2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Kayracım gözün aydın. herşeyin normal çıkmasına sevindim. Ben de birinci trimester taraması yani 2li testine bakılanların 3lü teste ihtiyacı olmadığını sadece 22. haftada daha detaylı bir ultrason taramasından geçtiğini öğrendim. Ayrıca 2li testin güvenilirliği %93 müş arkadaşlar. Dün 2li test için gittiğimde bir bilgilendirme yazısı vermişti okumam için oradan öğrendim. Yalnız benim doktorum 16. haftada omuriliğe bakmam için çağırmıştı beni. 20 şubata randevu verdi.

Neyse hepimizin bebekleri sağlıkla sıhhatle gelir inş arkadaşlar...

saol arkadaşım darısı tüm bekleyenlerin başına.benim doktorum aslında ikili istemedi ben başka bir yere yaptırdım tedbiri elden bırakmamak için.o direk üçlü istiyor.ama iyikide yaptırmışım.en azından içim rahat.detaylı ultrasona bende gireceğim açık omurilik riskli ya onun için ve organ gelişimine bakılıyor.

kızlar bana kızanlar var biliyorum ama tek kızım ve çok yalnızdım.annem tek dostum sırdaşımdı.o yüzden deli gibi kız istiyorum.ama herşeyden önemlisi sağlıklı sıhhatli özürsüz kusursuz zamanında doğsun.bugün test sonucumu beklerken bunu anladım.
allahım kimseyi evladıyla sınamasın...

basakcım masallah cok buyumus allah 49 cm oldugu gunleride gostersin insallah

inşallah canım sanırım 8 aylarda olur 49 cm genelde bebekler 50 cm ve üzeri doguyorlar valla kucagıma almak için inan o kadar sabırsızımki gözüm takvimde günler geçmek bilmiyor görende sanki ilk defa anne olucam zanneder kızımda bile bu kadar heycanlanmamıştım ayyyy yaşlanıyormuyum ne :roflol:

başakcım gözün aydın.ay ne güzel büyümüş bebişin..

kayra çok sevindim senin adına.ne güzel haberler alıyoruz yaa...inşallah hep böyle devam eder..kayra bence erkek geliyo...içime öyle doğdu...üzülme ama...

aftabru hadi sen de hayırlı haberlerle dön..

başakcım gözün aydın.ay ne güzel büyümüş bebişin..

kayra çok sevindim senin adına.ne güzel haberler alıyoruz yaa...inşallah hep böyle devam eder..kayra bence erkek geliyo...içime öyle doğdu...üzülme ama...

aftabru hadi sen de hayırlı haberlerle dön..

canım benim çok sağol.darısı tüm sonuç bekleyenlerin başına.allahım sayfamızı hep mutlu güzel haberlerle donatsın.birimizin gitmesine izin vermesin 9 ay boyunca.canım hep kız diledim ama hayırlısıyla ama allah bilir.ne diyeyim ikiside evlat.

kayracım neden sana kızalımki kız çocugu anneye daha yakın onu birde koynuna alıp saçlarını okşayarak koklayarak uyutması varya dünyaya bedel arkadaşım bende bir oglum olsun çok istiyorum ama saglıgı daha önemli sıhati yerinde olsun eli aygı düzgün olsun başka ne ister insan degilmi

kayra çin takvimine baktınmı?benm arkadaslarımn %90 tuttu...

kızlar acıkcası esim ve bende ilk bebisi kız istiyoruz ama oglanda olabilir oda canımız kanımız saglıkla gelsin yeter . oglan cocukta cok sevimli oluyor benim yigenim var 4 aylık bayılıyorum ona cok cadı :) biz 3 kız kardesiz ondan kız olsun die hevesim var ama herseyden once saglıkla sıhhatle gelsin o riski yasadım Allah kimseye yasatmasın insallah

Aftabru guzel haberlerle bekliyoruz

evet ya mercimekim büyümüş kuzum ama riskli bir yaşda oldugum için nedense hep tedirginim şükür ailemde ve eşimin ailesinde saglık problemi yok ama ebeler beni endişelendiriyor hep olumsuz konuşuyorlar valla resmen moralimi bozuyorlar ama burada yazılarınızı okuyunca kendime geliyorum dogrusu

babymon ama yanlışki o..çünkü ben 25 yaşındayken hamile kladım o takvim ise bana 26 yaşındayken kasımda kaldıgımı işaret ediyor.. yani ben 25 yaşında kasım sonu aralık başı gibi hamile kaldım... bence senn verdiğin siteye göre yanlış.üstelik 4 arkadaşımı denedim yanlış çıktı..

Son düzenleme:
kızlar cok ilginc yılbasından once bu linkten kız cıkıyodu simdi erkek cıkıyo :)))) hangisini kabul etmeliyimki yas 29-kasımdan kız cıkıo ozaman 2009 olmamıstı. yas 30 kasımdan erkek cıkıo :))) kafam karıstı bu bana isaret olsa gerek fazla kurcalamamam icin :)))))kesin oyle

pinky sanırım sen 25i ben 29u kabul etmeliyim herkes cıkana gore -1 yasına bakmalı.

:KK66:ÇİN TAKVİMİNE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİ :KK66:

1,babymom........kız.............................. 1,dide .......................erkek
2,tuana3434.......kız............................. . 2,petrik....................erkek
3,aftabru..........kız............................ .. .3,başak3...................erkek
4,defnedamla...kız............................. ...4,desdona.................erkek
5,perlin..............kız......................... .... 5,lalece....................erkek
6,gamze_hlm.....kız............................. .6,norraa...................erkek
7,comely_08......kız............................. .7,esrako...................erkek
8,eftalya66........kız............................ .. 8,nilüfersahh...........erkek
………………………….......................... 9,aidaa……………...erkek
……………………………………………...10,figenn……………..erkek
………………………………………….......11,kayra42…………..erkek
...........................................................12,başak35...............erkek
...........................................................13,pinky42................erkek
:KK66:DOKTOR CİNSİYET TAHMİNLERI TAHMİNLERİ :KK66:

GİZZE………….KIZ
kızlar eklemedıklerım yazsınlar çin takvimine göre cınsıyetlerı bende buraya eklıyeyım :KK70:

Son düzenleme:
benim bildiğim hamile kaldıgın yaş ve ayın kesiştiği nokta ...
saglıklı sıhhatli olsun bebeklerimizde inş. Allah tamamına erdirsin hepimizi...

X