2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Karpuz peynir alayım bari. Pinky de yemeğe gitti, kaldım tek.
aaaa üşenmek yok annesi lutfen bebişini düşün...

ben kahvaltımı yaptım dün domates almıştım da sos yapıyorum biraz onlarla ugraşcam. malum kışın domates yemiyoruz ya ben robotta çekiyorum sonra suyunu çekene kadar kaynatıyorum sonrada sıcak sıcak kavanozlara koyup agzını kapatıp ters çeviriyorum.soguyuncada dolaba koyuyorum. çok güzel oluyor çok zahmetli bişey değil tavsiye ederim özelli,kle domates soslu makarna için birebir. ayrıca ben yemeklerede koyuyorum bulgur pilavına falanda...

çılgın kedi zehra. nihayet ortaya çıkmtın yahu. sen hep okuyorsun ama hiç yazmıyorsun. nasılsın bakalım. bebeiş nasıl?kaç haftalık oldun..

günaydın kızlar bugün nedense başım çok ağrıyor
bugün benimde içimden bi ses süpriz bi doğum olacak diyor inş. hayırlısı
ya bende artık bebişimi kollarıma almak istiyorum onu koklamak istiyorum bebişlerin fotolarını gördükçe çok özeniyorum ve tabi artık gecelerim çok sıkıntılı geçiyor o yüzdende biran önce dünyaya gelmesini istiyorum

sabah uyandıgım da bende de bu düşünce mevcuttu. neden acep. bizim şu enerjimize hayranım. hep aynı şeyleri pişirip aynı şeyleri yazıp aynışeykleri hissedip düşünüyoruz..
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
23 temmuz günü sezeryanla çağan adında bir erkek bebeğim dünyaya geldi o kadar yoğun ve yorucu geçiyor ki günlerim ancak bilgisayar basına ancak gecebildim darısı tüm bebek bekleyen annelere

Gözün aydın canım. Allah uzun ömür versin yavruna

çılgın kedi zehra. nihayet ortaya çıkmtın yahu. sen hep okuyorsun ama hiç yazmıyorsun. nasılsın bakalım. bebeiş nasıl?kaç haftalık oldun..

evet hep buradayım ama sizi okumaktan yazamıyorum ancak yetişiyorum bilgisayarım açık ama sürekli oturamıyorum bebeğim38+4 de ve erkek. artık doğması için sabırsızlanıyorumm. çünkü taşımak ağır geliyor ve bebeişleri gördükçe bende bebğimi sevmek istiyorum ya....

Gecmiş olsun kuzumm yaaa,neler cekmıssın ole.. bakalım bana neler olacak :1shok:

Gözün aydın.. Allah analı babalı buyutsun..

23 temmuz günü sezeryanla çağan adında bir erkek bebeğim dünyaya geldi o kadar yoğun ve yorucu geçiyor ki günlerim ancak bilgisayar basına ancak gecebildim darısı tüm bebek bekleyen annelere

Gözünüz aydın.. Allah analı babalı buyutsun..

Bu konu ıle ılgılı bı sorum olacak sana Pınkymm.. kapattgıın kavanoz kapaklarını yenı mı alıyorsun.. yoksa sakladıgın kavanoz kapaklarını mı kullanıyorsun.. ıncelıklerını anlatırsan sevınırım..

Arkadaslarım, bugun ve yarın evı duzene sokup, alısverısı bıtırıp, bebek sekerlerını alıp son rutusları yapmamız lazım.. cok aktıf olamayacagım.. ama bır dogum haberı gelırse anında yazarım.. sımdıden optum cok..

delikafadulden Ben olayım nolur o sürpriz ben ben delikafadulden (Gypsyesra kafamı kıracak.)

Tamam gülüm. Kolay gelsin sanaa.s.

kapakları yeni alıyorum çünkü açarken zedelenebiliyorlar o yusden.:)
birde bildiğimiz o 1 lt lik buyk kavanozlaradeğilde yarımşar kilouk ve hatta daha küçük olanlara koyuyorum çünkü kapagını açtıkdan sonra öyle haftalarca beklememsi gerek amlum 1 kiloyu bi seferde yapamıyacagımıza göre küçük kavanozları tercih ediyorum. mesela küçük garnitür kavanozları tam 2 sefr kullanmalık gayet güzeloluyor...hele birde balparmak balın mink kavanozlarıvarya onlarda tek seferlik oluyor

Allah molaylık versin az kalmış ya maşallah. sende istanbuldaydın sanırım dimi. yahu bu zaman kadar neden bekledin yazmak için sende dalsaydın muhabbetin içine. senide tanımış olurduk.. dogumu nerde yapıcaksın. hangi hastaneye gidiyorsun

evet istanbuldayım ben evlenince geldim buraya 1,5 senelik evliyim ve eşim pek yanlız dışarı çıkarmıyoryanlız burda hiç kimsemde yok ama hepinizi tanıyor gibiyim
gaziosmanpaşada oturuyorum ve bilge hastanesine gidiyorum....doğumda orada olacak galiba normal olacak öle görünüyor.

Günaydın kızlar...

Dün çok az okuyabildim neler olmuş, akşam da fırsat olmadı yazmaya...

Didom
gözün aydın kardişim... Neva'ya da maşallah... Dualarımdaydınız... Ne mutludurlar şimdi... emiyormuş da Neva kızım, oh maşallah...

Servan'a da maşallah.... Ne güzel karışmış ortalık.. Herkes Servan'ı Neva zannetmiş hehe
:)

Arda, senin de gözün aydın olsun, kavuşmuşsun yavruna... Maşallah...

gypsy, kurtları yedin belki kurtlanırsın da sancın tutar.. hadi bakalım...

bende bayrampaşada oturuyorum..istanbula evlenipde geldiğin için eşin tereddüt ediyordur.Allah hepimize kolay dogumlar nasip etsin. bilge hastanesini duymuştum bi arkadaşım gitmişti dogumuda orda yapmıştı.ama burda duygu hastanesinede çok giden var. sen ne tarafdasın. ben g.opaşaya çok yakın oturuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…