2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

12 haftayı bitirip de göbek fotosunu koymayan var mı? KOYANLAR HABER VERSİN DE BAKALIM ARKADAŞLAR.

bazen morarıyor moraran yerlere pamuğa kolanya dök ve yarım saat falan üzerinde beklet iyi geliyor ben ilk önce kolumdan yaptırıyordum kol daha cok morarıyor göbek daha iyi.bende bazen zor batırıyorum ama o zamanlarda iğneyi sokacağım yeri ayarlıyorum gözlerimi kapayıp herşey bebeişim için diyorum ve batırıyorum.aklında bulunsun iğneyi batırırken hızlı ilacı verirken yavas verirsen daha az acır.gerçi biliyorsundur herhalde ama ben genede söyleyım dedim.

evet evet, iğneyi hızlı, ilacı yavaş yavaş... morarmalar çok nadir oluyor, iyice öğrendim bu işi.

ŞİKEEEEEEE VAR CNM BENIMKINI GEÇEMEZ EV BENIMdelikafadulden PARAMI VERMEM delikafaduldenTEMIZLIK TEMIZLIK delikafaduldenPERSEMBEDEN BASLAYAN HAFTA SONU PLANI YAPMA SU İŞ BU İŞ VAR DEMELER delikafaduldenOĞLUNU DOLDURMALARdelikafadulden KAPI DIŞARI CIKMAMA İZİN VERMEMELERdelikafadulden HERKEZDEN BENI COK SEVIYOMUS GIBI BENI KISKANMALAR delikafaduldenYEMEK YAPARKEN ELIMDEN ALIP SEN KICINI CEVIRENE KADAR BEN IKI PARMAGIMLA YAPARIM değipde arkamdan yemek yaptım işden gelelı oturmadım demelerdelikafadulden her gun odama gırıp odamın sağını solunu kontrol etmeler delikafaduldenannemlere gitmek isteyınce kavga cıkarmalardelikafadulden annemden gelınce yuzume bakmayıp sonrada mılletın yanında anasına gıttı gelıncede buna ne oluyo benle konumuyodelikafadulden 5 karıs suratını cekmek zorundamıyım GELMİŞİM 51 YASIMA KIMSENIN NAZINI CEKEMEM DIYIPDE DUYGU SÖMÜRÜLERİdelikafadulden VE ev halkının bana soru sormasına neden olmalar SAYAYIMMI DAHA CANIMSSSSSSSSsenağlama

ALLAH SANA SABIR VERSİN bence çözüm bulmalısın ama hamilelik uygun bir zaman değil bende 2 yıl uğraştım ama kabus bitti sonunda en iyisi hamilelik sırasında umursama sonrasında halletmeye bak böyle gitmez bu hayat:))

hihoyyythihoyyythihoyyyt KIZZLLLAAARRRRRRRR Gaziemir'e atandım :):):):) :teytey::teytey::teytey: anamın dizinin dibine, kira vermeden oturacağım eve 5 dk :içelim: kaydirigubbakcemile2 :dance: :dance: :dance:

Arkadaşım hoşgeldin yanıma yerimseniben Hadi gözünüz aydın.. herşey hep böyle günlünce olur inşallah.

12 haftayı bitirip de göbek fotosunu koymayan var mı? KOYANLAR HABER VERSİN DE BAKALIM ARKADAŞLAR.

Aftabrum, 12+2 yim ama sabah karnımda minik bi çıkıklık.. sonra aksama kadar 4 aylık bir görüntüye kavusuyor :1rolleyes: Yani anlamadım gitti..

Bir de bu zamana kadar 3 kilo almışım arkadaşlar...

Bir şey danışmak istiyorum.. bende ikili testte sadece kan alındı.. ama sizde başka şeyler de duyuyorum, kafam karıştı, açıklar mısınız bana?? zahmet olmazsa size..:içelim:

ne kadar güzel atanan arkadaşlara hayırlı olsun ama ben atanamadım anamdan kocamdan uzakta bebeğimle yalnız yola devam.senağlama

Aftabrum, 12+2 yim ama sabah karnımda minik bi çıkıklık.. sonra aksama kadar 4 aylık bir görüntüye kavusuyor :1rolleyes: Yani anlamadım gitti..

Bir şey danışmak istiyorum.. bende ikili testte sadece kan alındı.. ama sizde başka şeyler de duyuyorum, kafam karıştı, açıklar mısınız bana?? zahmet olmazsa size..:içelim:

sanırım sana da ben de olduğu gibi ikili test yapılmamış.sadece rutin kan tahlilleri yapılmış.doktorun gereikl görmeyince ikili testi istemeyebiliyo.3 lü testi yapıcaktır.

COMELY ben yaptırmadım daha ikiliyi.6 şubatta gidicem.sabah erken.bazen kan aldırırken açlık arıyorlar ya, o yüzden şimdiden araştırıyorum.
bu arada esrako da yok bu aralar, umarım iyidir...

sanırım sana da ben de olduğu gibi ikili test yapılmamış.sadece rutin kan tahlilleri yapılmış.doktorun gereikl görmeyince ikili testi istemeyebiliyo.3 lü testi yapıcaktır.

İyi de Arda, ikili test adı altında alındı bu kan benden.. acaba sonuçlardan sonra mı karar veriliyor dediğin gibi??

Gunaydin kizlarrr,
GIZZE gozun aydin canim, benim haftaya, nasil sabredicem bilmiyorum...
Kizlar bugun temellik yaptim, izin aldim, evdeyim, biraz grip oldum, bide burda heryer buz tuttu, hava cok soguk, evde dinleneyim dedim, pek keyfim de yok acikcasi...
Bulantim yok cok sukur o yuzden bugun kendimi mutfaga adiycam, yine hain planlarim varkötükedihüsobirazdan marketten alisvarisimi yapip, planlarimi uygulamaya basliycam:lepi:

evris kan alınmadan once olcum yapılıyo nekadarlık oldugu ve ense kalınlıgının ne oldugu olcumu sonra yanı gun kan veriosun . sen ultrasona girmedinmi 2li yapılacagı gun

BABYMOM, ben de bu akşam doktora gideceğim ya, en iyisi bu kez dolu gideyim de daha net görünsün. ama hemşireler hemen soruyor "wc ye gittiniz mi? gitmediyseniz gidin" diye. ille de boş istiyorlar acıbademde.

benim bildigim vajinal bakılacaksa bos olması gereektigi. karından bakılacaksa sıkısık dei biliorum ama belkide buyudukleri icin sıkısık olmaya artık gerek yoktur

evris kan alınmadan once olcum yapılıyo nekadarlık oldugu ve ense kalınlıgının ne oldugu olcumu sonra yanı gun kan veriosun . sen ultrasona girmedinmi 2li yapılacagı gun

Canım baby.. bakıldı be yavrum.. şükür hiç bi sorun yok dedi dr, içimiz rahat olabilir dedi, kan da hemen arkasından alındı..

ya 1 dk. kızlar ya ıkılıde altanda muayıne edılebılıyomu ya ne alaka of sınır oldum sımdı ya karından değilmi vajinalmı bakılcak yada bazılarına oylem ı bakıldı

canım eğer kendi doktoruna yaptırdıysan sadece kan almıştır.ikili için bide usg de ense kalınğı gerekiyo bebişin ama kendi doktorunda yaptırdıysan o halletmiştir sorarsın doktoruna.

Canım baby.. bakıldı be yavrum.. şükür hiç bi sorun yok dedi dr, içimiz rahat olabilir dedi, kan da hemen arkasından alındı..

canım ozaman sorun yoktur cunku ense salinligi 3mm filansa sorun oluyo kucukse sorun olmuyo oda normaldir drun ondan bisey dememistir . benim kanım baska labde alındı ondan drum yazdı degerleri goturdum seninki aynı yerdeyse gerek duymamıstır belki.

ya 1 dk. kızlar ya ıkılıde altanda muayıne edılebılıyomu ya ne alaka of sınır oldum sımdı ya karından değilmi vajinalmı bakılcak yada bazılarına oylem ı bakıldı

comely bana karından bakıldı aftabru ve diger arkadaslarada karından bakıldı die biliorum
vaginal bakılan varsa zaten soylerler

Sevgili Figen.. Canım baby.. tesekkur ederim ilginize arkadaşlarım.. saolasınız.. Persembe gunu sonuclarım cıkacak.. Allah nasip etsin, güzel güzel çıksın, içimiz rahat yolumuza devam edelim.. hepimize de böyle nasip olsun inşallah.

kızlar 6 şubatta 2li test için doktora gidicem. ultrasonda bakacakmış önce sonra kan alacakmış dr öyle dedi. kan için aç olmak gibi bir gereklilik yok değil dımı? AKlıma gelip sormadım dr da bişey demedi. Randevum 16.30da çünkü.Bayılırım ben o saate kadar valla...cokacimcoook

X