2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

AY CANIIIIMhihoyyythihoyyythihoyyytŞİMDİ OKUDUM. ÇOOOOOOOOK SEVİNDİMhihoyyythihoyyythihoyyytHOŞGELDİN EVİNEa.s.EEE NE ZAMAN KUTLUYORUZ:içelim:

Sağol hayatım, valla okulun açıldığı hafta taşınacağız kısmetse. Eşim de öğretmen haftaya o da tayin isteyecek. Onun durumu netleşsin, ona göre hareket edeceğiz. Ama dediğim gibi okulların açıldığı hafta İzmir'deyiz kısmetse. Sonra ne zaman isterseniz beklerim.. Ya da dışarıda buluşabiliriz. Nasıl isterseniz.

canım alsancak devlet hastanesinde dr.levent molva var.özeli de var.ayrıca hastanede kendi ekibi de var. tanına sevilen bir doktor ve ciddi anlamda çok sevecen. gebelikte güven çok önemliymiş.sana huzur vereceğini düşünüorum.

Teşekkür edeim. Not aldım :)

kızlar 2.trimestriden sonra saç boyatma hakkında neler düşünüyorsunuz???
valla zaten kapalıyım ama boya vardı sacımda artık fena gözüküyıo fakat bebegımı riske atamam ne kaldı surda 7 aycık daha beklerım kaydirigubbakcemile3
kızlar ben geldim cok sukur gordum minisimi cok goremedim cunku dr onunde olctu degerleri uyuz oldum biraz ama ii melegim. 4gun ileri attık 12+3 cıktık ultrasonda kanda verdim 2li icin bakalım bir hafta sonra cıkacakmıs sonuc. bebisimin resmi ekte teyzosları
http://i41.tinypic.com/o9ltgo.jpg

biraz gecmisi okuyim simdi geldim
oyy maşşalah yerım ben onu nekadarda cabuk buyuyolar maşşalah bebişlerimize
sanırım beni soran olmamış...1 haftadır yoktum...neyse ...çok kötü geçirdim 1 haftayı grip kusma mahvoldum bide kusunca kanla karışık geliyo bayıltıyo beni o derece yani şimdi iim..çok şükür..geceleri ağzımın altına havlu koyuyom zehir gibi su akıyo ağzımdan ..yediklerimin hiç tadı yok bu hep aynı...kist için gittim dr değişcektim ya dr beilbnler bilir densiz dr boşuna dopplere girdim kist normal olan bişi imiş..kendi dr devam etcem...bu kadar...umarım siz iisinizdir...
canım ya cok gecmıs olsun nasıl kan gelıyo ya bogazlarınmı tahriş oldu yoksa midenmi.bence bu kan işini ihmal etme canım,miden kusmaktan tahriş olmustur belkı
Ay sukue isleri hafiflettim biraz, yemek arasi icin bilgisayar basina oturdum, bi yandan sandvicimi yiyp bi yandan yazdiklarinizi okuyorum..Ya sizden guzel haberler aldikca cok mutlu oluyorum, her guzel bebis haberinde gozlerim doluyor benim:emir_bebek:
Buarad size hafta sonu olanlari anlatmayi unuttum, azmin zaferi sonunda, dun kayinvalidem esyalarinin cok buyuk bir kismini toplayip erkeke kardesinin evine gecti, sanirim bi muddet orada kalicak, bide bizimle karsilasmamak icin ctsi biz disardayken gitmiss, bizide aradi ben kardesime geciyorum diye, bi geldik, odasini bosaltmis nerdeyse, allahim cok mutluyumkötükedihüsoctsiden beri evde acayip bi pozitif enerji var, kocisimle keyif yaptik...Şeniz
Buarad gobus fotomu yukledim kizlar, gormeyenler bakabilir....( not: sabah ve wc sonrasi cekildigi icin gaz ve kabizliktan eser yoktur, aksam daha sis oluyor, bu gercek ve yaniltmayan boyutu):CüvCüv:
ohh ohh kızımmm diyorum o galıba okudu yazdıklarımızı kaydirigubbakcemile3 yada burdan berı hepimiz sana dua edınce kabul oldu galıba delikafadulden
kızlar bugün çok stresliyim. ben daha 11 haftalık hamileyim. ama kayınvalidem bebeğe bakma konusunda sanki yarın doğum yapacakmışım gibi davranıyor. kayınvalimle yakın oturuyoruz, kendisi 72 yaşında ama maaşallahı var. Kendisiyle geçmişimiz pekte parlak değildir. Annem genç 48 yaşında ama bana uzak sayılmasada çokta yakın oturmuyor. Kayınvalidem sayesinde mevzumuz bu. Eşime söylüyor tabi bunları. Ben bakarım herhalde dediğini duydum birgün. Bana yakışır gibi saçma sözler söylüyordu. İçeri ben girince kapandı tabi konu. Bende gerildim. Çünkü şimdiden kendisini okadar hazırlıyorki, eltimin oğlundan kalan tavana asılan salıncak çıkarmış onda bakarım ben diyor. Bende çok mecbur kalmadıkça ona alışmasını istemiyorum. Ben iki gün sonra işe başlayınca biliyorum onu kurucak kendinin elinde kumanda salla babam salla. Hiç istemediğim şey. Eşimde annem yakın bakması kolay olur annene hergün gidip gelmesi zor olur, yine gelir istedikçe diyor. ama kaynanamı sevmiyorum yaaaa ve bakmasını belirttiğim nedenlerden dolayı istemiyorum. Yardımcı olun engüzel günlerimi bile yaşatmıyor bana cadı kaynana. Çok erken bunları konuşmak için ama insanı geriyor işte napayımmm.:roflol:
ayy valla şimdi akıl var mantık var,bebege 72 yasındakı kadınmı daha ıyı bakar 48 yasındakımı,hem bılmıyorum ama bana göre ananeler bebeklere daha bı titiz davranırlar bakımı konusunda gıbı gelıyo.yada benım annem torunlarıyla cok ilgilendıgı için.bence sen bebegını hangısıne bıraktıgında aklın kalmıycaksa ona bırak.
hihoyyythihoyyythihoyyyt KIZZLLLAAARRRRRRRR Gaziemir'e atandım :):):):) anamın dizinin dibine, kira vermeden oturacağım eve 5 dk :içelim: kaydirigubbakcemile2

delikafadulden delikafadulden delikafadulden ayyy cok sevındım canım ohh annenın dizinin dibine gıdıyon cok sevındım valla.hem maddı hem manevı olarak rahata ercen.gözünaydın canım

2 çay kaşığı toz zencefili balla karıştır ve ye canım. 2 kere yap boğaz ağrısından eser kalmaz. Öğretmene soracaksın boğaz işinikaydirigubbakcemile3

canım hamilelikte zencefil sakıncalıymış.pek tercih etmeseniz ii olur.

:teytey::teytey::teytey::dance::dance:kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5hihoyyythihoyyyt :icecream::icecream::roflol::roflol: kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Hislerimi anlıyorsunuz değil mi? :)) :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

herkese gunaydınnn

tazefasulye gozun aydın cok sevindim bebisin sansı bu kesinlikle oh be rahatladın sonunda

Günaydınlar herkese...

Önce dünkü 2li testimi yazmak istiyorum kısslar.. Akşam çok geç geldiğimiz ve çok yorulduğum için internet girip yazma fırsatı bulamamıştım...

Dün doktorda bebeğimizi gördük veeeee cinsiyetini söyledi... Kız dedi.... Bacaklarının arasında düz bir çizgi vardı bu yere paralel olursa kız yukarı doğru açılı olursa erkek olur dedi. Bebişiminki paraleldi...Yani kızımız olucakmış :CüvCüv: Yalnız eşim çok erkek istediği için erkek olmasını isterdim ama önemli olan sağlıklı bir bebek olması.

Onun dışında bebeğimin herşeyi çok ii dedi. Tüm organlarına baktı.. Önce sadece kendi bakıyordu. Bana anlatmıyordu. ben çatladım tabi burası neresi şimdi nereye bakıyoruz filan dedim o da hepsini hem gösterdi hem anlattı. Kalbin sağ kulakçığının sesini dinledi kan kaçırmıyor çok ii dedi. Beyin yapısı güzel dedi. Böbrekleri yerini gösterdi. İdrar kesesi dolu bebişinin dedi. Ay çok güzel bir duyguydu arkadaşlar. Allah herkese bebeğini sağlıklı mutlu göstersin inşallah :Saruboceq: Bu arada ense kalınlığı 1,17 mm gibi bir değer çıktı. Boyu da 76,8 mm vee 4 gün öne attı canlarım. Yani 13+4 oldum...

Sadece canımı sıkan şey rahim kasılmaları oldu benneyaptımki Rahminde kasılmalar var
dedi doktor. Bebişimde kasılmalardan sanırım böle bir zıplıyordu olduğu yerde. Neden olabilir stresten filan mı dedim? Yok dedi doktor. Rahim sonuçta kastan oluşan bir organ. kasılması kadar doğal birşey yok dedi... Ama beni tatmin edemedi.. ben de internetten araştırdım. Sanırım 2. trimesterden itibaren hissedilemeyecek kasılmalar olabiliyormuş...Ama sanki bebişimi rahatsız ediyor gibiydi.... Keşke elimde olsa da durdurabilsem kasılmaları...Kıslaar sanki bebeğim rahat değildi gibi geldi bana... Doktor herşey normal dedi ama inşallah çok rahattır canım benim... :çok üzgünüm:

Bu arada 3 boyutlu görüntüsünü de alamadık. Yüzünü hep sakladı kuzucum. Hep öne eğdi. Sadece bir ara parmağını emdi. ağzını kıpırdattı çok tatlıydı fındığım ya.. Şimdi 4 gözle kendi doktoruma gitmeyi istiyorum ama daha 20 günden fazla var... Nasıl dayanıcam ben bir dahaki randevuya kadar.. :1no2:

Benim 2 li testimde böle geçti arkadaşlar... Umarım gitmeyen her arkadaşımda güzel haberlerle döner... Şimdi geçmişi okuyacağım. Tekrar dönerim..

Not: İşte olduğum için göbüşümün ve bebişimin resimlerini ekleyemiyorum.. Evde inşallah ekleyebilirm arkadaşlar..

Herkese süper bir gün diliyorum...

comelly gözünaydın bak bebişinin yüzünü bile görmüşsün artık ne kayınvalidenin nede bir başkasının seni üzmesine izin verme

aftabru belki doktor cinsiyetini söyler.benimkinin sırtı dönük olduğu için söylüyemedi

helincim, eğer erkekse söyleyebiliyorlar ama kızsa emin olamıyorlar. bu akşam uygun pozisyonu yakalarsak belki gösterir. ama ben hiç öğrenmek istemiyorum ki.... sırf eşim merak ediyor diye soracağım. ben sağlıklı olduğunu öğreneyim yetiyor bana. ister ilerde ister geride olsun, ister kız ister erkek olsun... farketmiyor... ama belki de ilk cinsiyet anonsunu ben yaparım, belli olmaz

gizzecim ne guzel haberlerle gelmissin
cok detaylı gormenede sevindim şns saglıkla gelsin kızın canım
cin takvimine gore dogru cıktımı yazmısmıydık o zaman

aftabru banada yakında haberi verirsin gibi gelio
insallah saglıkla kucaklarımıza alırız bebisleri

Günaydınlar herkese...

Önce dünkü 2li testimi yazmak istiyorum kısslar.. Akşam çok geç geldiğimiz ve çok yorulduğum için internet girip yazma fırsatı bulamamıştım...

Dün doktorda bebeğimizi gördük veeeee cinsiyetini söyledi... Kız dedi.... Bacaklarının arasında düz bir çizgi vardı bu yere paralel olursa kız yukarı doğru açılı olursa erkek olur dedi. Bebişiminki paraleldi...Yani kızımız olucakmış :CüvCüv: Yalnız eşim çok erkek istediği için erkek olmasını isterdim ama önemli olan sağlıklı bir bebek olması.

Onun dışında bebeğimin herşeyi çok ii dedi. Tüm organlarına baktı.. Önce sadece kendi bakıyordu. Bana anlatmıyordu. ben çatladım tabi burası neresi şimdi nereye bakıyoruz filan dedim o da hepsini hem gösterdi hem anlattı. Kalbin sağ kulakçığının sesini dinledi kan kaçırmıyor çok ii dedi. Beyin yapısı güzel dedi. Böbrekleri yerini gösterdi. İdrar kesesi dolu bebişinin dedi. Ay çok güzel bir duyguydu arkadaşlar. Allah herkese bebeğini sağlıklı mutlu göstersin inşallah :Saruboceq: Bu arada ense kalınlığı 1,17 mm gibi bir değer çıktı. Boyu da 76,8 mm vee 4 gün öne attı canlarım. Yani 13+4 oldum...

Sadece canımı sıkan şey rahim kasılmaları oldu benneyaptımki Rahminde kasılmalar var
dedi doktor. Bebişimde kasılmalardan sanırım böle bir zıplıyordu olduğu yerde. Neden olabilir stresten filan mı dedim? Yok dedi doktor. Rahim sonuçta kastan oluşan bir organ. kasılması kadar doğal birşey yok dedi... Ama beni tatmin edemedi.. ben de internetten araştırdım. Sanırım 2. trimesterden itibaren hissedilemeyecek kasılmalar olabiliyormuş...Ama sanki bebişimi rahatsız ediyor gibiydi.... Keşke elimde olsa da durdurabilsem kasılmaları...Kıslaar sanki bebeğim rahat değildi gibi geldi bana... Doktor herşey normal dedi ama inşallah çok rahattır canım benim... :çok üzgünüm:

Bu arada 3 boyutlu görüntüsünü de alamadık. Yüzünü hep sakladı kuzucum. Hep öne eğdi. Sadece bir ara parmağını emdi. ağzını kıpırdattı çok tatlıydı fındığım ya.. Şimdi 4 gözle kendi doktoruma gitmeyi istiyorum ama daha 20 günden fazla var... Nasıl dayanıcam ben bir dahaki randevuya kadar.. :1no2:

Benim 2 li testimde böle geçti arkadaşlar... Umarım gitmeyen her arkadaşımda güzel haberlerle döner... Şimdi geçmişi okuyacağım. Tekrar dönerim..

Not: İşte olduğum için göbüşümün ve bebişimin resimlerini ekleyemiyorum.. Evde inşallah ekleyebilirm arkadaşlar..

Herkese süper bir gün diliyorum...

ayyy canım ne süper bı duygudur kimbilir.cok sevındım hadı hayırlısıyla inşallah gelsın bebişin,ilk cinsiyet öğrenen sen oldun cok tuhaf bı duygudur heralde.benımde içimden kız die geciyor ama bakalım doktor teyzemız ne dıycek.ama saglıklı ve hayırlı olsun gerısı teferruat bence.

ya bende bıdahakı gıdısıme 13 küsür olucam inşallah,hanı bu organlarına falan bakılıyoya onun için ayrı bı randevumu alınıyo kızlar.heycandan doktoruma sormayı unutmusumda :eek: özel hastanye gıdıyorum bılgısı olan varsa paylasabılırmı benımle.:sm_confused:

:nazar: 2009'UN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI VE MUHTEMEL DOĞUM TARİHLERİ :nazar:

1.aftabru...........................................1 agustos
2.helin hivda......................................1 agustos
3.Esin123…………………………….....2 ağustos
4.Kayra42.........................................2 agustos
5.ASLI……………………………..........2 ağustos
6.entelliye…………………………........2 ağustos
7.Caninuss.......................................2 ağustos
8.sakaleynmaster..............................2 agustos
9.Arda..............................................3 ağustos
10.gizze...........................................3 agustos ____________________ KIZ
11.Badibade......................................4 ağustos
12.defnedamla...................................5 agustos
13.essraa.........................................5 agustos
14.calimero 26..................................6 agustos
15.gamze_hlm..................................7 agustos
16.aidaa...........................................7 agustos
17.dlkltn...........................................8 agustos
18.minik_kelebek..............................8 agustos
19.baybmon.....................................8 agustos
20.dide.............................................8 agustos
21.güzel edirnem..............................9 agustos
22.angeleyes_3...............................10 agustos
23.CEMRESİ……………………...……10 ağustos
24.3karanlık1mucize.........................10 agustos
25.Evriş.......................................... .11 ağustos
26.Milk shake..................................11 ağustos
27.eftalya66....................................11 agustos
28.nazlı_03......................................13 agustos
29.mercimekim................................13 agustos
30.gelgit…………………………...……14 ağustos
31.başak35……………………......…..14 ağustos
32.figen............................................16 agustos
33.esrako........................................16 ağustos
34.nicole78......................................16 agustos
35.fasulyeko...................................17 agustos
36.comely 08..................................17 agustos
37.keops35.……………......…..........18 ağustos
38.tazefasulye................................18 agustos
39.masmavi....................................18 agustos
40.prenses.....................................19 agustos
41.nora..........................................19 agustos
42.sampuan....................................21 agustos
43.ebrar06......................................23 agustos
44.petrik.........................................24agustos
45.sal_der......................................24 agustos
46.dnzyildizi84...............................25 agustos
47.emis..........................................25 augstos
48.sedaa........................................25 agustos
49.tuana3434..................................26 agustos
50.siney.........................................26 agustos
51.İrem34.......................................26 ağustos
52.darknessfire...............................26 agustos
53.lalace........................................27 agustos
54.desdona....................................27 agustos
55.flawlessd...................................28 agustos
56.sünger53...................................28 agustos
57.ukalam......................................29 agustos
58.ma_ci_de...................................29 agustos
59.050604.....................................29 agustos
60.burko........................................30 agustos

Son düzenleme:
hihoyyythihoyyythihoyyyt KIZZLLLAAARRRRRRRR Gaziemir'e atandım :):):):) :teytey::teytey::teytey: anamın dizinin dibine, kira vermeden oturacağım eve 5 dk :içelim: kaydirigubbakcemile2 :dance: :dance: :dance:
Canıııııım hadi gözün aydın çok sevindiiiim yaa, maddi manevi süper olmuş gerçektende hihoyyythihoyyyt
İzmir yaaaa, süper bişiii delikafadulden
Bu arada Lalece dr.Levent molva'yı tavsiye etmiş, İzmir'deyken ben de ona gidiyordum. Süper bir dr, kesinlikle tavsiye ederim arkadaşım yerimseniben

GİZZE, tebrik ederim arkadaşım.. Maşallah diyorum bebişine :nazar: Darısı başıma inşallah :Saruboceq:

TAZEFASULYE, gözünaydın. bu ne şans yahu? cuk oturmuş. eve 5 dk ne demek? süper valla. inşallah eşinin de yakın bir okula çıkar da tam olur.

:KK66:ÇİN TAKVİMİNE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİ :KK66:

1,babymom........kız.............................. 1,dide .......................erkek
2,tuana3434.......kız............................. . 2,petrik....................erkek
3,aftabru..........kız............................ .. 3,başak3...................erkek
4,defnedamla...kız............................. 4,desdona.................erkek
5,perlin..............kız......................... .... 5,lalece....................erkek
6,gamze_hlm.....kız............................. 6,norraa...................erkek
7,comely_08......kız............................. 7,esrako...................erkek
8,eftalya66........kız............................ .. 8,nilüfersahh...........erkek
………………………….......................... 9,aidaa……………...erkek
…………………………………………….10,figenn……………..erkek

:KK66:DOKTOR CİNSİYET TAHMİNLERI TAHMİNLERİ :KK66:

GİZZE………….KIZ

KIZLAR GÜNAYDIN DUN KAYIN VALIDEME SALAK GIBI BEŞİK NASIL ALSAM DEDIM DEMEZMI BANA ANAN DÜŞÜNSÜN O ALICAK BEN ANLAMAM BEŞİK NEKİ BEBEK ÇEYİZİ GETİRECEK DIYE KAFAYI YEDIM RESMEN YA AMA BAKIN BU LINKTE YAĞMUR SERİSİ (PEMBE YEŞİL MOR OLANLAR) VE EN BAŞTAKI BABMOPE YAZAN PEMBE BEŞİK EEEE BAYILDIM BİTTİM benım yerım cok olmadıgı için küçük bi şey alıcamda http://www.bebefix.com/index.php?p=list&k_id=1719&pk_id=1653&gclid=CO-npp-hrpgCFYwh3goduRpRUw

taze fasulye bu arada senın adına cok sevindim ne güzel ya özendım valla beımde su okul bı bıtsınde bende anamın dızıne yakın adam gıbı iş bulucam

TAZE FASULYE; süper bi haber bu yahu...çok şanslısın...şansın daim olsun....bizim iş de tam tersine.. özel sektör olduğu için belki de eşimin işi gereği başka bi şehre taşınmak zorunda kalabiliriz.annemden ayrılabilirim...canım annem...

GİZZE; çok sevindim senin adına ...bi kız çocuğu...çok şeker olcaktır...diğer sorunu da dert etme bence dr.una güven...

GİZZE, senin de gözünaydın. bugün ben de 13+1 im. demek ki benim bebiş de nerden baksan bi 7cm olmuştur herhalde. en son gördüğümde 46mm idi, ona rağmen hareketleri çok net görünüyordu. çok heyecanlandım şimdi. ama yazık ki eşim yanımda olamayacak. yalnız gideceğim bu kez. onun da aklı kalacak. hem cinsiyeti öğrenirsem eşimi meraktan çatlatırım. öyle hemen söylemem. buarada GİZZE, sonradan bebek için ERKEK diyebilirler hazırlıklı olun. genelde kız denince yanlış olma ihtimali yüksek oluyormuş. bir arkadaşımın iki kızı vardı, 3.ye de kız dediler. arkadaşım 4,5 aylıkken usg ye girdiğinde doktor "sizin kızın pipisi var" demiş. bu tür vakalar çok oluyor. siz kendinizi çok fazla kız diye kaptırmayın.

X