2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kayracım geçmiş olsun atlamış olmalıyım kusura bakma Allah böyle ciddi bişey vermesin birdaha Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

ya bu adresten göremedım cok merak edıyodum bebişi yaaaaa bu arada sigarayı bıraktım 4 gun oldu içmiyorum ve ayrıcaqda GİZZE senın resımlerınıde göremiyorum ya

sende benim gibi zor bırakanlardanmısın şu sigarayı bende 3 gün önce bıraktım iyikide bırakmışım biraz zorlandım ama bebeğim için herşeye değer

Arkadaşlar yazdıklarınızı okuyorum ama kafam burada değil, atamamda.. hala açıklanmadı. sürekli kontrol ediyorum pc başında. Bir ara uzanmıştım, uyumuşum. Aklımda kalan tek şey; lalece'nin kayınvalidesi! Evlerden ırak..

ŞİKEEEEEEE VAR CNM BENIMKINI GEÇEMEZ EV BENIMdelikafadulden PARAMI VERMEM delikafaduldenTEMIZLIK TEMIZLIK delikafaduldenPERSEMBEDEN BASLAYAN HAFTA SONU PLANI YAPMA SU İŞ BU İŞ VAR DEMELER delikafaduldenOĞLUNU DOLDURMALARdelikafadulden KAPI DIŞARI CIKMAMA İZİN VERMEMELERdelikafadulden HERKEZDEN BENI COK SEVIYOMUS GIBI BENI KISKANMALAR delikafaduldenYEMEK YAPARKEN ELIMDEN ALIP SEN KICINI CEVIRENE KADAR BEN IKI PARMAGIMLA YAPARIM değipde arkamdan yemek yaptım işden gelelı oturmadım demelerdelikafadulden her gun odama gırıp odamın sağını solunu kontrol etmeler delikafaduldenannemlere gitmek isteyınce kavga cıkarmalardelikafadulden annemden gelınce yuzume bakmayıp sonrada mılletın yanında anasına gıttı gelıncede buna ne oluyo benle konumuyodelikafadulden 5 karıs suratını cekmek zorundamıyım GELMİŞİM 51 YASIMA KIMSENIN NAZINI CEKEMEM DIYIPDE DUYGU SÖMÜRÜLERİdelikafadulden VE ev halkının bana soru sormasına neden olmalar SAYAYIMMI DAHA CANIMSSSSSSSSsenağlama

bizim bunlardan çekimiz var kızlar yaaa banada sen çocuğuna bakamazsın onu ben büyütçem gecede bende kalır dio görümcem ve kayınvalıdem ama avuçlarını yalarlar

kızlar kuru fasulye yapacağım hatta haşladım bitti. protein niyetine söledim ya et yiğemiorum şimdi hububattan beslenicem.yalnız zaten gazlıyım çok hamilelikten beri bu fasulyenin gazını bitiren bişi var mı. içime girmesin gazı :):):)):

Ay bide nedir bu bebek bolusmek olayi annemde tutturmus ben bakicam trde kalsin bikac ay ben gelir kalirim, yazinda sen gelirsin gorurusun diyor, beni 3 yasima kadar ananem buyutmus baska bir sehirde annemelrde 2-3 haftada bir bazen ayda bir ancek gelebiliyorlarmis yogun is temposu yuzunden...Cok erken krese vermeyin diyor halbuki burada 3. aydan itibaren krese aliyorlar, hadi 1-2 ay daha uzatsam iznimi 5. ayda veririrm krese, herkesin cocugu nasil buyuyor, o da buyur...esim hayatta vermeme ben kimseye ben buyutucam diyor, bakalim nolcak???

hihoyyythihoyyythihoyyyt KIZZLLLAAARRRRRRRR Gaziemir'e atandım :):):):) :teytey::teytey::teytey: anamın dizinin dibine, kira vermeden oturacağım eve 5 dk :içelim: kaydirigubbakcemile2 :dance: :dance: :dance:

kızlar kuru fasulye yapacağım hatta haşladım bitti. protein niyetine söledim ya et yiğemiorum şimdi hububattan beslenicem.yalnız zaten gazlıyım çok hamilelikten beri bu fasulyenin gazını bitiren bişi var mı. içime girmesin gazı :):):)):

haşlarken içine şeker at 2 kaşık gaz maz kalmaz canım afiyet olsun cokacimcoook

Sirkeli su gazini alir derler ama, biraz sirkeli suda beklet istersen...ama yinede malum fasulyekaydirigubbakcemile3n e derece ise yarar bilmiyorum, illaki gaz yaparkaydirigubbakcemile3

bizim bunlardan çekimiz var kızlar yaaa banada sen çocuğuna bakamazsın onu ben büyütçem gecede bende kalır dio görümcem ve kayınvalıdem ama avuçlarını yalarlar

:1shok: nasıl yani? ben büyütücem? çok sinirlendim senin yavrunu kendisi büyütecekmiş, daha doğmadan büyütemezsin diyorlar
çoğumuzun ilk bebeği olacak anne olunca insan içgüdüsel ögrenir bilmediklerini

hihoyyythihoyyythihoyyyt KIZZLLLAAARRRRRRRR Gaziemir'e atandım :):):):) :teytey::teytey::teytey: anamın dizinin dibine, kira vermeden oturacağım eve 5 dk :içelim: kaydirigubbakcemile2 :dance: :dance: :dance:

canım çok sevindim yaaaaaaaa. nasıl rahatlamışsındır. ah ah uzak olmak çok zor.allah kavuştursun canım şimdiden gün sayarsın.ne zaman taşınıosun

hadi gözün aydınn hayırlısı olsun işallah :1hug:

kuru fasulyeyi pişirirken şeker koyacağım içine .önceden haşladım artık haşlanmaz.pişirme moduna geçeceğim ama o da metan gazı gibi. geceye kadar vücudum gaz topluo sonra sabaha kadar sıkıntı çekiorum. hadi bakalım kuru fasulye pilav ve turşuuuuuu..... ankarada okumuştum.orda yeni açılan bir alışveriş merkezinde hayatımda yedğim en güsel fasulye pilavı yemiştim.adını yazamıorum reklam sayılır die :)

çok tebrikler gözün aydınn mutlulugun yazından belli oluyo annede sabırsızlanıyodur şimdi ne zaman gidiyosun :teytey::teytey:

:1shok: nasıl yani? ben büyütücem? çok sinirlendim senin yavrunu kendisi büyütecekmiş, daha doğmadan büyütemezsin diyorlar
çoğumuzun ilk bebeği olacak anne olunca insan içgüdüsel ögrenir bilmediklerini

ewt cnm biz altlı üstlü oturuoruz eşimin adı taner dioki ben taneri nası büyüttüysem onuda öle büyütçem dio bende dedim ii o zaman sen taneri büyütmüşüm bende kendi bebeğimi büyütçem dedim eşime üzerine katıp şikayet etti

kuru fasulyeyi pişirirken şeker koyacağım içine .önceden haşladım artık haşlanmaz.pişirme moduna geçeceğim ama o da metan gazı gibi. geceye kadar vücudum gaz topluo sonra sabaha kadar sıkıntı çekiorum. hadi bakalım kuru fasulye pilav ve turşuuuuuu..... ankarada okumuştum.orda yeni açılan bir alışveriş merkezinde hayatımda yedğim en güsel fasulye pilavı yemiştim.adını yazamıorum reklam sayılır die :)

evet gaz lar bir fene ama kıskandım valla seni ben yiyemiyorum daha bakliyat ürünlerini çok şey gözümde tütüyo valla afiyet olsun sana bakalım

Kızlar çok teşekkür ederim. Allahım sonunda kurtuldum gurbetten, kiradan, keşmekeşten, pahalılıktan... Eşim de haftaya tayin isteyecek, onun da belli olsun, sonra taşınacağız. Muhtemelen okulların açıldığı hafta..

Tebrikler canim cok sevindim,gider gitmes benim icin boyoz yermisin:eek:
peki esin napicak, oda ogretmendi sanirim, o nasil yapicak atamasini, ayri sehirlerde mi olucaksiniz???

X