim daralıyordedim kızda korktu tamam hızlı yapcamsoz falan allahım kabus gibiydi yattım tam uç dort dakka geçiyor gozumun onunden sinekler geçiyor sanki kaldır beni diyorum falan allahım çok zçorduuuu bitti giti kurtuldum ama sekiz cizdim sedyede dedim yarı dogum gerceklestirdim sayılırsezayran acısı bundna beter degil yaniii

of allahım tarih olarakda harbi augstosa girmis bulunuyoruz simid ortaya birsey atayımmı :))) bundan evel doguranlar cakma agustos anneleri heheee asıl agustos anneliri bundan sonra dogurcaklar ikiye ayırayım topigi canmı sıkılıyor uykum yok napim biraz ortalık karıstırayım dedim :))))))))))
vallahi cesaretiniz için tebrik ediyorum bu halde bu acıya katlanıyorsunuzya geçmiş olsun anacığım
GÜNAYDIN GÜZEL annelerrrrrrrrrrrrrr ben hastaneye gıdıyorum kızlar
hayırlı haberlerle gel canım bizi merakta bırakma
iyi dilekleriniz için saolun arkadaşlar.darısı sabırla bekleyenlerin başına.benim bi oğlum oldu.geçen hafta cumartesi günü benim doğum günümden bir gün sonra bebeğimi armağan olarak kollarıma aldım.sezeryanla oldu malum normal doğum için çatı muayenem buna müsait değilsin dedi.bebeğimin de sıvısı azalınca apar topar ameliyata girdim.çok rahat bir ameliyattı.ama ameliyata hazırlık aşamaları ve ameliyattan sonraki aşamalar gerçekten sıkıntı vericiydi.bir hafta oldu yeni yeni kendime geliyorum.sütün gelmesi de 3. günü buldu ama çok şükür o da geldi son anda sarılığın ucundan döndük.şimdi iyiyiz.bi de şu meme başlarım yara bere içinde kalmasaydı çok süper olucaktı ama bu annelik duygusu onlar için kanaya kanaya memeden süt bile verdirtiyo.
gözün aydın olsun arda sende kurtulmuşssun canım göğsüne lansinoh krem kullanmanı tavsiye ederim ç.ok çabuk iyileştiriyor
23 temmuz günü sezeryanla çağan adında bir erkek bebeğim dünyaya geldi o kadar yoğun ve yorucu geçiyor ki günlerim ancak bilgisayar basına ancak gecebildim darısı tüm bebek bekleyen annelere
hayırlı olsun bebeğin
derya süpersin. üstelik 2 çocuk annesi. ayy maşallah umarım bizde dogumdan sonra bu hallere döneriz. hatta öle 15 gunde falan iddiam yok 1 ay sonra olsa bile yeter..
normal dogum yaparsam inş. göbeğimi bağlıycam.özel kuşak bezimizi var. kayınvakidemin yıllar öncesinde almanyadan aldıgı bi şey...kaydirigubbakcemile2
teşekkür ederim canım
ben bağalayamadım hala acı var göbeğimde
günaydın kızlar bugün nedense başım çok ağrıyor
bugün benimde içimden bi ses süpriz bi doğum olacak diyor inş. hayırlısı
ya bende artık bebişimi kollarıma almak istiyorum onu koklamak istiyorum bebişlerin fotolarını gördükçe çok özeniyorum ve tabi artık gecelerim çok sıkıntılı geçiyor o yüzdende biran önce dünyaya gelmesini istiyorum

geçmişş olsun yat dinlen hayırlısı olsun bitirdiniz sabredin

Bir taraftan doğum kolay olsun diye yüzmek istiyorum, bir taraftan ya suyum gelirse de farketmezsem, risk oluşturursa diye korkuyorum. Ne yapsam karar veremedim. Çeşme 45 dakika. Su gelir de farketmezsem tehlikeli olmaz mı?:bbo:

Burcum bu son haftalar riske atma derim, nolur nolmaz..

slm kızlar nabersiniz
anacığım geldi habire biiş çıkarıyo kendisine ordan oraya otur be kadın diyorum ıııhhh banamısın demiyorrr
şu kurabiyeleri artık son haline getirip fotolucam bi türlü jelatinnlyemedim
geceleri öyle bi uyuyorumki son 3-4 gündür taşş gibi saat 11 den öncede zorla uyanıyorumm
ne sancı ne başka bişi pehhh
eskiden böyle uyuyamazdım sanki inadına uyutuyo velet beniiiiiii

slm kızlar nabersiniz
anacığım geldi habire biiş çıkarıyo kendisine ordan oraya otur be kadın diyorum ıııhhh banamısın demiyorrr
şu kurabiyeleri artık son haline getirip fotolucam bi türlü jelatinnlyemedim
geceleri öyle bi uyuyorumki son 3-4 gündür taşş gibi saat 11 den öncede zorla uyanıyorumm
ne sancı ne başka bişi pehhh
eskiden böyle uyuyamazdım sanki inadına uyutuyo velet beniiiiiii

esraaa...yahya en son kaç kg.du??

evet istanbuldayım ben evlenince geldim buraya 1,5 senelik evliyim ve eşim pek yanlız dışarı çıkarmıyoryanlız burda hiç kimsemde yok ama hepinizi tanıyor gibiyim gaziosmanpaşada oturuyorum ve bilge hastanesine gidiyorum....doğumda orada olacak galiba normal olacak öle görünüyor.
Çılgın kedi merhaba..a.s. Bende evlenip istanbul'a sonradan gelenlerden ve eşi dolayısyla pek fazla yalnız dışarı çıkamayanlardanım kaydirigubbakcemile3 Gerçi hoş çık dese de nereye çıkacağımı bile tam bilmiyorum :kedi: neyse bir başka ortak noktamız da G.osmanpaşa yıldıztabya bilge hastanesi yerimseniben bende orada yapıcam doğumumu nasip olursa.. Sen kime gidyorsun dr. olarak??

İçimden bir ses bugün sürpriz bir doğum haberi alacağız diyor. Hayırdır inşallahCADIARZU
ahh burcummmm keşke ben olsam diyecem ama artık umudum kalmadı benimmmmmmmmm mafoldumben
:roflol:delikafadulden:roflol: hee sen o leke yuzunden esmer oldunyan i. peeeeeeeeeehh kız millet solaryumlara gider sen dogustan fıstık gibi bronzsun dah ne istiyosun takılma sen böle çok güzelsin çikolata kıvamında. ama bitter...hihoyyyt
yerim seniiii yerrrr opuyorumnanaktan
delikafadulden Ben olayım nolur o sürpriz ben ben delikafadulden (Gypsyesra kafamı kıracak.)
puuuuuuuu sanaaaaa
ah yakınımda olsann ben bilirdim yapcemiiii :mymeka:
ayy gypsym esram konusunda şaka bi yana özel dua ediyorum Rabbim kurtarsın diye.saglıkla kavuşsun inş. ogluna..
rabbim senden razı olsun canım güllüm
ayyy okadar yakınız ki anlatamma. özel gaziosmanpaşa hastanesin arka sokagında tansaşın karşısında oturuyorum.meydan 2 adımlık yol benm için. zırtımpırt geliriz neyhse kısmet buguneymiş..daha önce tanışsaydık çok güzel olurdu..
çılgın kediiii
inanma bu gadınaaa
geliyo burnumun dibine emirganlarda bi alo demiyor bana
daha önce tanışsanızda bişi olmazdı lülülülülülü
laelaelaelaelae
kuzucuklarım güzel cümleleriniz için hepinize teşekkür ediyorum. hepinizi tazem kadar önemsiyorum.
bebişlerinizin fotolarını görünce de çığlıklar atarak seviyorum. taze anne sakin ol onlar sadece foto diye yatıştırıyor beni )) ben sürekli online değilim. arada girip yeni bebe fotolarına bakıyorum.. hepinize kolay gelsin.. ben elbise almaya alsancağa gidicem.. gelince elbisemin fotosunu koyayım mıı..)) :lepi:
sefaaa teyzeee koy koyyy hasret kaldık normal elbise görmeye hep dobişko dobişko kadınlar görmektennn aaaa
hatta giyip fotola mümkünse şekerim
yaaa furkommm sakın takılmaa böyle bişeyee bence riski felanda yok benim dohtor demiştiki son ana kadar yüzebilrsin yani suyun gelicekte sen hissetmicen felan kaldıki suyun gelse 45 dkda doğurulmazmış keşke doğrulsaaaa :nazar:

X