2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Günaydın kızlar...

Servan'a da maşallah.... Ne güzel karışmış ortalık.. Herkes Servan'ı Neva zannetmiş hehe
:)
gypsy, kurtları yedin belki kurtlanırsın da sancın tutar.. hadi bakalım...
nerdeydin kız mucize. sen yokken evrim bizi kekledi. bizde sazan tabi hepimiz atladık...

ayy gypsym esram konusunda şaka bi yana özel dua ediyorum Rabbim kurtarsın diye.saglıkla kavuşsun inş. ogluna..

merhaba arkadaşlar bende 37 haftamdayım.oğlumun doğumuna 19 gün kaldı.hayırlısıyla inş. kucağımıza alırız....

nerdeydin kız mucize. sen yokken evrim bizi kekledi. bizde sazan tabi hepimiz atladık...

ayy gypsym esram konusunda şaka bi yana özel dua ediyorum Rabbim kurtarsın diye.saglıkla kavuşsun inş. ogluna..

siz sazansanız efrim napsın kuzum :)

evet hayırlısı inşallah... ama benim bildiğim ortada haftası geçmiş bir durum yok, bugündü değil mi gypsy nin beklenen tarihi... yani demek istediğim Allah ne zaman sancı verecekse Yahya nın zamanı da odur.. Sıkmasa keşke kendisini..

merhaba arkadaşlar bende 37 haftamdayım.oğlumun doğumuna 19 gün kaldı.hayırlısıyla inş. kucağımıza alırız....

amin...

iyidir yawwwrıııım. ocakda sos kaynıyor benmde hafif sancım var gibi uzattım ayaklarımı oglumun hareketlerini izliyorum..sen napiosuuuuunn

ben de birşey yemedim... kızmayın ama bu son zamanlarım biraz beslenmeden geçiyor, olsun mühim değil, az kaldı zaten Allah izin verirse...

forumu okudum ben de, bir arkadaşım gelecek beni görmeye, İstanbul'da yaşamıyor, gelmişken seni de göreyim dedi... İyi olur bana da 4-5 saat sohbet ederiz falan... ama evde ikram namına zerre birşey yok, evin yakınında bir yere götüreceğim onu, dönüşte evde takılırız biraz...

meydanda oturuyorum çok yakın bağlarbaşındaa....

ayyy okadar yakınız ki anlatamma. özel gaziosmanpaşa hastanesin arka sokagında tansaşın karşısında oturuyorum.meydan 2 adımlık yol benm için. zırtımpırt geliriz neyhse kısmet buguneymiş..daha önce tanışsaydık çok güzel olurdu..

ayy kızlar bugun pek bi fenayım. birden ateş basıyor boncuk boncuk terliyrum. zaten çok fena ishal olmuşum ayyy hafif bulantımda var. ben kesn dün gece üşüttüm yine..yaaa cam açık yatıyoruz bugecee serindi üstelik yagmurda yagdı ve ben ince bir çarşafla sadece göbeğimi örtrek uyudum. azcık uzancam. kayınvalidemi çagırayım da o gelsin yanımda dursun nolar nolmazzzzzz

Sakaleyn, Yusuf'umuza da sana da maşallah.. Göbekten eser kalmamış... Gerçi eminim ki bünyeyle de alakalıdır. Herkesin aynı olmaz sanıyorum.. Senin maşallahın var.

ayy kızlar bugun pek bi fenayım. birden ateş basıyor boncuk boncuk terliyrum. zaten çok fena ishal olmuşum ayyy hafif bulantımda var. ben kesn dün gece üşüttüm yine..yaaa cam açık yatıyoruz bugecee serindi üstelik yagmurda yagdı ve ben ince bir çarşafla sadece göbeğimi örtrek uyudum. azcık uzancam. kayınvalidemi çagırayım da o gelsin yanımda dursun nolar nolmazzzzzz

geçmiş olsun pinki... ayağından üşütmüşsündür bence... dinlen biraz...

NST makinasının karizmasını yerle bir eden, ve bize de taktikleriyle yol gösteren Ayça hoşgelmiş...

Hoşgördük.

Şöyle hızla geçmişe baktım.. Ütü falan yapıyorum. Annem pzt. gelecekti bu akşam geliyor. Ev darma duman, biraz çeki düzen vereyim..Öpüyorum hepinizi.. Ruhum sizinle ama bedenim bugün burda olmayabilir, computer açık, bişey olursa seslenin anacım ben duyarım...

Hoşgördük.

Şöyle hızla geçmişe baktım.. Ütü falan yapıyorum. Annem pzt. gelecekti bu akşam geliyor. Ev darma duman, biraz çeki düzen vereyim..Öpüyorum hepinizi.. Ruhum sizinle ama bedenim bugün burda olmayabilir, computer açık, bişey olursa seslenin anacım ben duyarım...

Tamam, zaten biz ruhuna sahip olsak yeter bize... :jeyyar: Ses ederiz bir durum olursa... kolay gelsin sana...

kuzucuklarım güzel cümleleriniz için hepinize teşekkür ediyorum. hepinizi tazem kadar önemsiyorum.
bebişlerinizin fotolarını görünce de çığlıklar atarak seviyorum. taze anne sakin ol onlar sadece foto diye yatıştırıyor beni )) ben sürekli online değilim. arada girip yeni bebe fotolarına bakıyorum.. hepinize kolay gelsin.. ben elbise almaya alsancağa gidicem.. gelince elbisemin fotosunu koyayım mıı..)) :lepi:

kuzucuklarım güzel cümleleriniz için hepinize teşekkür ediyorum. hepinizi tazem kadar önemsiyorum.
bebişlerinizin fotolarını görünce de çığlıklar atarak seviyorum. taze anne sakin ol onlar sadece foto diye yatıştırıyor beni )) ben sürekli online değilim. arada girip yeni bebe fotolarına bakıyorum.. hepinize kolay gelsin.. ben elbise almaya alsancağa gidicem.. gelince elbisemin fotosunu koyayım mıı..)) :lepi:

merhaba sefa teyze :)
eveet elbise fotosu isteriz, kafamız dağılsın biraz... herkes doğuma odaklı şu an... biraz başka şeylerle ilgilenmemiz lazım... alkisalkisalkis

ben geldimm arkadaslar kimseler kalmamıs herkes erkenden gitmis sanki yatıp uyuyosunuz ne erken den gidiyorsunuz yahuuuu

agda maceram korkunçççtuuuu 1 saatten fazla surduu bacak falantamam acı sında da degilmi artık ama alt kısma ulasmakta çokk zorlandı kızcagız resmen bir evelki agdamdan bundan evel doguranlar cakma agustos anneleri heheee asıl agustos anneliri bundan sonra dogurcaklar ikiye ayırayım topigi canmı sıkılıyor uykum yok napim biraz ortalık karıstırayım dedim :))))))))))

ay kabus gibiymiş gerçekten iyi atlatttın darısı bizlerin başına..ilk ağustos bebeği kimin olcak çok merak ediyorum ben de...bakalım bakalım..

23 temmuz günü sezeryanla çağan adında bir erkek bebeğim dünyaya geldi o kadar yoğun ve yorucu geçiyor ki günlerim ancak bilgisayar basına ancak gecebildim darısı tüm bebek bekleyen annelere

gözün aydın..allah yavrunu size bağışlasın..

Sefa teyzecim hoşgeldin..o hünerli ellerinden öperim...elbise fotonu da koy tabiii, bakalım..yine beklerisss...

Kızlar komik gelebilir ama kafamı kurcalayan birşey var. Denizde suyumuz gelse farkeder miyiz sizce?:uhm:

X