2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

burdayısss mucize gadınıııı

bak evrimde doğuruyooo sen hala bekliyomusunn heee

bekliyorum gypsy gadını... yapacak başka bişey var mı... bekleyeceğiz...

hayırlısı olsun evrişim... çarşamba mübarek kandil günü, bırak şimdi 7-8-9'u :lepi:

canım ben her emzirmeden sonra bakıyorum günde 10 bez falan değiştiriyoruz her defasında zeytinyagı sürüyorum kakası poposuna yapışmasın die ve kasıklarına falan karın ağrısı olmasın die

dereotu üzüm incir ve hoşaf diyordu kızlar ama...

ben açıkçası daha o kısma çalışamadım hocam...
doğurmayı düşünmekten süt artırma kısmına geçemedim henüz :) naniknanik

bi kerem çok gııcksın nie dalga geçiosun bilmios diye soruyos dimeeeeeeee yani çocuk pişik olmaması gerek çok bekletemeyiz

aman ya ne bilim soruyors işte tecrubeli annelere. hayatımda ilk defa ANNE olcamda söylemsi ayıp.ilk defa mşlli olmak gibi bi şey her ayrıntıyı soruyor insannnnnkaydirigubbakcemile3

:roflol:

yerim senin ilk defa anne olmanı :) kaydirigubbakcemile3

sen hele bi çocuğun altını beklet klava: yersin oklavayı topikten kaydirigubbakcemile3

ahhh ahhh bu çatlaklar beni deli ediyo görenler yani yakın olup karnımı gösterdiklerim yazık diyor göbek deliğimin üstünü de geçti herşey Hasan Breat ım içinn
napalım
ayy valla normali bekleyen biri olarak bende korkuyorum ama hayırlısı napalım
maşallah norra boşver resmi olmasa da olur yeter ki bebeğin iyi olsun benimde hiç fotom yok süpriz olcak
esra maşallah maşallah maşallah 41 kere nası bi yanaktır o öle
ay canım geçmiş olsun tarihin çok güzeldi şimdi çarşamba mı olcak kuzey bey. yeterkşi senin ve kuzeyin sağlığı yerinde olsunda ha2gün önce ha 2 gün sonra bakarsın birlikte aynı gün doğururuzkaydirigubbakcemile5
ohhh nst yle oyunda oynuyoruz kızlar birgün bu bebeklerde bizle oyun oynayacaklar işte o zaman nst hıncını bizden alcak pırtlatcaz kaydirigubbakcemile3
burdayısss mucize gadınıııı

bak evrimde doğuruyooo sen hala bekliyomusunn heee

neyse esra sen bence evrimi bekleme artık gelsin yahya bebek senin doğum hikayeni bekliyorum 4 gözle.biraz daha beklersen ben senden önce doğuracam :dance:

aa o gün kandil dimi bende o gün doğurayım barimmm delikafadulden

:sinifsinif:..sen de doğur sen de git...bikaç kişi daha var bugün yarın doğuracak..:gitme:..
okullar kapanırken de böle içimi bi hüzün kaplardı..şimdi de aynı şey oluyo yaa.:gitme:

Canım süt arttırmak için Still Tee diye bir çay var. Milupanın. Hem doktorum önerdi hem de kullanan arkadaşlarım var, faydalı olduğunu söylüyorlar. Bir de bol bol su iç.

ayyy nasıl sakız çiğniyorum şuanda bi görseniz. çıldırmış gibi canım istedi. delü gibi cakkudu cakkudu çiğniyorum şakkıdı ayy kocam gelmeden bu halden kurtulmam gerek adam hepden kafayı sıyırcak noldu bu gadına diyeeedelikafadulden

ya kızlar ben 9 aydır böle olmamıştım son 10 gündür ne duysam ne görsem canım çekiyo son 10 günde 10 kilo alırsam şaşmam yani mesela pinky sakız dedi hemen sakız aldım ağzıma o derece yanicokacimcoook

delü, korkutma eşini... kendine gel bir an önce.... şakkıdı

ben çok istiyorum o günü hem oğlumun adıylada uyumlu olcak inş o güne kadar sabreder oğlum dünkü sancıdan sonra korkuyorum

hayırlısıysa o da olur inşallah...

ben çok istiyorum o günü hem oğlumun adıylada uyumlu olcak inş o güne kadar sabreder oğlum dünkü sancıdan sonra korkuyorum
hee ya senn oglanın ismi berat olcak dimeeee...

hayırlısı bakalım sende 39+ olanlardansın. gypsym sen ve nazandan heran haber bekliyoruz..vereliniortak

pinky canım gece büyük kakasını yapmadıktan sonra degiştirmene gerek yok çünki çok az ıslatıyorlar ama genelde kaka çok oluyor bizim mama takviyesi yaptıgımız için kakalı bezimiz çok çıktı

süt artırma konusunda humana dan genel bi memnuniyet var birde dereotuincir ve bol sıvvı tüketimi ayhh bide mısır yazmışlar. haşlanmış mısır. guzel bi dönemde anne olcas hayırlısı bakalım. araştırmalarım sürüyor. mucize ben dersime çalişyorum..

kız gülistan Allah seni etmesin
çocuk alışmasın diye sidikli boklumu bırakcan heee

kaydirigubbakcemile3 çok ıyı yaa

bekliyorum gypsy gadını... yapacak başka bişey var mı... bekleyeceğiz...
hayırlısı olsun evrişim... çarşamba mübarek kandil günü, bırak şimdi 7-8-9'u :lepi:

Aya yayaya bak bılmıyordum.. vardır herseyde bı hayır demek her zaman en ıysıı ıste.. :)

aa o gün kandil dimi bende o gün doğurayım barimmm delikafadulden

Heh.. sen de gel yancağazıma.. :)) sığışırıss :))

ayy saolasın ya. bu kızlar beni deli etti. sankim ben oglumu çişli kakalı bırakırmışım gibim üstüme üstüme geldiler. dövdüler beniiiiiiiiii:gitme:mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…