2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

defnemmm gelmiş gitmişsin
demek sendede göğüs sıkıntısı oldu ama sütünün olması harika bi haber çok sevindim
bi an önce iyileşir umarım göğüs uçların lansinoh kullanmıyomusun?bepantede iyi geliyor demekki
foto istiyoruz en kısa süredeee

mercimekim maşallah kuzuna canım
kilosu çok güzel ama normal doğum için gününü beklersen seninki tosuncuk olabilr birazcıkkk
benimki şimdilerde o kilolarda çünkü ve doktor yinede risk olabilme ihitmali var dedi sezo olabilrsn dedi
hayırlısı olsun artık

olabilir evet..birazcık kilolu gibi..dr.a da bırakıcam yaa..ne derse o olsun..

sen ne durumdasın daha iyisin dimi??

ayyy bulantı ishal ve üşüme gibi titreme ayy ben azcık yokum kızlar...bişeyler yiyiyp uzanayım. pijamalarımı giydim yine üşütmüşüm sanırım. uzun kollu uzun bacaklı pijamalarlayım şuan ve terlemiyorum.. gelirim sonra bye..

ayy gülistanımmm
aynı bendeki belirtilerr git yat hemen
haşlanmış patates-yoğurt-kola üçlüsü burkomun dediği gibi birebirrr
terleee sonra güzel bi duş al kimse varmı yanında
bide tavuk suyuyla şehriye çorbası yapsınlar sana çok iyi geliyor

çıkma esra'cım..nolur nolmaz evinde kal bu ara..akşamları mami çıkarsın arabayla felan...dikkat etmeliisn.

Pinky geçmiş olsun canım...dikkat et kendine..

ben de uyuyayım biraz, geç yattım erken kalktım dr.a gidicez diye..göz kapaklarımı kaldıramaz oldum..

çıkmıcam zati mercimekim akşamda mami çıkartmıyo yorgunum falan muhabbetine dayanıcaz artıkın

kızlar dün gece 2 defa sancı yaşadım ölüyorum sandım ve bu gece doğuracağım.her gece olduğu gibi uyuyamadım kalktım biraz diğer odalarda sürüneyim de uykum gelsin diye oğlumun odasındaki kanepeye gittim.allahım tam yatacakken kasıklarıma bir sancı girdi ne oturmak ne yatmak ne yürümek mümkün.sanki kafası kukumun üstünü zorluyo sürünerek giittim yatağa ama yatamıyorum şöle sırtım yüksekte uzandım gece 1 defa daha oldu ölüyorum sandım kızlar.ki benim acı eşiğim yüksektir kolay kolay sancım var demezdim ama çok korktum kızlar doğum olayından tırstım
Yapma yav:1shok::1shok:Ben de tırstım bak şimdi. Allah hepimizi bir avazda kurtarsın inşallah. Sağ salim, şöyle bir çırpıda:Saruboceq:
günaydın kızlar..,

dr.kontolümüz iyi geçti çok şükür..oğlum 3.460 gr.olmuş..henüz kanala girmemiş ama yüzü arkaya bakıyor...olması gerektiği gibi yani..beklemedeyiz anlıycağınız..çanağa haftaya bakılcak..durum budur..
Maşallah oğluşuna:nazar:Uslu kuzu, yapması gerekeni biliyor demek ki annesi. Sırasını bekliyoryerimseniben

ayy gülistanımmm
aynı bendeki belirtilerr git yat hemen
haşlanmış patates-yoğurt-kola üçlüsü burkomun dediği gibi birebirrr
terleee sonra güzel bi duş al kimse varmı yanında
bide tavuk suyuyla şehriye çorbası yapsınlar sana çok iyi geliyor

Çocukluğumdan beri bir ayar tutmaz benim bağırsaklar. İshal olmazsa kabız, kabız olmazsa ishalkafamçokkarıştıSon birkaç senedir rahatım. Yani ishali de kabızlığı da bana soracaksınız:jeyyar:

furkommm senin tickerdan yapmaya çalışıyorum
becerebilirsemmm
doktorun verdiği tarihe göree
günüm kalmadı ben ticker derdindeyim
ama kocaman ya çok hoşuma gidiyooo delikafadulden

Evrosum gecmıs olsun.. Allah yardımcın olsun kuzum..

gunaydın dun gece erken uyudum
gece 4te mide bulantısı yanması ile uyandım cırcır kusma biarada perperisan oldum
suanda bisey yemeye cesaret edemiorum bakalım ne olcak
ya milletin salgını bana gecti yada benimki dogum oncesi sendromu olandan
birazda tiksinti var ilk gunlerdeki gibi
gun icinde yazarım gelismeleri

Gecmıs olsun cıgerım..

günaydın kızlar..,

dr.kontolümüz iyi geçti çok şükür..oğlum 3.460 gr.olmuş..henüz kanala girmemiş ama yüzü arkaya bakıyor...olması gerektiği gibi yani..beklemedeyiz anlıycağınız..çanağa haftaya bakılcak..durum budur..

Masallahh ogluna mercımekım..

ayyy bulantı ishal ve üşüme gibi titreme ayy ben azcık yokum kızlar...bişeyler yiyiyp uzanayım. pijamalarımı giydim yine üşütmüşüm sanırım. uzun kollu uzun bacaklı pijamalarlayım şuan ve terlemiyorum.. gelirim sonra bye..

Sana da gecmıs olsun Pınkymm.. gercekten de üşütmüşsün.. kıyamam.

Hava nasıl esıyor gece.. balkonda yatıyorus malumat.. göçebeler gibi.. veeeee ben o serınlıkte bıle terledım, ya resmen esıntı var ve ben terlıyorum.. baba ne berbat bısıymıs bu yaa.. yıllarca elım ayagım buz gıbı gezdım.. megersem o hıc dert degılmıs yaf.. bıtkım artık alev alev yasamaktan mafoldumben

günaydın kızlar..,

maşallahhh bebeğine mercimekim :nazar:
evroş sırada sen nazan ve gypsym esram var. maşallah 39+ lı haftalardasınız korkma hiç vaktidir artık. hayırlısıyla kavuş yavruna..
valla gün yaklaştı tırsıyorum çaktırmasamda bakalım bekliyorum
Yapma yav:1shok::1shok:Ben de tırstım bak şimdi. Allah hepimizi bir avazda kurtarsın inşallah. Sağ salim, şöyle bir çırpıda:Saruboceq:

:

Evrosum gecmıs olsun.. Allah yardımcın olsun kuzum..

.

saolun canlarım inşallah hepimiz kolayca bebişlerimizi kucağımıza alalımkaydirigubbakcemile5

hiiihoooo
olan tickerımdanda oldmmm
aslında ticker yapmim benn
belkide o günleri sayıyo diye ben doğuramıyorummm
:gitme:

e şimdi ben bu tickerı doktorun verdiği tarihe göre yaptım
bu sefer bebek 5 günlük gözüküyo
doğurdumda haberimmi yok yaaaa
değiştireyim ben şunu eski haline yaaaa

Hava nasıl esıyor gece.. balkonda yatıyorus malumat.. göçebeler gibi.. veeeee ben o serınlıkte bıle terledım, ya resmen esıntı var ve ben terlıyorum.. baba ne berbat bısıymıs bu yaa.. yıllarca elım ayagım buz gıbı gezdım.. megersem o hıc dert degılmıs yaf.. bıtkım artık alev alev yasamaktan mafoldumben

evrişim ya ben normalde o kadar yanan bir insan değildim.şimdi her yerimden buhar çıkıyo resmen menopozlular gibi oldum. kayınvalidemde gülüyo bak bana yanıyon diyodun gördün mü şimdi diye dalga geçiyo.allah yüzümüze baktı bide havalar bu sene yağmur falan normalden serin geçiyo ya geçen sene ghibi olsaydı heralde buzdolabında yaşamak zorunda kalırdıkkafamçokkarıştı

e şimdi ben bu tickerı doktorun verdiği tarihe göre yaptım
bu sefer bebek 5 günlük gözüküyo
doğurdumda haberimmi yok yaaaa
değiştireyim ben şunu eski haline yaaaa

esra senin işte zor be annem doğuramadın gitti ayy artık insan biran önce gelsin istiyo helede sancı olunca

X