2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evriş ve norra teşekkürler arkadaşlar evet canım inşallah darısı tüm sonuç bekleyenlerin başına.

kızlar çok acıktım.kendinize ve bebişlerimize iyi bakın.hepinizi çok öptüm...

Tuana3434 ve irem34 size de büyük geçmiş olsun canlarım.. kendinize dikkat edin çok
Gizzecim çok incesin canım, çok teşekkür ederim a.s. İlgin ilaç gibi geldiii walla sırnaşık şey Biraz daha iyiyim ama maalesef tam atlatamadım. Umarım Tuana iyidir. Sende dikkat et canım kendine, ilaç fln da alamadığından zor oluyor hamilelikte :çok üzgünüm:
kızlar ben doktora gidiyorum. çok heyecanlıyım. akşama yazmaya çalışırım. en geç yarın sabah.
Güzel haberlerini bekliyoruz canıım hihoyyythihoyyyt

Aftarbu hayırlı haberlerle gel
Kayra gözün aydın herşeyin normal çıkmasına sevindim, darısı başıma : )

Comely, gebe kaldığım yaşım 25. Aslında 25 yıl 7 ay gibi. Kasım ayında gebe kaldım. Bu durumda erkek olması gerekiyor değil mi?

Bu arada seni arkadaş listeme ekledim. Resimlerimi görebilirsin. Petrik ve aftabru yorumlarınız için teşekkür ederim.

babymom un verdiğin linke göre baktım şimdi çin takvimine kız çıkıyor
aralık ayında baktıgımda erkekti nasıl olcak şimdi hangisi doğru acaba kaydirigubbakcemile3

babymom un verdiğin linke göre baktım şimdi çin takvimine kız çıkıyor
aralık ayında baktıgımda erkekti nasıl olcak şimdi hangisi doğru acaba kaydirigubbakcemile3

hiçbiri kesin doğru değil.bunlar eğlence için hazırlanmış linkler.tıpkı kadınların günlerde fal bakmaları gibi:1rolleyes:

arkadaslar ben hepsinide denedim hepsinde erkek cikti.bu arada bir sorum var son adet tarihimin ilk günü 29 ekim ama ben kasim olarak verdim cünkü ekimde hala hastaydim...hamile kalmam mümkün degil..o yüzden kasim yazdim..dogrumu yaptim acaba????

:KK66:ÇİN TAKVİMİNE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİ :KK66:

1,babymom........kız.............................. 1,dide .......................erkek
2,tuana3434.......kız............................. . 2,petrik....................erkek
3,aftabru..........kız............................ .. .3,başak3...................erkek
4,defnedamla...kız............................. ...4,desdona.................erkek
5,perlin..............kız......................... .... 5,lalece....................erkek
6,gamze_hlm.....kız............................. .6,norraa...................erkek
7,comely_08......kız............................. .7,esrako...................erkek
8,eftalya66........kız............................ .. 8,nilüfersahh...........erkek
………………………….......................... 9,aidaa……………...erkek
……………………………………………...10,figenn……………..erkek
………………………………………….......11,kayra42…………..erkek
...........................................................12,başak35...............erkek
...........................................................13,pinky42................erkek
...........................................................14,gizze....................erkek
:KK66:DOKTOR CİNSİYET TAHMİNLERI TAHMİNLERİ :KK66:

GİZZE………….KIZ
kızlar eklemedıklerım yazsınlar çin takvimine göre cınsıyetlerı bende buraya eklıyeyım :KK70:

benide eklermisin...:emir_bebek:Erkek gamyoncuiremsu

ne kadar güzel atanan arkadaşlara hayırlı olsun ama ben atanamadım anamdan kocamdan uzakta bebeğimle yalnız yola devam.senağlama

Merhaba Arda,

Bu konunun ilk yazısı sana ait olduğundan sanırım oradan hatırlıyorum seni ama üzülme lütfen. Ben de senin gibi ailemden ve eşimden uzakta bir hamilelik geçiriyorum. Ailem bursada ve eşim Kars'ta askerlik görevini yerine getiriyor. Ama şükür ki işimiz var çalışıyoruz en azından. Farkındayım ki çokk zor ve çok yalnız kalıyoruz ama inşallah bebeklerimize kavuştuğumuz zaman herşeyin acısını çıkartırız...

kızlar amma kaynatmışsınız
lalce
allah yardımcın olsun kayınvaliden kabus gibi.öyle bir kadına çocuk güvenilmez
tazefasulye
gözünaydın canım annenin yanına gidiyorsun ne güzel

tuana3434
geçmiş olsun canım kendine dikkat et lütfen

comely
sigaradan her çekişinin bebeğine ulaşıp onu öksürttürdüğünü biliyormusun canım bir dergide okumuştum ve çok etkilenmiştim

gizze
gözünaydın canım ilk sen verdin cinsiyet haberini

başak 35
seninde gözünaydın böyle güzel haberler duymak ne güzel

kayracığım
seninle aynı olduk bende bugün 13+5 oldum ve 29 temmuz doğum tabii 10 gün sonra kontrole gittiğimde kaç çıkarım bilmiyorum

kızlar ikili testte aç tok olmak önemli değil ben o gün dört boyutlu ultrasona da girdim organlara bakıldı ense ölçümü kol bacak ölçümü yapıldı.doktor bir kağıt doldurdu son adet tarihimi kilomu yaşımı ense ölçümünü yazdı sonrada kan verdim.diyarbakırda bir hastahanede yaptırdım ve ekstra ücret ödemedim sevkle yaptırdım

kızlar şuana kadar bir kilo aldım ama göbeğim hala çıkmadı ama ongün sonra kilo almış olabilirim
hergün iki bardak süt bir yumurta 3-4 ceviz kuru üzüm ve hergün farklı meyve haftada birgün balık ve et yemeye özen gösteriyorum.

EVRİŞ, doktorun kim? İzmirli arkadaşlar, doktor önerilerinize ihtiyacım var...

Kızlar biz de bugün evi yavaştan toparlamaya başladık, taşıma şirketi falan araştırdık. Çok zevkli :)) Mutluyum, mutlusun, mutlu.. [/B][/FONT]

Canım ben Balçova İlgi'de Saime hanıma gidiyorum şimdilik. Fiyat da ilgi de süper. Çok konuşkan, pozitif enerji veren ve beni rahatlatan bir kadın. Ama doğuma 3 ay kala falan dokuz eylüle geçmeyi düşünüyorum çünkü o kadar küçük bir hastanede doğum yapamam:1no2:

kıslar valla hızınıza yetişemiyorum.şöyle bi okudum yazdıklarınızı.benim şu aralar merak ettiğim ikili testimiz cok korkuyorum yaa ben.hepinizin haberlerine cok sevindim.onları görmek cok güzel bi duygu.bende cinsiyeti cok merak ediyorum benim b-hcg 42 ydi.

kızlar bugunum cok kotu gecti eve geldigimde mutfaga bile giremedim esim hazırladı sofrayı sagolsun.sonrada uyudum biraz anca toparladım ama hala halsizlik var bide gaz var cok fena . allah yardımcımız olsun ins guzel gunler bekliodur hepimizi

canım geçmiş olsun ilerleyen günlerde inşallah halsizligin biter gerçekten kötü oluyor insan benimde oluyordu megersem tansiyonum çok yükseldigi içinmiş şimdi tuzsuz yemeye çalışıyorum arada bir tansiyonunu ölçmeyi ihmal etme

kızlar bugunum cok kotu gecti eve geldigimde mutfaga bile giremedim esim hazırladı sofrayı sagolsun.sonrada uyudum biraz anca toparladım ama hala halsizlik var bide gaz var cok fena . allah yardımcımız olsun ins guzel gunler bekliodur hepimizi

geçmiş olsun arkadasım hastamısın?valla gaz sorunu bende de var akşamlrı davul gibi oluyorum karnım kocaman oluyo.gaz olmasa göbişimin bu halni cok seviyorum:roflol::roflol::1rolleyes::1rolleyes:

basakcım tansiyonum dun olculdu normaldi ama isten cıkmadan once ayran yaptım ictim biraz tuzlu olmustu belki o yukseltmistir ama sAbahtan beri bulanıodu

figencim bulantım oldu butun gun ama aksam eve gelince daha fena oldu aksamları carpıo zaman zaman beni

evet canım tuzlu şeyler ani tansiyon yükselmesine neden oluyor imiş hamilelikte özellikle ebe bunun için uyardı ben şimdi özellikle tuzdan uzak duruyorum

sabahleyin eşimi işe gönderdikten sonra kızım uyurken banyo ve wc temizligi yaptım yaklarımı üşüttüm galiba şuan karnım davul gibi şişti rahatsız olmaya başladım ne yapsamda ayaklarımı yinede üşütüyorum terliklerimle adeta bir bütün halindeyim yataktan kalkarken bile direk terliklerimi giyerim ama üşütmektende kurtulamıyorum bir türlü

X