2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

günaydınnnn günaydınnn uykucular kaldıramadınız popolarınızı değilmi yatın azıcık daha yatın. tadını çıkarın... geçmişe bakamadım. evrimcim sağolsun aradı, sesini duymak gerçekten güzeldi.. hepinize selamlarımı sevgilerimi yolladım, eminim almışsınızdır, sizlerinde iyi dileklerini ben aldım, teşekkür ederim. giremedim internete hiç yatmadım ama hep tam oturmuşken bişeyler oldu. yazamadım.

deniz kızımda bende çok iyiyiz. 3. 050 gr kızım son ultrasonda 3.200 görünüyordu. epiduralle başlayıp genel anesteziyle bitti doğumum. kızım alındıktan sonra belimde çok ağrı hissettim, belki psikolojiktir bilmiyorum - kızım alındıktan sonra ayık kalmanın bir anlamı olmadığını düşündüm galiba dikiş aşaması hiç heyecanlı değildi-bayıltmalarını istedim daha doğrusu mızıldandım bağırdım beni uyutsanız daha iyi dedim onlarda öyle yaptılar, bu arada aramızda çok ankaralı yok ama belki rastgelen olur,

akay hastenesinde doğum yaptım drum. tolga ecemişti. inanılmaz memnun kaldım herşey o kadar mükemmeldi ki hiç beklemediğim kadar, doktorumdan zaten emindim ama hastane konusunda tereddtlüydüm biliyorsunuz sinoptan geliş gidiş yaparak doktor aradım ve birazda şanssızdım ama kesinlikle doğru karar vermişim, eşimde girecekti ameliyata resim kamera görevi onundu o yüzden başka birini düşünmemiştim ama kendisi son anda giremeyeceğine karar verdi gerçekten benden daha heyecanlıydı, son anda olunca bende takıldım tabi neyse doktorum teknisyenlerden birine verdi kamerayı, kızım alınıpda çıkana kadar çekildi görüntüleri çok çok güzel, imkanınız varsa mutlaka görüntüleyin. herşey ve herkes o kadar eğlenceliydiki görüntüler kahkaha sesleri gülüşmeler bağrışmalar dolu, hastaneye ve tolga ecemişe çok çok çok teşekkür ediyorum. umarım sizlerde hastane ve doktor tercihinizde şanslısınızdır. gerçekten çok önemli,
özellikle paylaşmak istediğim şey başınıza gelir gelmez bilemem ama ben göğüs uçlarımda çok sıkıntı yaşadım, odaya çıkar çıkmaz emzirmeye başladım, sütümde hiç sorun olmadı, hem epidural hem genel anestezi olduğum halde, ama benim göğüs uçlarım çok küçük ve ameliyat nedeniyle bebeği istediğiniz gibi tutmakta zorlanıyorsunuz, dahası ben emzirmeyle ilgili çok şey bilmiyordum, göğüs uçlarım yara oldu kanadı, biriyle emzirmekzorunda kaldım diğeri doldu ağrıdı slikon uç aldım filan eziyet oldu şimdi iyi sayılır bepanten kremle iyileştirdim en azından slikonsuz emzirebiliyorum az acıyla ama siz internetten ya da başka yollardan doğru emzirme tekniklerini bulun okuyun videolarını izleyin çalışın tamamen yanlış emzirmeden kaynaklanıyormuş. acele öğrenin.

geçen cumadan beri doğum yapan vardır mutlaka bakamadım ama gözüaydın olsun kim varsa,
resim ekleyeceğim fırsat bulunca şimdi kaçıyorum hepinizi öpüyorum, sağlıkla iyi haberlerinizi almak dileğyle...

gunaydın dun gece erken uyudum
gece 4te mide bulantısı yanması ile uyandım cırcır kusma biarada perperisan oldum
suanda bisey yemeye cesaret edemiorum bakalım ne olcak
ya milletin salgını bana gecti yada benimki dogum oncesi sendromu olandan
birazda tiksinti var ilk gunlerdeki gibi
gun icinde yazarım gelismeleri

ben hiç ıkınmayı bilmem de.... kabız olmadım hayatımda....
kaydirigubbakcemile3Ben çok tecrübeliyimdir o konuda:jeyyar:
efrrimmmm nereeee
daha karpuz kesicezzzz
zaten karpuz yiyemiyorum cırcırdan dolayııı mafoldumben
Ye güzelim ye, karpuzun zararı olmaz abartmadığın sürece. Kavun, kayısı, vişne, erik, incir yeme
şincik şöle bi sancım gelse suyum patlasa nişanım gelse 3 üde aynı anda
ayy ne güzel olardıııı
gece gece fanteziye bakkk
zemuszemus
Amiiiinkaydirigubbakcemile3
gece 4te mide bulantısı yanması ile uyandım cırcır kusma biarada perperisan oldum

Geçmiş olsun güzelim ya. Sen hemen kendine bir patates haşla. Patates-yoğurt bol bol ye. 1-2 bardak da kola içsen arada ishale çok iyi geliyor. Karnını sıcak tut ve bol bol dinlen. En kısa zamanda atlatırsın inşallah

Bu arada liste konusunda bana destek olan arkadaşlara çooooook teşekkürleropuyorumnanaktanİçimin yağlarını erittinis:gitme:SEFİYORUM SİSİ BEA!Şeniz

günaydınlarrr güzel anneler

günaydınnnn günaydınnn uykucular kaldıramadınız popolarınızı değilmi yatın azıcık daha yatın. tadını çıkarın... geçmişe bakamadım. evrimcim sağolsun aradı, sesini duymak gerçekten güzeldi.. hepinize selamlarımı sevgilerimi yolladım, eminim almışsınızdır, sizlerinde iyi dileklerini ben aldım, teşekkür ederim. giremedim internete hiç yatmadım ama hep tam oturmuşken bişeyler oldu. yazamadım.

deniz kızımda bende çok iyiyiz. 3. 050 gr kızım son ultrasonda 3.200 görünüyordu. epiduralle başlayıp genel anesteziyle bitti doğumum. kızım alındıktan sonra belimde çok ağrı hissettim, belki psikolojiktir bilmiyorum - kızım alındıktan sonra ayık kalmanın bir anlamı olmadığını düşündüm galiba dikiş aşaması hiç heyecanlı değildi-bayıltmalarını istedim daha doğrusu mızıldandım bağırdım beni uyutsanız daha iyi dedim onlarda öyle yaptılar, bu arada aramızda çok ankaralı yok ama belki rastgelen olur,

akay hastenesinde doğum yaptım drum. tolga ecemişti. inanılmaz memnun kaldım herşey o kadar mükemmeldi ki hiç beklemediğim kadar, doktorumdan zaten emindim ama hastane konusunda tereddtlüydüm biliyorsunuz sinoptan geliş gidiş yaparak doktor aradım ve birazda şanssızdım ama kesinlikle doğru karar vermişim, eşimde girecekti ameliyata resim kamera görevi onundu o yüzden başka birini düşünmemiştim ama kendisi son anda giremeyeceğine karar verdi gerçekten benden daha heyecanlıydı, son anda olunca bende takıldım tabi neyse doktorum teknisyenlerden birine verdi kamerayı, kızım alınıpda çıkana kadar çekildi görüntüleri çok çok güzel, imkanınız varsa mutlaka görüntüleyin. herşey ve herkes o kadar eğlenceliydiki görüntüler kahkaha sesleri gülüşmeler bağrışmalar dolu, hastaneye ve tolga ecemişe çok çok çok teşekkür ediyorum. umarım sizlerde hastane ve doktor tercihinizde şanslısınızdır. gerçekten çok önemli,
özellikle paylaşmak istediğim şey başınıza gelir gelmez bilemem ama ben göğüs uçlarımda çok sıkıntı yaşadım, odaya çıkar çıkmaz emzirmeye başladım, sütümde hiç sorun olmadı, hem epidural hem genel anestezi olduğum halde, ama benim göğüs uçlarım çok küçük ve ameliyat nedeniyle bebeği istediğiniz gibi tutmakta zorlanıyorsunuz, dahası ben emzirmeyle ilgili çok şey bilmiyordum, göğüs uçlarım yara oldu kanadı, biriyle emzirmekzorunda kaldım diğeri doldu ağrıdı slikon uç aldım filan eziyet oldu şimdi iyi sayılır bepanten kremle iyileştirdim en azından slikonsuz emzirebiliyorum az acıyla ama siz internetten ya da başka yollardan doğru emzirme tekniklerini bulun okuyun videolarını izleyin çalışın tamamen yanlış emzirmeden kaynaklanıyormuş. acele öğrenin.

geçen cumadan beri doğum yapan vardır mutlaka bakamadım ama gözüaydın olsun kim varsa,
resim ekleyeceğim fırsat bulunca şimdi kaçıyorum hepinizi öpüyorum, sağlıkla iyi haberlerinizi almak dileğyle...

maşallah kızına da sanada .önerilerin için saol geçmiş olsun canım

BURKO ben yazana kadar arkadaş çıkmıştı gene yazdım ama okudumu bilmiyorum sen bizim için okadar uğraşıyosun sıkma canını

GÜNAYDIIIIIIIIIIIINhihoyyyt

sabaha kadar esryala ugraştım rüyamda. ayyyh çok meraktayımö. hatta ikizdibebekler biri kız biri erkek. ayyh yaa topik fena halde bilinç altıma işliyorr

kızlar dün gece 2 defa sancı yaşadım ölüyorum sandım ve bu gece doğuracağım.her gece olduğu gibi uyuyamadım kalktım biraz diğer odalarda sürüneyim de uykum gelsin diye oğlumun odasındaki kanepeye gittim.allahım tam yatacakken kasıklarıma bir sancı girdi ne oturmak ne yatmak ne yürümek mümkün.sanki kafası kukumun üstünü zorluyo sürünerek giittim yatağa ama yatamıyorum şöle sırtım yüksekte uzandım gece 1 defa daha oldu ölüyorum sandım kızlar.ki benim acı eşiğim yüksektir kolay kolay sancım var demezdim ama çok korktum kızlar doğum olayından tırstım

GÜNAYDIIIIIIIIIIIINhihoyyyt

sabaha kadar esryala ugraştım rüyamda. ayyyh çok meraktayımö. hatta ikizdibebekler biri kız biri erkek. ayyh yaa topik fena halde bilinç altıma işliyorr

bende aynı durumdayım pinky gece boyu sizlerle yazışıyorum doğum fotları görüyorumdelikafaduldendelikafadulden

evroş sırada sen nazan ve gypsym esram var. maşallah 39+ lı haftalardasınız korkma hiç vaktidir artık. hayırlısıyla kavuş yavruna..

günaydın kızlar uykusuz gece geçirmişsiniz yine bende bende yavru kuş 1:25 ti bi uyandı sat 3 ü geçiyordu hala uğraşıyordum anneciğim kalktı kalktı geldi ama varlığı bile yetiyormuş uykusuzum ama psikolojikman rahat olduğum için daha dinçim
sütüm artmıyor kızlar ne yaptıysak aynı doymuyor kuzu hala mama destekli devam ediyorum ne yapacağım bilemedim ama olduğu kadarda emziriyorum
toipk rüyalrı bende de mevcut ama uykusuzluktan tam hatırlıyamıyorum

deryacım umarım sütün artara ama doktorlar hep emdikçe aratacagını stresin çok etkili oldugunu söyluyolar...

sen daha tecrubelisin gerçi ama en az 3 lt su içmelsin bide dereotunu denesen..Allah yardımcın olsun canım ya..

günaydın kızlar
sabahın 7 sinden beri ayaktayım ama topiğe giremedim sorun vardııı
deli oldum yaaa
bıktım artık şu sitedeki sorunlardannn

bugun mide bulantım var. henuz kahvaltı yapmadım ondanmıdır acaba. malum demir hapından sonra 1 saat bekliyorum ya bugungeç içtim.

günaydın kızlar
sabahın 7 sinden beri ayaktayım ama topiğe giremedim sorun vardııı
deli oldum yaaa
bıktım artık şu sitedeki sorunlardannn
yafruuum gece hep seni gördüm rüyamda..dogurmuştun üstelik ikizdi bir kız bir erkek..Alllah hayra getirsin..ama bugun senden dogum haberi alırıs diye umutlanmıştım açıkcası...

bu arada bende ishal oldum..ayyy çok feci yaa...bagırsak garısı harbi sancıya benziyomuş esram. malum ben sancıyı bildiğim için...kaydirigubbakcemile3

günaydınnnn günaydınnn uykucular kaldıramadınız popolarınızı değilmi yatın azıcık daha yatın. tadını çıkarın... geçmişe bakamadım. evrimcim sağolsun aradı, sesini duymak gerçekten güzeldi.. hepinize selamlarımıki hiç şey başınıza gelir gelmez bilemem ama ben göğüs uçlarımda çok sıkıntı yaşadım, odaya çıkar çıkmaz emzirmeye başladım, sütümde hiç sorun olmadı, hem epidural hem genel anestezi olduğum halde, ama benim göğüs uçlarım çok küçük ve ameliyat nedeniyle bebeği istediğiniz gibi tutmakta zorlanıyorsunuz, dahası ben emzirmeyle ilgili çok şey bilmiyordum, göğüs uçlarım yara oldu kanadı, biriyle emzirmekzorunda kaldım diğeri doldu ağrıdı slikon uç aldım filan eziyet oldu şimdi iyi sayılır bepanten kremle iyileştirdim en fırsat bulunca şimdi kaçıyorum hepinizi öpüyorum, sağlıkla iyi haberlerinizi almak dileğyle...

iyi haberlerini aldık evrimden allah razı olsun..kızının fotosunu da yakında zamanda eklersen çok seviniriz..inşallah emzirme ile ilgili bi sorun yaşamaz hiç kimse..kendine ve bebişe çok dikkat et..

her ikisi de olabilir tabiki..doğum öncesi annede iştahsızlık ve kilo kaybı da olabiliyomuş..

bende dido ile uğraştım rüyamda yaa hayır olsun çok absürt bi rüyaydı birileri yorumlasın şu rüyayıııı

dido batmanda aynı şimdi olduğu gibi yani..bahçeli bi evi var bigün allahın batmanlısı bi herif evin bahçesinin kapısından didoya sulanıyor hergün gitgel rahatsız ediyor gerek bakarak gerek sözle tacizler (hey yarabbim ne alaka ise) bigün kapıyı açık bulup didoya saldırıyo ve dido bu herifi bıçaklayıp öldürüyo..şaka gibi kabus gibi bide hamile karnı burnunda hapise sokuyolar o kadar sıkıntılar yaşanıyorki eşide kendiside doğumuna günler var bütün topik haberi alıp ağlıyoruz felan sonra salifo suçu üstüne alıyor o giriyo hapise dido bebiişini doğuruyor sağlıkla ama çok sıkıntılı gördüm
çok saçma bi rüya biliyorum ama bende o sıkıntı ile kalktım
acaba diyorum şimdi onda doğum stresi var bende bu yüzden böyle rüyamı gördüm anlamadım gitti :1no2:

günaydın kızlar..,

dr.kontolümüz iyi geçti çok şükür..oğlum 3.460 gr.olmuş..henüz kanala girmemiş ama yüzü arkaya bakıyor...olması gerektiği gibi yani..beklemedeyiz anlıycağınız..çanağa haftaya bakılcak..durum budur..

gülistanım hayır olsun yaa tekizini doğurdukta ikizi kusur kalsın :CüvCüv:
geçmiş olsun sanada demekki salgın var bu ishal herkeste baksana

pervinim sanada geçmiş olsun kuzum
ben atlattım darısı başınıza kuzular

mercimekim maşallah kuzuna canım
kilosu çok güzel ama normal doğum için gününü beklersen seninki tosuncuk olabilr birazcıkkk
benimki şimdilerde o kilolarda çünkü ve doktor yinede risk olabilme ihitmali var dedi sezo olabilrsn dedi
hayırlısı olsun artık

bende dido ile uğraştım rüyamda yaa hayır olsun çok absürt bi rüyaydı birileri yorumlasın şu rüyayıııı

dido batmanda aynı şimdi olduğu gibi yani..bahçeli bi evi var bigün allahın batmanlısı bi herif evin bahçesinin kapısından didoya sulanıyor hergün gitgel rahatsız ediyor gerek bakarak gerek sözle tacizler (hey yarabbim ne alaka ise) bigün kapıyı açık bulup didoya saldırıyo ve dido bu herifi bıçaklayıp öldürüyo..şaka gibi kabus gibi bide hamile karnı burnunda hapise sokuyolar o kadar sıkıntılar yaşanıyorki eşide kendiside doğumuna günler var bütün topik haberi alıp ağlıyoruz felan sonra salifo suçu üstüne alıyor o giriyo hapise dido bebiişini doğuruyor sağlıkla ama çok sıkıntılı gördüm
çok saçma bi rüya biliyorum ama bende o sıkıntı ile kalktım
acaba diyorum şimdi onda doğum stresi var bende bu yüzden böyle rüyamı gördüm anlamadım gitti :1no2:

akşam dido biçsinler ortadan yazdı ya, katliamcı gibiydi hani..ona istinaden görmüş olmayasın..

X