2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yiyecem gadın seni.çılgın mucizem benim..ben de film izliyorum.arada takılırım kimse olursa.en moktan sahnelere ağlamasam dah iyi olacak ama

taze bu sopalar hep gece coşar böyle.gece haytını seviyollar

gypsy, sancılar ne alemde? nasıl bişey şu sancı bi tarif ediver... mesela serin sulardan kızgın tantunilere atlarcasına bri his mi? ya da böyle dürüm lavaşının içine konmuşsunda sarılıyorsun gibi bir his mi? nedir içeriği :)

:roflol::roflol:bu senin depresif halin miii, o zaman lohusa cilginligini hic dusunemiyorum..

Tazeee allah icine sindirsin, iyi yapmissin dogum oncesi sonkez rahatlamissin..

slm kızlar hemen cıkıcam bu gun aralıklala sancının nasıl bısey oldugunu tatmıs bulunmaktayım ve sancıyı yasayınca doğumdan ne kadar korktugumu anladım gece ıns. bısey olmaz hepinizi cok opüyorum ii geceler

yatanlara iyi geceler..kalan sağlar bizimdir..
kaç aydan sonra cırcır olmuşum...açık yazacam ama korkudan ıkınamıyodum iyi oldu valla..kan hapı fecii kabız yaptıydı..

kaç aydan sonra cırcır olmuşum...açık yazacam ama korkudan ıkınamıyodum iyi oldu valla..kan hapı fecii kabız yaptıydı..

ya bugun bende tuhaf bi barsak hareketi vardi, sanki buyuk tuvaletim var, circirim diye gidiyorum, wc de bisi yok, sonra tekrar, karin agrisi mi gaz sancisimi, yoksa rahim sancisimi anlamadim???

off benimkide costuuu..gerci bu cocuk hep cosuk, ne zaman uyuyor anlamiyorum...
o da değişik bir arge konusu.ben de düşünüyorum bunu.misal şu an soluma yatmış durumdayım neresiyse artık oradan bir de yukardan sağ böğrümden senkronize bir biçimde ikili sıkıştırma yapıyor.az kaldı ama nasıl bir sıkıştıracağım görecek cadı

hoş gelişler ola seçil..ağrı yoksa güzel tabi:bbo:

ya bugun bende tuhaf bi barsak hareketi vardi, sanki buyuk tuvaletim var, circirim diye gidiyorum, wc de bisi yok, sonra tekrar, karin agrisi mi gaz sancisimi, yoksa rahim sancisimi anlamadim???

valla hepsi olabilir..cırcıra hazırlık da olabilir..bazen benim öle olur..

o da değişik bir arge konusu.ben de düşünüyorum bunu.misal şu an soluma yatmış durumdayım neresiyse artık oradan bir de yukardan sağ böğrümden senkronize bir biçimde ikili sıkıştırma yapıyor.az kaldı ama nasıl bir sıkıştıracağım görecek cadı

:

ben once onun o koca kafasini, sonrada kukumu tepikleyen ayaklarini sikistiricam, intikamim aci olucakkkk

bana da oluyor gün içinde.sanırım normal

mercimek canım sana msj yazmıştım öbür tarafa burda olduğunu bilem buraya yazardım.neyse okursun.

ya sizde calan telefona yaa kapiya yetisemiyorsunuz dimii:KK43:(hele telefonlara hic yetisemiorum oadan salona paytak paytak gidene kadar..

aynenn hele geçen gun kapıcaı ekmek servisine çıkmıs ben kapıyı acana kadaradam alt kata inmis seslendim ekmekistdedim dedim kusura bakma ancak kapıya kalkabiliyorum :)=acizlik son haddinde yahuu

Doğumdan sonra en çok ayaklarımın sızlaması geçecek diye seviniyorum. yatarken birden çalan kapı ya da telefona yetişmeye çalışmak zulüm. Ayaklarımın üstüne basamıyorum.

aynennn biraz misafirlige gittik aksam birkaç saat arkadyaslarda oturdum ayaklarım sarkıksu an nasıigneler batıyorsanki heryerine ayaklarımını davull otesii eski hallerinde guormek için deli sabırsızlanıyorumm

Selam kıslar, ben geldim. Bugün denize girdim, yüzdüm, hatta mokunu çıkardım, dibe daldım... Çok güzel bi gün geçirdim. Bize kahvaltıya gelen arkadaşlar İstanbul'dan arkadaşlarımız. Kahvaltı sonrası bizi de aldılar, onlarla birlikte gittik denize. Şezlongta yatarken "çay getir, suyu götür, tost getir, ayran götür..." biçimnde emirler yağdırmayı da çok seven bi insanım. Tabii eskiden içecekler arasında bira da yer alırdı ya, neyse artık... Onu da yaptım bugün. opuyorumnanaktan

Sonra annem aradı, "naber, günün nasıl geçiyor" diye. "Denize girdim" diyince cinnet geçirdi hafiften ama sonra kendine geldi kaydirigubbakcemile3 . Babamı aramış, biz bununla napıcaz, demiş :)) Doruk bi büyüsün, bu yaptıklarını anlatıcam, diyor :) Şezlongta oturmaktan - yatmaktan belim ağrıdı accık, onun dışında bi komplikasyon yok, devrilicem birazdan.

Hepinizi öpenzi...

ohhhh sefan olsun burcucumv ala ne gzel yapmıssın son rahat gunlerimiz valla içinizden ne geliyorsa yapın derim
ama dalmak biraz abartı olmussanırım: C)

/

kızlar yaaa
geçmişi okudumda
noliii böyle
bunalımda olanlar
bebişi ağlayanlar sütü gelmeyenler
süt veremeyenler
depresyona girenlerrrr
bü gün girmedik topiğe olmazkineee
ya doğuruyosunuz ya bunalıma giriyosın hiç boş bırakmaya gelmezmisiniz siz gadınlarrrr :mymeka:

midemmm yanıyorrr

acacyip arttı mide yanması gebelik basında bsirsise gaviskon almıstım iki sisede renni dr yazmıstı almıstım gaviskon geçen aksam bitti renininn teki de bitmek uzreikinciye kesin gecicem yani nebu anlamadım
diyetibiraz esnettim kurabiye falan yiyorum onlarmı midemi yakıyor yoksa bu donem anormal mide yanması yasanıyor bu da normal birseymi bilmiyorum ama midem feci surekli agzıma geliyorr offfff

allahım 40 haftalara falan normal dogumu bekleyenler ehayranım yani 37+1 im biugun bir hafta sonra bitiyor bu gebelgin son zahmetli donemi yani birkaç hafta daha boyleyasadıgımı dusunemiyorummm

mercimek canım sana msj yazmıştım öbür tarafa burda olduğunu bilem buraya yazardım.neyse okursun.
ne yazdın ne yazdınnn
ölürüm meraktannn
oğlumun taşaklarııı şişerr alimallahhh

mercimekimmm ne yazmışşş söleseneeee laelaelaelaelae

X