2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

comeley sen nasıl baktın ben 25 yaşında kasımda hamile kaldım benide ekle bakalım

Evet çin takviminde öle bir gariplik var arkadaşlar... Ben de yılbaşından önce 25 yaşında olduğum için erkek, yılbaşından sonra 26 yaşında olduğum için kız çıktı. Aslında 25 yaşında gebe kaldım ama 26da doğurucam inşallah hayırlısıyla. Hangisini alıcağımı ben de bilmiyorum a.sa.s

benim bildiğim hamile kaldıgın yaş ve ayın kesiştiği nokta ...
saglıklı sıhhatli olsun bebeklerimizde inş. Allah tamamına erdirsin hepimizi...

evet cnm doğru bılıyosun senınkı ne cıkıyo de bakem senıde eklıyım hihoyyyt

ay bu forum beni pc ye kitledi ... bu saat oldu daha yemek pişircem... allahdan sabahdan hazırladım sadece ocaga koycam.. valla bagımlıklık yapar demişlerdide inanmamıştım...
ama akşam kocacım gelince hayatta bırakma zbeni pc başında ..

irem34, GİZZE, aftabru, comely_08, mercimekim, evriş, arda

Kızlar çok teşekkür ederim, annemle akşam defalarca telefonlaştık. Babam 2 defa aradı, kızım dalga geçmiyorsun, değil mi, diye :))

arda sen nerdesin? Nereye tayin istemiştin?

Arkadaşlarım,
Kaç kilo aldınız şu ana kadar? Merak ediyorum, paylaşırsanız çok sevinirim.

Arkadaşım ben zaten 66 kg ile hamile kaldım. 67' yim. Çok fazla salmıyorum, şekerli şeyleri pek yememeye çalışıyorum. Normalde çikolata, abur cubur bayılırım. Onları kestim. Meyve hep yerdim, şimdi daha çok yiyorum. Cevizden, bademden çıkarıyorum oburluk isteğimi..

:) aftabru, zaten normalde göbekli bir insanım, 3 aylık hamile fotom diye koyarsan benim lisedeki halimi, nasıl gıcık olmayayım. :)) Takıldığımı anlamana sevindim, arada aklıma geliyordu, kız gerçekten alınmış olmasın, diye :)

GİZZE güzel haberlerine çok sevindim. aftabru darısı sırayla senin ve hepimizin başına :))

EVRİŞ, doktorun kim? İzmirli arkadaşlar, doktor önerilerinize ihtiyacım var...

Kızlar biz de bugün evi yavaştan toparlamaya başladık, taşıma şirketi falan araştırdık. Çok zevkli :)) Mutluyum, mutlusun, mutlu..

kiz ben senin bu yediklerini okurken bi fena oldum, sen nasil yiyorsun???pekmez ne faydasi var, gecen markette alayim dedim, sonrada kilo yapar diye korktum??

ÇİN TAKVİMİNE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİ

1,babymom........kız.............................. 1,dide .......................erkek
2,tuana3434.......kız............................. . 2,petrik....................erkek
3,aftabru..........kız............................ .. .3,başak3...................erkek
4,defnedamla...kız............................. ...4,desdona.................erkek
5,perlin..............kız......................... .... 5,lalece....................erkek
6,gamze_hlm.....kız............................. .6,norraa...................erkek
7,comely_08......kız............................. .7,esrako...................erkek
8,eftalya66........kız............................ .. 8,nilüfersahh...........erkek
………………………….......................... 9,aidaa……………...erkek
……………………………………………...10,figenn……………..erkek
………………………………………….......11,kayra42…………..erkek
...........................................................12,başak35...............erkek
...........................................................13,pinky42................erkek
...........................................................14,gizze....................erkek
DOKTOR CİNSİYET TAHMİNLERI TAHMİNLERİ

GİZZE………….KIZ
kızlar eklemedıklerım yazsınlar çin takvimine göre cınsıyetlerı bende buraya eklıyeyım

kızlar bu arada kafanız karısmasın hamıle kaldığınız yaşınız ve hamıle kaldıgınız ayın kesişimi bebiş cinsiyetını verıyo yaaaaaa ZUZULARIM BENIM

ama comely birşey söyleyeceğim yanlış hatırlamıyorsam aftabrunun bhcg si baya bir düşüktü 20 lerde falandı.onunki yüzde yüz erkek bak demedi deme..

Gizze bu arada senın yasın ama hamışe kaldıgın yas yanı ne kasım ayında hamıle kaldın yasınıda bana de bakem çelişki var burada çünkü

ama comely birşey söyleyeceğim yanlış hatırlamıyorsam aftabrunun bhcg si baya bir düşüktü 20 lerde falandı.onunki yüzde yüz erkek bak demedi deme..

VALLA BITANEM OLABILIR TABIKI BU TAKVİM YANLIZ % 90 TUTUYO TUTMAZSA O %10 KISMINA GEÇER:roflol: VALLA BEN COK DENEDIM AMA BILEMICEM

hadi bakalım inşallah.ya gizze sen ne kadar çabuk öğrenmişsin.artı kız çocukları daha geç gösterir arkadaşım 18.haftasında zar zor öğrendi.kız erkek olmasın bu...

buarada yazilari ancak bitirdim, 2 saat ayrildim, dunya olmus...
basak kayra tebrikler kizlarr, aftabru canim iyi haberlerle gelirsin insallah..

Ah kıyamam sana baby.. bende ıkı haftadır ıyıyımm.. absladım yıne yemeye az az.. ama ondan once hakıkaten ne guzel günlerdi.. yemenin sonu yoktu :) Buna da şükür neyse...

Kayra gözün aydın arkadasım, darısı başımıza inşallah...

Aftabru bakalım rabbim yanında olsun aksam gırmeye calısıcam bu arada artık gündüzleri giremeye bılırım kızlar sızlerden nasıl ayrı kalırım bılmem ama her an değişiklık olabılır nete gıremeyebılırım yanı of artık aksqamlrı gırmeye calısırım bende

kiz ben senin bu yediklerini okurken bi fena oldum, sen nasil yiyorsun???pekmez ne faydasi var, gecen markette alayim dedim, sonrada kilo yapar diye korktum??

Norracımm bu benim görevim.. :1rolleyes: Ben bebişiçin yaşıyorum diyorum kendimeeee, daha kolay oluyor yemesi içmesi.. :), o yüzden bu konuda asker edasıyla besleniyorum, seviyorum, sevmiyorum demiyorum, bunları yiyorum içiyorum.. pekmezin faydasını buraya saya saya bitiremem, ama en azından şunu bil, kan yapar, demir oranını yükseltir ki.. bebek ve senin için en kıymetli şeylerden biri demir oranını yüksek tutmak.. hatta ben de normali de var ama harnup pekmezi daha kıymetli diye Antalya dan getirttik biz onu..

Karı - koca bebiş için kısaca dıyoruz ki: Söz Konusu Evlat İse.. Gerisi Teferruattır :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…