2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

gunaydınss

geceleri uyumak kabus. yani uykum gelio ama sagdan sola donerken gobek benden bagımsız hareket ettiginden tutup cevirmeye bi yandanda altına ufak yastık koymaya calısıyorum.. dun saat 2 de yatıp sabah 6.45 te uyandım suan saat 9 ve ayaktayım. millet uyuyo ben karınca gibi orayı topla sunu yap bunu yap resmen alıskanlık olmus bende dogumdan sonra gecermi bilmem:)

monolog yapmıycam bugunde kardeslerimi alıp dısarı cıkmayı planlıorum onlara alısveris yerlerini gosteriorumki ben cıkamazsam annemle sonra cıksınlar kvaldem onlardan 1 hafta gec gidecek o durur basımda annem cıkarsa dısarı

fırsat buldukca yazmaya calısıyorum ayrı kalmak istemiorum

PINKY bana cebini ozel msj atarmısın eger evrisle aynı tarihe gelirsek sanada msj atayım .bakalım ne olcak akıbetimiz:)

NURDANNN nası guzel bir gobek o. neren bıngıl bıngıl allasen. teo cıktımı dumduz olacaksın bide dio siz verceksiniz ben kalcam. bayıldım son haline resmen.

MERCIMEKIM senin gobusunede masallah evet atak yapmıs benimki gibi kocaman olmus ikiz bebis sorularına acaba daha ne kadar mahsur kalcaz. supersiniz canım

iyi dilekleriniz için saolun arkadaşlar.darısı sabırla bekleyenlerin başına.benim bi oğlum oldu.geçen hafta cumartesi günü benim doğum günümden bir gün sonra bebeğimi armağan olarak kollarıma aldım.sezeryanla oldu malum normal doğum için çatı muayenem buna müsait değilsin dedi.bebeğimin de sıvısı azalınca apar topar ameliyata girdim.çok rahat bir ameliyattı.ama ameliyata hazırlık aşamaları ve ameliyattan sonraki aşamalar gerçekten sıkıntı vericiydi.bir hafta oldu yeni yeni kendime geliyorum.sütün gelmesi de 3. günü buldu ama çok şükür o da geldi son anda sarılığın ucundan döndük.şimdi iyiyiz.bi de şu meme başlarım yara bere içinde kalmasaydı çok süper olucaktı ama bu annelik duygusu onlar için kanaya kanaya memeden süt bile verdirtiyo.

Göbeksiz yaşam.. gercekten nasıldı unuttum.. sankı kendımı bildim bileli Kuzey le yasıyor gıbıyım..
Aynen ya:çok üzgünüm:Ben eskiden kayaların üstünde sek sek sekerdim deniz kenarında. Kumlu denizi de hiç sevmezdim. Şimdi aman düz ayak olsun diyorum. Arabaya binip inmek, donumu değiştirmek bile mesele oluyor:gitme:Ama dediğiniz gibi, bir taraftan da içimde hareketlerini hep hissetsem diyorum. Arada çıkarsak sevsek, koklasak, sonra tekrar koysak ya da ne bileyim 1-2 gün kocalarımıza taşıtsak olma mı?

Çoook teşekkür ederiz. Doğumdan sonra kısmet olursa Burcu'yu da görmeye geliriz. O zaman şahsen tanışırız inşallah

İçimden bir ses bugün sürpriz bir doğum haberi alacağız diyor. Hayırdır inşallahCADIARZU

23 temmuz günü sezeryanla çağan adında bir erkek bebeğim dünyaya geldi o kadar yoğun ve yorucu geçiyor ki günlerim ancak bilgisayar basına ancak gecebildim darısı tüm bebek bekleyen annelere

İçimden bir ses bugün sürpriz bir doğum haberi alacağız diyor. Hayırdır inşallahCADIARZU
sabah uyandıgım da bende de bu düşünce mevcuttu. neden acep. bizim şu enerjimize hayranım. hep aynı şeyleri pişirip aynı şeyleri yazıp aynışeykleri hissedip düşünüyoruz..

kaydirigubbakcemile3 ayy sen datlusun ya dimek ogluna yeni oyun cak gönderidn. anaaaaammm kurtlarla oynuyor öylemi..:roflol:

Yumuk oglumuz Servanımızın, yenı gelen fotograflarını eklıyorum.. Allah nazarlardan saklasın..Şunun yumukluğuna bakın yaaa :)))

ayy çok talı bu ya maşallah :)ayyh bende oglmun böyle resimlerini çekip göndermek istiyorum niş. Rabbim sagsalim kavuştursun hepimizi

sizlere moral olsun çok kilo aldım diye dert etmeyin 16. günkü halimiz
derya süpersin. üstelik 2 çocuk annesi. ayy maşallah umarım bizde dogumdan sonra bu hallere döneriz. hatta öle 15 gunde falan iddiam yok 1 ay sonra olsa bile yeter..
normal dogum yaparsam inş. göbeğimi bağlıycam.özel kuşak bezimizi var. kayınvakidemin yıllar öncesinde almanyadan aldıgı bi şey...kaydirigubbakcemile2

:roflol:delikafadulden:roflol: hee sen o leke yuzunden esmer oldunyan i. peeeeeeeeeehh kız millet solaryumlara gider sen dogustan fıstık gibi bronzsun dah ne istiyosun takılma sen böle çok güzelsin çikolata kıvamında. ama bitter...hihoyyyt

yavrucum illa dogumdan hemen önce değil zaten opanikle aklımıza bile gelmez..ben şahsen okumaya başladım. 9.cu aydan sonra okumak yeterli bence Rabbim niyetimizi biliyor. ayrıca 7 yasin suresini bende biliyorum okuyorum hergun 7 tane...

:Saruboceq:

eşim gelince 4 günlük çeşme tatili yapicez. 37. haftamda. gidilir dimii

anm az kaldı sende kavuş biran önce eşine.. ayyh ayrılık sonrası kavuşma ne güzel olurya insan yüzüne bakarken içi titrer..gidin biraz kafanızı dinleyin sen dikkatli ol. yanına çantanıda al nolur nolmas...

monologu ben devralmışım...:)

evet bişeyler yemem gerek. ayyh bu kan ilacı yuzunden aç aç bakliyorum oglum da acıkdı tepinip duruyor. ben az sonra gelirim

ayyyyyyyyyyy bugun 1 agustos..en az 15 gunum var ogluma kavuşmamıza inlş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…