2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bu neee
didonun dediği gibi kendim çalıp kendim oynuyorummm
olmaskiiiii
bende yatayım barimmmm
uykuda yok
öperim göbüşlerinizdennnn

merhaba arkadaslar uzun zamandir yazamiyordum,bir çogunuz da tanimiyorsunuz muhtemelen ama ben yinede mutlulugumu sizlerle paylasmak istiyorum.muhtemel dogum tarihi 6 agustostu ama ben bebisime 19 temmuzda kavustum.o kadar guzel bir duygu ki.o kadar masum ve mis kokulu ki anlatamam..dogumum çok rahat geçti epidural sayesinde (aslinda zordu çikmiyordu kerata, vakumla çektiler ama agri hissetmedim hiç) kesinlikle tavsiye ederim.su anesteziyi kim bulduysa Allah razi olsun diyorum dogum yaptigim gunden beri:teytey:darisi sizlerin basina.kuzucugumun fotosu profilimde.Allah hepinizin yardimcisi olsunopuyorumnanaktan
hatırlıyorum tabii.gözünaydın.güzel,mutlu günler bebişinle.kotosuna baktım maşallah barekallah.
dido sendemi burdasın altta gözüküyosun
nabersin özledim kız kaç gündür uğraşmıyon benle
senle aynı gün doğurucam haberin olsun
nazan ne olacak? onu da alam aramıza bitsin iddianız

bugün açılışı ben yapıyım
günaydıııınnnnnnnnnnnn kızlar
bugün ebruskayla başağın doğumu var dimi

nazan ne olacak? onu da alam aramıza bitsin iddianız
olur olur, uyar bana.... ama cmts günü daha çok uyar. siz GYPSY yle cuma günü doğurun ben cmts gününü bekleyeyim. hem iddiamı da kazanmış olurum.
evet canım, bugün doğuruyorlar. sıcak sıcak bebiş fotoları gelecek ...
senin bebeğin hareketleri nasıl oldu? oynuyor mu?

GÜNAYDIN ASLAN ANNELERı...
işte yeni yaptığım lavanta kesesi ve çikolata süsü
p1040767.jpg

Hehehehe, sazan seni :)

1 adet bikiniye ilave olarak eski bikininin altı alınır, denize girdikten sonra tatlı su ile duş alınıp altı hemen değiştirilir ve ıslak olanı güneşe serilerek kurutulur :) Yaaa yerimseniben

Bir de tansiyon aleti götürülür, saat başı tansiyon ölçülür. Asayiş kontrol altında tutulur zemuszemus
Koççum benim:hooray:Helal sana:lepi:ÖperimŞeniz

Günaydın canım. Doğumlar yarın. Bugün sürprizlere hazırlıklı olmak lazım:jeyyar:

aaaa bugün salı di mi? ben de çrşb diye "bugün doğuruyorlar" dedim. eeee o zaman ben annemi de alıp salı pazarına gideyim.
Teşekkürler BURKO... birmaxdan verdiğim siparişlerden çok memnun kaldım. PETRıK özellikle sana duyurulur.

Yavrusumm ya.. baya bısı okudum.. ama hangısınde ıdı bılmıyorum, elımden geldıgınce anlatmaya calısayım;

gogus ucunun kenarlarını,hanı sıyah cember kısımlarını, saat seklınde 12-6 , 3-9 yonunde gereceksın.. bunu gunde üç-bes kere yapman yeterli imiş.. su an cok da mudahele edemıosun goguslere Evrosum.. rahım kasılmasını tetıklemesın dıye.. bu kadarı bıle yeterli su an esnetmek adına dıye okudum.
saol evrişim bende yapıyım artık diyorum çok teşekkür ederim

mucizem ben de yarın tatlı matlı yemek memek yapıcam bissürüsünden..annem de gelse misafir ilk gün.temizlik tamam halılar perdeler duvarlar tamam,süpürme silme de öyle.zaten bir iki komşu gelir başka ne temizlik yapoyorsunuz siz ben kendimi pis hissediyom sizin yanınızda
hepsini bir günde yapmadın dimi kafamçokkarıştı aman dide doğuma gitceksin sonrasında enerjiş sana çok lazım
olur olur, uyar bana.... ama cmts günü daha çok uyar. siz GYPSY yle cuma günü doğurun ben cmts gününü bekleyeyim. hem iddiamı da kazanmış olurum.

evet canım, bugün doğuruyorlar. sıcak sıcak bebiş fotoları gelecek ...
senin bebeğin hareketleri nasıl oldu? oynuyor mu?
saol canım valla zaten onun yüzünden kalktım uyansın diye.gece uyuyamadığımdan genelde sabahları uyuyodum.çok 2 gün önceki düzeninde değil ama çok şükür oynuyo :teytey: valla beni de bu korku öldürecek1 hafta sonra gelmesini istiyodum normalde şimdi gelebildiği kadar erken gelsin diorum

GÜNAYDIN ASLAN ANNELERİ...
işte yeni yaptığım lavanta kesesi ve çikolata süsü
p1040767.jpg
valla süper olmuş kız şekeri olduğu renginden ziyade zerafetinden belli. çok zarif ve hoş olmuş eline sağlık :1hug:
Koççum benim:hooray:Helal sana:lepi:ÖperimŞeniz

Günaydın canım. Doğumlar yarın. Bugün sürprizlere hazırlıklı olmak lazım:jeyyar:

bugün esra doğuru mu acep kaydirigubbakcemile3
valla bizim akraba 5 gün geç doğurdu
esra da inat etti bence sen daha erken doğurursun nazan

EVROŞ, bizim cmts akşam için bir yemek davetimiz var. yeni evlenen kuzenimizin evine yemeğe gideceğiz. tüm arkadaşlar orda olacaklar. biz de gitmeyi düşünüyoruz. sıcak su havlu filan da bulunduracaklar. zaten içlerinde doktor da var. kızıma söylüyorum o geceyi de atlat öle gel diye. ama GYPSY cmts ye kadar bekleyemez bence.

EVROŞ, bizim cmts akşam için bir yemek davetimiz var. yeni evlenen kuzenimizin evine yemeğe gideceğiz. tüm arkadaşlar orda olacaklar. biz de gitmeyi düşünüyoruz. sıcak su havlu filan da bulunduracaklar. zaten içlerinde doktor da var. kızıma söylüyorum o geceyi de atlat öle gel diye. ama GYPSY cmts ye kadar bekleyemez bence.

Hayranım sizin bu her koşulda gezebilme azminize:1shok:

delikafaduldendelikafadulden ay canım o zaman seninki biraz daha beklesi en azından ptesi salı falan hayırlısı bakalım önce kim doğuracak valla ben artık razıyım aranıza girip önce doğurmaya hele de dünden sonra kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

günaydın kızlar bugün son günüm heycan dorukta sabhtan beri pire gibiyim valla her birşeyim tamam olsun istiyorum dogumdan önce yarın bu zamanlar erken girersem haberimi alırsınız allahım hayırlısını verir inşallah kahvaltıya anacım inicek ben kahvaltıyı hazırlayayım
birde kızlar yarın sabah kızımıda götürmek istiyorum hastaneye yanımda olsun istiyorum aklım onda kalıcak sonra evdekiler kalsın yengesiyle diyor ama benim gönlüm el vermiyor nasıl olsa özel odamız olacak orada kalırlar ben çıkana kadar işte böyle kızlar sonra tekrar ugrarım herkesi öptüm bol bebişli günler

X