2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

gun içinde benimde midem agrıyor gibi oluyor rahmim mi agrıyor anlamıyroum gaz var gibi oluyor tuvaletim var sanıyorum gidiyorum yok geliyorum agrı biraz sonra geçiyor sonra yine oluyor falan bunlar yalancı sancıolsa gerekk

midemmm yanıyorrr
allahım 40 haftalara falan normal dogumu bekleyenler ehayranım yani 37+1 im biugun bir hafta sonra bitiyor bu gebelgin son zahmetli donemi yani birkaç hafta daha boyleyasadıgımı dusunemiyorummm

adaşım bendenmi bahsettin şekerimm hııı
topikte 40+2 olupta bekleyen tek mahlukat benimmm

merhaba arkadaslar uzun zamandir yazamiyordum,bir çogunuz da tanimiyorsunuz muhtemelen ama ben yinede mutlulugumu sizlerle paylasmak istiyorum.muhtemel dogum tarihi 6 agustostu ama ben bebisime 19 temmuzda kavustum.o kadar guzel bir duygu ki.o kadar masum ve mis kokulu ki anlatamam..dogumum çok rahat geçti epidural sayesinde (aslinda zordu çikmiyordu kerata, vakumla çektiler ama agri hissetmedim hiç) kesinlikle tavsiye ederim.su anesteziyi kim bulduysa Allah razi olsun diyorum dogum yaptigim gunden beri:teytey:darisi sizlerin basina.kuzucugumun fotosu profilimde.Allah hepinizin yardimcisi olsunopuyorumnanaktan

ay bugün koptum sana zatennn
aradığını duymadım
msjını okuyunca koptum
sonra tam cvp vereyim dedim 2. msjın geldi iice koptummm
kuaförden öyleee oto motiona gittim sen bilirsn orayı
bi yemekle daha helallşetim içimde kalmasın doğurmadan yedimmm aklıma takılmıştııı
sölemim buralardaaa

beatrisee
hayırlı olsun bebişin canım maşallah
sen fransadaki arkadaşımız değilmisin?

dido sendemi burdasın altta gözüküyosun
nabersin özledim kız kaç gündür uğraşmıyon benle
senle aynı gün doğurucam haberin olsun

burko burcuuuuu gözun aydın şeker.. herşey normal olmasına sevindim. hayırlısı olsun bakalım.zaten genelde ilk bebkler 40.cı haftayı beklemezlermiş.sen bakma bizim gypsy esraya anacım hatunun neyi bizimle aynıki dogum haftası aynı olsun. bazen aklıma geliyor bu kız kesin gördu dimi bebişi usg de. puhaha..
gördüm ulen oğlumun çükü bilem var ama gelmiyo karı gibi naz yapıyo anlamadım gitti
hadi hadi.... başlamış işte sancıların. gözümüzaydın, nihayet doğuracaksın bu hafta hı? bi de benimle iddialaşıyor.
gerçekten doğum sancıları mı kuzum bunlar? düzenli mi yani_?
görüşcezzz cicimmm patlıcakkk o tıpan benden önce doğurucannn dua ediyorum senin için özel olarak :))))
Teeesüfff ederim fallla :umursamaz: Allah korkusu olan ınsanım ben nan!! ne yürütmesi.. onlar otellerde sana verilen seyler.. kullanırsın kullanmazsın,alırsın almazsın.. resillllllllll,gelir yolarımm senı haaa :eek:lmaz: haberı yok dübükünn daa naniknanik

Nası yapıldıgını annattım bacım Güliz e,bul onu :mymeka: .. tek tek boncuk yapıstıracak döt mü kaldı bende..

Gittiğin yerleri haber vererekk gitsene sen be kadın.. millet telefonlara saldırdı senı goremeyınce :eek:klava:
öperim yalarım yutarım seniiii opuyorumnanaktan
bu kadar otel gezdim bitanesi terlik vermedi vay şerefsizler :mymeka:
gülize yazmışsın nerde bulucam ayıp ettin haaa bak sancım gelir doğururummm falla
ikeada var onlardan ne zaman alıcamda ne zaman süslücem yazmaa istemimmm
e sana söyledim ya kuzum kuaföre gidicem falan diyeee
yerim seni sosisimmmm
Şeniz
gypsy, sancılar ne alemde? nasıl bişey şu sancı bi tarif ediver... mesela serin sulardan kızgın tantunilere atlarcasına bri his mi? ya da böyle dürüm lavaşının içine konmuşsunda sarılıyorsun gibi bir his mi? nedir içeriği :)
yok mucizemmm yaaa
kandırdı beni bu sancılar kandırıkçı olanlardanmış meğersem
tık yok anasını satayımmm
bu kadar geziyom sürtüyom tetiklesin diye hiçbişi tetiklmedi artık evde oturup beklicem
belkide oturmamı bekliyo bu velet ne dersin olabilermiiii sositososito

deryam yaaa canımsın benim
yalnızmısın sen şimdi annen hiç iyi yapmamış eşindede hata vardır elbet
halbuki idare etseler şu günlerini bi atlatsan kuzum
ama sen güçlü bi kadınsın hepsini aşarsınnn
keşke istanbulda olsan
vallahide billahide hiç düşünmeden gelirdim elimden geleni yapardım
iki bulaşık yıkasam bi yemek yapsam yeter be kuzum ne güzel olardııı
zaten doğuramadım bi türlüüü mafoldumben

ya istanbuldan bi doğuran olmadı gidecem hastaneye ziyaretee
hadii ebruu sen doğur sana gelicem anacımmmm

mercimek canım sana msj yazmıştım öbür tarafa burda olduğunu bilem buraya yazardım.neyse okursun.

ben bu topiğin adamıyım ya ondan..sizi de takipteyim..gördüm mesajını canım..

midemmm yanıyorrr

acacyip arttı mide yanması gebelik basında bsirsise gaviskon almıstım iki sisede renni dr yazmıstı almıstım gaviskon geçen aksam bitti renininn teki de bitmek uzreikinciye kesin dogumu bekleyenler ehayranım yani 37+1 im biugun bir hafta sonra bitiyor bu gebelgin son zahmetli donemi yani birkaç hafta daha boyleyasadıgımı dusunemiyorummm

valla benim 8. mi 9. mu şişe. saymadım daha..hızı hiç kesilmedi mide yanmamın tam gaz devam..ama bende önceden de reflü vardı ondan bu kadar sıkıntı çekmiş olabilirim..

ne yazdın ne yazdınnn
ölürüm meraktannn
oğlumun taşaklarııı şişerr alimallahhh

mercimekimmm ne yazmışşş söleseneeee laelaelaelaelae

temmuz annelerinde arkadaş..tesadüfen yakaladım o da alanya'dan ve aynı hastaneye gidiyomuşuz..ve de o hastanede çalışıyomuş..sonradan da olsa çok sevindim tanıştığıma..

merhaba arkadaslar uzun zamandir yazamiyordum,bir çogunuz da tanimiyorsunuz muhtemelen ama ben yinede mutlulugumu sizlerle paylasmak istiyorum.muhtemel dogum tarihi 6 agustostu ama ben bebisime 19 temmuzda kavustum.o kadar guzel bir duygu ki.o kadar masum ve mis kokulu ki anlatamam..dogumum çok rahat geçti epidural sayesinde (aslinda zordu çikmiyordu kerata, vakumla çektiler ama agri hissetmedim hiç) kesinlikle tavsiye ederim.su anesteziyi kim bulduysa Allah razi olsun diyorum dogum yaptigim gunden beri:teytey:darisi sizlerin basina.kuzucugumun fotosu profilimde.Allah hepinizin yardimcisi olsunopuyorumnanaktan

hayırlı olsun yavrun..allah analı babalı büyütmek nasib etsin..hatırladım ben seni..normal doğum mu yaptın? vakum felan demişsin..

Son düzenleme:
ay esra yazdıklarını okurken ben doğuracam yemin ederim :KK70: sen hala gezmeyi düşünüyon ya - sen benim doğumuma da gelirsin balıkesire :smiley-cool:

adaşım bendenmi bahsettin şekerimm hııı
topikte 40+2 olupta bekleyen tek mahlukat benimmm

kız tickerin 39+2 diyor 40+ demissin nası yanii hangisi dogruuu

gozun aydın canım hatırlıyorum ben seni gule gule buyut

ulan esraa yahu merak ettik kızım ne makara yapıyon yollarda suların gelecek bak gorceksin ahanda buraya yazıyorum o zaman sorcam ben sana :))))))

sibelllll
bak relax olll sen zaten panikatak olmaya hazır ve nazır bi hatunsunnn
bebişin sağlıklı ne güzel annesi süt vermeye devam ek mama takviyesi yapmıyomusun yapsan nolur?
doktorun ne diyorr?

şebnemmmm
o ne tatlı bebiş öylee yaaa bayıldımmm ne kadar masummm rabbim biranönce şifasını versinnn inşallah
artıkk bende koklamak öpmek istiyorummm gel oğlum hadiiii gellll

adascım bekle beni kuzum bak beni ziyarete gelirsin 4 austosta sunun surasında ne kaldı 7 guncuk daha sık dısını olurmu kuzummmm

bende serapın bebegine bayıldımmm tombis tombisyanaklar ya nasıl guzell

benim siskokızımda boyle olcakkk puf puf yanakları olcak muhtemelen tum ultrason resimlerinde kocayanakları var bakalım netarz birsey çıkcak sacları olcakmı çokkk merak ediyorumm

kızlar benim uykum geldiii kacmadan gidp yakalayayımm
hem hemen uyuyup uyanayım bir gun daha geridekalsın mutlu sona ulasmakk içinn optum sizleriii

X